Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

yukki
25. apr 2012

@fleury horčica a korenie v neutral, ale kečup neviem, ale tak logicky by vyplývalo že tiež

adamko05
26. apr 2012

@fleury tvaroh s rezancami??? 😕 😕 a ja že tvaroh je živočích....
ja teraz si dám kávu a ego cereál a na obed to vidím iba na rožtek, u nás včera zas návšteva do 21 a tak som si zas nič nenavarila. 😝

liat
26. apr 2012

@adamko05 ja som si tiez myslela ze tvaroh je zivocich

fleury
26. apr 2012

@adamko05 ja som uz nabehla na to "slobodnejsie" delenie, kde je tvaroh neutral 🙂 cielova vaha je uz dosiahnuta 😀 a tak nemyslim, zeby som tou kombinaciou urobila zaludku zle 😉

adamko05
26. apr 2012

@fleury hm, tak ja asi začnem len na vode, aby som dosiahla ciel... 😠 ☹

fleury
26. apr 2012

@adamko05 ale cosi! ja som sa co sa tyka porcii neobmedzovala teda vobec 🤐 pojde to dole uvidis 🙂

adamko05
26. apr 2012

@fleury asi mám ideálne miery 😀 😀 😀 😀 , ked to nechce - resp. ide pomaličkýýýý 😝
dnes ráno ego, potom som si dala o 10.30 rožok, nejaka som bola hladná a terza som mala zemiaky opečené ....

fleury
26. apr 2012

@adamko05 😀 no vidis, aj to je moznost, ze telo ti uz dalsie kila nechce pustit 😀 😀 ako dlho uz delis?

adamko05
26. apr 2012

@fleury presný deň neviem, niečo po polovici marca som začala.. tak plus - mínus mesiac a pár dní

fleury
26. apr 2012

@adamko05 prvy mesiac sa to vlieklo aj u mna 😅

pukica
26. apr 2012

@liat vitam novu tvar 🙂
@adamko05 ja som zas prvy mesiac mala sup sup a vlecie sa to teraz 😀 ale kazda sme ina,neboj pohne sa to 😉

my mame dnes fajnu hustu zeleninovu polievocku a ryzu s bonduele mexickou zmesou kopou cibule a mrkvi mnaaaaaaaam my to zboznujeme aj s mletym maskom ale kedze delime masko nie je 🙂

fleury
26. apr 2012

@pukica a kolko chces dat este dole?

pukica
26. apr 2012

@fleury no ja by som brala este 4kila ale to som uz bola sfuknuta ze je to moc 😅 tak take 2kila by som neodmietla ani nahodou 😝

fleury
26. apr 2012

@pukica priatel ta sfukol? 😀 moj mm uz tiez hovori, ze nech uz nechudnem 😀 ale tak mne sa paci ten princip delenej a robim to hlavne pre svoje telo 🙂

pukica
26. apr 2012

@fleury no povedz...sfukol veru 😀 ale ja to tiez robim pre seba citim sa lepsie,nezavadzia mi sunka a som aj sebavedomejsia hlavne ked idem okolo vykladu kde sa tak fajne okukavam 😀 😅

fleury
26. apr 2012

@pukica a potesi, ked clovek vlezie do mensich cisel, ze? 😀 😅

pukica
26. apr 2012

@fleury hmm mensie som zatial na seba nepasovala,ale zato na mne vsetky nohavice visia,ale zajtra budem mat premieru tristvrtakov co som pred par rokmi nosila kedze bude teplo musim sa do nich nasukat,som zvedavaaaa 😅

fleury
26. apr 2012

@pukica 🙂 aj ja sa tesim na vikend, konecne teplooo 😎

pukica
26. apr 2012

@fleury mi hovooor,kamoska oslavuje narodky,bude opekacka,priatel mal meninky takze bude veselooo a teplo no co viac potrebujeme? 🙂

fleury
26. apr 2012

@pukica pivooo 😀

pukica
26. apr 2012

@fleury anooooooooooo 😝 juuuj az mi slinky tecuuu

fleury
26. apr 2012

@pukica my si zajtra planujeme nejake dat, skoro 3 mesiace sme abstinovali, no hroza 😀

pukica
26. apr 2012

@fleury no vy ste tu vzorom pre vsetkych,co sa strvy tyka a teraz aj pitia,hmmm tak nazdravicko 😉

fleury
26. apr 2012

@pukica 😉

liat
29. apr 2012

baby prosim vas nemozete tu pisat co papavate? dakujem. my dnes nic 🙂 vcera boli langose

adamko05
29. apr 2012

halo, halo... cez víkend zabíjačka... takže ešte pár dní asi sem moc nebudem patriť 😝

fleury
29. apr 2012

@adamko05 😀

fleury
29. apr 2012

@liat vobec nic? 😕 🙂

My vcera cestovinovy salat a dnes bolo marinovane masko s chrenovou omackou a zeleninovou oblohou 🙂

liat
29. apr 2012

@fleury nie nic, boli sme v restiky, dala som si kuracie medajlonky s miesanym salatom. 😀
cestovinovy salat s cim? ja mam s tymto problem, lebo velmi lubim cestoviny ale vobec netusim s cim kombinovat, lebo najviac lubim smotanovo syrove ☹

fleury
30. apr 2012

@liat so zeleninou, sojovou sunkou, olivami a premiesali sme to jogurtovou tatarkou od sabi (ako inak 😀)