Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
10. apr 2013

@lejja Ja cvicim 4 krat tyzdenne.Mam beziaci pas.Na nom dam 5.km rychla chodza ,co mi trva asi hodinu a potom este najake cviky na brucho a nohy.Ato mam trojcifernu vahu.Som zivy priklad diet a jojo efektu .Nikdy som normlne nejedla ,vzdy bud dieta alebo prejedanie. ☹ Takze pozor na dietovanie!!Chce to ozaj zdravy jedalnicek a toho sa drzat. 🙂

ssisska
10. apr 2013

@kajus73
Ja jedavam na ranajky aby som mala energiu od rana:
60g sunky pokrajanej na kocky
jedna stredna cibula pokrajana na kocky
100 g sampinonov z konzervy
120 g uvarenych cestovin
10g nastruhaneho dietneho syra
1 cajova lyzicka oleja
Predtym usmazit cibulu potom pridat vsetko ostatne do panvice a posmazit.
Medzitym pridat 4 cajove lyzicky smotany napr.od kavy.
Toto jedlo ma len 400 Kcal,a je velmi lahke a dobre stravitelne.

kajus73
10. apr 2013

@ssisska Mne moc do obeda nechuti ale vzdy dam aj ranajky aj desiatu.Viem ze jest musim doobeda lebo potom by som zjedla aj klince.Takze dnes som v praci a ranajky mam 3suchare so sojovou pomazankou desiata to iste a obed podobny cestovinovy salat ako ty ale so sojovou majonezou.Nieco si necham na poobedie a vecera este neviem. 🙂 k

kajus73
10. apr 2013

Ten salat mam bez sunky.Vela zeleniny v nom co da chladnicka.Ale tu oprazenu cibulu skusim aj ja.Tak aby bol podla principov DS. 😀

kajus73
10. apr 2013

@ssisska A ty nedelis?

ssisska
10. apr 2013

@kajus73
Ja som mala dnes strasne velku chut hned z rana si dat sunku s vajickom oprazenym na panvici a krajec chleba.Ale musela som si udrzat pevnu volu a rychlo som si urobila toto jedlo.Uz dva mesiace nejem chleba a moje telo si ho uz velmi ziadalo .Ale chleba jest nemozem lebo z toho priberam a podla krvnej skupiny 0 by som ho jest nemala ak chcem schudnut.Ja som kedysi bez chleba nedokazala zit ale teraz to uz ide v pohode len dnes bol taky strajk.

ssisska
10. apr 2013

@kajus73
Ja teraz uz nedelim ale vela cvicim.Vcera som isla aj plavat.Ja nemozem stale jest delenu stravu potom som bola velmi slaba.Dokonca so ochorela a prechladla.

kajus73
10. apr 2013

@ssisska Ja sa pri delenej citim velmi dobre.Ale kazda sme ina.Organizmus reaguje u kazdeho inak.

Baby piste jedalnicky. 🙂

zabka88
10. apr 2013

@radmilap ahoj, u mna pomaličky pomaly.. cez sviatky som to jednoducho nezvladla, takže začínam pomaly na novo.. aj trochu cvičím .. a čo ty?

lejja
10. apr 2013

Ahojte,tak dnesne ranajky zemla s troskou masla a redkvickou.Obed este neviem,lebo dnes som si nezobrala nic so sebou,tak zajdem na obed a uvidim co bude.Na olovrant mam jablko a vecera este tiez neviem.

