Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
22. nov 2013

@ixi ja tiez, ale v pase to ide dole, to je hlavne 🙂 obavam sa, ze pokial budem kojit tak ta vaha dole nepojde

ywula
28. nov 2013

no ahoj, hlási sa najnepoctivejšia delenkárka na svete....uf...dievčata, nejak sa do toho nemôžem dostať, chodím tu málo, mala by som častejšie, aby ste mi boli príkladom....nechápem moju mysel, mám skutočne dobrú skúsenosť s delenou a predsa sa nejak neviem k tomu donútiť, sakra....
@fleury ako ti to ide?...s delenkou a s babami....tie moje mi davajú teraz riadne zabrať.....Ema má strašné obdobie vzdoru a Anna mi začala chodiť, tak teraz máme veselo. asi aj preto som nejaká taká hocijaká...nie a nie sa odhodlať k nejakých väčším veciam, len sa tak plavím životom....ale ozaj by som zase po 100-týkrát chcela začať deliť....:(

fleury
29. nov 2013

@ywula ahoooj, dlho ta tu nebolo. Ja delim uz skoro 2 mesiace. Zo zaciatku som sa ani nevazila, az nedavno, vyzera to tak, ze u mna stale pri delenej idu 2 kila dole za mesiac, co mi staci 🙂 Jaaj, obdobie vzdoru ani nespominaj, my s nim bojujeme doteraz. Tak sup sup pridaj sa ku mne, lebo ja som tu uz taky inventar 😀

@pukica ty si na tom ako? dlho si sa neozvala
@yukki a ty sa mas ako?

xrumkaaa
29. nov 2013

oukeej, idem chudnut, ake su zasady delenej stravy?

ywula
29. nov 2013

🙂 inventár...🙂....však toje dobré....tie dva kilečka by stačili aj mne....no dnes som sa snažila...raňajky volské oká, paradajky, obed paradajková polievka, teraz po 4 hodinách rezanky s makom....do večere som si sľúbila len na čaji...tak som zvedavá.... 😎 @yukki, @pukica - fleury začala na MK robiť inventúru a chýbate?....ako sa máte???

yukki
29. nov 2013

Ahoj baby, spolovice delím spoly nie, zrejme ma čaká ďalšia chemoterapia . Držte palce, aby zabrala lepšie ako prvá.

pukica
1. dec 2013

@xrumkaaa
@ywula ahojky baby,ja tiez delim dva mesiace,sice obcas zhresim,no zistujem zi popri kojeni je to iny zaberak,castejsie som hladna,niekedy az rozklepana od hladu 😒 a stagnujem,6kil je dole,zmestim sa do rifli spred tehu 😀 co je super,cvicim podla Jillien Michaels,no do cvicenia sa nutim a po nom nie som v deliriu z endorfinov 😀 nejak to na mna neposobi,nechapem ☹

@yukki thuj thuj drzim palce 😉

fleury
1. dec 2013

@ywula ja som mala rezanky s makom vcera 🙂 dnes maso so zeleninovym salatom. Juj, ale ta delena tak rychlo travi, clovek je rychlo hladny zase 😀

@yukki drzim palce!!!

lindush123
1. dec 2013

ahojte, pridavam sa k vam... so svojou skusenostou s delenou stravou... vdaka hormonalnym tbl. Duphaston som pribrala cca 20 kg, bola som viac-menej zavodnena, ale i tak... s kazdym prijatym sustom jedla (podotykam nikdy som sa neprezierala a pravidelne som cvicila) sa na mna lepilo snad kazde deko... pred dvomi rokmi na Novy rok mi mamina povedala, aby som sa pozrela ako vyzeram... bola som ako gula, mala pravdu, na druhy den som si kupila dve knihy o delenej strave a vdaka nej som dala dole 22 kg, ktore mam dole a nenaberam... pridala som este castejsie cvicenie a islo to jedna radost... momentalne potrebujem dat dole cca 10 kg, takze od zajtra zacinam druhe kolo... drzim palce ostatnym... neberiem to ako dietu, ale ako zivotny styl... uz som si zvykla jest takto a ani mi nechyba rezen, ci nieco tomu podobne... samozrejme, zhresila som medzitym - lentilky milujem 🙂)), sem-tam si dam za odmenu pizzu... ale inak ide to...

