Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
6. apr 2013

Ahojte tak mam odpracovane a uz varim zeleninovu polievku.Prave som dojedla sojacika.Poznate to niektora?Niektore tie prichute sa celkom daju.
@fleury prosim ta ako robis spenatove placky?Este som to nejedla. 😨

yukki
6. apr 2013

@fleury kukni si do Perličky našich detí, za čo považovala moja červenú kapustu v bedničke v obchode.....

radmilap
6. apr 2013

@kajus73 ahoj ,vitaj medzi nami.Ja som sa sem tiez pridala zhruba pred mesiacom,tak delim o dusu ako sa len da.Tiez delim tak ako ty,syry mam v zivocisnej skupine ale do 45 percent tuku.Dnes rano parok,desiata pohar mlieka,obed grilovane kuracia prsia so zeleninkou,olovrant jogurt biely a vecera este uvidim.tak drzim palce...a chcem zacat cvicit,chodim na zumbu raz tyzdenne a chcem este nieco k tomu pridat...

kajus73
6. apr 2013

@radmilap Ahoj dakujem za privitanie.Ja to skor planujem tak ako deli fleury.Mam zdravotne problemy a neznesiem cely den bielkoviny,potom mam krce v zaludku.Takze to vidim na rastlinne dni a ak pride chut na zivocicha tak vynecham na vecer 4 hodky a dam nico bielkovinove.A kolko mas uz dole?

kajus73
6. apr 2013

Baby prave luskam tekvicove jadierka.to mozem ze?Ale by som asi nemala mat usta vyzrate od soli,ze? 🤐

radmilap
6. apr 2013

@kajus73 aha,jam chcem drzat takto kym nezijdem ma vytuzenu vahu a potom to uz zacnem tiez kombinovat s potrebnym casovym odstupom.zatial mam dole tak 4a pol kilecka.🙂

radmilap
6. apr 2013

@kajus73 ano semiacka kludne mozes,jam som zatial este po nich nesiahla,som skor na sladke.

radmilap
6. apr 2013

@kajus73 a este som sa chcela opytat,som sa docitala,ze si uz s delenou schudla.a kolko ak sa mozem opytat a pisala si o jojo efekre,vratilo sa to naspat vsetko?

kajus73
6. apr 2013

@radmilap Ja som si kupila vcera a neviem to prestat jest.To si pekne schudla.Akuratne tempo.Tak ja mam trojcifernu vahu.Velmi sa za to habim ze som sa tak vypasla.Alle neva.Teraz uz nepolavim.

kajus73
6. apr 2013

@radmilap Ano vratilo ale ja mam problemy s prejedanim takze neviem to objektivne posudit.Ale myslim ze tuto stravu treba brat ako zivotny styl.Ale citala som ze ked uz niekto nechce schudnut tak to dodrziava len tak priblizne a ked nahodou nejake kilo pribudne tak sa strava zase pritvrdi.Ja som tymto stravoanim schudla uz aj 20kg.Potom som samozrejme pribrala ale ozaj prejedanim.Dlho som drzala aj norbiho dietu aj som velmi schudla ale mi bolo z tej stravy velmi zle.Teraz som znova pribrata tak musim zo sebou nieco robit.A ked som rozmyslala pri ktorej diete som sa citila najlepsie tak som si uvedomila ze delena strava.Aj zaludok menej boli. 🤐

radmilap
6. apr 2013

@kajus73 moja specialita su sladkosti,dokazala by som denne jest cokoladu,ale zatial sa drzim a pri delenej ani nemam chut na sladke,lebo jem vela ovocia.A uz som si aj nejake sladke maskrty upiekla a su naozaj super.Tak ti veeeeeeeeelmi drzim palce,aby sa ti lahko delilo a aby si dosiahla svoj ciel... 😉 A ozaj o tej norbiho diete som este nepocula,musim prestudovat na nete...

