Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
3. apr 2012

@pukica jezis tak ty hadzes jedla, ze placky a zapecene sampinony, sa pristahujem k tebe asi 😀

pukica
3. apr 2012

@fleury pristahuuuj,pomkneme sa a navarime dobrotky co nam budu sediet 😉moc som zvedava inak na tie hribiky,to priatel vymyslel ze ste zapekane hriby no a ja som hned zacala kmitat zavitmi ze cim si ich naplnit,no a nejaky syrcek,salamka vajicko a taaaak,hrib je neutral,dobre viem?nie ze sa sknem a budem v pasci? 😲

fleury
3. apr 2012

@pukica ja viem tak, ze zelenina su huby 😕 ja delim podla korinkovej a u nej su zelenina

fleury
3. apr 2012

@pukica ale v podstate je to to iste ako neutralna skupina, len s ovocim huby nemozes 😅

pukica
3. apr 2012

@fleury oukej,kujeeeem,neboj huby s ovocim sa nechystam jest 😀 to by mi ani neslo dokopy 😝 inak je uplne uzasne takto vecer riesit jedlo,potom ze co som pazravaaaa 😅

fleury
3. apr 2012

@pukica 🙂 vsak som si hovorila, ze s ovocim si ich asi nedas 😀

pukica
3. apr 2012

@fleury si pis ze nie 😝 ale ted si dam fajny spanok bruuu nocku a zajtra mozno zbehnem do lekarne,bo si mi dala chrobaka do hlavy,aj ked pochybujem...

fleury
3. apr 2012

@pukica bru a som zvedava s cim prides zajtra 😀 😉

fleury
4. apr 2012

@pukica toz ako? som same oko! 😀

pukica
4. apr 2012

@fleury no tak este sa nakukas 😀 musim docat kym mi mala vstane pak pojdeme na postu a skocim aj do lekarne,ale podla mna moc toho nenakukas 😝 a ani ja 😀
idem si ja dat obedik,sampinoniny volajuuuu 🙂

fleury
4. apr 2012

@pukica 😀 bruu 🙂 ja som prave dopapa fliacky s kapustou

pukica
4. apr 2012

@fleury kujeeem,uz som po 🙂 pridavam foto na inspiraciu,ci provokaciu? 😀

fleury
4. apr 2012

@pukica pridem na veceru? 😀 😅

pukica
4. apr 2012

@fleury dojdi este sa ti ujde 😉 aaale nemvoze dojst,ty mas dnes rastlinky 😝

fleury
4. apr 2012

@pukica to nevadi 😅 ja udrziavam casovy odstup medzi jedlami, ale sem tam kombinujem aj rastlinky na obed a vecera zivocisna 🙂

pukica
4. apr 2012

@fleury to fakt?a odkial vies kolko ma byt odstup od jednotlivych skupin??

pukica
4. apr 2012

@fleury aaa este mi napadlo,som bohu zial len hnusne pazrava ☹ objavila sa len jedna ciarka... 😉

fleury
4. apr 2012

@pukica myslela som odstup medzi jedlami nie skupinami 🙂

fleury
4. apr 2012

@pukica nevadi, raz tam budu dve 😉

pukica
4. apr 2012

@fleury neva ze tam bola len jedna 😉 len som zkormutena ze sa neviem ovladat a furt chcem nieco zobat ☹ a najviac to co nemvozem...

fleury
4. apr 2012

@pukica tak chrumaj nejake oriesky, tie su netral 🙂 moj mm si vecer, ked chyti zravost da ryzovu veroniku 😀

fleury
5. apr 2012

ahojte, kde ste vsetky??!

ja som dnes po mesiaci a pol porusila delenu 🤐 a k langosu si dala syr 😀

fleury
5. apr 2012

@ninimini malej princezne gratulky k 4 rockom! 😵

ninimini
5. apr 2012

@fleury jéééj dakujeme velmi pekne už máme doma velkú slečnu🙂)

fleury
5. apr 2012

@ninimini aj ste uz oslavili ci cez vikend? 🙂

ninimini
6. apr 2012

@fleury no my sme oslávili s malou včera ale velká oslava ju čaká až 15 lebo teraz ideme k našim a tam bude oslavovat tiež tak bude mat osláv a osláv🙂)

ninimini
6. apr 2012

a vy ste kde všetky 🙂)

barracudablur
6. apr 2012

skúste tento - http://www.topdieta.sk diétny web na chudnutie 🙂

fleury
6. apr 2012

@ninimini tu som, funim este z vecere 😀 pukica ma zase navnadila na placky s kapustou 😅

pukica
6. apr 2012

@fleury 😝 ja som sa dnes drzala a pak ame sa odicyklovali za kamosom co varil gulasik a podaval vinecko,no a odolaj 😅