Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

radmilap
13. apr 2013

ahojte kocky,tak ja dnes rano rozok s dzemom,obed banan a vecera asi 10hranoliek,nejako mi viac jedla dnes nevyslo.Cely den som bola na nakupoch,takze som na jedlo ani nepomyslela a pomedzi to 2 kavicky a cista voda.Zajtra chystam vyvar a nejake masko so zeleninou.Dnes bolo konecne pekne,az sa cloveku chcelo konecne vypadnut z domu ,tak dufam,ze zajtra zmakneme aj nejaky vylet...

kajus73
13. apr 2013

@cencula Ahoj ako pokracujes s detoxom?Ci uz si po?

kajus73
13. apr 2013

@radmilap Ahoj zajtra ma byt este krajsie.Inak som na prvy raz citala ze si zjedla 10 horaliek.A potom pozeram10hranoliek. 😀 .

yukki
13. apr 2013

10 horaliek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cencula
13. apr 2013

kajus73 dobre, dnes som kombinovala nápoj a ovocie zelenina, zajtra dopijem nápoj, ale začínam jesť, len rozmýšlam či pokračovať a ísť na delenú alebo na dukanovu diétu optrebujem dať dole 8kg. tak neviem ako sa rozhodnúť, ty ako pokračuješ v delenej? kolko si už dala dole?

kajus73
14. apr 2013

@cencula v delenej a mam dole 3.5 za tyzden aj sprehreskami.ale ja som trojciferna takze sa so mnou neda porovnavat.dukanka je moc jednotvarna.ved si daj delenu a davaj viac zivocisnych dni.vzdy ta zachrani od masa rastlinny den ked ti pojde maso aj usami.ale to je moj nazor.musis ty vediet na co sa citis a co lubis jest.mas moj obdiv ze si vydrzala detox.gratulujem.a kolko si dala dole detoxom? 🙂

radmilap
14. apr 2013

@cencula Mne sa tiez viac paci delena,na dukanovej som vydrzala asi 3 tyzdne a to bol pre mna masaker,ale delena mi vyhovuje .Zatial mam dole 5 kg ale velmi to uz vidno na postave...
😉 😉

radmilap
14. apr 2013

@kajus73 ale tu horalku by som brala,no ked sa nemoze,tak sa nesmie ☹

fleury
14. apr 2013

@yukki ja som si nakupila obdobu dialky 😀 raz ich spominala pukica a nie je rozdiel

cencula
14. apr 2013

kajus73 a radmilap ste zlaté za rady, detoxom som dala dole 4,5kg, no uvidíme kolko z nich sa vráti, ale dúfam, že nič. Ak budete chcieť držať tento detox, tak sme sa mamou zhodli - držali sme spolu, že úplne stačia tie 3-4dni, té sa dali vydržať úplne v pohode. Potom dalej je človek čo raz hladnejší a sem - tam zhreší. Nelutujem, že som sa na to dala a určite si ho zopakoujem, hlavne vtedy, ked budem dlho stagnovať počas diéty na váhe.. Včera som mala posledný den ale som ho dovrzala halvne večer nápoj mi rozrobený ešte zostal, tak budem musieť dopiť to čo je rozrobené, predsa sú v tom citrony, aby sa nepokazil, ale dopijem ho poobede. Držte sa, ja síce idem prejsť na tú dukanku - mám ešte doma aj otruby jedni druhé, tak to dojem, však ked ju nebudem zvládať, tak ľahšie zídem na delenú ako z delenej na dukanku. Budem vás sem chodiť stále pozerať. Držte sa a vela zhodených kíl

kajus73
14. apr 2013

@fleury tie dialky kupujem aj ja.su perfektne a zlozenie sedi. 🙂

kajus73
14. apr 2013

@radmilap skus dialku.v cervenom obale vyzera ako horalka maju v bille alebo v kauflande v dia kutiku. 🙂

kajus73
14. apr 2013

@cencula tak sa drz a ozvi sa ci sa to da vydrzat. 🙂

kajus73
14. apr 2013

@lejja ahoj ty si dnes kde?ako sa ti dari?

