Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
13. máj 2012

@liat my grilovane masko so zeleninou a udenym syrom 😎

dnes som sa vazila, tak za 2 tyzdne pol kila dole

liat
13. máj 2012

@fleury gratulacia 🙂

fleury
14. máj 2012

halo halo, kde ste?

my dnes spagety so sampinonmi 😎 na ranajky klasicky jogurt ..

fleury
15. máj 2012

dnes granadir..uz mam pocit, ze si tu pisem sama so sebou 🤐 😀

yukki
15. máj 2012

...caz deň grahamové rohlíky s kadečím, obed kozie mlieko, večer zemiaky s bryndzou, klasika. Liahnu sa kurence, nie je čas na varenie. 😝

fleury
15. máj 2012

@yukki jej, tak konecne niekto odpisal 😀

liat
16. máj 2012

@yukki bryndza je aka skupina???

liat
16. máj 2012

@fleury budem sa snazit navstevovat toto forum castejsie, ja dnes zemiaky so salatom, zajtra bude asi granadir, dik za typ 😉 uz mi dochadzaju inak napady

yukki
16. máj 2012

@liat ja ju beriem ako neutrálnu. Aj v tej nemeckej príručke tam bola, medzi neutrálnymi.

liat
16. máj 2012

@yukki a ja si preco nerobievam bryndzove halusky?????? aaaaaaaaaaaaaaa. mnam. co je vsetko neutralne vies tak z rychlosti napisat?

yukki
16. máj 2012

@liat na stranách 87 a 88 som to opisovala...aj som dávala link na jednu slovenskú stránku

fleury
16. máj 2012

@liat @yukki ja uz tiez davam do jedalnicka tu neutralnu skupinu

liat
18. máj 2012

@yukki dik

fleury
18. máj 2012

co varite cez vikend baby?

@pukica ty zas nedelis, priznaj sa 😀

pukica
18. máj 2012

@fleury do kelu,caala som kedy kliknes na moj nick a napises 😝 odhalila si ma,nedelim,ja mam potrebu rusit a dat si chebik s maslom a zeleninou,alebo so srom proste to so nemozes 😝 ale som sa rozhodla ze budem par dni este rusit a pa pekne delit,14 dni ratlinky na zaciato a pak rozne,len sa bojim aby som neschudla moc a potom saty co si davam sit mi budu velkeeee 😀

fleury
18. máj 2012

@pukica 😀 uz ta kusocek poznam, tak som vedela, co je vo veci 😀 uz sa tesime na foto v satach! 🙂

pukica
18. máj 2012

@fleury 😝 neboj,budem poctivo informovat 😝 ja len pevne dufam ze aspon saty budem mat 😀 boty som si uz zohnala co je u mna veeeelky problem pri mojej velkosti,no balerinky deichmann ficia supr 🙂
a ked sa preladim na delenku ta budem prispievat aj jedlom a receptami 😉

fleury
18. máj 2012

@pukica 🙂 som si uz v deichmanne aj ja popozerala topanky, po tom co si pisala a naozaj, aj lode predavaju 😀 😅 tak sa tesim na recepty, lebo by uz helfla nejaka inspiracia 🙂

pukica
18. máj 2012

@fleury diky ze lode 😀 veru ode som nasla na prvy sup a to som myslela ze v tejto sfere budem neuspesna a nestastnaaaa 🙂 neboj ked najdem recept vyhovujuuuci tak hodim 😉

fleury
18. máj 2012

@pukica vsak aj ja mam lode, treba nazyvat veci pravym menom 😀 a co fajne nezdrave si tento tyzden jedla? 😅

pukica
18. máj 2012

@fleury ake lode mas ty? :-O
nooo napr ryza s masom na kari mnam,rybaciu pomazanku s chlebikom,bryndzovu pomazanku s chlebikom sosovicovu polievku s normal mliekom chlebik len tak s maslom,spagety so zeleninou a tatarkou ale snazim sa nekombinovat moc,ale ked ma prepadne chut na chlebik s niecim zakazanym neodolaaaam 😝

fleury
18. máj 2012

@pukica same lahodky! 😀 mam c.41, uz som sa tu chvalila 😀

pukica
18. máj 2012

@fleury zeee? ani nevies ako mi srdco pisti po takom jedle 😝 a viem ze si sa chvalila ale vedz ze ja som zabudlaaaa 😝

fleury
19. máj 2012

@pukica v pohode, aj ja som uz zabudla tvoje cislo, ale viem, ze je vacsie 😀

u nas dnes zemiaky so zeleninovymi fasirkami

lili_mia
19. máj 2012

ahoj kočky, pridám sa k vám .. ja sa takto stravujem už dlhšie, niekedy to preklopím fastfoodom či kebabom či zákuskami, ale už nemám ťažké návraty k tomuto zdravému stravovaniu, síce chlebík s maslom a paradajkou ma niekedy zlomí 🙂

ja som skôr donútená mojím žalúdkom, z vyprážaného mi je zle, z pečiva som zahlienená a nejak podvedome som prešla na bielkovinovú stravu poobede, cukry si doprajem doobedu, občas aj poobede ako ovocie

len neviem, čo urobiť s tým preháňaním, ak sa istú dobu stravujem spôsobom ryža-omáčka-mäso-šalát a ked prejdem na formu mäso a šalát, tak ma potom preháňa .. máte s tým skúsenosť?

liat
21. máj 2012

ziadne nove inspiracie ☹

pukica
21. máj 2012

@fleury tak som naspat,oddnes ficim poctivooo na delenke 😝 musim do tych siat nejake to kilecko este zhodit nech som k svetu 😀

taaakze na ranajky bananovy koktejl so sojovym mliekom samo,obed v cinskej restike,zeleninovy tanier a na veceru kus kus so zeleninkou mnam 🙂

liat
21. máj 2012

ja dnes bebe dobre rano s kavou, obed granatir s uhorkou a vecera to iste, medzitym vlasske orechy

yukki
21. máj 2012

obed šašlyk z diviny a jahňacej pečene, zelenina, večera bryndzová nátierka na graham.rožku

fleury
21. máj 2012

@pukica ale nezabudaj, ze netreba zhodit az moc! 😀