Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

mona12071
4. jan 2011

prida sa niekto kto zacne so mnou s delennou stravou 😉

kkkatarinkaaa
6. jan 2011

@mona12071 ahoj! sme v sukromnej teme ,,delime a zmensujeme /sa/ 🙂 pridaj sa tam,je touzasna teeema 🙂 😵

kredulka
14. okt 2011

Ja som delenou stravou schudla vo veku 51 rokov bez cvičenia 25 kg za 7 mesiacov. Teraz váhu držím, jem veľa a chutne a nič. Ak aj náhodou niečo poruším a váha vybehne 1 kg nieje to problém. Ak niečo chcete sa opýtať, viem o tom už veľa, baví ma varenie na tému delená strava Lenky Kořínkovej a ide mi to. Ešte som si stanovila 10 kg. Tie už pôjdu dolu v zime. Ak chcete poradiť som k dispozícii. Nič lepšie som doteraz nepoznala. Jem klobásu,chleba aj sladkosti. Len viem čo s čím.

diabolico
14. okt 2011

@kredulka no ja by som veru potrebovala poradit, teda hlavne schudnut aspon zo 30kg. Skúšala som všetko, len delenu stravu nie zdá sa mi byt zložita ☹ keby ste mi nejak v skratke napisala čo z čim a hlavne čo vobec nekombinovat. Už naozaj neviem ako to zhodit ☹ pripadne moj mail brosulienka@gmail.com dakujeeemmm 🙂

hanene
17. okt 2011

AHOJ KREDULKA. JA BY SOM CHCELA OD ZAJTRA ZACAT S DELENOU STRAVOU. PORADIS?

hanene
17. okt 2011

AHOJ KREDULKA. JA BY SOM CHCELA OD ZAJTRA ZACAT S DELENOU STRAVOU. PORADIS?
@kredulka

boba82
21. okt 2011

ahojte dievcata,

tiez uvazujem na delenou stravou, mam uz s nou skusenosti, ale potrebovala by som poradit, ze ci nou chudnut ked dojcim. Skor mi ide o to, aby rychlejsim ubudanim kil sa mi nedostala do mlieka "kyselina" a syncekovi neprestalo chutit potom mliecko. Najde sa tu nejaka taka, ktora ma s tym skusenost?
dakujem

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkaa
25. okt 2011

Kedze len z delenou stravou zacinam , potrebovala by som nejake rady. Citala som na nete ze do neutralnej stravy patri uz aj mlieko, tak sa chcem opytat ze ked mam chlebovy den , ci mozem jest vtedy kukuricne lupienky zaliate mliekom a varene zemiaky zo zakysankou..?

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninimini
14. dec 2011

Ja idem skúsit delenú od januára snád sa niekto nájde kto sa pridá ku krajšiemu obrazu na váhe 🙂)

zabka88
15. dec 2011

@ninimini ahoj, ja sa pridám 🙂 uvažovala som nad 90 dňovou ale desí ma to plánovanie, s oddelenou som schudla svojho času cez 10 kg, super vec .-) ale až po Vianociach, oki? 😉

ninimini
15. dec 2011

dobre velmi sa teším ja som 90 držala a schudla som za mesiac a pol 5kg ale nevydržala som to dlho dodržiavat a hlavne ovocné dni fuuu to bol des a tu sa mi to páči neberiem to ako diétu ale skor ako správne stravovanie tak dúfam že to pojde 🙂 som velmi rada že sa pridáš určite nám to pojde super 🙂

ninimini
15. dec 2011

zabka88 ved začat teraz by bol aj hriech nie? už sa na teba velmi teším zabudla som ti napísat meno aby si vedela že stebou počítam 🙂) a za kolko mesiacov si schudla 10kg

zabka88
16. dec 2011

@ninimini ahoj, už mám túto tému medzi oblúbenými ;-D no jo, bol by to hriech a hlavne bolo by to zbytočné 😉 určite nám to pôjde, ono je super že oddelená strava je fakt prirodzené stravovanie a nemusíš na to myslieť dva dni vopred že čo budeš jesť, jednoducho v ten deň siahneš po tom správnom, alebo odješ z jedla len to čo práve môžeš 🙂 ja som vtedy držala oddelnú asi pol roka a samé tie kilka odišli ani neviem ako.. ale je pravda že som aj cvičila a držala pitný režim. Pred svadbou som držala dukanovú diétu, som schudla 5 kíl, ale tá diéta je velmi rapidna a dosť šok pre organizmus, a to nechcem teraz lebo snažime sa s manželom o babatko, oddelena je uplne v pohode, síce diéta ale tiež dávaš telu všetko čo potrebuje.

