Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 moje boky a rit si videla. ja ked dam toto dole bud esuper, ty v rifliach vyzeras super, co som videla namaily 🙂 ty si jablkoa ja som hruska ale dame tooooo a budeme zo sebou spokojnee 🙂

ty masn=boky 98 ja mam 104 ! ale dame to vsetky 😉

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 No, snáď sa mi to podarí...Inak, koľko KJ treba prijať denne???? :-P

Na krémiky a tak neverím ani ja..Ale tento jeden je fakt dobrý...Stráááášne štíííííípe keĎ si ho dám, tak aspoň trošku verím, že sa s mojím telom niečo deje 😀 😀

rosa197
3. jan 2012

@minuskad Tak, to sú fotky z leta 😀 to som pribrala, asi 3kg odvtedy..Ale, keď som oblečená, nieje to až také hrozné..Ale čo bude v lete? v plavkách? úúúúú som zvedavá, sama na seba..😝 áále...musíme to zvládnuť 😝 potom sem, hrdé sa seba dáme fotky, čo sme dokázali ..😝

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 každý tvrdí niečo iné, ale ja viem tak že 9000-11 000 pre ženy v našom veku

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 Práve som si to počítala...Ja, na môj vek, výšku a obvod pásu by som mala denne, počas chudnutia..: ◦7355 kJ, zložených z
◦96 gramov bielkovín,
◦208 gramov sacharidov a
◦60 gramov tukov.
Ak budete jesť 5 jedál za deň, v jednej porcii by ste mali zjesť:

◦1471 kJ, zložených z
◦19 gramov bielkovín,
◦42 gramov sacharidov a
◦12 gramov tukov....
A dnes som zjedla 3216,41, čo som do toho započítala aj večeru...Takže, ešte by som mala aj olovrantovať .. 😀 😀

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 priznám sa že ja to moc nepočítam, ale keď ti to vychádza tak super 🙂 a jasné že si daj olovrant aj večeru, čím menej často ješ tým si telo viac odkladá, a to nechceme 🙂 často a menšie dávky..

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 No veru si dám 😀 No, len všetko je rozdelené na bielkoviny, tuky a sacharidy...A to ja moc neviem..vážiť si to a tak...to nieje pre mňa..Aaa pitný režim...to je pre mňa hrôza..Vodu nemusím, ani nič tekuté celý deň...A viem, že ked chcem schudnúť, tak musím veľa piť..Ale ked, pijem vtedy, ked som neni smädná, z vody ma napína...TAkže...čo s tým? 😝 😀

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 hm, piť by si niečo mala, a čo tak bylinkový čaj? inak žihlava je skvelá, aj prečisťuje organizmus..
veď preto ani nepočítam, hrozne by som sa cítila zviazaná tým , čo mám rada na delenej je relatívna sloda.. pri dukanovi som napr. mala problém že si v reštike nemám čo objednať, hlavne keď som mala čisto bielkovinový deň.. pri delenej si dám bud cestoviny so špenátom (vypýtam si bez syra) alebo zeleninový šalát s kuracím maskom, proste cesta je vždy 🙂

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 tosi kde tak si dalavypocitat ?:D ja somrazpocitala na tej strankechudnutie ako ale hluposti vychadzali, nie je mozneaby som pri chudnutitak vela kjjedla, sak to by som sa musela prejedat :Dja som si dala hranicu 6000 kj 🙂 sama :D

rosa197
3. jan 2012

@minuskad http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/ tu.😀

@zabka88 Od dnes pijem! 😀 Sm čítala, že voda odbúrava tuky, či niečo také 😀 😀 😀

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 preeesne tam som si pocitala aj ja. kj nedodrziavam ale priblizne hodnity bielkovin, sacharidov a tukov hej. ale ja tej strasne neverim, som si tam pocitala aj bazalny metabolizmus a vysiel mi 7000 KJ, to co je za hovadina :D

pi pekne, ja pijem tiez 🙂 co bol u mna velky problem 🙂 mam cajik navareny a dolievam 🙂

rosa197
3. jan 2012

@minuskad Tak potom neviem 😀 Všade píšu inak 😝 ááá piť..čaj..to ja len osladený 😝 bazovým sirupom...Ináč čaj nevypijem,..

