Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

borabora666
17. jan 2012

@romcag tam to nieje zakazane,ale z kysnuteho a muky sa najviac pribera,ize ziadne...ranajky v rastlinny den obvykle riesim ovsenou kasou uvarene vlocky len vo vode a ochutene medikom...alebo nejake bebe ku kave,nech mi aj cukry nechybaju nejake a obed veceru cestovinu alebo ryzu alebo zemiaky,chlieb mi nechyba

rosa197
17. jan 2012

Ahojte babule 🙂 Tak čo, ako? pochválte sa 😀 .. já sa nemám s čím, nedelu som sa vážila a mala som *2kg dole... No tento týždeň som neporiadna, tak uvidím... Neter mala nedelu narodky, fajnúú penovúú tortu 😀 No nedaj si! 😀 ... á mám na Vás málo času, už ani neviem, akú tému máte rozbedhnutú, kto má aký deň ..😀 ja mám zajtrá živočíšny .. 🙂

ninimini
17. jan 2012

@rosa197 no že si sa aj ukázala🙂 už som ta hladala 😀 každá iný ja budem mat zajtra rastlinky 😀 a to je super pokles ved sme v tom len chvílku 😀

minuskad
17. jan 2012

@rosa197 no ja nemam pevnu volu.dnes jedla jedno cez druhe a to mam ratlinky 😀

mam skusku o 2 dni a stresy robia svoje :D no moj jedalnicek, nech sa mam za co hanbit :D
rano este pekne, knacbroady, ci ako sa to pise :D
noa potom to prislo, troska medovych koliesok do mlieka ( bez mlieka , lentak )
potom ale som si dala keksik, toooo nic, kebyze za tym si nedaj JOGURT, cele zle v rastlinkach 😀

hm, potom zeleninova polievka a ryba na masle.
na dnes koncim, snad 😀

ninimini
17. jan 2012

@minuskad ale ked máš skúšku tak je to normálne telo potrebuje hlavne cukor aby zvládlo nápor 😵

rosa197
17. jan 2012

@ninimini TAk je to super, ale ako čítam, mnohé dali dole 3-4kg... za týždeň ... za dva.. a ja len 2kg ☹
@minuskad áách ani ja nemám pevnú vôlu v posledných dňoch, a strašne ma to štve..

minuskad
17. jan 2012

no za 2 tyzdne 2 je pekne🙂 aj ja mam2 ale pri mojom prezierani pojdu zial asi hore 😢 😢

no ale budem sa snazit,, uz aj na traveni citim, ze som pomiesala, totiz mne delena plne vyhovuje,mam malo enzymov.

no motivacia ziadne faldy a to, ze su mi male veci 😀

minuskad
17. jan 2012
cherie25
17. jan 2012

ahojte.hlasim sa po dvoch uspešnych dňoch.dokopala som sa k tomu že jem každé 3hodiny aj ked nie som hladná. zatial všetko v pohode. ako často sa vážite? v sobotu idem na svadbu 🙄 to mi teraz vôbec neprispeje teda...

rosa197
17. jan 2012

@minuskad Moja, ja sa aj hambím napísať, ako sa prezieram! 😀 😀 úúfam, že to ale hore nepôjde 😀

zabka88
18. jan 2012

@rosa197 cau nezvestna 🙂 dva kila dole je super, čim pomalšie zhodiš maš väčšiu istotu že sa nevratia, ale treba sa umravniť , ja tiež hrešim jedna radosť, po dovolenke neviem prisť do toho režimu akosi.. snaď nepriberiem aspoň, snažim sa hybať aspoň viac ako obvykle..
@ninimini tebe to ako ide ide moje?
@minuskad budeme myslieť na teba pri skúške 🙂 drž sa!
@cherie25 čaf, stačí sa raz za týždeň vážiť alebo premerať, niekedy je lepšie na cm vidieť ako to ide dole🙂 zas svadba je dobra motivacia, aby si dovtedy ešte čosi zhodila , hneď sa žena citi krajšia stačí kilko a cítiť to 🙂 drž sa

minuskad
18. jan 2012

@zabka88 daaakujem 🙂 mamju zajtra ale uz dnes somvstala so stiahnutym zaludkom. snad do neho ani nic nedam :D ale postavila som sa dnes na vahu a chvalabohu ide dole cize len troska ale ide 😀

ty ako ??? ja som si dnes dala rastlinky aj ked mam ma zivocicha, ale neriskujem, ze ma potom bude pred skuskou prehanat z mliecnych vyrobkov 😀 kedze mam intoleranciu na ne 😀 😀 hlavna vec, ze ich papam jedna radost 🙂

zabka88
18. jan 2012

@minuskad no to poznám, mne sa niekedy aj snívavalo pred skúškami 🙂 hlavne že to ide dole i keď pomaličky, nevadí nikam neponáhľame, nie? 😉 hm, a cítiš že ti mliečne výrobky nejako konkrétne škodia?
baby ja som vykročila do nového roka bez kávy že sa odučím a včera som bola na služobke v strese, som vypila asi štyri, tak ma od včera preháňa 😖 takže teraz chudnem takýmto divným spôsobom 😢

minuskad
18. jan 2012

@zabka88 mam z alergologie diagnozu, ze intolerancia 🙂 to znamena, ze sladke mliecne mi robia zle a tie kysle mi nerobia zle. acidko a take mozem,z probiotickou kulturou ale uzsladke jogurty nie.