lindush123
1. dec 2013

a este som zabudla dodat, tych 22 kg islo dole v priebehu asi 5 mesiacov - potom som trosku povolila a rok aj nieco som jedla v ramci delenej stravy, ale uz som to tak pevne nedodrziavala... a od zajtra zacinam dodrziavat opät pevne pravidla bez zhreseni

pukica
1. dec 2013

@lindush123 super dalsia do partie 🙂 ja som dnes hresila ale az poobede a vecer,stesne slB sa citim a furt hladna tento vikend.... cvicenie som dnes odflakla bo nebolo kedy,neviem ci to je ze som taka divna...ale dafam ze sa to znormalizuje a bidem moct v poho pokracovat,ja to tiez neberie ako dietu ale zdravy sposob stravovania 🙂

ywula
2. dec 2013

@yukki tak to teda držíme palce....nech pomôže 100%.....
@pukica
@fleury ešte dojčíte?....ja som už s tým sekla...malá cez deň nechcela a v noci sme sa mordovali, lebo mala až záchvaty zlosti ak som jej nedala,....tak sme prestali...už som bola dosť nahnevaná, nevyspatá...koza moja malá mi dáva zabrať....🙂....dnes som dostala 21 mesiacoch menštruáciu, joj toľko radosti...🙂...normalne som rada...

fleury
2. dec 2013

@ywula 🙂 jj, dojcime, ale ty si potiahla aj tak pekne dlho! 😉 Emku mas doma ci chodi do skolky?

ywula
3. dec 2013

@fleury nie nedala som ju do škôlky, bála som sa chorôb čo by mi doniesla aj na malú....už som to tisíckrát oľutovala, lebo niekedy poriadne robí zlosť, ale zase nech si ju užijem, potom to bude už len o škôlke a práci...ja bývam aj s maminou, takže naozaj veľa mi pomôže ona....to je taká moja škôlka...🙂...len o poschodie nižšie...🙂....a tvoja Emka chodí?....
...pozerám že sa tu aj cvičí....ja sa niekedy prinútiť, napr. dnes ráno, lebo ma strašne bolia kríže, ráno keď vstávam, cvičievam TIBEŤANOV...sú hlavne na rozhýbanie a prekrvenie....
@pukica Jillien Michaels tá je dosť náročná však?...ide ti to?

dnes som ráno začala mliekom...ale na obed už špagetky...večer zase špagety a žemlička s paradajkou....nič moc...ale delené... 😕 čo varíte???

fleury
6. dec 2013

@ywula ano, chodi a teda nosi zo skolky same chutovky, od septembra sa nevieme zbavit soplov. U nas bude dnes mikulasska pizza 🙂 Co sa cvicenia tyka, ja ani nemam kedy cvicit, ale tak cvici so mnou cely den najmladsi clen rodiny 😀

emita
12. dec 2013

Tak sa nám blížia sviatky 🙂 čo budete piecť? máte nejaké "delené" recepty? čo poviete na tento? Môže byť? http://varecha.pravda.sk/recepty/vinove-pecivo/...

ywula
24. dec 2013

DIEVČENCE KRÁSNE VIANOCE VÁM ŽELÁM....PORIADNE SA NAPAPAJTE...VAČŠINA Z NáS Má ASI OD SILVESTRA NEJAKé TO PREDSAVZATÍČKO VšáK.....
...pre motiváciu...
https://www.modrykonik.sk/blog/zukiki/message/b...

