Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kubankakubanka
22. okt 2012

@hirunka ahoj hlavne je základ vydržať prvé dva tri týždne ,a nevážiť sa,,,,lebo výsledky sa zvyčajne dostavia až po dvoch týždňoch....takže pevná vôla,,,,,,princíp delenej stravy je jednoduchý hoc kde ,na nete sú aj recepty,a ja som napriklad vždy mala po ruke mandle,,ked som bola hladná tak som zobkala

fleury
23. okt 2012

@ywula ty nic nove?

ywula
23. okt 2012

jeeej znova sme o pár deleniek viac....@martina2106 .... tvoj príspevok je taký krásny...dodáva takú krásnu nádej...že sa pomaly začínam tešiť, ako to naštartujem.... 😎 super....
@fleury no vo všeobecnosti nič a predsa dosť...hrozne mi stúpol tlak...takže som na liekoch a v povinnom kľude...kus som upravila stravu...pridala ovocie a zeleninu, ktorým to dávam za vinu, lebo mi v poslednom čase opäť vôbec nechutili, tak som sa užierala na samých nezdravých veciach....ale presvedčila som sa....musím tento týždeň vydržať, aby sa Aňula narodila až po 38.tt, nech nemáme zbytočné starosti....ale už si tak prajem finitto....nech už sme doma,...a pekne si užívame jeseň....to brucho je už riadne a občas si už pripadám ako kamion...pri Eme som v deviatom ešte veselo šoférovala, teraz mám už na sebe 11 kilečko fňuk.... 😝 ...takže máme čo robiť...už začínam zbierať receptiky na delenú...nech pekne frčím.... 🙂

fleury
24. okt 2012

@ywula uz to mas len za par! 😎 ale verim ti, ze uz to chces mat cim skor za sebou 🙂

pukica
24. okt 2012

@fleury
@trogir babyyyy kel sa rata ako zelenina?cize ho mvozem kludne v zivocisny den?nejaky kelovy privarok bez zemakov s klobaskou je ok?ci?prosiiiim ryyyychlo radte nech mvozem varit 😀

fleury
24. okt 2012

@pukica jj, kel je zelenina, cize neutral 🙂 dufam, ze si uz uvarila a nehladujes 😀

pukica
24. okt 2012

@fleury varim na zajtra,neboj,hlad nehrozi 😝 ale som rada ze je to v poho kombinacia

fleury
25. okt 2012

@pukica citam tu kucharku korinkovej a celkom fajn napady tam ma 🙂

ywula
25. okt 2012

najsmutnejšie na mojom momentálnom stave je...že s plnou pusou niečoho čumím do chladničky a hľadám niečo... 😉 ...inak je to všetko pekné....🙂

fleury
26. okt 2012

co varite cez vikend? sem s napadmi!

ywula
27. okt 2012

@fleury aj nedelenkárske?....dnes bryndzové pirohy....zajtra maďarský guľášik....mnam

yukki
27. okt 2012

pirohy sú delená.

fleury
27. okt 2012

@ywula mala si nejake specialne chute v tehu? 🙂

fleury
27. okt 2012

@pukica od rana rozmyslam kedyze to mas tie narodky 😀 este raz vsetko naj! 😵 a dobru chut! 😀

ywula
28. okt 2012

@yukki pIrohy?...delená?.. ..asi nie...veď v ceste je múka a v zemiakoch bryndza....či už som z toho vypadla? 😎
@pukica aj ja prajem pekné narodeniny...veľa veľa zdravíčka... 😉
@fleury špeci chute....no na začiatku som nemohla vôbec zeleninku...totálkáne žiadnú...potom som frčala na káve...normálne som vyjedla aj grunt....a teraz som na sladké....ale najlepšie bolo to, že mi strašne voňali cigarety....ale len značka Petra....🙂)).....ja som inak nefajčiar...ale konkrétne tieto mi voňali krásne......sranda to je...🙂 😝

yukki
28. okt 2012

@ywula ja mám bryndzu písanú medzi neutrálnymi

ywula
28. okt 2012

@yukki jujuj aj škvarky...🙂)))...ja som bryndzu brala za živočíšnu, kedže je z mliečka... 😎

yukki
28. okt 2012

@ywulaty si teraz dopraj, potom sprísniš.