ak si dam mavam krce do silne v bruchu a niekedy az hnacky. ked som doma mi to nevadi. 😀

no ja ked sa ucim kava stale musi byt aj 5 denne, ale robim finty na seba, ze rano si urobim kofeinovu a potom cely den bez kofeinu 😀 a pomaha to tak, ale ja pijem skor kavu pre chut ako povzbudenie. mnena povzbudenie kava nepomaha

zabka88
18. jan 2012

@minuskad hm,môj manžel ma čosi také, len on neznesie nič čo už tamprebehne nejaké kvasenie, takže tvaroh, bryndza, kysle mlieko, jogurty absolutne nič..

dobrá finata, skúsim aj ja čosi také.. ja mám tiež rada chuť kávy a hlavne ten psychomoment že si oddýchnem pri nej chvíľku..

minuskad
18. jan 2012

@zabka88 no presne, ze oddychnes a ze popijas. no ja som skusala caro ale nechuti mi tak teraz mam ze INKA kava, to je ako melta 🙂

zabka88
18. jan 2012

@minuskad ani mne nechutí caro, tú kávu Inka normálne dostanem hocikde?

ninimini
18. jan 2012

@rosa197 no aj ja len 2 kg za 2 týždne len ja chcem zhodit 26 kg do oktobra 😀 a to vychádza cca 2,6 kg za mesiac tak som spokojná 😀

ninimini
18. jan 2012

@cherie25 jeden vačší prehrešok nevadí na svadbe sa proste musí 🙂)) 😀

ninimini
18. jan 2012

@zabka88 zatial 2kg ale ja som spokojná 🙂)

ninimini
18. jan 2012

@zabka88 ja sa kávy nevzdám 😀 to by bol koniec možem mat hádam jednu závislost 😀 ale počas rastlinky si dávam sojové mlieko

minuskad
18. jan 2012

@ninimini jasom si sojove mlieko dala len raz a kava uz bola vo vylevke 😀

ja si davam stale mlieko, ale odtucnene, co mlieko videlo mozno, ked sa vyrabalo 😀 no ale asi davam len par kvapiek. kavu bez mlieka nevypijem

minuskad
18. jan 2012

@minuskad
@zabka88
@rosa197 joj a zabudla som sa ,,pochvalit,, dnes som jedla snad vsetko zaradom. od sladkeho po sacharidy,bielkoviny. a zapila som saraticou 😀 lebo co mi to urobilo v bruchu , cista vojna. muselo to ist prec. ale zajtra skuska, snad sa podari, lebo tie stresy mi uz lezu hore krkom 😖

ninimini
19. jan 2012

@minuskad držííím ti palčeky
a inak dobré ráno či už obed 😀

ninimini
19. jan 2012

dnes ste to tu riadne flákali hnevám sa 😖 😀

romcag
20. jan 2012

čaute baby, nejak to tu mrzne, čo toto? Nooo ja sa pravdu povediac desím nedele a nedeľného váženia ☹ som zvedavá ako to dopadne 😠 v pondelok utorok som sa vážila a to pekne vyskočilo po tom prežieraní víkendovom, tak uvidíme 😉 teraz v nedelu oslavujeme tie malej meniny, v sobotu idem tortu piecť, takže určite si kúsok dám, prvý krát idem na marcipánovú, tak som zvedavá a bol by hriech z prvej neochutnať 😉 dneska čakám brácha s frajerkou, prídu malej k meninám blahoželať, tak tu moc nebudem.. ale pekný a hlavne úspešný deň vám prajem 😉

ninimini
20. jan 2012

@zabka88
@borabora666 všetky akosi nemáme čas 😀 ja som bola dnes vybavovat rodičovský tak som rozlietaná a musím už začat cvičit lebo nič nejde dole 😀
@romcag tak peknú oslavu a hlavne nech je tortička dobrááá 😀

minuskad
20. jan 2012

@romcag
@ninimini
@zabka88

no ahojte baby. skuska dopadla dobre,mam ju, co somsa bala, ze ma vyhodi, lebo vyhodila uz polovicu 😀
ale bola som u lekara 😖 a poviem vam vysledky su zle,zacala sa mi zapalovat maternica, k tomu cysta . tak ma to polozilo ☹ ale jedine stastie je, ze to nie je endometrioza a nemusim ist na dalsiu operaciu. beriem antibiotika, a este dlho budem. som si myslela, ze hned sa budeme snazit o babo, a teraz mam strach, ze ako to bude, ci vobec budem vediet otehotniet ☹ je mi tak do placu
chudnutie nechudnutie, momentalne mi to je jedno,nejedla som toho vela po skuske ale hooore dole.

ninimini
20. jan 2012

@minuskad ahoj tak gratulujem k úspešnej skúša a tá druhá vec ma velmi mrzí no neboj uvidíš bábo bude preliečiš sa a potom sa ti narodí krásne bábenko ver mi 😀 tá skúška ti určite nepridala do pohody ale tvoje telo sa upokojí a zase bude dobre 😀 neboj tam hore čaká malinká princeznička alebo maličký rytier 😲 kým sa maminka vylieči a potom prídu bývat do domčeku tvojho bruška len si stále hovor že si v poriadku a zdravá 😀 musíš mysliet na to aby si pre bábo pripravia zdravý domček tak tam musíš teraz upratat ale potom budeš mat vela 😲 😲 😲 😲 😲 😲 hore hlavičku a usmej sa na to bábo ktoré na teba čaká 😀 tak sa bude na teba tešit ešte viac

ninimini
21. jan 2012

@minuskad
@romcag
@zabka88
@rosa197
@borabora666 bože baby vy to tu teda flákate 😀 tak vám idem povedat aspon čo som jedla lebo sa tu unudím vyválkala som si lístové cesto natrela medom a posýpala mandlami a makom mnam dnes mám rastlinky a ovocím 😀