zabka88
3. jan 2012

@rosa197
@minuskad baby, ja že mám mať príjem 9273 kg denne 🙂 to ma chcú asi vytučiť, či čo? 😀 😀 😀 len so srandy si zajtra skúsim spočítať kolko denne zjem ..

linea22
3. jan 2012

Žienky rada by som sa pridala môžem???

romcag
3. jan 2012

baby, aj ja by som sa rada pridala, vlastne začala som menej jesť, teda v menších dávkach, častejšie, no.. ale s tohto počítania, tukov, sacharidov a bliekovýn som debil.. neviete mi to nejak jednoducho vysvetliť??? 🙂

ninimini
3. jan 2012

@zabka88 podla toho by som mala dat dole 25kg ale podla opaska 34 a to je šialenstvo 😀 ja budem rada ked dám aspon 15 len to sladké je hrozné lebo deti ma tak vyčerpajú že som schodná hodit sa do suda s čokoládou 🙂

ninimini
3. jan 2012

🙂 @linea22 vitaj a pod na to

@romcag ja nepočitam nemám čas a dalšia vec frustrovaloby ma to 😀

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 keby som už vyzerala ako ty bola bysom happy trda tie miery

linea22
3. jan 2012

@ninimini ďakujem🙂potrebovala by som dať dole 7kg,ale počítať tiež asi nebudem...mám celkom dobrý metabolizmus,ale kameň úrazu je večerné vyjedanie sladkostí pri telke:(((a vylúčili ste napríklad chleba?

romcag
3. jan 2012

@ninimini že by som nepočítala ani ja, ale podľa tohto už riskujem vlastný život 😖 na ideálnu váhu by som mala dať dole 33kg... no uff.. mám čo robiť, ako už som presvedčená, "nežerem" ale aj ta mám strach, že to aj tak dole nepôjde ☹

ninimini
3. jan 2012

inak ked som oživila túto tému ani som nedúfala že sa niekto prídá ale ako vidím nenechali ste ma v tom dakujem 😀

moncikyta
3. jan 2012

aj ja sa chcem pridat 🙂 chcem dat dole aspon 8kil 🙂

romcag
3. jan 2012

nooo inak baby, ja som teda vynechala pečivo, včera úplne, dneska som si dala na raňajky jedno celozrné, snažím sa vypiť aspoň 2l vody, aj keď píšu že by som mala 3, no už 2 je hrôza, furt som na wc :-/ v noci je to des.. jem dosť zeleniny, ovocia, nejem vyprážané, sladké...a čo jogurty? Ja moc neľúbim, ale som čítala, že by sa mali, tak včera aj dneska som si jeden pobede dala.. jem každé dve - tri hodiny, pomenej.. čo my ešte odporúčate? Také, že zemiaky, cestoviny, ryža, nič?

moncikyta
3. jan 2012

@romcag ja sa dam opat na delenu stravu pred vianocami som vdaka nej schudla 10 kil 🙂

romcag
3. jan 2012

@moncikyta waaaw.. ja by som sa tiež dala, by som si to počítala, ale neviem ako ☹ je to moc náročné? Koľko si chudla? Ale ty ešte aj kojíš, však?

ninimini
3. jan 2012

@romcag určite pojde neboj a ked nepojde zrežeme to som povedala na seba 😀

romcag
3. jan 2012

@ninimini nooo aj ja by som veru mala čo zrezávať, by bolo mäsa na rok 😀 😀 😠

linea22
3. jan 2012

@moncikyta to fakt?pekne🙂))

moncikyta
3. jan 2012

@romcag no ja to nepocitam akurat dodrzujem ze skupiny to som kedysi nasla ze skupiny a mozu sa kombinovat s ovocim a so zeleninou 🙂 take lahke to bolo 🙂 no este kojim ale vsetko potrebne bude mat v mliku

moncikyta
3. jan 2012

@linea22 no lebo pred tehu som bola dlho doma a nejako sa to nabalilo a potom som sa dala na delenu 10kil dole cez sviatky 2 spat a teraz chcem pokracovat