Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

larmimi
19. júl 2012

a moze sa aj presnidavka bez cukru s piskotami ? pri ovocnom dni... 😅 😝

larmimi
19. júl 2012

vlastne, to je asi blbost piskoty su sladke a obsahuju aj vajcia..

larmimi
19. júl 2012

ja som dnes mala 2 male chleby s medom a ozaj len na koniec noza flora light....
obed zemiaky pucene s broskynovym kompotom ( mame to radi od detstva) akurat s reznom 😀 ale aspon mi to pripominalo...potom banan
a na veceru som kupila kukuricu celu klasika 😉

a zajtra si dam zivocisny den a vecer grecky salat s feta syrom na to sa uz strasne tesim !
obed horne kuracie stehna v marinade, k tomu vareny karfiol ( akoze zemiaky ) 😝
a rano vajko na makko....
zatial ma to bavi je to moj prvy den 😀 haha som zvedava kolko vydrzim..najhorsie je ze citam ze pri delenej strave jojo efekt ozaj funguje 😒

fleury
20. júl 2012

@larmimi med je neutral, takze mozes s chlebom . U mna to slo tak cca 2 kila za mesiac, je to indivindi 😉

fleury
20. júl 2012

@larmimi ze ako si nam tu ozivila temu 😀

larmimi
20. júl 2012

@fleury rada o tom s niekym pisem ked drzim takuto dietu, dnes je druhy den, keby tu bolo viac bab mozme sa navzajom podporit, aj inspiraciu na varenie...recepty a tak...
vcera som mala vecer take hlady !! aj dnes uz ma normalne chytali myslienky "normalne" sa najest 😅
ale mozno to prejde? alebo to bude este horsie a nevydrzim...ale schudnut chcem to je na I.mieste
zrovna som vcera kupila v tescu aj to sojove mlieko ale normalne zarobene 2,68€ manzela skoro vystrelo 🙂))
len zboznujem palacinky tak ich vyskusam...citit tam to mlieko? chutia inak?
musim si zohnat to susene...je lacnejsie...
inac ku granadiru ja pridavam namiesto masa tu cervenu fazulku z konzervy je to super

fleury
20. júl 2012

@larmimi neboj nist, ja som mala tiez hned druhy vecer brutalnu krizu, ale prekonala som ju! 😀 ja pouzivam do jedal susene sojove mlieko, zvyknes si. Clovek sa do toho dostane velmi rychlo, len ho to aj rychlo prejde vacsinou 😀

larmimi
20. júl 2012

@fleury a ty kolko uz drzis del.stravu? ja planujem zhodit nejakych par kg kolko zvladnem, potom si to jedlo budem kombinovat, ale nie prejedat sa ani sladkosti aby som nepribrala, a potom zas zacnem delit a chcem dat dole dalsie kg...
moja predstava 🙂)

larmimi
20. júl 2012

@fleury nevydrzala som a dala som si cokoladovy jogurt 😝

kohutovci
20. júl 2012

@larmimi ahojky.. delena je super.. ze pri nej nehladujes.. no daj si pozor s tym, ze od nej budes odskakovat.. hrozi jojo.. napokon ako pri kazdej diete ked sa prejde na bezne hadzanie vsetkeho do seba...
my delenu drzime s mm spolu a je to super.. zvykli sme si tak, ze to ani neberieme ako dietu, ale proste normalne stravovanie.. pred mesiacom som porusila pri oslave a bolo mi zle jak konovi.. 😝
ja som to dnes odflakla.. ranajky klasika.. musli s mliekom.. obed cuketove placky s ryzovymi cestovinami a vecera to iste 😝 nechcelo sa mi ine vymyslat 🙂

larmimi
21. júl 2012

a po akom case vym islo prve kilo dole ?

larmimi
21. júl 2012

dnes je super den akoby ani "dieta" nebola...rastlinny den mozem...zivocisny nemam rada, som z neho hladna a chyba mi priloha ☹ dnes rano cierne zemle s dzemom, obed cicerova polievka husta a tie palacinky so zltkom a sojovym mliekom...su trosku mastne bez oleja sa to neda ze 🙂 ale vysavam so servitkom 😝 no uvidime ci cosi zhodim...zatial cakam mam treti den !
@fleury
@kohutovci co ste jedli?

fleury
21. júl 2012

@larmimi ja delim uz od februara 🙂 dnes mame spenat so zemiakmi a ja som si vyseparovala zltko 😀

larmimi
21. júl 2012

inac postupne vas citam od zaciatku ...som na str. 70 😅 a cosi sa mi mari...moze sa treska ??? v masovy den?
ved to je vela kalori..

