Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

cencula
9. apr 2010

ahojte velmi rada sa k vám pridám, začala som dnes tiež držím asi podla korinkovej, to je ten prvý papierik, ktorý šiel, bez obmedovania syra neviem kolko percentného, baby kde čerpáte recepty, lebo ja síce mám dve knihy, ale ja čo mám delenú tak mlieko sa môže jesť v živočíšnej a v tých knihách sa pridáva sojové mlieko v rastlinnej no nevien podla mna je mlieko ako mlieko, čo vy na to, díky pa

kkkatarinkaaa
9. apr 2010

bezaz- ze 20 kg 😲 😲 😲 ty kokoooooos 😅 😅 to keby sa mne podarilo, tak ja neviem co by som spravila od radosti.....no tak nas musis poucit ze ako to podla Korinkovej vlastne je.... 🙂

lusana
9. apr 2010

ahoj, môžem sa aj ja pridať, rada by som schudla 5-8 kg

janka1874
9. apr 2010

no celkom sa zbierame

bezaz
9. apr 2010

katarinka no jo, len tych -20 mi vydrzalo asi 2 roky 😝 mohlo aj dlhsie, nie?
u korinkovej sa deli prisnejsie, ak si dobre pamatam u heya sa napr kysle ryby mohli s chlebom, teda sacharidmi a pod.. skusim najst niekde tu tabulku, kde je rozdelenie
cencula, ja mam dve knihy receptov od korinkovej, ale da sa vyberat.. 😉

lusana
10. apr 2010

Ahoj baby tak chudneme? Ja som sa včera držala a čo vy? Čo bude dnes na obed, ja si urobím asi len opekané zemiaky so zeleninou , to mám veľmi rada.

janka1874
10. apr 2010

u nás budú dnes cestoviny s brokolicou

zuziiiicek17
10. apr 2010

Ahojte,ja sa k vam tiez pridam ak mozem 😉 Ja by som chcela zacat od pondelka a chcela by som schudnut 15 kg ,co sa mi asi nepodari,zatial som pri ziadnej diete nevydrzala 😒 ale priatel si zo mna uz robi srandu,lebo stale zacnem a nikdy nedokoncim .Este k tomu sa po porode nevojdem do starych veci...cize to musim dokazat pre svoj dobry pocit.Snad sa mi bude chciet aj cvicit

lusana
11. apr 2010

zuziiicek, mne sa tiež manžel smeje,
včera som tiež vydržala dietovať, chcem do leta do dovolenky schudnúť, dnes urobím asi zeleninové rizoto na obed, ako pokračujete?

janka1874
11. apr 2010

zuziiiicek17 poznám to veľmi dobre
a od včera mám doma aj niečo podobné ako orbitrek alebo ako sa to volá teda presnejšie magnetický elptikal tak ešte začnem aj cvičiť
a tiež plánujem od zajtra

tak aké si dáme zajtra raňajky?

babulka
autor
11. apr 2010

jejda, baby, moja tema spred troch rokov 😀 😀 😀
Ja som vtedy pekne delenou schudla, mam ju v malicku, ale zase som nabrala, sice nie az tam velmi, ale predsa, zislo by sa mi nejakych 5 kg dat dole, len sa aj bojim zacinat, lebo mam atopak a brala som kortikosteroidy, pribrala som 4 kg 😝 teraz to mam v klude, tak sa aj bojim si nejako rozhasit organizmus nejakou dietou, aby sa nebodaj nieco nevratilo...
Ale budem vas citat, skusim pomaly navrat k delenej, a uvidim, ako sa bude spravt koza 🙂

babulka
autor
11. apr 2010

baby, ešte sa chcem takto verejne spýtať, mohli by sme s témou (ak sa to dá, pýtala som sa adminky) prejsť do súkromných skupín, teda si kľudne môžme písať miery a pod. bez toho, aby tu niekto šmíroval a čumel, ako to ide (stalo sa to predtým, kde si niektoré baby vyhadzovali na oči, že chudnú a koľko... 😝 ) a aké sú tučné a pod.