kajus73
6. apr 2013
kajus73
6. apr 2013

@radmilap Prepac to som omylom tukla.No na delenej je dobre ze ak mas na nieco chut tak to vlastne dokazes uvarit alebo upiect podla principov DS.Mne osobne sa teda vzdy podarilo vymysliet verziu hocicoho na co som mala chut.Tak si teda drzme palce.Dobre je takto si o tom podebatovat.

fleury
6. apr 2013

@yukki 😀 dobreee!!! 😀

@kajus73 mrazeny spenat zmiesas s vlockami, mukou, zltkami, posekanou cibulou, kukuricou, prip. mrazenou zeleninou, posolis a okorenis podla chuti

kajus73
6. apr 2013

@fleury Dakujem vyskusam niekedy.

kajus73
7. apr 2013

Dobre ranko devcata,tak som vcera presvecila mojich chlapov doma(mm plus syn 16r)ze vobec nieje potrebne kazdu nedelu jest rezne a idem urobit zemiakove placky s kapustou.Zeleninova polievka od vcera a ranajky este neviem.placky iste aj na veceru.Mnam 😝 e.Co dnes varite?

yukki
7. apr 2013

@kajus73 ja nič, mám od včera všetko. A na raňajky akurát jem šmirkas...bryndzovú nátierku, celozrný chlieb, papriku...

lejja
7. apr 2013

Ahojte,tak ja od dnes opät zacinam.Dnesne ranajky jogurt,vypila som dve salky caju a idem si dat kavu 🙂

radmilap
7. apr 2013

Ahojte my dnes rano prazenicka a obed kuracie sote so smotanovou omackou a ryza,ja bez ryze so zeleninou.a poobede so chcem upiect nejake kolaciky z listkoveho cesta ma zajtra ,uz teraz sa ich neviem dockat. 😀

radmilap
7. apr 2013

@kajus73 mas uplnu pravdu takato debatka je suuuuper 🙂

kajus73
7. apr 2013

@yukki Tak ja som mala na ranajky sojove parky s grahamovym pecivom.Ale tvoje ranajky mnamky. 😝 .Uz pecem tie placky.

kajus73
7. apr 2013

@lejja Tak drzim palce len treba vydrzat. 🙂

kajus73
7. apr 2013

@radmilap Inak este som ti chcela povedat k tomu jojo efektu.Ja si myslim ze akukolvek dietu alebo zdravy jedalnicek ked niekto prestane dodrziavat a vrati sa k predchadzajucemu stravovaniu tak pribere urcite.Nie len po DS. 😅

lejja
7. apr 2013

Dakujem dievcata 🙂 ,dnesny obed trosku kurcieho vyvaru cisteho a segedinsky gulas nezahusteny som si odobrala. 😉

kajus73
7. apr 2013

Tak ja som zjedla asi 5 placiek ale som robila take male tenke ze tri na panvicu a malicko oleja.Niesu zle tie s kapustou ale ja mam najradsej cukinove.Este musim vyskusat tie spenatove.Este idem nejaky kolac urobit chlapom ale to ked viem ze ho jest nebudem tak im spravim taky co ja moc nelubim a potom ma to nelaka. 😀

lejja
8. apr 2013

Dobre rano kočky,tak ako sa drzite?Dnes ranajky znova jogurt,kava vypita,tak si dam este caj 🙂

kajus73
8. apr 2013

Ahojte tak ja uz pijem druhu kavu so sojovym mliekom a zjedla som grah.pecivo so sojovou natierkou s paradajkou.Obed budu placky od vcera,teple nic kedze som v praci olovrant cokoladovy sojacik s pecivom a potom 4hodky nic a vecera parky s bryndzou a nejaka zelenina.Drzim vsetkym delitelom palce a pekny den. 😎

kajus73
8. apr 2013

No dievcata piste nech mame inspiraciu,ved to vyzera ako osobny dennik
@lejja a
@kajus73 .Kde ste vsetky?

ninusiak86
8. apr 2013

áno pridám sa, nemozem uz na seba pozerať :(

lejja
8. apr 2013

Mozem si dat syr camembert?Ci je velmi tucny? 😉