No nie je to úžasné....rada by som tiež.... 😀

fleury
30. dec 2013

@ywula ..a stastny novy rok! 😉

fleury
7. jan 2014

deli niekto v novom roku?
@pukica podla toho co som videla na fb, ty uz nemusis 😀

fiffinkaa
7. jan 2014

prosím si radu, začínam s delenou stravov..dnes som jedla celozrnné pečivo, teraz varím natural ryžu a zeleninovú polievku...môžem jesť ryžu so zeleninou? aj zeleninovú polievku? a môžem si dať napr. vlašské orechy ako olovrant? alebo čo by som mohla, mäso a mliečné výrobky nejedávam už dlhšie a ani nebudem, budem rada ak mi poradite rastlinné kombinácie, hlavne také niečo na zobnutie na desiatu a olovrant.dakujem pekne.

fleury
7. jan 2014

@fiffinkaa ano, ryzu so zeleninou mozes, aj zeleninovu polievku, aj orechy

nicky182
7. jan 2014

Ahojte baby, nestiham citat vsetky Vase prispevky, preto sa ospravedlnujem, za pre Vas uz zname odpovede :
Podla toho co som nasla na nete, nekombinuju sa sacharidy s bielkovinami. Zoznam potravin mam, no skor by ma zaujimalo ako vyzera Vas denny jedalnicek ? Nasla som, ze na ranajky sacharidy (pecivo) , na obed maso alebo ryby zo zeleninou, na olovrant ovocie a na veceru salat, alebo jogurt ...Neviem ci si to mylim s 90 dnovkou, ale tu sa dni nestriedaju, ze sa jedia cely den len sacharidy ? A kedy si mozem dat na obed zemiaky alebo ryzu ? moze sa pecienka kuracia ?budem vam vdacna za rady, rada by som zacala, lebo ja som neustale na diete a nebavi ma to vrcholne ... 😝 tato alternativa sa mi najviac pozdava, lebo sa da prisposobit aj ked som na navsteve, ci v meste ....

fiffinkaa
8. jan 2014

@fleury a mohla by som aj ryžu s ovocím a orechami? ked mám v ten den len ovocie, bez zeleniny? dakujem.

fleury
8. jan 2014

@fiffinkaa ano mozes, mrkni tuto stranku, dole mas tabulku co s cim mozes
http://www.dieta-fit-hubnuti.cz/dieta-lenky-kor...

fiffinkaa
8. jan 2014

@fleury dakujem, velmi peken, aký máš názor, ktorá je zdravšia verzia 1 bielkovinová- živočísna, alebo 2 sacharidová-rastlinná? dakujem.tabulku kuknem.

fleury
8. jan 2014

@fiffinkaa ja v ramci jedneho dna mam aj zivocichy aj rastliny, nedodrziavam cely den len jedno, samozrejme s casovymi odstupmi 🙂 Baby pisali, ze ked mali zivocisne dni chudli rychlejsie, ale mne osobne maso az tak nechuti, takze ho mavam menej casto.

pukica
8. jan 2014

@fleury hi,ja som dnes nabehla opat na delenu,kukla som co je v chladnicke a vyslo mi z toho ze budem delit 😀 som zvedava ci sa nieco pohne ked som mala pauzu... no podla foto nevidno ze mam na bruchu špek 😀 viem ze stravou sa ho nezbavim,no snad sa casom aj k cviceniu dostanem...

fleury
8. jan 2014

@pukica spek mam aj ja 😀 a to mas dobru chladnicku, ked hned delenu na teba hodila 😀

pukica
8. jan 2014

@fleury tak granadir bolo menu na obed,k tomu paradajkova polievka,kedze som ozelela syr tak reku idem na to,vo dverach svietila jadna alfa bio pomazanka... tak co som si mala dat? delenkuuuu 😀 dufamze my to vydrzi a este co to zhodim 🙂

fleury
8. jan 2014

@pukica ty uz nemusis zhodit 🙂 spek spravis cvicenim 😀 ja som robila spaldove palacinky