Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kohutovci
8. júl 2012

@fleury mne zivocisy tiez robia problem.. neviem si predstavit byt cely den len na nich.. a dalsia vec, ze ked nimi zacnem na ranajky .. cele doobedie hnackujem.. ☹ takze moje ranajky su po vacsine musli s mliekom.. a potom uz mozem co chcem 🙂

pukica
11. júl 2012

@fleury @kohutovci halooo kde ste baby? cicerku som este stale neskusala ale jaaa sa k nej raz dostanem 😝 inak som teraz namontovana na zvery,v kuse salamky syr a spol 😝 kedze na chlebik sme este nenasli ine pomazanky ako tie alfa bio a tie mi uz lezu krkom 😒 ale s dodrziavanim to u mna az take ruzove nie je,furt len tak na tych 90% ked ja som nejaka pazrava zase,tak na poobedie a podvecer ma to chyti a jedla by som piate cez deviate no ale neva ked nedam toho moc dole ctim sa takto dobre a to je hlavne no nie? inak neviem kam sa podela ta moja pevna vola ked som zacala delit fnuk 😢

kohutovci
11. júl 2012

@pukica ahoooj.. ja som tu 🙂 co je to cicerka? 😲 😅
inak asi si poviete, ze som prastena, ale ja mam aj tu delenu okresanu... tak vobec ale vobec nejem nic z muky.. ziadne pecivo, cestoviny.. ani len celozrnne.. a idem s vahou dole neuveritelne pomaly.. ☹ prvych 8 zmizlo za 2 mesiace a teraz ze kilo za mesiac 🙄 som z toho uz na nervy.. asi by som sa mala zacat aj hybat.. ale na to som straasne ale straaasne leniva..
co sa tyka pevnej vole.. tak sa drzim.. akosi nemam potrebu zhresit.. a aj tak mi je to prd platne 😔

pukica
11. júl 2012

@kohutovci @fleury davala link na cicerovu polievocku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14108 a ja som sa zastrajala ze ju spravim no nejak sa k tomu nemam bo furt zabudneme cicer kupit 🙂
a to co prosim ta jes ked nic mukove??? pozri aj kilo za mesiac je dobre ja by som to brala 😝
no u mna je zhresenie velike pivko,bo ked sa motkame v tej horucave vonku tak si zvykneme sadnu na capaka aaaaaaa a to si ja nedokazem odopriet 😅
s hybanim som na tom podobne,neviem sa rozhybat,a to som chcela do svadby makat na sebe no vidim ze sa k tomu dostanem az po svadbe 😀

kohutovci
11. júl 2012

@pukica co jem? dobra otazka 😀 😀 tak napr, ryzu.. zemiaky.. potom ryzu.. zemiaky.. a aby to nebolo stale o tom istom tak ryzu a zemiaky 😀 😀 😀 😀
moj den vyzera asi takto.. ranajky mam musli s mliekom.. mame ich snad vsetky druhy tak si to obmienam.. na obed mam bud masko, vajicko, rybku, syr, sunku.. proste co doma je.. so zeleninkou.. na olovrant ovocie, musli tycinka.. a vecera pecene zemiaky so zeleninou, alebo ryza so zeleninou.. alebo sa napcham len surovou uhorkou.. alebo si dam musli.. 🙂
ja idem tiez v auguste na svadbu. tak som si povedala, ze ale 10sinu dam dole.. haaaa haa haaa.. budem rada ked zidu 2 kila ☹

pukica
11. júl 2012

@kohutovci pekne pestre ryza a zemiaky 😀 a ono to akoze mas na obed maso a na veceru zemiaky? ale sak to sa bije,ni?kedze zver sa travi cca 8 hodin,naopak mi to sedi ze na obed zemaky a na veceru zver,kedze rastiny sa travia 4 hodky,ci sa mylim?

fleury
11. júl 2012

@kohutovci ja na ranajky stale jogurt

@pukica pifko si dam aj ja, to nie je prehresok v lete!! 😀 inak alfa bio mne furt chutia 🤐 ich obmienam, teraz nemozem ani vidiet gazdovsku a francuzsku zboznujem a takto to striedam 😀

fleury
11. júl 2012

@pukica jj, zivocichy su lepsie na veceru ked sa cez den papaju aj rastliny 😉

kohutovci
11. júl 2012

@pukica ta delena je asi na 100 sposobov.. napr co ja viem.. tak pivo sa moze legalne so sacharidami.. a zvery viem, ze sa tiez travia 4 hodiny.. 😖

fleury
12. júl 2012

@pukica cez vikend by som uz mala mat tie knizky, tak buduci tyzden mozem priebezne hadzat nejake receptiky, ak budu stat za to 🙂

mrka2
12. júl 2012

caute baby,tak uz aj ja sa tu zaradujem,ale to je strasneee... este len tyzden drzim, no mozno ani to,ale pred chvilou som zjedla Snickers.. 🙄 moja pevna vola je v sacharidovy den na bode nula, cez bielkovinovy vydrzim v pohode. nechapem.. ach jooo.. idem si vas precitat,lebo az teraz som to objavila... no 98 stran.. mam co robit 😎

mrka2
12. júl 2012

ja nechapem ako mozete jest rano len jogurt 😕 ja sa rano musim poriadne najest,lebo by som nevladala 🙂

fleury
13. júl 2012

@pukica haloo, kde si? uz mam knihuuuu 😀

fleury
13. júl 2012

@mrka2 ja ledva do seba dostanem ten jogurt 😀

minuskad
17. júl 2012

ahojte 🙂 ja som tu bola v tejto teme davnejsie, a som tu zase :D po hormonalnej liecbe som chcela schudnut normalne, len upravou stravy ale ako vidim nejde to, tak idem delenou, lebo viem, ze nou schudnem urcite 🙂
uz tu nie je nikto z poovodneho zlozenia bab s ktorymi som chudla pred tym , ale snad to nevadi a ste tu baby, co sa drzite a podporujete 🙂