mrka2
21. júl 2012

no ja tusim 2.tyzden delim, mam dole 3 kg, som stastna,ze sa zmestim uz do niektorych nohavic 😀 a teda ja to strasne porusujem. ovocne jogurty papam bezne a aj kavu s cukrom - sice si dam sojove mlieko do neho,ale aj cukor 😝 a sem tam aj nieco sladke,bo by som nevydrzala. 🙄 ale da sa... hlavne sa stale tesim,ked prejdem okolo zrkadla, uz to na mne aj vidno 😀 😵
ja som mala rano suchy viaczrnny rozok, paradajku a uhorku, na obed sme mali granadir a vecer neviem co.. asi dojem ten granadir,co sa mi zvysil od obeda 😝 😀

fleury
21. júl 2012

@larmimi tresku v masovy den mozes. Ja som kalorie nikdy nepocitala, riesila som len kombinaciu potravin

mirka258
21. júl 2012

Ahojte, ja by som chcela len pridať moju skúsenosť s delenou stravou. Pred niekoľkými rokmi som ju držala, pamätám si to presne - od 7.1. (po Vianociach 🙂 ) so m začala s váhou 75 kg a v polovičke apríla, na Veľkú noc, som už mala 58 kg. Potom mi ešte váha klesla na 55,5 kg a ďalej nič. Cez tých 70kg to prešlo akosi raz dva, ale okolo 60 to nie a nie ísť dole, ale asi po necelom týždni sa to pohlo. Dodržiavala som stravovanie poctivo, ale potom ma to prešlo, išla som v lete na dovolenku a už som na delenú stravu nenabehla, tak váha išla pekne krásne hore 😢 Dnes, si ju občas ešte nahodím na pár týždňov, lebo sa s takýmto stravovaním cítim lepšie, nebolí ma žalúdok, cítim sa tak ľahšie 😉 teda okrem toho, že nejaké to kilo ide aj dole. Ja ju môžem len odporúčať, nakoľko mi po pôrode klesala váha akosi sama od seba a vážim momentálne menej ako pred pôrodom, tak takéto stravovanie praktizujem len občas, ale aj tak je vidno úbytok, či už v cm alebo na váhe. Takže ak sa niektorá chystáte začať stravovať podľa delenej stravy, tak vám držím pršteky 🙂

katulka74
21. júl 2012

Ahojte,ja som pred 15 rokmi schudla z delenej stravy 27 kg za 3 mes,teraz som po porode,maly ma uz 10 mes a neviem sa do nej pustit,ale drzala som ju poctivo a po 17,00 uz nic nejedla,max mrkvu,uhorku...kavu som pila s mliekom,pri rastlinom sso susenym a ked som mala chut na sladke ,tak aj s medom alebo biely jogurt,med a kakao.je to o dodrzani,lebo potom to zbytocne drzite,ak si date keksiky a dzemy,drzim palce,snad sa mi to podari.

kohutovci
21. júl 2012

@larmimi ja som dnes ranajkovala klasika musli s mliekom.. 😀 proste ich milujem... na obed som mala udenaca so zeleninkou, na veceru som si dala dusene sampiony s kuskami sunky a vajickom... druha vecera bude jedna syrova klobaska so zeleninkou.. dnes grilujeme.. 😝

larmimi
22. júl 2012

@mrka2 tak to je super...3kg , ja mam baby dnes 4ty den a ani pol kg dole ?? nevadi ? delim poctivo 😝 😝

@mirka258 ze 58kg to je vaha ! to ked som mala asi pred 5timi rokmi som bola ako modelka 😅 teraz chcem tych 62 mozno menej ale pod 60kg nemusim.....mam 68kg to je u mna uz vela 😕 a mozem sa spytat kolko vazis teraz ? ci to islo az tak hore ?
@kohutovci mnaam udenac, toho si tiez v blizkej dobe kupim 😵
my ideme v piatok do tatier na vikend , mame polpenziu manzel sa mi smeje ze haha som zvedavy ako tu zvladnes tu tvoju dietu, ale ved normalne nie? ranajky v poho si povyberam zo svedskych stolov a vecera ? si dam len zemiaky nie ? 😉 😉 😉

ja som vcera v ramci delenej stravy zorganizovala prechadzku s kocarom 8 km rychlej chodze, ale o pol osmej vecer som bola strasne vyhladovana tak som si dala tanier cicerovej polievky s kuskom celozrnnej zemle...dufam ze som nic nepokazila ale citala som ze ked je clovek hladny ma si trosku dat, ved som sa neprejedla ...ved uvidime...dnes ideme do bojnic do ZOO tak asi si tam pribalim zemle suche 😀

