Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
30. jan 2012

tak baby, prvé 4 týždne moja bilancia - 7,5kg, v páse - 10 cm, v bokoch - 8 cm.. prvý mesiac teda pre mňa motivujúci, teraz ideme na tvrdú realitu, kde to už nepôjde tak, že prvý týždeň -3,3 kg 😀 ale tak mám hneď zo seba lepší pocit, aj keď som stále hrošica 😀

ninimini
30. jan 2012

@zabka88
@romcag
@borabora666
@minuskad tak baby dnes je mesiac čo držím teda až na tie posledné dni 😔 váha samozrejme ostala nezmenená ani sa nečudujem 😠 84kg ale cm ma trošku prekvapili 🙂 prsia -3cm,pás -10cm,boky -11cm,stehná -3cm a ruky -1cm tak som rada že som splnila svoj mesačný limit 2,6kg ale dnes mám odmenu tak od zajtra babulky idem ešte ostrejšie na to 😝 😵 😵 😵 a vy ste sa merali či nie 😎

ninimini
30. jan 2012

@romcag ty si aká dobrá s tou váhou ja už naozaj začínam cvičit 😀 😀 😀 lebo vody v tele vela nemám takže to musí íst tvrdou prácou preč 😀 😀

minuskad
30. jan 2012

@ninimini
@romcag no ja som sa dnes vazila, mala som mat o 4 kkia menej. a mam tak isto ako ked som zacinala. som z toho smutna, lebo jem zase delene a ide vaha hore aj ked pred tym pri takej strave sla dole 😖 nerozumiem tomu

ninimini
30. jan 2012

@minuskad to nevadí niečo sa možno deje s tvojím telom ale určite to pojde preč uvidíš

zabka88
30. jan 2012

@ninimini
@minuskad
@romcag baby moje, ako vám to dnes ide? ja sa snažim po tom obžerskom vikende unormalniť, tak papkam ovocie a trávi mi z neho že by som aj kamene pojedla .. snad sa večer nevrhnem na chladničku 😉

minuskad
30. jan 2012

@zabka88 no ja uz na nic chut ani nemam, lebosom akosi zdepkovana z toho ako priberam. cize dnes som mala knackbroaty, polievka, uvareny karfiol a ryza. teraz pijem radlera.na ATB sak co 😀

ninimini
30. jan 2012

@zabka88 no ja dnes nedelím 😀 včera sme mali návštevu tak som dojedala všetko čo sa nedelí 😀

romcag
30. jan 2012

@zabka88 ahooj, no ja sa snažím držať, ale doobeda som dva koláčiky zožrala takže neviem neviem 😀 nedeliť nedelím zatiaľ vôbec, aaaa ani neplánujem zatiaľ 😀

inak baby, zajtra má mm narodky, tak som mu dneska mini tortičku upiekla, ja si tuším zas dám, mňa porazííííííííííííí.. u mňa najnovšie nie je výnimka nejaké sladké, ale pravidlooo ☹ nech sa tieto oslavové ošiale skônčia, lebo zas skončím na nenormálnej váhe 🙄

romcag
30. jan 2012

nedávno som večerala, čo nebolo kedy.. fasa, nie?!? 😔

romcag
31. jan 2012

tak dneska ráno o pol kila viac, toto som potrebovala, aby ma to nakoplo konečne, s tým prežieraním 😖 😢

ninimini
31. jan 2012

@romcag tak ja dnes nezhrešíííím 😀 aspon dúfam

zabka88
31. jan 2012

@ninimini
@romcag
@minuskad babule moje,chudnete pekne? ja som hrda že som chladničku nevyžrala ale neustaly hlad citim stale 😖 musim scvrknut zaludok, lebo inak.. som si slubila ze od buduceho tyzdna cvicim, som zistila ze nedaleko od nas maju zumbu aj bodywork a za celkom normalnu cenu a este aj v normalne časy.. takže ked to nejde po dobrom pojde to po zlom!!!! roztopime tukove vankusiky!!!! 😀 😀 😀 a aby sa nepovedalo dovtedy aspon 30 brusakov a drepov kazdy vecer.. ked to nesplnim, budete ma biť hej? 😅

ninimini
31. jan 2012

@zabka88 no zatvoríme ti chladničku 😀 😀

zabka88
31. jan 2012

@ninimini hehe, najlepšie keď tam budem mať hlavu 😀 júúúj dnes ti je na h..deň , všetci ma vytáčajú a nejedz potom! 😢 u teba dobre?

minuskad
31. jan 2012

@zabka88 no ja nejem, nemam ani chut ani naaladu a priberam. asi pojdem k lekarke 😒

zabka88
31. jan 2012

@minuskad hm, možno nejake hormonalne vykyvy, môže to byť aj štitna žlaza .. ale zas jedz normalne nie vela ale často, lebo ked vobec neješ či velmi malo tak si vystresuješ ešte viac telo.. ako tvoj problemik, kedy ideš na kontrolu?

