Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

sisi1103
10. jan 2012

borabora 666 no super,podarilo sa mi prečítať tú tvoju tabuľku a je to to isté,takže už to len dodržiavať 😉 romcag - takto,aby som tu nezavádzala.to moje chudnutie z 95kg bolo na etapy-správne to pochopila borabora666.ja som po prvom dieťati mala 95kg-potom som schudla 17kg. a potom som znovu otehotnela a zase som pribrala.potom som delenou stravou schudla na váhu 64kg a v podstate som s ńou bola dosť dlho aj spokojná,len potom prišli nejaké vážnejšie zdravotné problémy a rozhodla som sa že sa budem stravovať už len delenou stravou,lebo je zdravšia. no....a ako som na ňu nabehla okamžite som za 6 týždňov schudla 9,8kg-toto sa udialo pred 16mesiacmi a stále fungujem na delenej strave,len už trošku triezvejšie,lebo už nechcem viac schudnúť pri výške 169cm si myslím,že je to o.k. váha. 🙂 inak to triezvejšie znamená-že už nemávam tak často výlučne bielkovinové dni,ale striedam ich so sacharidovými a tak sa mi vlastne darí tú váhu udržiavať. vyskúšala som zase nabehnúť 2-3 dni jesť len bielkoviny,ale okamžite mi šla váha dolu mala som 53kg,ale viem,že fungovať len na bielkovinách nie je zdravé-naštudovala som si rôzne štúdie,takže ja toto nazývam udržiavacia fáza a striedam bielkoviny a sacharidy. ak mám byť úprimná v období tých 6 týždňov,keď som chcela schudnúť som mala výlučne bielkovinové dni,aj 3 za sebou,lebo pri nich sa chudne rýchlejšie,ako pri sacharidových dňoch a na celé to obdobie som vylúčila sladkosti-úplne.dnes ich síce jem,ale väčšinou mi postačuje kvalitná horká čokoláda minim.50% kakaa,alebo cez sacharidový deň celozrnné cestoviny s orechami-sladím um.sladidlom. /len chcem upozorniť,že akokoľvek rýchlo chcete schudnúť kočky nedá sa fungovať celé týždne len na bielkovinách,lebo si môžete poškodiť ľadviny/...

borabora666
10. jan 2012

@sisi1103 sisi tak to som rada.....dnesok uz aj po veceri a fakt som si pochutila na salatiku.....rozmyslam ci zajtra dam este jedny bielkoviny alebo rostlinky,lebo mi zvysilo za salatku a uplne sa na to trasiem,len som dneska nechcela uz prehanat s velkou kopou na veceru

rosa197
10. jan 2012

Ahojte baby 🙂 Tak, véééla ste tu popísali, snažila som sa to všetko prečítať, no nie som v obraze 😝 len trošku... Ja sa snažám deliť, ako sa len dá...😀 cvičiť, necvičím, ale dnes som sa len tak, zo zvedavosti postavila na vágu, a ukázalo mi 66kg ..😀 takže, já začnem cvičiť, až keď váha postane... Inak, všetkýým, čo ide vááha ráchlo dole Gratulujem 🙂

ninimini
10. jan 2012

no ja som strašne zvedavá po mesiaci čo sa vykotúla s váhy ale hlavne cm ma zaujímajú tie si skor niekto všimne ako číslo na váhe a ja dúfam že dám aspon niečo fuč do leta 😀 ale chcem to brat skor ako sisi životný štýl

romcag
10. jan 2012

@ninimini nooo uvidíme v nedelu, na večer (o 17tej) som zjedla polku kuracej párky s krajčekom čierneho chleba, čo malá nedojedla.. ma to sere, ale tak šmakovalo 😀

ninimini
10. jan 2012

@romcag ked si povieš že ti to nič neurobí tak neurobí 😀 😀

romcag
10. jan 2012

@ninimini nič mi to neurobííí!! Verím tomu 😉 snáď, mm zjedol tri hodogy, s kečupom, tatarkou a čalamádkou.. ja som len kukala a slinkatala 😀 tak som dojedla po malej.. teraz malá spinká, chystám sa kukať tv, mm je pri pc a má tam chipsy wasabi.. oooochhh.. ten mi to snáď naschvál robí :-/

borabora666
10. jan 2012

no ja este decka hore,ale tiez bysom ich uz rada dala spat....ale maly potiahol a spal az do pol siestej,tak ich este hodinku asi necham......moj prvni den je celkom uspesny,az na to,ze som necvicila,ale ja pockam este par dni,kym sa nastartujem poriadne do dietky a potom ked uz budem fakt v pohode,pridam aj cvicenie....

