Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ywula
2. nov 2012

@larmimi no a presne taký štartér ako ty, hľadám aj ja....zatiaľ to nie sú ani čísla na váhe...a to ich je požehnane...ani fotky na chladničke...tak ja neviem čo tým štartérom môže byť...azda úprimné osoby, ktoré to naplno vybalia...uf ty si ale pribrala...🙂.... 😀....

fleury
2. nov 2012

@pukica a kde ste boli, na chate? 🙂 a hod menuuu 😀

fleury
2. nov 2012

@ywula no nevolnosti uz v plnom prude 😒 pri malej to bolo do 12tt, uvidime ako to bude teraz. Ja by som chcela delit podla moznosti aj v tehu, ale teda az ked mi bude lepsie, lebo teraz hlcem podla pachu, co nesmrdi 😀

pukica
3. nov 2012

@fleury neboli sme na chate ale tam kde tami oslavovala narodky a menu bolo kto si co donesie to pije a papa takze bo bolo pestre,aj ked ja som sa k ziadnemu papanicku nedostala,furt som dakde lietala 😀
uf nevolnosti som ja v tehu nemala a ani chute pachute nastastie nie,nezavidim 😒

larmimi
3. nov 2012

@ywula este rozmyslam ze dam podla dr. haya je tam viac povolenych veci a ak sa z toho chudne...vyskusam a dam vediet... 😉

trogir
5. nov 2012

Nestiham Vas citat, ani prispievat, ale chcem sa aspon pochvalit, za 8 dni delenej mam dve kila dole, cize vaha mi ukazuje 45 kg a citim sa vyborne, ani neviem, ze mam brucho, co ma posledne mesiace nafukovalo, mala som pocit, ze mi tam stale niekto prifukuje balonik. Este taky rychly typ pre nenarocnych, ked nestiham, uvarim zemiaky, posolim a dam sojovu tatarku. K tomu cviklu, alebo kyslu uhorku a je to pochutka. Tak sa drzte dievcata.

fleury
5. nov 2012

@ywula no co ako, uz mas pobalene? 😀 juj, to uz musia byt aj nervy trochu, nie? 😅

@pukica mojim nepriatelom c. 1 je teraz chladnicka 😀 ale super, ze si si uzila oslavu narodenin 😎

fleury
5. nov 2012

@trogir kde kupujes tu sojovu tatarku? kedysi mavali v kauflande, teraz som to uz nevidela

fleury
7. nov 2012

tak ta ywula mozno uz aj porodila 😨

ywula
9. nov 2012

ahojte dievčatká....fleury...vraj máš pobalené...no v pondelok bolo už aj porodené...🙂...odtiekla mi plodová, tak sme bežali....narodili sme sa 5 minútiek pred 20:00...máli sme 3350 g a 51 cm...dnes nás pustili domov...boli sme ukážkoví...tlak sa ustálil hneď druhý deň...takže dúfam, že to takto ukážkovo pôjde ďalej...bojím sa prvej noci...myslíte na mňa....priebežne sa ozveme....papa 😉

ywula
9. nov 2012

joj ta foto nieje celá...skúsim ešte raz...
🙂

ywula
9. nov 2012

naša malá Anna...🙂

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pukica
10. nov 2012

@ywula velmejc gratulujeeeem k babike malinkej,vela zdravicka a este viac mliecka prajeme 🙂

yukki
10. nov 2012

@ywula jéééééééjejej....jééééééééj! Gratulujem!

fleury
10. nov 2012

@ywula obrovskaaa gratulaacia!!! 😵 😵 ja som si aj myslela, ze uz mas po, ked si sa neozyvala 😅 ako si na seba zvykate? a co emka, ako sa jej paci sestricka? 🙂

ninimini
11. nov 2012

@ywula jej gratulujem a želáááám vám všetko dobré malinká je krááásna

fleury
12. nov 2012

@ninimini ahoooj a ty ako pokracujes v chudnuti? 🙂

fleury
13. nov 2012

kde ste vsetkyyy?? 😨

pukica
13. nov 2012

@fleury ja som tuuu aj ked zase v hanbe ☹ furt je nieco pre co nedelim a posledny tyzden som nehorazne pazrava,pomaly aj klince by som sežrala... nie ni som tehotna 😀 a pred chvilou som sa na seba nastvala a povedala si ze este v sobotu oslavim s kamoskou narodky a potom od pondelka tvrda drezura,bo mam pocit ze puchnem,je sice pravda ze za rohom su kramy ale to puchnutie iste nie je od toho 😒 a ty ako?ako sa citis? delis delis?

ninimini
13. nov 2012

@fleury ahoj ja momentálne nič od nového roku idem na chudnuci program🙂))

fleury
13. nov 2012

@pukica no, dnes som kupodivu aj delila, ale len na obed, veceru som uz musela dat nedelenu, dostala som sialenu chut na rozok so sunkou 😀 inak vsetko po starom, stale mi je blbo

@ninimini chapem, vianoce idu 😀 😅

ninimini
14. nov 2012

@fleury a čo aj ty si tehu 🙂)

fleury
14. nov 2012

@ninimini jj, prebrala som stafetu 😀 🙂

ninimini
14. nov 2012

@fleury jéééj gratulujem a kedy máš termín 🙂)))

fleury
14. nov 2012

@ninimini dakujem 😵 termin mam 8.6. 😎

ninimini
15. nov 2012

@fleury tak držíííím palce

fleury
15. nov 2012

@ninimini dakujem 🙂

lejja
16. nov 2012

Ahojte,chcem zacat s delenou stravou uz som si precitala co sa moze kombinovat,aj nejake recepty,ale neviem ci mozem v jeden den kombinovat aj rastlinnu aj zivocisnu skupinu,alebo musim mat v jeden den len jednu skupinu?

fleury
16. nov 2012

@lejja kludne kombinuj, u mna to fungovalo