Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

radmilap
25. mar 2013

cauko baby,tak aky ste mali den?Ja rastlinno-ovocny a priznam sa,ze sa tesim na zajtrajsiu zeleninku s rastlinami.Inak ta zima mi uz ide poriadne hore krkom,vam nie?Uz nech pride jar 🙂

cencula
25. mar 2013

ahoj radmilap ja som mala dobrý den, dnes som mala ovocno .- rastlinný, ale zajtra mám bielkolvinovo - zeleninový den. 🙂

fleury
26. mar 2013

dnes fliacky s kapustou, som sa nadlabla 🙂

ywula
29. mar 2013

ahojte....prajem krásne Veľkonočo-vianočné sviatky....🙂...fakt by som radšej stavala sromček, vonku snehu po prdele....

fleury
29. mar 2013

pekne sviatky zelam aj ja 🙂

tip na roladu http://nejedle-recepty.blogspot.sk/2012/11/syro...

cessy
31. mar 2013

ahojte, krasne sviatky.....
myslela som si ze cez sviatky budem mat problem delit, ale uplna pohoda.....
co ste piekli pre rodinky????

yukki
31. mar 2013

Veselé sviatky všetkým!
Ja som piekla šišky, pečené v rúre, mňam, neskutočné sú...a bielkový čokoládový rez...babka k tomu donesie žerbové rezy...to aj dosť. 😝

fleury
31. mar 2013

@yukki mnam, zerbo! dala by som si

yukki
31. mar 2013

@fleury ja čítam "yukki, zebro! Reku aká som ja zebra.....

fleury
31. mar 2013

@yukki 😀

radmilap
31. mar 2013

Ahojte,aj ja som mala obavu ,ze ako to bude s delenim,ale da sa to.Ja som si upiekla linecke kolieska z celozrnej muky a s mojim dia dzemom a neverila som ze mozu byt take chutne.Ta fruktoza je dobra vec namiesto cukru.A pre rodinku kremes a jablkovu strudlu a kedze ma nasa dcerka zajtra 2 rocky,tak bude aj torta.Tak Vam prajem pokojne a pohodove prezitie tychto sviatocnych dni...

xena22
1. apr 2013

Zienky nechcem sa vam tu vtriet do zabehnutej diskusie, namrkla som na tu delenu stravu a asi to skusim ,jedine co sa mi nepaci je,ze suche strukoviny su nevhodna potravina.... vazne nic nevarite zo strukovin??? 😖

yukki
1. apr 2013

@xena22 ja varím.

xena22
1. apr 2013

@yukki dik tak aj ja obcas budem.... a potom je to zelenina alebo sacharid...teraz mam na mysli tu suchu strukovinu nie cerstvu...

cessy
1. apr 2013

@xena22 zeleny hrasok, mrazeny, sterilizovany, cerstvy je zelenina a suseny/lustenina ja rastlinna skupina,kvetinkova 😉

ssisska
1. apr 2013

Ja som dnes jedla na ranajky kusky melona,kiwi a pomarancov v jednej ovocnej miske.Na obed prirodneho tuniaka s kuskami varenej zeleniny brokolice,cibule,sampinonov a o 15 h znova to iste.

tamichloe
1. apr 2013

@radmilap normalne si mozes uvarit akykolvek puding so soj.mloekom a umele sladidlo...bezne som to mala pri delennej

radmilap
2. apr 2013

@tamichloe ahoj,ak sa mozem opytat kolko si schudla s delenou a za aku dobu?a si teraz na nejakej diete?

tamichloe
2. apr 2013

@radmilap ahooj...17kg za 3m ...no to je uz 11rokov....teraz som na detoxe 28 dni..a potom je stravovanie ako delena..hadam to zvladnem...inac odvtedy som sa nedokazala nakopnut na delenu...ale je to jednoducha dieta..a kila idu pekne dole...hlavne mi vyhovuje ze mozem xjest kolko mi chuti

radmilap
3. apr 2013

@tamichloe no tak to si pekne isla dolu ja som zatial za mesiac isla tak 4 kilecka ale naozaj vidim vysledky,citim sa lepsie...drzim palce,nech ti ta delena lahko ide...

tamichloe
3. apr 2013

@radmilap ja som tiez isla za tyzden kilo....to je spravne....to som za 4m tolko schudla...potom sa mi to na 2tyzdne aj zadtavilo.....

kajus73
5. apr 2013

Ahojte kocky,nejak je tu ticho.prave som docitala vsetkych 124 stran.mozem sa pridat?delenu stravu ovladam,uz sa mi s nou podarilo schudnut.ale clovek to musi brat ako zivotny styl inak hrozi jojo efekt.

yukki
5. apr 2013

@kajus73 ty vole že všetkých 124....šak to už len z toho si isto schudla!

kajus73
5. apr 2013

@yukki vies ked bohuzial ja mam taku vahu ze tych stran by muselo byt 624 aby som z toho schudla. 🙂

yukki
5. apr 2013

@kajus73 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajus73
6. apr 2013

Ahojte tak ja som sa snazila precitat poctivo vsetko a ze sa s radostou pridam a tu ticho.Nikto nic.Vsetci ste uz stihli?Nikto nedeli?Co sa dnes chystate jest?Ako vsetky pokracujete?

yukki
6. apr 2013

No ja práve raňajkujem jogurt s vločkami, na obed pirohy s bryndzou-bryndza ako tučný syr patrí medzi neutrál-a večer hoväzia polievka

kajus73
6. apr 2013

Tak ja uz som v robote a bryndzu som prave vylozila na pult.Predavam mliecne vyrobky.Ja sa drzim skor Korinkovej takze ranajky som mala grahamovy rozok so sojovou natierkou.Ja si ani nemozem dovolit neutralnu skupinu syry a pod.lebo by som po skonceni smeny nemala co odkladat do ladniciek a bola by som bez vyplaty 😝 😀 .Velmi lubim syry a bryndzu.
Na desiatu si dam dialku.Obed mam cestovinovy salat a ked pridem domov tak si uvarim hustu zeleninovu polievku.A dufam ze dam nejaky pohyb. 🙄

fleury
6. apr 2013

@yukki jezis, pirohy, posli nejake 😀

fleury
6. apr 2013

my dnes spenatove placky s cervenou kapustou a kukuricou