ninimini
11. jan 2012

tak ako baby máme pekné ránko 😀 ja mám dnes rastlinky zatial len kávičkujem i ked si len zvykám na sojové mlieko v kávičke 😀 a dnes si dáme cestoviny 😀 držím palčeky aby ste pekne odštarovali den 😀

borabora666
11. jan 2012

dobre ranko babulky....tak ja dnes druhu zver......ostal mi salatik,tak rastlinky necham na zajtra 🙂prave som prisla z dediny,malu odniest do skolky som bola....maly sa hra a ja som si zaliala kavicku a nacystala anajky 🙂

romcag
11. jan 2012

dobre ránkoo prajem aj ja 🙂 my sme boli prvý krát hore o trištvte na 6, my skoro oči vypadli, keď som kukla na hodinky, tak som si malú k sebe zobrala a ešte sme pospali do 8, tata v práci, tak máme doma babinec, malá pôjde dneska doobeda neskôr spať, bo okolo 13tej ideme do poradne, máme poslednú ročnú, tak som zvedavá na váhu mojej modelky.. aj keď viem približne, čo môžem čakať, lebo keď vidí mňa, ako sa vážim, tak aj ona si stále váhu vyťahuje a váži sa, no beťárka moja, to ani nediétuje, tak vám prajem pekný a hlavne úspešný dníček, ja dúfam, že môj bude lepší ako včera, včera som tomu moc nedala, 2 krajce celozrnoho chleba, no ništ moc.. okik, utekám aj na stepper trošku, bo dneska vôbec nebudem stíhať ☹

romcag
11. jan 2012

s takýmto elánom sa váži moje dieťa, tiež dúfa, že čo to dole zlezie asi 😀

moncikyta
11. jan 2012

@romcag ahoj no tak aky bol vcerajsok? ja som dopadla tak ze ma bolia uzliny takze asi cvicit nebudem teraz :( tak dufam ze aspon vahu si udrzim a nepriberiem 🙂.. ale uz som dnes co to porobila ked mi drobec nedovolil spat a teraz on spi a ja som na chvilku tu a kurirujem sa 🙂 aby som co najskor mohla pokracovat

ninimini
11. jan 2012

@romcag aká je krááásna 😀

ninimini
11. jan 2012

@moncikyta jééj tak Samko je 10 😀 náš 11 😀

borabora666
11. jan 2012

@romcag veru krasna a kopa energie z nej vyzaruje
@moncikyta tak to si bohvieako nedopadla.no drzim palceky nechcim skor si fit,abys nevysla z cviku😀😀😀

romcag
11. jan 2012

@moncikyta ahoooj, no ja som včera dala 1000 a som povedala dosť, tak maximálne 1000 denne, netreba topreháňať, teda v mojom prípade isto... čo sa jedla týka, tak katastrofa, sama zo seba som zhrozené, že so msa sklamala.. dala som šalát čo ostal z dňa predtým a mi tak zle ostalo, že koniec, tak som sa až chleba donútila zjesť a večer ešte s polkou párky, no ako fasa, oč ti poviem 😒 sa mi to dúfam aj na váhe odzrkadlí
@ninimini
@borabora666 baby ďakujeeem 😀 no ja mať jej kilá, tak sa tam nestaviam 😀 ale ona, keď vidí mňa, si až lahne pomaly pod ten gauč, aby ju vytiahla a už aj sa váži, prefíkanica moja.. aj na stepper mi liezť začína 😠

moncikyta
11. jan 2012

@ninimini sme sa celkom trafili 🙂

@borabora666 dakujem no asi to budem potrebovat som zvedava co mi v piatok povie doktor, no tak co som cakala od takeho pocasia ked ja musim byt kazdu zimu chora a vzdy uzliny :( ale dufam ze z formy nevyjdem ..
@romcag krasnucka je 🙂