fleury
28. okt 2012

my dnes grilovane kuriatko so zeleninovym salatom so syrom 😎

ywula
28. okt 2012

@yukki hm,..len mám pocit, že o to viac to bude ťažšie,....ale tak skúsime...

pukica
29. okt 2012

@fleury
@ywula dakujem krasne dievcata 🙂 teda tae chute v tehotenstve xi,ze cigy vonaju 😀
my budeme mat dnes kari kura na mede s kapustou a zvysok rodiny aj s ryzou 🙂 a ja mam chut na polievockuuuu

fleury
29. okt 2012

@pukica ja teraz ficim na tych dialkach 😀

pukica
30. okt 2012

@fleury :D a jes ich len v rastlinny den ci aj v maskovy?

fleury
30. okt 2012

@pukica kazdy den jednu 😀 ved vies, ze ja nedodrzujem striktne len masovy den alebo rastlinny 😅

ywula
31. okt 2012

Hallo, Hallo.....tak máme termín...8. novembra ideme na príjem...takže buď 8. alebo 9. sme na svete...jujuj....už mám vybavené predoperačné vyšetrenia, tak si idem užívať posledný týždeň...teda ak to na mňa nepríde skôr...🙂

pukica
1. nov 2012

@ywula jeeeeeeeeej az mi zimomriavky vysli supeeer,uzite si naplno posledny tyzden v trojke 😉
@fleury cau oslavenkyna,sa tu neukazes?uz v plnom prude oslavujes? 🙂 vsetko naaaaajsamlepsie prajem

fleury
2. nov 2012

@ywula jeej, takze o tyzden uz si v nemocke, ale to preletelo vsetko rychlo, ved len nedavno si pisala, ze si tehu 🙂 budeme drzat palce!! 😵

@pukica dakujem! 🙂 nejake velke oslavy neboli, u teba ano?

pukica
2. nov 2012

@fleury noooo hmmm akoze robili sme repete svadobnej zabavy a padlo to presne na moje narodky takze som to oslavila paradne,svadba nula bodov ale toto nemalo chybu 🙂

ywula
2. nov 2012

@fleury no letí to....veď sa priprav...raz-dva to máš aj ty za sebou...ako sa cítiš?...asi sa čoskoro začnú tie blbnutia, však...bývalo ti pri malej zle?
@yukki
@pukica
dala som na skúšku jeden deň delenkársky...🙂....vydržala som len raňajky...bola som na seba taká hrdá....a o hodinu som bola taká hladná že čistý koniec...ako to teda naštartujem to neviem... ☹ ....snáď to pôjde....keď ja by som potrebovala mimo dosahu všetky sladkosti a cukor...som za tým ako šialená... 😖 ...mám taký plánik v hlave...že vlastne chcem sa už naštartovať hneď, lebo šak pri tej nemocničnej strave by sa dalo hovoriť aj o očiste, oproti tomu čo mám vo zvyku zjesť doma...a v tomto tempe vydržať aj po príchode... 😀 SOM HROÓZNE ZVEDAVÁ

larmimi
2. nov 2012

ahojte baby ja som delenku nevydrzala nikdy viac ako tyzden...ale schudla som 3-4kg aj tak , sice to trvalo dlhsie ako keby ju drzim suvisle ale vzdy som sa po tyzdni na 2-3 dni najedla a pokracovala za ten tyzden 1kg dole cca a potom som zas jedla ( a nepribrala) a teraz uz nedrzmi 2 mesiace jem vsetko a nepriberam..
ale chcem este zacat len sa neviem nastartovat.. 😒