mirka258
22. júl 2012

@larmimi Ahoj, no teraz mám váhu 62-63 kg, ale pri 173 cm mi to stačí 🙂 No ale keď som sa prestala stravovať podľa delenej stravy, tak som nabrala dosť ☹ Ale tak to bola moja chyba, lebo som žrala a nie jedla 😔 A pri pôrode som pribrala cez 30 kg ( neviem z čoho, práveže teraz sa mi zdá, že jem viac ) a teraz mám o 40 kg menej. Tak ja som spokojná, ale keď už sa necítim vo svojej koži, tak si nahodím delenú stravu tak na mesiac a je mi fajn 😉 A tak, veď tých 6 kg nie je veľa 😉 Držím palčeky nech sa darí a kilečká idú dole 🙂 Prajem pekný, delený deň, Mirka 😀

mrka2
22. júl 2012

@larmimi no nevadi asi... 😕 😀 ja viac chudnem,ked mam bielkovinovy den,teda maskovy. ked mam sacharidovy den,tak sa mi zda,ze vaha stoji 🙄 tak ale stale jest len maso,tak to zase nieee 🙂 este ked moj muz pracuje v pekarni,tak to mam cerstve pecivo kazdy den na stole,to sa tazko odolava 😝

fleury
22. júl 2012

@larmimi a kam ze sa ponahlas? podla delenej mas schudnut 2,5 kil mesacne 😉 cim skor schudnes tym skor to naberies spat 😀

larmimi
22. júl 2012

@mirka258 aj ja mam 173 cm presne taku vahu by som chcela tych 62 kg cca...ked sa mi to podari tak tiez nezacnem hned jest vecer a sladkosti ako doteraz...stale nanuky 😅 ako to ja viem...ale zacnem tu dietnu stravu kombinovat...a vecer nejest ...snad nepriberiem...
@mrka2 ked ja ten bielkovinovy den nemusiiiim 😝 mne je z toho normalne zle bez tej prilohy...kdezto pri rastinnom mi to nevadi....
@fleury no ked tu citam ze niektore baby 2kg za tyzden a tak....a ja stale nic ....aby som to nedrzala zbytocne ..takto sa obmedzovat hadam sa dostavi vysledok zatial cakam 😕

inac ma napadlo, som to tu tiez citala...mozem si dat rano napr. zivocisny den ranajky a po 4 hod. (spravne?) obed rastlinny a zas vecer zivoc. ? a ovocie sa nemoze so zeleninou??

ywula
22. júl 2012

jeeej ako sa to tu oživilo.. 🙂.....tak som vás prišla povzdbudiť...holky vy tu ubúdate na kilách a ja mám prvé dva kilečka hore...ale tak na to že som v šiestom mesiaci je to slušné, všák???...potešte ma...uvidíme ako to pôjde ďalej....ale tak cítim sa fasa...🙂....na ultrazvuku sme nič nevideli, bábo sa nám tají .. malo celý čas nožičky v drepe...🙂....takže čakáme ďalej...
...s delenou som nie veľmi kámoš momentálne...chce to veľa rozmýšľania a to sa mi teraz nechce..kedže mi každý deň pasuje niečo iné....držím palčeky....
😀

fleury
22. júl 2012

@larmimi ved mna sa tu uz baby pytali, ci delim spravne, ked chudnem len 2 kila za mesiac 😀 ale ja som bola spokojna, rychle chudnutie nie je zdrave a mne sli kila pomalicky, ale stale dole a teraz uz sa drzim na vahe spred tehu a dole nejdem 😉 mam 172cm a 53 kil a delim dalej, nie kvoli vahe, ale pretoze mi ta kombinacia jedal vyhovuje, pre mna to obmedzovanie nie je 🙂
A k tvojej druhej otazke..ja striedam v ramci dna aj zivocichy aj rastliny.

fleury
22. júl 2012

@ywula tak to si maaalicko pribrala 🙂 tebe tie tyzdne rychlo rastuuu 😀

larmimi
22. júl 2012

@ywula ahoj, tak to je slusne 2kg v 6tom mesiaci 😉
@fleury a po tych 4hod . odstupoch?

fleury
22. júl 2012

@larmimi podla toho co jem, maso jedavam vacsinou na vecer, lebo travi dlhsie, inak je to tych 4 hodin cca

larmimi
22. júl 2012

tak super...a zelenina sa moze s ovocim? dnes mi mama povedala ze kedysi ked to ona drzala nemohla sa ani muka so zemiakmi...ze zemiaky su zelenina..