romcag
11. jan 2012

@moncikyta ďakujem 😉 neboj, s formy isto nevydneš, hlavne sa prelieč, nech si rýchlo fit a ideme ďalej 🙂 ako ja mám zo seba lepší pocit hneď 😉 aj keď lepšie teda nevypadám 😠

moncikyta
11. jan 2012

@romcag sak si sikula ti to ide, no jest pravidelne sa neda ked ti je zle to je samozrejme ja uz som tiez mala jest no tak mi to jedlo nejde na chut ze az, tak budeme v tom spolu komu sa to ukaze na vahe nebudes sama keby nieco 🙂 no hlavne ide o ten pocit ze sa citis lepsie a mozes byt na seba pravom hrda 🙂 ja to vidim ze budem najblizsie dni iba lezat iba co pojdem s drobcom von a cosi porobim az tu nie sme ako v svinciku 🙂

borabora666
11. jan 2012

@romcag prijde to,neboj.... 😀

romcag
11. jan 2012

@moncikyta joooj, ale ti závidím, že si poležkáte, toto moje trdlo len hore dole lieta furt, neni jej rady.. ale tak zas aj ja som si tie chvíľky užila, keď dorbučká bola, teda to je aj teraz, len pojašená.. teraz spí, lebo sa vééľmo unavila doobeda, potvorka..

romcag
11. jan 2012

@moncikyta iank hlavne, že ja som včera aj prevčerom na obed s malou pospala dve hodky.. ako des, nieže by som sa radšej niečomu užitočnému venovala, ja spím 😀

moncikyta
11. jan 2012

@romcag no neboj sa on ma lezat nenech budeme musiet vymyslat kraviny ten aj v noci vymysla a nespi nie ze to cez den takze som si spanok neuzila uz davno naposledy pred tehotenstvom 🙂 ..dufam ze nejako sa mi podari to vyliecit az maly nie je chory to je prvorade 🙂 lebo on by iba vymyslal a bol pri mne a to sa snazim tomu vyhnut ked som chora steze zajtra pride tatik domov ..

romcag
11. jan 2012

@moncikyta júúúj, tak vám bude fajnučko 🙂 náš tatík má rannú teraz, ale tak aspoň večer si ho užijeme 🙂 utekám sa učesať a dať do poriadku pomaličky.. malá sa za chvíľu zobudí, nakŕmim, prezliečiem, pochystám so sebou a potom do tej poradne.. ufff.. ešte, že posledný krát, bo to je na nervy podľa mňa každý mesiac sa tam trepať a to ju len odváži, popočúva a dovidenia..

moncikyta
11. jan 2012

@romcag no a v sobotu ideme k svokrovcom tak sa musim vyliecit tak hadam mi pomoze mm 🙂 .. no mi ieme az 25 kazdych 6tyzdnov a to budeme mat aj ockovanie, uz sme hore parada 🙂

ninimini
11. jan 2012

@romcag na to čakám aj ja 😀 tiež ma to nebaví chodit do poradne 😀

ninimini
11. jan 2012

@moncikyta
@borabora666 a kde ste zmizli 😀

borabora666
11. jan 2012

ja som tuuuuu..upratovala som horne izby.....a dopijam kavicku,pojdem dat maleho spat a ako som zdrhla z 90dnove dietky na delenu,tak baby na fore o 90dnove ma teraz zavalili ziadostma nech im tabulku na delenu preposlem cez maily.....ale zle ju mam naskenovanu,nejdu vidiet cele zvieratka,tak to musim znova naskenovat a poslat im to

romcag
11. jan 2012

no baby, tak dnešok som pokašlala na celej čiare 😒 nejak som to k tej dr nestíhala, malú vychystať seba a tak, polievku som dovárala, tak som utekala bez jedenia, že som jedla ráno a nič, u dr toľko ľudí, že sme sa od tiaľ dostali o pol 3, na nervy, malá chcela spať, už plakala.. a ja ešte do obchodu, že zbehnem a tam sa všade tie sladkosti usmievali, tak som si kúpila musli tyčinku a som ju bez výčitiek "zožrala".. ale teraz mám výčitky 😒
ty kks, ja budem rada ak váha nevyskočí hore do nedele, ani nerátam, že bysom čosi mala schudnúť tento týždeň 😖