Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
15. apr 2012

@fleury
@pukica ahojte ale vám to ide pekne dole ako vidím ste tu už len 3 ale aspon vám to ide pekne dole 🙂)

fleury
15. apr 2012

@ninimini no veru, uz sme tu osireli 🙂 a ty sa mas ako, vysledky z gynekologie boli ok?

adamko05
16. apr 2012

ahojte
ja sa snažíííím.. aj vás číta, ale šak sa hanbím prispieť, ked víkend hriešnýýý 😠
ale dnes ideme dalej /hááádam 😀 / na obed zeleninová polievočka, teraz mám lekvárovú buchtu ku káve, nie je to uplne 100% čistá rastlinka, ale nestihla som isť na rožtek ráno

a ja viem, kde je u mna problém aj... prestala som piť... pijem ozaj oveľa menej, ako na začiatku a to bude asi hlavný problém.... tak to idem zasa napraviť....

pekný deň

pukica
16. apr 2012

babyyy nezvyknete kupovt v kauflande take mrazene mini croasanty?ja ich mam doma a ted som si na ne spomenula kukla zlozenie a ziadne mlieko ani vajicko tam nie je,zeby som si nasla nejaku pochutku? :-O nepoznate to niektora?
@adamko05 neva,hriech nehriech hladvne ze si nastengrovana na sebe makat aj nadalej ;)

ja mam dnes konecne rastlinky,rozok na ranajky,desiata rozmixovane kivi s odstavenym pomarancom mnaaaam,na obed som si spravila strapacky konecne a na veceru bud praradajkova polievka alebo tie croasanty ak aj po tretom precitani zlozenia v nich nekale nenajdem 😀

adamko05
16. apr 2012

@pukica podľa mna to je lístkové cesto, ak myslíme to isté tak to by si mohla 😉
ja práve baštím polievočku....
idem na 16tu kaderníčke.. sa teším, uvažujem sa dať strihnúť viac na krátko... no uvidím ešte 😝

adamko05
16. apr 2012

na zjatra si asi urobím paradajkovú polievku s písmenkami, to aj deti majú radi... a aj rýchlo to bude večer hotové... 🙂

fleury
16. apr 2012

Ahojte

ja mam zase rastliny, prekvapko, co? 😀 granadir, ale na veceru mam chut na placky, tak asi dokupime kapustu a huraaa na to!

@pukica ja tam kupujem listkove cesto, toto ma nenapadlo kupit 😀 dobry napad!

ninimini
16. apr 2012

@fleury vraj hej ale musím chodit každý 4 mesiac a pred rokom som chodila každý 6 tak neviem ale ked povedal že tam nič nie je tak tam nič neni🙂)dakujem za opýtanie🙂)

ninimini
16. apr 2012

@zabka88 ti už nedelíš alebo kam sa podela
@ywula a naša tehulka sa má ako

fleury
16. apr 2012

@ninimini super! 😎

zabka88
16. apr 2012

@ninimini jéééj, ahoj moja, ako ti to ide s dukankou? .-) nie, ja už nedelím, zvrhla som sa po sviatkoch ☹

yukki
16. apr 2012

ja som dnes mala delený obed zemiaky s kyslou kapustou a dietnou Helmans majonézou-je bez bielkov....dúfam že sa tu večer nezošvihám z takej kombinácie...delenej....

pukica
16. apr 2012

@fleury taaak dufam ze su v pohode tie croasanty,dnes som sa k nim nedostala ale zajtra veruze si ich dam mnamja ina som nejaka prezrata a nafuknuta takze asik zase ide mrcha mrchata a dnes mam naladu pod psa aj pod dvoch ☹ kokos a jedla by sooooom ale nejak nemam co :-/

yukki
16. apr 2012

...ja som začala večeru pol litrom kozieho mlieka...neviem veru či po tom obede už kus neprovokujem osud... 😕 😀

ninimini
16. apr 2012

@zabka88 ahoj akurát dnes som úplne mimo dukana 🙂) pred sviatkami som mala za 18 dní dole 5,5 teraz len 4 tak sa opat do toho dostávam ale je to super idú cm tak sa teším🙂)

adamko05
16. apr 2012

@ninimini fuuha, to je iný ubytok, že 5,5 za 18 dní... to keby dam dolu, už mi viac netreba, ešt eaj naviac by bolo 😀

fleury
16. apr 2012

@pukica aaa to bude aj tymto hnusnym pocasim, nie? 😉

my sme mali na veceru tie placky s kapustou a normalne funiiiim este teraz 😀

fleury
16. apr 2012

@yukki to vazne je ta majoneza bez bielkov??

yukki
16. apr 2012

@fleury tak som čítala kdesi raz v jednej čakárni u lekára...že iba Hlemans light je len zo žĺtkov....ta už ďalej nepátram a ochotne verím.....

fleury
16. apr 2012

@yukki mrknem zlozenie v obchode

pukica
16. apr 2012

@ninimini nerob mi toooo,ako citam tie cisla tak ma to laaaaka ale viem ze to ni pre mna ☹ a tu sa nejak neviem ovladat aj ked dnesok je bez prehreskov,uvidime ako to pojde dalej
@fleury mrkni a daj vediet 😉 a ta moja nalada...no bud pocasie alebo měsíčky,vyber si 😀

fleury
16. apr 2012

@pukica mne sa zlepsila nalada, bo som kukala hokej a vyhrali sme 🙂 mm vravel, ze ked vyhrame aj dalsi dame pizzu 😀

ninimini
16. apr 2012

@pukica keby som išla dole delenou nikdy by som ju neopustila 🙂) je to úplne super stravovanie .))

yukki
16. apr 2012

@fleury teraz čítam na fľaške, okrem polkila farbív a regulátorov má olej, vodu a žĺtky. Fakt. Nemá bielky. je delená. Ale po prečítaní tých farbív si asi začnem mixovať sama... 😝

pukica
16. apr 2012

@fleury juuuj tu by som si aj ja dala mnam,ja som zbastila koku syru a par koleiek salamy a bielu redkovku k tomu,mala som takmer 5 hodinovy odstup od rastliniek a masa tak som si dala 😝

@ninimini takze tym mi hovoris neh nespekulujem a snazim sa v delenej,ok dakujem 😉
@yukki 😀 asi tak ,same regulatory stabilizatory a ine radiatory su v tych kupovanych majonezah a spol,tak to co sa da doma ukuchtit treba veru treba 😉 aj ja si veru vyslahaaaam ked budem potrebovat 🙂

fleury
16. apr 2012

@pukica jej, no super, ze uz papas aj aj, bude to fungovat uvidiiis 😉

sa nam to tu konecne rozbehlo diskusne 😀

pukica
16. apr 2012

@fleury ale vies ako divne som sa citila ze som sla jest to co som inokedy takto nejedla?ja viem som divna ja cela 😀 a nafunutaaaa som jak slak to z tej redkovky iste

fleury
16. apr 2012

@pukica mne to divne nepride, lebo ja tak fungujem od zaciatku 😀 😅 inak chcela som tie kelove zavitky robit cez vikend, ale normalne bol problem zohnat kel!!! 😕

pukica
16. apr 2012

@fleury tak ja som bohuzial divna 😀 o om svedci aj moj hlad a to som pred hodkou jedla,picne ma

fleury
16. apr 2012

@pukica 😀 moj mm si tiez pred chvilou dal bez vycitiek veroniku 😀