Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ywula
11. sep 2012

ahojte žienky....tak dnes sme sa to dozvedeli....čakáme ďalšiu babulku.....🙂....okrem toho nás čaká druhé kolo antibiotík, mám zápal močových ciest...a prvé antibiotiká nezabrali...:(...tak sa kus trápime...inak som už dosť fuč...už nevládzem...unavená som v jednom kuse...tohto týždňa začínam 8. mesiac....nejak to už snáď dobojujem...🙂...pribrala som zatiaľ 5 a pol kilečka...

fleury
11. sep 2012

@ninimini aku operaciu? ☹

fleury
11. sep 2012

@ywula gratulky k bambulke! 😵 a tebe skore uzdravenie, nech si skoro fit!!! 😎 inak moc nepriberas na ten tyzden 😉

ywula
11. sep 2012

@fleury hehe..no chválabohu, že nepriberám...inak by som sa už na tejto téme ani neukázala...🙂...ale teda ak bude všetko v porádečku, hneď ako sa dám po pôrode do fyzickej aj psychickej pohody, máte ma tu už ako chudnúcu delenkárku.....lebo však síce nepriberám, ale myslím, že to by si už telo ani nechcelo nabrať...🙂....šááák by som bola trojciferná.... 😀 😀 😀

fleury
12. sep 2012

@ywula no hura, aspon tu bude zase debata 🙂 pri emke si kolko pribrala cez tehu?

fleury
12. sep 2012

@ywula a coze nespavost, pisat o pol 2 rano? 😀

ywula
12. sep 2012

@fleury no presne nespavosť...stále chodím na vecko...a keď to príde o tej kritickej jednej hodine, tak už potom niet šance zaspať...🙂....ale aspoň si v kľude popozerám net...lebo malá veľmi spokojná nieje, keď otvorím komp...to je len krik, lebo chce pozerať svoje rozprávky...🙂...pri Emke som pribrala 9 kilečiek...po príchode z nemocnice som mala 12 kíl dole...ale behom polroka boli späť aj so zopár kamarátmi navyše...🙂... 😔

fleury
13. sep 2012

@ywula uz sa ti to krati, ved len pred chvilou si nam oznamila, ze si tehu 🙂 pri druhom to uteka rychlo, ze?

ninimini
14. sep 2012

@fleury ahoj zistili mi začiatočnú rakovinu krčka maternice tak ale už mam po operácii dnes ma pustili

fleury
14. sep 2012

@ninimini to ti zistili na preventivke ci si mala problemy nejake? tfuj tfuj tfuj, nech je vsetko oki!!!! 😉 😉

ninimini
14. sep 2012

@fleury na preventívke

pukica
14. sep 2012

dzifcenca konecne som sa dokopala k fotkam,teda dostali sme nejake len tento tyzden,ale nejak nebolo casu ich nahodit,aby som nezaberala tutok vela miesta tak ktora si ich chce kuk,paci sa link 🙂 http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/pukica/album/...

a k mojej delenke... som v pondelok zacala tu detoxikaciu co tu niekto dal link,tak som zvedavaaaa co to so mnou spravi 🙂

ywula
15. sep 2012

@ninimini jujuj...držíme ti palce, nech si z toho čo najskôr von...tfuj tfuj tfuj...je vidieť, aké sú tie preventívnky dôležité... 😒 ...
@fleury strášne to druhé tehu preletelo...asi kvôli malej...lebo človeku nejak rýchlo bežia pri deťoch dni... 😉 ...
@pukica fotky sú perfišné...krásna svadba...a inak nemôžem z toho ako si sa zladila s malou...nádhera...krásni ste boli... 😀

fleury
15. sep 2012

@pukica super nova profilovka! 😵 a ako pise ywula, krasne fotky a s malou ste boli uuuuuzasne!!!! 😎 😎 😎

fleury
15. sep 2012

@pukica co mas ty s folklornym suborom? 🙂

yukki
15. sep 2012

@ninimini delená strava je to najepšie čo sa v jedení dá urobiť, prispieť k vyliečeniu. drž sa!

ywula
16. sep 2012

@pukica ...ano presne som sa chcela opýtať...či tancuješ vo folk. súbore..?..dobre to vyzerá na tých fotkách,...museli dať tomu dobrý šmrnc...aj tí hudobníci...

yukki
16. sep 2012

@pukica nooooooooooo..pekne vyzerá svadba! Veru s tými folkloristami je to nádherné!

