Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

mrka2
29. júl 2012

kde ste dievcata??? potrebujem oporu.. zase som zozrala cokoladu. pomoooc 😝 😝 😝 cely den sa pekne stravujem a na vecer cokoladka,keksik.. och joj...

larmimi
30. júl 2012

@mrka2 ahoj, na na mna to prichadza vecer....ja som od piatku porusila delenu...boli sme v tatrach a mala som svieckovu, bryndzove halusky, pinacolaadu 😅 😅 na vahe som nepribrala....
musim sa do toho znova dostat

mrka2
30. júl 2012

@larmimi no tak nie som sama 😀 ja som tiez nepribrala, ale zato ani neschudla 😝 no tak bryndzovym haluskam by som veru ani ja neodolala 😉

larmimi
30. júl 2012

@mrka2 zacnem asi od zajtra, kupim si dnes listkove cesto a spravim orechovo jablkovu strudlu nech to nie je take drsne 🙂
a dnes vecer len grecky salat..ten zboznujem, aj ked feta syr je tucny...co uz

fleury
2. aug 2012

no teeeda, tu to zije 😀

mrka2
3. aug 2012

@fleury ja sa normalne hanbim sem pisat...
keby ste videli,co som ja vsetko dnes pojedla a vcera este horsie... 😝 😝 😝

fleury
3. aug 2012

@mrka2 ja uz tiez obcas vypustim, ale teda maso som si uz odvykla jest s rastlinnou prilohou, toto dodrziavam na 100% 🙂

fleury
3. aug 2012

@pukica zajtra mas den D, ze? tak si to uzi, nech mate super pocko a este lepsiu party po! 😵

pukica
3. aug 2012

@fleury hej hej zajtra to pride 😀 dakujem krasne,dufam ze to vsetko dopadne ako maaaa 😉

aurelkan
3. aug 2012

Ahojte, mne delena strava velmi pomohla schudnut 🙂 Ja som sa tak stravovala viac ako rok (uz je to peknych par rokov dozadu) a schudla som 11kg, zo 62 na 51. Zo zaciatku to slo rychlo, potom spomalilo. Sem tam som schrumla aj cokoladu, to neva, sak zivot nie je len o tej drine 🙂 Vzdy som jedla dosyta a vaha sla aj tak stale dolu. No a teraz som naspat na 63 kg tak rozmyslam ze to zasa nastartujem.... ALe musim povedat ze ma to nikdy celkom neopustilo, rok je dost dlha doba a ked varim tak sa costo uberam tym serom 🙂

ninimini
5. aug 2012

@pukica tak čo ako sa má vydatá žena a ako ti dopadla svadba🙂) ešte raz gratulujem a čakám na foto 😀

ninimini
5. aug 2012

@ywula ahoj no moja ako sa máš a čo už vieš čo to bude či sa ešte stále skrýva 😀
@fleury a ty sa ako držíš darí sa vám

fleury
5. aug 2012

@pukica veru, veru, cakame na infosky, fotecky a pikosky 😀 😉

fleury
5. aug 2012

@ninimini ahoj 🙂 celkom sa dari, aj ked obcas zlyham, ale to len tak lightkovo 😀 a ty stale na dukanovej?

ninimini
5. aug 2012

@fleury ešte stále 🙂)

fleury
5. aug 2012

@ninimini a vysledok? 🙂

petribela
6. aug 2012

delenú stravu som držala asi rok,schudla som 20kg...je to dobrý spôsob stravovania,ale treba ju dodržiavať.Chudnutie začína po 3 týždňoch, nakoľko telo si musí zvyknúť na iný spôsob stravy.Kilá sa mi vrátili asi po 6rokoch, keď som žačala druhý krát s touto stravou telo mi ju neprijalo,bývalo mi zle...ale aj tak si myslím, že je to najvhodnejšia diéta,,len je veľmi zdĺhavá na chudnutie,čo je dobre,pretože rýchlo schudnúť nie je výhoda.

larmimi
6. aug 2012

@petribela dobre vediet, ze po troch tyzdnoch 😅 ja som cakala vysledok po tyzdni 🙂

petribela
6. aug 2012

@larmimi
ale nie:o neboj sa, keď ju držíš tak po troch týždňoch,,predsa je to zmena pre telo,,,potom mi išlo kilo za týždeň to je akurát....keď si zvykneš na túto stravu nebudeš chcieť prestať:o držím pršteky,aby sa ti podarilo dosiahnuť ideálnu váhu:o...ja až po pôrode to budem riešiť

ninimini
6. aug 2012

@fleury zatial 10,5 dole🙂) ale do ciela ešte daleko musím dat dole ešte 15,5kg

larmimi
6. aug 2012

@petribela no ja sa priznam ze teraz mam tu stravu pomiesanu, jem rano obed a vecer uz len grecky salat alebo nieco z delenej ale nie vela..a chodime na bicykel 10km a pod. zatial dole len pol kila ale dam si asi aj delenu...len mne zo zivocisnych dni byva zle...musim to skombinovat...aj ked predstava ze schudnem 😀 ja potrebujem dat dole tak 5-6kg...

fleury
6. aug 2012

@ninimini super! krasny vysledok! 🙂 tak sup naspat do delenej 😀

ywula
6. aug 2012

@ninimini no stále nič nevieme....čakáme na ultrazvuk v 30. týždni....už sme si aj zovšeobecnili oslovenie...donedávna sme oslovovali mimčo chlapčenskými menami...🙂...ale teraz sme to zmenili naspäť na mimino...lebo sa nechceme seknúť...🙂.....teraz máme kus horšie obdobie...pripadám si hrozná, všetko zle....v škole by som si dala 5 a šla sadnúť... 😎 ...neviem sa pre nič zapáliť...tak čakám na nejaké pozitívnejšie dni...dúfam, že tie depky nebudú až do konca.....ako som už tisíckrát povedala, joj s prvým tehu sa to nedá porovnať.....je to akési horšie či čo... 😒 ...

barcelona94901
6. aug 2012

jáj baby konečne mám kilčo dole,mne totiz stála váha..
nebolo mi posledne dni dobre,kupila som si čistiaci bylinkový čaj,spravila som si zeleninku s baklažánom,k tomu celozr.chlebík,síce som nechlebová ..k tomu mi to pasovalo..a dnes na váhe šoking,ručička sa konečne pohla..tak som rozmýšlala ako je to možné..a potom ma trklo,delená 😀

ninimini
6. aug 2012

@ywula a čo ta deprimuje 😒

ninimini
6. aug 2012

@fleury ešte tých 15 😀 😀

ywula
7. aug 2012

@ninimini joooj asi všetko a hlavne ja sama seba...:(...som taká nejaká nervná koza...musím si niečo nájsť, čo ma zamestná...🙂

eala
7. aug 2012

@ninimini ahojkaj, odkedy držíš delenú stravu? Aj ja nad ňou rozmýšľam. Pred 4 rokmi sa mi podarilo pomocou nej pekne schudnúť a hlavné je to, že sa tam nehladuje a strava je pestrá. Ja teraz začínam dukana, som na 2 dni a vôbec sa mi to nepozdáva...

ninimini
7. aug 2012

@eala no ja som na dukanovej diete začínala som na delenej ale moc sa nedarilo to čo som schudla som aj pribrala naspat teda 2 kg išli naspat takže ja sa trápim dukanom 🙂)

fleury
7. aug 2012

a kde je nasa nevestaaa??? 🙂