Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
22. apr 2013

@kristis ked precitas knizku tak uvidis ako ti to bude viac vyhovovat.placky mas asi podla korinkovej.podla mna vsetky varianty DS sa povazuju za zdrave stravovanie.a da sa schudnut. 🙂

kajus73
22. apr 2013

@alenase ahoj to ako ti zmrazuju sadielko?mna by skor vytopit mali.to by bolo masti! 😀 ako to robia?z jedneho kila hore si nic nerob.mozno si vcera nieco viac prisolila . 🙂

kristis
22. apr 2013

Tak fungujem od piatku a dnes som sa vazila a podla toho ako to bolo predtym mam 2kg dolu ale tak to neviem naisto ale odvazim sa rano a uvidime ako to bude vyzerat 😉

kajus73
23. apr 2013

Ahojte tak som v autobuse a zase do prace.ale potom az v sobotu. 😀 .ale zajtra ma caka gastroskopia zaludka.mavam v zaludku krce ale odkedy delim tak mi je lepsie.takze aj zo zdravotneho hladiska citim ze DS je pre mna super.pekny den . 🙂

radmilap
24. apr 2013

@kajus73 ahoj,tak ako ti to ide?Ja mam dole 6 kileciek a velmi sa z toho tesim.Ozaj,ako Ti dopadla gastroskopia?Dufam ,ze ok.Ja som dnes mala zivocisny den a akurat mam neskoru veceru -ladovy salat+uhorka+susene paradajky+mozzarela struhana+sunka a francuzsky dresing-MNAM....Zajtra sa chystam na rastlinno-zeleninovy den,pa.

adamko05
24. apr 2013

@radmilap ahoj... za aký čas 6 kg? a prosím, ako často papáš... ja stále skúšam 5krát, ale ja som či pri delenej, či pri "normálnej", strašne najedná pri 5 chodoch.... aj cvičiš??
a prosím, ako často striedaš dni... ja vôbec nie som šunkovo -masový typ... viac mi vyhovujú zemiačky, ryža... ale s tým budem asi dlho chudnúť, te? 😠 😠 😠 díky za odpovede

kajus73
24. apr 2013

@radmilap Ahoj,vazit sa budem az v pondelok ale nohavice su volnejsie.Ja mam za sebou 2kolonoskopie ale v narkoze a 1gastroskopiu s takou lnjekciou za 17eu a vlastne si pri vedomi ale necitis co s tebou robia tak v pohode.Ale dnes som si to uzila na tvrdo bez oblbovakov a bolo to fuj fuj.Bolelo a je to nechutne.Dufam ze uz mi zisti dr z coho mavam krce v bruchu.Zmenila som dr a verim ze uz sa to vyriesi.Velmi ti gratulujem k vahe. 🙂 Dufam ze aj ja sa budem v pondelok tesit. 😉

kajus73
24. apr 2013

@adamko05 Ved ked si najedena po piatich chodoch tak jec menej krat denne.Jec ked si hladna a podla mna nevadi ked budes mat viac rastlinnych dni.Len to trebe vydrzat a to sa pohne.Mozno pomalsie ale urcite. 😉

radmilap
24. apr 2013

@adamko05 ahoj,no priblizne mi zislo dole 6kg za 7 tyzdnov,ale bez hladovania a obmadzovania.Zo zaciatku asi tych prvych 5 tyzdnov som jedla aj ja 5x denne ,ale teraz je to len 3x,lebo nestiham,ale ak som hocikedy v priebehu dna hladna,tak si dam zo skupiny ktoru aktualne mozem.Vyse pol roka chodim na zumbu-to je taka pohodicka a aktualne asi 3 tyzdne som pridala aj step-aerobic-to je brutalna makacka.A dni striedam,ako sa mi chce,niako striktne,ja mam radsej zivocisne dni,ale snazim sa davat si aj rastlinne aspon 3x do tyzdna,koli ovociu.Neviem,ci je to pravda,ale niekde tu vo fore som citala,ze ked mas len zivocisne dni,tak ide vaha rychlejsie dole,ale ja to mam asi tak pl na pol.Drzim palce,pa...

radmilap
24. apr 2013

@kajus73 dakujem a drzim palce na pondelkove hazenie-nech je vaha Tvoj kamarat...