ninimini
16. dec 2011

tak sa teším zabka88 dukanovú som čítala aj ja ale nepozdávala sa mi hrozná jednotvárnost 🙂) tak po Vianociach

zabka88
16. dec 2011

@ninimini aha čo som našla : https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/mate-dake-recepty-na-delenu-stravu/ niečo pre inšpiráciu na študovanie medzi sviatkami 😉

ninimini
16. dec 2011

zabka88 dakujem

zabka88
28. dec 2011

@ninimini ahoj, tak ako sviatkuješ? ja mam najmenej dve kilečka naviac, už sa tešim keď zahajime dietku 😀

ninimini
29. dec 2011

veru veru aj ja ešte som sa nevážila tak dúfam že neodpadnem 🙂

zabka88
30. dec 2011

@ninimini hehe, to nechávam až po silvestri, nechcem si pokaziť sviatky 🙂 ale včera som si kupovala nove čižmičky (však su akcie 😉 ) a neuveriš, ale ja som snad aj na lytkach pribrala 😕 ledva som niečo natiahla na seba 😀 júúúj, ale tešim moc, si ešte užime teraz koláčiky, rezníky, majonézový šalát mňam 😉

ninimini
30. dec 2011

zabka88 veru 🙂 aj ja sa teším na obsah chladničky 🙂 len potom to pojde tažko dole ale lahko sa priberá a ozaj odkedy by si chcela začat

zabka88
30. dec 2011

@ninimini prvého bude treba ešte dopapať zásoby takže asi od pondelka začnem 🙂 my robíme kapustnicu bez zemiačkov takže aj tá sa dá ešte použiť🙂 a ty kedy ideš na to? inak keď mi píšeš, daj najprv :odpovedz, sa ti zjaví môj nick, a mne to hned ukáže že mi píšeš, ti potom skôr odpíšem 😉 papa a uži si ešte príjemný papkavý záver roka, a neboj v novom roku to pojde dole jedna radosť 🙂

ninimini
30. dec 2011

@zabka88 no v to dúfam že to pojde rýchlo dolu 🙂 lebo moja váha je katastrofa 🙂 no to som chcela aj ja začat od druhého tak uvidíme či sa podarí ešte majú príst nejaké návštevy ale ved sa nechám prekvapit len dúfam že sa mi to naozaj podarí 🙂 schudnút

ninimini
1. jan 2012

@zabka88 ahoj no čo od zajtra zarezávaš ja to asi vyskúšam aj ked sa mi nechce ale musím lebo potom budem lenivá 🙂

zabka88
2. jan 2012

@ninimini ahoj, takže ideme na to ? dnes si dávam živočíšny dník, takže na obed si dávam masko so zeleninkou 🙂

ninimini
2. jan 2012

@zabka88 aj ja som sa odhodlala 🙂))tiež mám živočícha 🙂 a samoška masko ráno som sa merala a vážila a katastrofa ☹

minuskad
2. jan 2012

@zabka88 no silvester je tu a ja sa pridavam k teebe :D

@ninimini ja som tiez uvazovala nad dukanovou ale zvitazila radsej delenena alebo jednoducho zdravy ziv, styl:D

pridam sa , sme tu len tri ale snad sa budeme drzat a podporovat 🙂 ja si pocitam kalorie, snazim sa vyhybat sladkemu, sacharidom a mozno sa donutim aj nieco pocvicit, chcem dat dole 5 kil, co nie je vela ale pomohlo by 🙂 ako ste na tom vy?🙂 😝

zabka88
2. jan 2012

@ninimini jujuuuuj, ja som sa nevažila, som zabudla 😖 ale odmeriam sa večer, centíky sú i tak dôležitejšie ako kg 😀 a dala si si aj cieľ koľko chceš dať dole?
@minuskad super, vitaj u nas 🙂 ja som robila dukana pred svadbou, nie je to zlé ale je to chudnutie šokom a to teraz určite nechcem kedže sa tiež snažíme o bábo 🙂

baby, ja som si tiež dala cieľ na začiatok 5 kg ale verím že zlezie ovela viac / mám s delenou stravou super skúsenosti/, tiež som vylúčila sladké ( to bude teraz ťažké, bo som na sviatky napiekla ako pre armádu 😀 ), ale snad to utíšim ovocím, alebo orechami a sušenými hrozienkami - to vždy zabralo

a baby pitný režim oki?