minuskad
31. jan 2012

@zabka88 no na kontrolu idem 17 teho, este na tyzden mam antibiotika a moze byt, ze su to hormony, pred mesiacom som vysadila HAK, telo po 9 mesiacoch malo samostatnu ovulku a mam dostat kramy o 4 dni tak asi hormony su zblaznene. no jem ale velmi malo. nechuti mi. zajtra skuska, uz chcem mat po nej, lebo sa z tej skoly zblaznim. nie su to hrozne veci, len nejak dovolujem aby vsetko na mna padalo este aj na priatela som zla. aj z toho som nervozna, ze chceme babo ale kvoli liekom nemozeme na tom pracovat. ale ked zajtra urobim skusku zacnem konecne zit. nejakeaktvity robit, tiez rozmyslamnad zumbou 🙂

romcag
31. jan 2012

baby moje na dnešok niesom nejak extra pyšná, dala som si aj corny tyčinku, jednoducho to inak nešlo, strašné absťáky 😀 ale inak so msa celkom držala, okrem toho, že som aj mandarinky pomimo žrala 😀 ale tak zas trošku som pocvičila konečne zas, tak hádam sa to nejak vykompenzuje, celkom dobré na "začiatok".. od zajtra bez tyčinky a mandariniek a pôjde to 😝 aj na večer by som už kraiserku nemusela, jaaaj, ale taká chuť bola.. hádam teraz do rána vydržím nejesť už 😀

zabka88
31. jan 2012

@minuskad moja drž sa zajtra, teraz pusť ostatne z hlavy, vždy tam drž iba jeden problem a ten rieš, pôjde to lepšie 😉 teda aspoň na mna to funguje.. držím palčeky určite to zvládneš 🙂
@romcag kašli na mandarinky, kym to nebola šlahačkova torta 🙂 ja som sa včera doplnila arašidami 😕 to bol určite väčší prehrešok , držíš sa skvele!! 🙂

romcag
31. jan 2012

@zabka88 jééj, ďakujem za podporu, normálne si ma nakopla :-P urobím ešte aj pár brušákov snáď dneska 🙂

ninimini
31. jan 2012

@zabka88 u mna totálna katastrofa malý sa budil celú noc a cez den nechcel spat a nemusím zdoraznovat že je to hyperaktívne dieta takže teraz som úplne mimo a idem spat 🙄 lebo už ani nevidím dúfam že zajtra bude lepší den ako tento 😔

ninimini
31. jan 2012

jáááj teraz sa začal prebudzat ten moj žalúdok dnes tam toho vela nedostal 😒 tak sa ani nečudujem a mám rastlinky no po rozume mi chodí len masko 😔 však ako inak 😵

romcag
31. jan 2012

tak 1 000 na stepri a 100 brušákov.. noo a teraz vás potrebujem.. aký je váš názor, teda aj s piva sa priberá? Máám hroooznú chuť, máme aj radlera, ale na toho slaďasa momentálne chuť nemám, čo taká desinka? Však to je tekutina, nie? Len ten chmel, čo? 😠

ninimini
1. feb 2012

@romcag alkohol by sa nemal ale ja som v nedelu prvý krát v živote vypila 3 štamprle slivovice 😝

zabka88
1. feb 2012

@romcag
@ninimini jj alkohol by sa nemal 😉 , ja včera jeden fernetík na odreagovanie sa 😀 😀
júúúj, takže malý je aktívny čo? také živé striebro , aspoň nebudeš mať doma domaseda, ber to z lepšej stránky 😉

romcag
1. feb 2012

@ninimini
@zabka88 baby ste neodpisovali, tak som si z mm piva predsa len trošku dala a ešte aj šťamprl zlatého puškina.. mňaaaaam, mm mal včera 30, tak sme oslávili v rámci možnosti sami doma, ke´dže dneska ide do roboty. ale tak je to lepšie a dneska bez sladkej tyčinky a večer bez pečiva.. uvidíme ako to pôjde.. leto sa blíži a mňa normálne chytajú nervy.. už začneme zachvíľu zhadzovať to oblečenie a ak čo dole nepôjde však ani von nevyndem ☹

inak
@ninimini aj ja mám doma veselo.. myslím pri malej 😅 niekedy sa je čo obracať, ale je to radosť tieto deťúrence 😵 malá chytila dva dni dozadu soplíky, ale dneska už je lepšie klop, klop.. najskôr mal mm, potom ja a teraz aj ona.. no všetkým nám to tri dni trvalo.. teda malej ešte trvá, dúfam tiež zajtra po nich bude, lebo nie je nič horšie ako keď choré sú

kika25
1. feb 2012

ahojte dievcata,
chudnem delenu stravu s vami len nestiham kazdy den citat prispevky a prispievat, ale vcera som sa vazila a po 3 tyzdnoch som zaznamenala -3kg 😵 😵 😵 neskutocne sa tesim, aj sa vyborne citim, okrem stravy cvicim skoro kazdy den tak asi aj preto idu kilecka dole...

kika25
1. feb 2012

@romcag mas krasnu bilanciu chudntia, myslim si ze to moze byt aj Tvojim vekom, si este mladucka, ja mam len o par rockov viac ale vidim ten obrovsky rozdiel ked som chudla touto stravou pred par rokmi (bez cvicenia a super vysledky) a teraz...drz sa, dobre vysledky motivuju 🙂

romcag
1. feb 2012

@kika25 ďakujem 😵 ja ale nedelím 😀 len rozumnejšie papám 😀 a cvičiť sa snažím ;.) dúfam to takto aj ďalej pôjde 😉 aj tebe držím palčeky.. tiež máš super výsledky 🙂