radmilap
24. apr 2013

@adamko05 ozaj a docitala som sa aj ako jedna baba prve 3 mesiace neschudla ani kilo a potom sa jej to spustilo a krasne zhodila.Vraj kazde telo potrebuje iny cas na nastartovanie pri delenej,tak drzim palce...Napis ako to ide...

kajus73
25. apr 2013

Ahojte,ja ked som bola mladsia tak ozaj stacilo nahodit DS obcas prechadzka robota okolo donu a muza a syna a kila padali same od seba.Teraz si musim kazde kg odmakat na bezeckom pase plus brusaky a pod.Mam o 10rokov viac a ide to tazko ale ide.A Korinkova pisala neviem uz v ktorej knizke (vsetky som pozicala )ze ked viac krat zacinas s DS tak nemusi fungovat hneb od zaciatku.niekedy ozaj treba tvrdo makat a dodrziavat DS a pohne sa to po mesiaci.Je to na dlho.Je to zivotny styl.Prajem Vam pekny slnieckovy den.Dnes mam volno aj zajtra. 😀 😀 😀

adamko05
25. apr 2013

@radmilap
@kajus73 díky za odpovede... len ja som teraz 90 dnovkou schudla 7-8 kg a teraz sa dosť obávam, ž eo chvíľku to mám nazad, ak neupravím stavu a stále tápam, že ako.... pravidelná strava 5krát denne, ja fakt idem prasknúť.... dám si kávu a pre ma je to "jeden chod".. ja mám problém už potom aj jogurt do seba napratať.... tak preto zisťujem, ale delená sa mi pozdáva najviac..... díky

ywula
25. apr 2013

ahojte babule...nestíham čítať...riešime veľa vecí...ale pridávam super recept...som sa natlačila...plnená cuketka...nadžgala som ju mletým meskom smaženým s cibuľkou a syrom...na vrch som dala paradajku a tiež syr zastrhala...fantasticooo...netreba ani šalát k tomu...tak skúšajte...dobrú chuť...pozerám že nás je tu veľa nových...juj tak držím palce delenkárky...

kajus73
26. apr 2013

@adamko05 Ale ved po 90dnovke mas praveze prejst na delenu.Tak ty sa nemusis bat ze priberes.A naozaj jec ked si hladna.Netlac sa 5krat denne ak niesi hladna.Neboj nepriberies ked budes dodrziavat principiDS. 🙂 😎

fleury
26. apr 2013

@ywula a ako sa ti dari chudnut?

ywula
27. apr 2013

@fleury no poviem ti pravdu...povedala som si že na váhu sa nepostavím aspoň tri týždne...a potom budem prekvapená, no či príjemne alebo nepríjemne to neviem...🙂))...
a tebe fleury, ako ide priberanie???ako sa tehulkuje???za kolko to máš???

luskacik32
27. apr 2013

tak aj ja som vcera zacala s delenou stravou chcela by som dat dole tak 5-6kg ako nemam nadvahu ale necitim sa vo svojej kozi. Vcera som sa pomerala,povazila tak som zvedava ako mi to pojde. Chcem sa spitat treba striedat rastlinny a zivocisny den alebo mozem mat aj 2 dni po sebe rastlinny a potom 2 dni zasa zivocisny?? a este kolko hodinove intervali sa maju dodrziavat medzi jedlami??

ywula
28. apr 2013

@luskacik32 ahoj ja sa snažím prestriedavať dva živočíšne s jedným rastlinným, ale niekedy sa to nedá, tak potom sú dobré tie hodinové intervaly...po živočích 5 hodín, po rastlinách 3 hodiny, po ovocí dve a po zelenine 1,5 hodiny...držíme palce

fleury
29. apr 2013

@ywula dnes odpocitavam poslednych 40 dni do porodu 😎 priberanie ide v ramci noriem, predpokladam, ze neprekrocim 10 kil do porodu 🙂 inak ta tvoja cuketa vyzera dobreee

ywula
29. apr 2013

@fleury páni moji....to už je to tu, už ti asi aj dosť ťažko bude...ale to je dobré že si v 10 kilách...🙂...jooj tak toto ti už nezávidím....
hm a ta cuketa...no to hej to ti bolo fajnové....dnes som kupila ďalšie....vraj majú neskutočne veľa vlákniny