cencula
14. apr 2013

ok

lejja
14. apr 2013

Ahojte,tak ste toho popisali.Super,ze nas tu tolko je 🙂
@radmilap aj ja som najprv precitala,ze 10 horaliek 🙂
Super sa vam dari,ked tolko ste dali dole za tak kratku dobu.U mna zatial ani kilo,neviem preco,ci kombinujem nieco nespravne,alebo preco to nejde. 😒

kajus73
14. apr 2013

@lejja ahoj,treba vydrzat,ono sa to pohne! 🙂

beatka52
14. apr 2013

ahojte,akurat dnes koncim s dietkou,drzala som ju skoro 2 tyzdne a podarilo sa mi dostat na povodnu vahu (ubytok 2,5 kg)

radmilap
14. apr 2013

@kajus73 no uz teraz sa neviem dockat tej dialky,zajtra nabehnem do billy... 😀

radmilap
14. apr 2013

@lejja ahoj,ja som citala,ze niekedy kym sa to nastartuje tak to u niekoho trva dlhsie,ale ze potom sa to rozbehne,tak len hlavu hore a vydrzat a onedlho pojde rucicka na vahe dole a sebavedomie bude stupat hore,len nezufaj... 😉

radmilap
14. apr 2013

dnes som mala zivocisny den,r-parok s horcicou a zeleninou,obed bravcove na prirodno so zeleninou a v-zelenina a dnes som si po dllllllllhej dobe dopriala dobre vinko 😀.Zajtra zivocichy,treba podojedat z nedele...

kajus73
15. apr 2013

Dobre ranko ach zase pondelok.Tak ja dnes ranajky pol colozrnej bagety s tofu a paradajkou,druha polka desiata,obed granatir zel.polievka a dalej netusim. 🙂Dnes bude pekne! 😎

radmilap
15. apr 2013

dnes od rana svieti slniecko az sa ani nechce jest...ale na tu dialku sa skocim mrknut 😀 ,pekny den vsetkym delitelkam...

moncicka
15. apr 2013

Ahojte kocky, chcela by som zacat s delenou stravou, ale neviem ako zacat. nemozem poprosit nejake informacie co by mi na zaciatok pomohli pripadne nejake recepty lebo toho sa priam desim ci budem vediet dobre miesat potraviny. dakujem. kolko sa vam podarilo schudnut. ja by som potrebovala minimalne takych 10 kil.

lejja
15. apr 2013

Dakujem dievcata za povzbudenie 🙂 To aku dialku zhanate?Co je to?
Ja dnes ranajky celozrna zemla s maslom,obed cestovinovy salat a na veceru este neviem co si dam.

lejja
15. apr 2013

@moncicka vitaj medzi nami 🙂 Neviem ci si uz nieco precitala o delenej strave,ak nie skus si najst nieco a precitaj si,co s cim mozes kombinovat.
Co si myslite moze spomalit chudnutie to,ze ak mam obed a veceru zivocisnu a na ranajky zjem pecivo?
Väcsinou sa snazim mat cely den len jednu skupinu,ale ked si dam len jogurt na ranajky tak som velmi hladna a nic ine ma nejak nenapada co by som si mohla dat.Vy co jedavate na ranajky? 🙂

kajus73
15. apr 2013

@moncicka Ahoj,skus si vygooglit delena strava zakladny graf a musis sa rozhodnut ci DS podla Korinkovej alebo podla Haya.Ja som kedysi schudla 20 kg s DS ale to je 10 rokov dozadu.Aj som ich pribrala nazad.Teraz som na zaciatku. 🙂 DS treba brat ako zivotny styl. 😎

kajus73
15. apr 2013

@lejja Ahoj,ak mas medzi tym pecivom a zivocichom min.3 hod. rozdiel tak to nemoze mat ziadny vpliv.Vydrz to sa pohne.Vaha moze stat aj mesiac.Aj viac.Netreba sa vazit moc casto.Vaz sa raz za mesiac.Schovaj vahu! 🙂

lejja
15. apr 2013

@kajus73 mam rozdiel aj viac ako 3 hodiny.A co jedavas ty na ranajky?

kajus73
15. apr 2013

@lejja Ja mam rastlinne dni a 3-4 hod pred vecerou nic a vecera bielkovina.Preto viem ze to nema vpliv na to ze ti vaha stoji.niekedy ostanem na rastlinnom dni ale vacsinou dam na veceru zivocicha.Zivocisne ranajky:cotage,sunka svajickom na tvrdo,volske oci,tvaroh sladeny steviou albo umelym sladidlom s van.aromou,parky,a k tym slanym jedlam vela zeleniny.Neboj to sa pohne len daj tomu cas.A co pohyb?Cvicis?