Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

eala
7. aug 2012

@ninimini a ako sa ti darí? Odkedy ju držíš? Ja dnes len druhý deň, potrebujem zhodiť 8 kg, ak sa bude dariť aj viac. No zatiaľ som stále akási hladná.... Ako si to riešila ty???

ninimini
7. aug 2012

@eala ja od marca ale dva mesiace som ju nedodržiavala takže za 5 mesiacov ale s prehreškami som dala dole 10,5kg a ked si hladná musíš stále jest papaj šunku alebo masko to najlepšie zasýti alebo jogurt mlieko čo ti chutí

eala
7. aug 2012

@ninimini a papala si iba nízkotučné biele jogurty, alebo môžem aj tie, čo majú troška viac percent tuku? 🙂

ninimini
7. aug 2012

@eala tak ja v lídli kupujem aj tie čo majú 3 alebo 2,5% nízkotučné ma už nebavia a chutia úžasne 😀 😀

evelin82
7. aug 2012

Ahojte baby rada by som sa k vam pridala , potrebujem zhodit par prebytocnych kil po porode ale sama nevie ako " poradite mi ako nato? Potreboval by som komplet jedalnicek co mozem s cim kombinovat 😉

yukki
8. aug 2012

http://schudnut-ako.meu.zoznam.sk/news/jedalny-...

@evelin82 ja som šla podľa tohoto...nie teda so zámerom schudnúť, len zo zdravotných dôvodov, schudla som popritom kolo 10 kíl. Ale teda ešte k tomu pijem veľmi veľa vody a úplne som vylúčila cukor-to tiež bohužiaľ zo zdravotných.

larmimi
8. aug 2012

@yukki tam je smotana v neutralnej skupine, to keby som vedela , nemusela som dnes pokazil fazulu na kyslo so sojovym mliekom fuj,...citit ho tam 😒 som zvedava co na nu povie manzel 😀
a ryby neutral ??

yukki
8. aug 2012

@larmimi podľa mňa je to myslené že marinované a údené ryby

pukica
8. aug 2012

@ninimini @fleury ahojteee,nevesta este stale nevie cia je 😀 verte ci nie ale este len dnes sme spratali vsetky veci co sme ponosili zo zabavy... taaakze sobas zacal ulietane,s pokazenym zipsom,improvizovali sme so spendlikami z pierok,takze moj drahy mal pierko pichnute vo vrecku,jeden svedok v gombikovej dierke,ktory mu odpadol pri podpise a moj svedok ho nemal pre istotu vobec 😀
pokracovali sme tym ze svagrinini mali svedka ktory ani netusil ze je svedok 😀 my sme stali pred rodicmi svagra.... atd,proste same fo pa :-/
zabava na chate prebehla vobec neviem ako,ja som furt niekde lietala pripijala si a sledovala malu ze fakt neviem kedy ubehol ten cas... no zabava nebola podla predstav,hudba o nicom a to nam hral DJ z mesta ach,takze koncom mesiaca sa bude konat opravna zabava 🙂 potom nastali zvady ohladne zvysku jedla co zostalo ale uz je to nastastie poriesene,aj ked moje vztahy so svagrinou a spol su nastrbene ale kaslat na to,hlavne ze sme my traja spolu 🙂
na fotecky si este musite pockat bo nemame doma ziadne... ale Zuzanko,ty si nejake vies kuk na fb 😉

ninimini
8. aug 2012

@pukica takže si sa nenudila hlavná vec že ste svoji 🙂) a lúbite sa na ostané sa vykašli🙂

fleury
8. aug 2012

@pukica prave som mrka!! najprv som bola v soku, ze si blondina 😀 ale potom som ta nasla! bola si krasna nevesta!!! 😵 a prosim ta, z coho ty chces chudnut???! ako to prezivala Tamarka?

larmimi
9. aug 2012

@evelin82 daj vediet ako sa ti dari s delenou 😉

pukica
9. aug 2012

@fleury nieeee ja taku helmu na hlave nenosiiiim 😀 dakujem za pochvalu 😉 a chudnut...hmmm mala som pomocnika aby sa tie faldiky nevystrkovali ked netreba 😝 Tamiku mi strazila kamoska az kym sa neskoncil obrad,potom sa s nami fotila a na zabave bola nejaka znudena no potom si troska zatancovala tak ju to preslo ale je to zaberak s takym malym dietatom ficat na svadbe...

fleury
9. aug 2012

@pukica a co svadobne menu??? 😀 😅

pukica
9. aug 2012

@fleury gulas,pecene prasiatko,strudle,torta a kopec slanych pagacikov,na pripitok becher,potom domaca,pivo,vino,kofola,vinea,fernet,jager atd. 🙂

yukki
9. aug 2012

@pukica ty vole, toto ste si mali aspoň na ráno nechať, henten jedálniček menovať...a ne tu proti noci...že prasiatko..mňam..pečené...mňam...

fleury
10. aug 2012

@pukica tak ozaj lepsie, ze som si to precitala az teraz rano a nie vecer 😀

evelin82
10. aug 2012

@yukki Dakujem velmi pekne je tam vsetko podrobne popisane tak by nemal byt problem len to dodrziavat ......🙂 🙂

evelin82
10. aug 2012

@larmimi urcite dam vediet ako sa mi dari len dufam ze nieco so mna zlezie dole 😉 bola by som rada za kazde kilo ,ja by som len potrebovala len nejakých 7 kil a urcite by som to nechcela porusit 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larmimi
10. aug 2012

@evelin82 tak to sme na tom podobne, ja mam 68kg a chcela by som tych 62 keby 60kg tak som spokojna akurat, lebo ked sa mi raz podarilo zhodit na 58kg pri mojej vyske 173cm sa kazdy pytal ci nieco jem....aj ked cudzim to prislo super ale pre tych co ma poznali to uz bolo dost... 🙂 ja sa priznam, zacinam od nedele....zajtra je grilovacka a oslava 😅 a vazim sa kzady den tak rozmyslam ze to dam na 1x za tyzden lebo naposledy som chudla krvopotne 0,5kg na delenej po tyzdni...tak neviem...

larmimi
10. aug 2012

@kinna a nezacala si po nej jest viac? alebo normalne...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janine6623
10. aug 2012

mam po porode nadvahu.smiem drzat delenu stravu ked este kojim, poradte

fleury
10. aug 2012

@larmimi kazdy den sa nevaz, zbytocne stresy 😀

fleury
10. aug 2012

@kinna delena praveze jojo efektom hrozi najmenej oproti inym dietam, lebo hmotnost neubuda rychlo. Ja som uz davnejsie delila a jojo efekt neprisiel ani ked som zacala jest normalne. Ono zavisi ako sa clovek stravuje, ked sa prejeda priberie stale

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelin82
10. aug 2012

@larmimi ja mam teraz po porode asi 69 kil a chcela by som zhodit aspon na tych 60 kil ale stale kojim tak neviem ci je dobre este zacat s takou dietou " no uvidim sama aby som zase nestratila mlieko "

fleury
10. aug 2012

@kinna nemyslela som rovno lukulske hody 😀 😉 predtym skoro 20 kil, teraz som dala dole 10, co mi ostalo z tehu 😉 ale suhlasim, ze delena nie je o kratkodobom stravovani sa za ucelom zhodenia kil 🙂