adamko05
29. apr 2013

ahojte
baby, papáte pri delenej iba biele jogurty? lebo nepoviem, občas.. ale nejak stále mi na chuť nejdu... sledujete v nich množstvo tuku a toto všetko? lebo šak to mi príde už také zvláštne, stále študovať obal 😀 😀 ... a čo syry? aké? tiež sledujte tuky??? alebo aké papávate? díky

ywula
30. apr 2013

@adamko05 ahoj...ja som teraz v tom študovaní slabá, spapám taký jogurt, aký mám práve v chladničke....pred rokom som poctivo papala len biely nízkotučný...aj mlieko, syry som si dávala do 45%....tuku....a išlo to krásne dole, teraz dojčím, tak to je také všelijaké...ale práve si cuckám nízkotučný zákys....a kávu som tiež prestala sladiť... 🤐 ...asi týždeň to je strašné, ale telo si zvykne na všetko, ide len o náš mlsný jazýček....a pohodlie....

radmilap
30. apr 2013

@adamko05 ahoj,ja jem iba biely jogurt,ale klasicky ziadne nizkotucn a davam si don trosku medu,alebo skorice.A tuk v syroch velmi nesledujem,ale mali by sa jest do 45 percent tuku.A este k tym jogurtom,ja som sa tak rozhodla,ze kym nedosiahnem vytuzenu vahu,tak to budem striktne dodrziavat,ale potom na udrzenie vahy si to ulahcim a prisposobim,vycitala som ,ze sa potom mozu aj jogurty ochutene a to cokoladovy,kavovy.pa

clari
30. apr 2013

ja jogurty nejem, prave preto, ze sa mozu len biele a tie - brrr, ale nahradila som ich 1% acidkom, mnam, a syr jem prevazne 30% eidam. Ale ako to robite napr. so sunkou? pretoze teraz tie sunky vlastne ani sunkami nie su ☹

kajus73
1. máj 2013

Ahojte ja si dam jogurt kludne aj ovocny a syr aj tucny.Ja vela cvicim ked mam volno a v robote cely den na nohach .Ja mam velmi vysoku vahu a bude to dlho trvat nez to pojde dole.Na sebe si clovek musi vyskusat ci moze pridat ovocny jogurt ci sa nezastavi chudnutie.ja mam dole za 5 tyzdnov 7kg. 😀 😀 😀 Krasny volny den vsetkym!!! 😎

ywula
1. máj 2013

@kajus73 tak to je krásne číslo...7kg...juj..

adamko05
1. máj 2013

@clari ja som niekde čítala (výcuc z knižky L. KOrinkovej)... že múka v šunke, párkoch, nevadí, že ona sa tam nejak "rozpadá", či čo... lebo je v tom už dlhšie a je rozložená... alebo nejak tak... takže toto neriešim a nebudem ani tie jogurty, som sa rozhodla - občas dám biely, občas ovocný, občas čoko 😉
nedarí sa mi inak celý den byť len na živočíchoch... ja doobeda aspon ob. 3 den musím dať aj rastlinky, ale večer už zas živočíchy... no uvidím, či mi to takto pôjde... ale viem isto, že nie som schopná dať 14 dní živočíšnych, to by som "zomrela"
ale dnes som mala ráno dve vajíčka, mozarelu a prapriku s redkvičkou..... kávičku, olovrant neviem čo... možno banán (viem, nemal by sa... ale ovocie jednoducho potrebujem a doobeda sa hádam "vstrebá")... a na obed file na masle ... olovrant asi jogurt a na večeru možno zasa file alebo syr....

som si to tak nejak prispôsobila... snažím sa ryžu a zemiaky čím menej, ked tak, iba na obed, ale oddelene... že nie ako prílohu, ale ako hlavné jedno... uvidím, skúsim máj takto ... a k tomu cvičím, tak hádam 😉

pekný voľný dník

fleury
1. máj 2013

@ywula ani ja si uz moc nezavidim 😀 ale zase tesim sa na vysledok 🙂

mrka2
1. máj 2013

no baby, idem sa opat zaradit k vam, mne staci len 5 kg dole a za ten fras nemozem dat 😠 nemam pevnu volu, stale nejaka cokoladka,ale uz je teplo,uz sa mi tak neziada a aj cvicim,tak hadam aspon mesiac vydrzim. (aspon 2 tyzdne.. 😝 😔 ) joj, drzte mi palce.