minuskad
17. júl 2012

@fleury
@mrka2
@pukica
@kohutovci
som vas neoznacila 🙂

pukica
17. júl 2012

@fleury halooo flakam sa 😝 a aj stravu opat flakam ☹ mam PMS a doslova zerem modre so zelenym
ale inak sa snazim delit ale ja neviem,som nejaka lemrava na toale ako tak rozmyslam dnes som delila od rana pekne xi,maso v aspiku so zeleninou na ranajky,obed som uz mala,plllnyyyy tamie paradajkovej polievky so syrom,ledva dycham :D a na veceru bude zajacik mnam a nieco medzi tym si este musim vymysliet 😝 ako knizky? su tam fajne receptiky??
@minuskad vitaj opa medzi nami delenkami 🙂 ja nemam natolko pevnu volu zeby sa mi darilo zhodit este nejake to kilecko,ale je pravda ze mi chyba posilka,cvicenie a dobry pocit z toho ze pre seba nieco robim a tym aj ta pevna vola...
@mrka2 no ja jogurt na ranajky tiez nedokazem spraskat,ja radsej nejaku omeletku,salamku syrcek a tak 🙂

mrka2
17. júl 2012

dievcence, ja mam uz 2,5 kg dole, som stastna jak blcha 😀 este takych 10 a budem spokojna 😀 😀 😀 ale to fakt nedodrziavam presne, urcite musim mat kavu sladenu s cukrom,to by som ani nevypila inak a takisto si neodpustim jogurt ovocny,co by sa nemalo 😝 a sem tam sladke si dam a aj tak to ide 🙂
@pukica no jak tak isto omeletku.. to moozem a aj suncicku a aj syrcek 😀
no a skacem zumbu 20 min, som si stiahla,tak mam aj trosku pohybu,ale popri detoch mam pohybu az az,ale aj tak nezaskodi viac 🙂

kohutovci
17. júl 2012

@minuskad no ako citam @pukica tak som tu asi jedina poctivka 😀 😀 😀 😀 a ma to aj svoje ovocie.. od aprila som dala dole 12kg 😵
ja som tiez po hormonalnej liecbe a tehu.. dokopy sa na mna nalepilo neuveritelnych 40kg ☹ jednoducho som mala take navaly zravosti, ze to sa nedalo ovladat 😔 8kg som vyrodila 12 zhodila.. takze som presne v polovici svojej cesty za normalnou postavou.. o tom, ze budem stihla ani nesnivam.. staci ked sa budem citit dobre 🙂 drzim ti palceky, aby sa ti darilo v chudnuti a keby si potrebovala podporit.. poradit.. kludne napis 😉

fleury
17. júl 2012

@pukica nakoniec prisla len jedna, od Lenky Holas Slavnostni kucharka 🙂 pozeram, ze stale ficis na zvieratkach 😀 ja sa teraz neviem dojest leca, stale by som si varila len to iste 😀 no a samozrejme plackyyy, tie musia byt 😎

fleury
17. júl 2012

@minuskad vitaj, ja tu strasim uz od februara 😀 a spokojnost velika, dole je uz 10 kil a nove sa uz nelepia 😀

pukica
17. júl 2012

@mrka2 ja som poctivo chodila najake dva mesiace do posilky a videla som si na bruchu ze nie je take napuchnute a to je moje najhorsie miesto na tele 😒
@kohutovci frajeriiis? 😝 ale co ti poviem,krasne si dala dole,ja by som este 4kila zvladla keby ma opustili,ale
@fleury vravi ze nemam nic prehanat a vsetko s mierou 😝
ach placky...ja som robila cukinove ale bolo to otrasne 🤐 nejak sa mi nevydarili 😒 ja sa dnes konecne chystam na tu cicerovu polievocku

kohutovci
17. júl 2012

@pukica ako si robila placky? ja robievam s ovsenymi vlockami a mrkvou a chutia mi.. no pri plackach delenu porusujem tym, ze tam pridam vajicko. ale tak inak si neviem predstavit akoby som ich zlepila dokopy..

yukki
17. júl 2012

@kohutovci daj len žĺtky...niektoré publikácie radia žĺtky do neutrálnej skupiny.

teddynko
17. júl 2012

Ahoj baby, ja by som veľmi chcela schudnúť 5 kíl. Táto delená strava mi pripadá najmenej drastická. Ešte kojím, takže musím pozerať aj na tento fakt. Len vôbec neviem, na akom princípe fičí delená strava. ☹

fleury
17. júl 2012

@pukica ze aka kocka v profilovke!!! 😎 😉

fleury
17. júl 2012

@yukki jj aj podla korinkovej je zltok neutral, pre mna novinka 🤐

ingrid56
18. júl 2012

@pukica ahoj, chcem sa ta spytat, mohla by si mi napisat, ktora zelenina a ovocie sa nesmu miesat pri delenej strave a ktore sa mozu? dakujem velmi pekne.

fleury
18. júl 2012

co to, kde ste vsetky? 😀

larmimi
19. júl 2012

ahojte, ja sa pridavam...
baby , po akej dobe ste kolko schudli ? to pre inspiraciu 😉 😉
ja si to musim vsetko nastudovat lebo vobec neviem tie kombinacie ...
mam 68kg/173 cm.....chcela by som na tych 60-62kg schudnut....keby viac nemam si co obliect !! 😀
moze sa pri rastlinnom dni chleba s medom ?