pukica
16. sep 2012

@fleury
@ywula
@yukki daujem krasne dievcata 🙂 mojim snom boli taketo saty a nejak mi to tak prislo ze nech ma aj Tamika take,no a s folklornym suborom mam spolocne-maximalne kamarata ten co hra na basu (ja a tanec to su dve odlisne veci 😀 )on hra vo folklornom subore a boli taky zlati ze nam dosli ozivit sobas a zahrali a zaspievali nam akosme vychadzali z radnice a potom aj pri gratulaciach 🙂

fleury
16. sep 2012

@pukica lebo si tam vyzerala ako jedna z nich 😅 dokedy ste sa veselili? 🙂

pukica
16. sep 2012

@fleury no ja fakt len ako pozorovatel,bo ja tancovat veru neumim a nemusiiim 🙂 no ja som sa "veselila" do cca pol 3tej bo mala sa mi dost budila v chate tak som s nou lahla do stanu a zalomila som s nou 🙂 ale moc vecelo nebolo od cca pol noci bo sme tam mali kradez tak uz sa moc ludia nebavili :-/

ywula
17. sep 2012

@pukica krádež ej ha...nepríjemnosť v takýto deň...:(...to mi je ľúto...
...juj keď tak čítam tie tvoje riadky idem si asi pustiť dvd z našej svadby...trocha osviežiť spomienky...🙂....my sme mali na svadbe tiež veľa nepríjemnosti...teda vtipné neprijemnosti...môj drahý mladomanžel /tvrdiaci že len stresujem a že on je v pohode/ oškrel auto o bránu, potom u svokrovcov tresol dverami tak, že na nich rozbil okno. a čerešničkou bolo že stratil peňaženku...teda pamätal si že ju niekomu dal ale nepamätal komu, takže po mojom únose, nemal čím zaplatiť v bare, takže zarúbal sekeru ako sa patrí...🙂...

fleury
17. sep 2012

@pukica kradez? tak to potesi v svadobny den 😝 hehe, s tym tancom som na tom uplne rovnako ako ty 😀

trogir
21. sep 2012

chcela by som sa opytat, ci mala niektora z Vas taku skusenost, ako ja. Pokusila som sa drzat delenu asi 4 krat, ale uz po jednom dni mi bolo zle, mozem povedat, ze mi velmi rychlo travilo, ale zdalo sa mi , ze az prirychlo a citila som sa neprijemne. Akonahle som porusila kombinaciu, okamzite bolo dobre. Nemam nejaku nadvahu, pri 157 vyske vazim 47 kg, ale chcela by som urcite partie rozpustit a stravovat sa zdravsie , urobit pre svoj organizmus nejake pozitivum Korinkovu mam nastudovanu do detailu, takze s tym nemam ziaden problem, len moje telo to akosi odmieta. Dakujem

yukki
21. sep 2012

@trogir aj mne bývalo na začiatku tak akoby "zle od hladu".....ale ja som teda džgala do seba hlava nehlava, hocičo, len aby tam bol zo hodinu odstup...a hlavne len kým som si našla svoj systém, veci ktoré môžem hocikedy a tak...teraz už si ani neviem predstaviť iné stravovanie, aj keď je pravda, že ja to držím asi podľa tých najbenevolentnejších zásad.....

trogir
21. sep 2012

@yukki, tak si vystihla, ako to na mna vplyva. Snazila som sa dodrziavat 2-3 hod odstup, tak som bola zvyknuta pri klasickom stravovani. A ako si napisala...stale zle od hladu. Len na druhej strane mam obavy, ze ked budem jest v jednom kuse, skor priberiem, ako schudnem. Chudla si, aj ked si si dopriala kazdu chvilku

yukki
21. sep 2012

@trogir schudla.

yukki
21. sep 2012

@trogir za prvé 3 mesiace, teraz už pol roka si váhu držím. Ale som úplne vylúčila cukor.

trogir
21. sep 2012

@yukki, tak dakujem, skusim to vydrzat. Ja som mala 1O rokov uplne ine stravovanie, jedla som vela proteinov plus ryza a zemiaky, nemusela som sa obmedzovat, skor naopak, pomaly som naberala. Pocas tych 10 rokov som robila fitness, takze to bolo ok. Len teraz pauzujem, nemam cas, nechce sa mi, nejako som "vyhorela" a nechcem si pokazit postavu, preto delena. Dakujem za radu, potesilo ma, ze si chudla, aj ked si si casto dopriala . To ma najviac iritovalo.

yukki
21. sep 2012

@trogir ja som zo začiatku bola fest nešťastná že čo to kua má byť za jedlo čo o hodinu už neznam že som dačo zjedla....ale ta už mi to dajako nepríde a ako píšem, ja vkuse dačo žujem...a zelenina to nie je... syry, jogurty, mlieka veľa, aj chlieb s maslom... banán...jabko.....to len ako pomedzi jedlá...