janka1874
11. apr 2010

babulka najprv počkajme a urobme sa ako skupinka a tak
čo vy na to?

babulka
autor
11. apr 2010

Však vždy sa môže ktokoľvek pridať a zatiaľ by sme spravili súkromnú skupinu z tých, čo sem písali, že začínajú (od zajtra je ich tu dosť) a rovno by sme mohli napísať štartovacie miery... 😀

lusana
11. apr 2010

janka ja mám doma steper aj rotoped, no ja nikdy takto nevydržím sama doma cvičiť
dnes som nakoniec mala na obed zemiaky s opečením baklažánom, potrela som roztlačeným cesnakom a zeleninu, tak som si aj pochutnala

zuziiiicek17
11. apr 2010

Baby,len ja mam trosku problem to pochopit,lebo aj ked hladam na nete recepty,tak je proste vela druhov a neviem sa v tom zorientovat 😒
Este k tomu,ja neviem velmi varit,ale delenu si budem musiet varit sama,tak nemate k delenej nejale receptiky ? ja nemam fantaziu

janka1874
11. apr 2010

zuziiiicek17 s tou fantáziou som na tom podobne

babulka mne je jedno môžme si aj urobiť z toho súkromnú

zuziiiicek17
11. apr 2010

Aj ja tym suhlasim,aby bol sukromna 😉

lusana
11. apr 2010

zuzi ja nejdem podľa receptov, vždy podľa toho čo mám doma alebo varím pre rodinu, odložím buď zemiaky, ryžu, cestovinu, k tomu vela zeleniny čerstvej aj podusenej, prípadne na panvici narýchlo opražím rybu alebo mäso,môžeš pridať aj pretlak, zasa k tomu veľa zeleniny, zeleninu môžeš obmieňať podľa chuti, dá sa vymyslieť hocičo

určite ak do googlu zadáš delená strava vyhodí to veľa receptov

zuziiiicek17
11. apr 2010

A inac,mam 90dnovku v elektronickej podobe,je tam plno receptov..myslite,ze by sedeli aj na delenu stravu ? je to dost podobne

lusana
11. apr 2010

ja myslím, že 90 dňová je vlastne delená strava

lusana
11. apr 2010

čo myslíte, mám veľmi rada sterilizovanú kukuricu s čím sa môže kombinovať?

zuziiiicek17
11. apr 2010

Musim sa na tie recepty popozerat...A aku delenu budete drzat ?

babulka
autor
11. apr 2010

Tak počkám, čo napíše adminka, či sa to dá prehodiť na súkromnú a keď nie, začneme súkromnú skupinu a pridáme sa tam všetky.

Delená nie je 90dňovka, aj keď niektoré recepty by sadli aj na delenú.
Podľa mojich skúseností a mám ich, bohužiaľ, požehnane, je najlepšia delená od Lenky Kořínkovej. Jednoznačne najjednoduchšia na pochopenie aj na varenie, kilečká idú rýchlo dole, ja si ju vždy naoordinujem, keď potrebujem zhodiť, tak to ide.... najhoršie u mňa nie je schudnúť, ale udržať si váhu. 😝

lusana
11. apr 2010

zuzi ja nechcem ísť veľmi podľa knihy, lebo varím aj pre rodinu, takže si vždy oddelím buď prílohu alebo mäso podľa toho čo bude + zeleninku, sem tam vyskúšam nejaký recept s knihy

zuziiiicek17
11. apr 2010

No mne to uz napadlo,ze nemozem podla knihy varit,ale sem tam treba 😉

lusana
11. apr 2010

hlavne treba naštudovať, čo sa môže s čím kombinovať, ja keď várím podľa knihy vždy mi niečo chýba

janka1874
11. apr 2010

lusana asi podobne tiež varím pre všetkých tak potom nejedz to ale ak si oddelím tak to pôjde

už som si dnes aj zacvičila
tak žienka zajtra sa ide na to
a recepty tak s tým mám stále problém ale keď ti tu budeme písať čo ktorá varila alebo robila tak nám to pôjde ľahšie a aj fantázia bude