ssisska
10. apr 2013

Tak ked jem delenu stravu tak si pripravim:
Zarostovane file upecene v trube,pouzijem jednu kvapku oleja
priloha je uvarena brokolica a
pikantna omacka

recept na zeleninovy kuraci salat:
Biele masko z grilovaneho kurata pokrajam na kusky
cerstve pokrajane redkvikvicky
pokrajana polovicka uhorky
pokrajany hlavkovy salat 1/4
polovicka strednej pokrajanej rajciny
pokrajana 1/4 cervenej papriky
pomiesat a pridat koprovy dressing s nizkym obsahom kalorii

radmilap
10. apr 2013

@zabka88 ahoj,ja sa zatial statocne drzim,cez sviatky mala dcerka narodeniny,tak som ochutnala z torty,ale to bol asi jediny prehresok,ale mala som uz aj slabu chvilku a skoro som podlahla cokolade,ale vydrzala som.Chodim na zumbu a idem pridat step aerobic...a mohla by som aj sem tap plavat,tak uvidim ako to casovo zvladnem...

zabka88
11. apr 2013

@radmilap šikulka 🙂 ja sa chystám behávať, len nech už je kúsok teplejšie, nech to zvládnu aj moje dýchacie cesty 🙂

lejja
12. apr 2013

Ahojte,tak ja vcera ranajky jogurt,obed zeleninovy salat s opecenou sunkou a vajickom,vecera zapekana zelenina so syrom.
Dnes ranajky sojovy rohlik s maslom a zeleninou,na obed a veceru budem mat hlivovu polievku so zemiakmi. 🙂
A vy co dobre mate?Ako sa dari?

seksica
12. apr 2013

@kajus73 pacili sa mi tvoje komentare,uz nechudnes?

seksica
12. apr 2013

@lejja to máslo bolo rastlinne?

kajus73
12. apr 2013

@seksica Ahoj ja chudnem ale ked je tu tak ticho tak ani sa mi nechce moc pisat..asi sa vsetci na to vyflakli.mala som narodky tak som trocu polavila a vela radlerov popila ale uz sa vraciam do normalu.a ty delis?

seksica
12. apr 2013

@kajus73 tak gratulujem,a to si tak dietne oslavovala?

kajus73
12. apr 2013

@seksica tak ja neviem ale radler nie je moc dietny.ale nevadi zajtra uz bez piva. 😀 😉

kajus73
12. apr 2013

@seksica dakujem

seksica
12. apr 2013

@kajus73 😀

kajus73
12. apr 2013

@seksica to znamena ze delis?

lejja
12. apr 2013

@seksica Ano bolo rastlinne,aj ked take nemam rada,ale co uz 😉
@kajus73 Tak vsetko najlepsie k narodeninam,hlavne vela zdravia 🙂
Nepisala som,lebo som nemala vcera vobec cas,ale cez vikend popisem.

kajus73
12. apr 2013

@lejja dakujem.tak ja zajtra uz zase natvrdo.aj jedalnicek pisem rano. 🙂

seksica
12. apr 2013

@kajus73 ja som prestala delit na vianoce a este som sa nedostala do normy ,haha 😉

kajus73
13. apr 2013

@seksica to akoze od vianoc nedelis?a to uz akoze nechces alebo sa nevies nastartovat ? 😢

Inak dobre ranko devcata!tak dnes uz bez oslav pokracujem len este neviem co budem jest.ale ked na to pridem tak napisem. 😀

lejja
13. apr 2013

Dobre rano,ja zatial len kava,nemam chut jest,ale dam si potom aspon jogurt.

kajus73
13. apr 2013

No tak ja uz druha kava a nakup tyzdnovy za sebou.na ranajky dam dialku obed bude cestovinovy salat so sampionmi.na olovrant asi ovocie a vecera kuracie prsia na prirodno a cotage.tak drzim palce vsetkym.pekny den. 🙂 😎 nech to slniecko vykukne!!

lejja
13. apr 2013

Ahojte,tak ja som dnes porusila a zjedla som na obed kuraci perkelt s cestovinou. ☹
Vecera prazenica.
Dufam,ze vam sa dari lepsie 😉

kajus73
13. apr 2013

@lejja ahoj,nerob si z toho nic,hlavne ze ti chutilo.Teraz hlavne pokracuj.Ja som hresila 3 dni a dnes to islo v pohode.A to mam v chladnicke 4 radlerii a ja ich tak lubim.musime vydrzat. 😒