Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ywula
27. feb 2012

@fleury ano ... chceš to vedieť...upiekli sme s maminou osie hniezda...kysnuté, fajné, škoricové, mňamkové...🙂
a od obeda som jedla len to...fuuuj...nechcem ich ani vidieť.... 😠
a to som sa tu včera dušovala, že po tom gulášovom víkende idem len jogurtikovať..... 😀
oooch joj

fleury
27. feb 2012

@rosa197 za tyzden slo kilo dole 🙂 a delim stale 😉

@ywula mnaam, osie hniezda 🙂 a rano si co mala?

rosa197
27. feb 2012

@ywula Mňáááám...si mi chúúťky spavila 😀 😀

@fleury delíš 1týždeň, a šlo dele kilO??? ...a delíš poctivo?? lebo baby čo tu delia, zhodia za týždeň viac...
teda aspoň za ten prvý týždeň...🙂

fleury
27. feb 2012

@rosa197 tak dik si ma potesila 😀 ano, delim poctivo, az mooc 😀 ja myslim, ze to je v poho, korinkova odporuca chudnut max. 0,5 kg za tyzden, aby sa to nevratilo 🙂

rosa197
27. feb 2012

@fleury joooj prepáč, nechcela som ťa odradiť....🙂 ... ááácj ja chcem poctivo deliť ☹ ☹ ☹

fleury
27. feb 2012

@rosa197 neodradila si ma 🙂 ja som celkom spokojna, lebo teda v mnozstve sa nijako neobmedzujem, nepocitam kalorie ani nic podobne. Vyhodou je, ze aj manzel deli so mnou 🙂

pukica
27. feb 2012

@ninimini no ja som sem hodila recept bo uz tu niekto daval receptik kde nebolo cele vajicko ale len zltok tak reku asi je to košer 🙂 no ale som mudrejsia co sa vajicka tyka 🙂
@ywula ajeje takto si zadelit osie hniezda? 😝 ale dala by som si ejne mnam
@fleury ja som tyzden delila poctivooo,ziadny alkohol a prehresok minimalny no ted som trosku horsie na tom no nejak sa netrapim bo som si povedala ze aj tak nemvozem tak rychlo schudnut kedze sa odporuca za mesiac zhodit max 2kg
ja som nedavno dosla z posilky,no nejak sa endorfin zabudol vyplavit 😀 bo nalada pod psa,dala som si kusok cervenej papriky ako veceru a pol musli tycinky obchodnej 😝
a zajtra som sa rozhodla pre ovocny den och,kapustiniky som dnes nestihla,tak nebuduce 😒

fleury
27. feb 2012

@pukica a ako casto chodis cvicit?

pukica
28. feb 2012

@fleury 3 do tyzdna chodim,posilujem na spevnenie a ked vyda tak plus jeden den len pol hodka kardio,tea steper na vypotenie sa 🙂

inak dobre ranko vsetkym,idem si ja dat nejake ovocicko

ninimini
28. feb 2012

ja si dnes urobím tie čínske rezance 🙂) tak vám želám dobrú chut a držím všetkým palce 😀

ninimini
28. feb 2012

@pukica
@fleury
@rosa197
@ywula baby toto si urobím mnam
Langoše

500 g hladké mouky, sůl, 20 g droždí, 4 dl vody, lžička fruktózy, olivový olej na smažení
Postup přípravy: Z vlažné vody, fruktózy a droždí necháme vzejít kvásek, který vlijeme do nepatrně osolené mouky a zaděláme těsto. Necháme pod utěrkou asi půl hodiny kynout. Pak přeneseme na pomoučněný vál a rozdělíme na cca 8 dílků. Rukou těsto vytáhneme na placku velikosti pánvičky a smažíme po obou stranách na rozpáleném tuku. Langoše podáváme horké, sypané fruktózou a skořicí, nebo je potíráme třeným česnekem rozmíchaným v troše vlažné vody. Můžeme potřít kečupem.

fleury
28. feb 2012

@ninimini mnaaam, langose, mnam mnam mnaaam 😉

fleury
28. feb 2012

inak ahojte 🙂 dnes som bola na kontrole u endokrinologicky, tak som s nou pokecala aj o delenej 😀 takze syry tak ako som cakala, su vsetky zivocisne. Najvacsie nebezpecenstvo su sacharidy, bielu muku tiez skritizovala 🙂

pukica
28. feb 2012

@ninimini toto mi neroooob,ja som ovovcna a na langose si robim chut uz dobry tyzden aaaa zajtra veru budu na obed 🙂
@fleury nooo ja som si veru dala kupit spaldovu muku takze langose budu z nej 😝 aj ked casto si to nebudem moct dovolit kedze je statocne draha 😖

fleury
28. feb 2012

@pukica to ano, celozrnne vyrobky nie su lacna zalezitost. Vcera ma ale nastvali, ze chlieb oznacia ako celozrnny a celozrnna muka tam je len 6,7% 😠 V Kauflande maju este najlepsie ceny co som porovnavala 🙂

pukica
28. feb 2012

@fleury ou,no skvele,ja si kupujem chlieb z lidlu,takakocka to je,tenke platky a je to zo slnecnice,aj je manmkovyyy
kaufland mame dost od ruky,no ked budem mat cestu v lepsom pocasi tak si kuknem a v najhorsom pripade supnem do mraznicky a pak vytihnem a budem to mat cerstve 🙂

fleury
28. feb 2012

@pukica ja malej davam vsetko celozrnne, lebo ju zapekalo, boli sme na gastre a zakazali nam biele pecivo, muku..takze budeme papat celozrnne teraz vsetci 🙂

ninimini
28. feb 2012

@pukica
@fleury ja ich asi tiež urobím zajta 😀

fleury
28. feb 2012

@ninimini vyhlasime langosovy den? 😀

pukica
28. feb 2012

@fleury biele pecivo zapeka?? a sakris,moja mala mava dost tazke kakanie,nie sice vzdy ale obcas je to namahave 😒

fleury
28. feb 2012

@pukica ano, moze zapekat. My sme upravili stravu a fakt sa to zlepsilo o 100% 🙂

pukica
28. feb 2012

@fleury no tak to si teda na to pecivo dam pozor aj ja 🙂 dakujem za radu

dnesny obed bol mnaaam,rozmixovane kivi,jablko,banan a ananas paradny koktejl 🙂

ywula
28. feb 2012

@rosa197
@fleury
@ninimini
@pukica A VŠETKY DELEŇÁČKY
LANGOŠOVÝ DEŇ BUDE.....ale u náš až pozajtra...🙂
tak dnes som superposlušná....na raňajky som si dala jogurt....a šup ho preč z domu...bez malej, sama, bez nikoho,...aj som si veru oddychla, hneď ráno som skoro zinfarktovala, lebo mi prišiel zamilovaný list zo zdravotnej poisťovne, kde mi vyznali lásku prostredníctvom 517 Eurového nedoplatku...OOOOOOleee.
hneď som to bola vyriešiť, šak ako som na rodičovskej, toto sú čo za fóriky?
a podarilo sa mi vybaviť aj ten papierik k daňovému pre manžela, takže aj to sa nám podarilo, aj keď na poslednú chvíľu....bola som taká vypätá, že mi ani jedlo neprišlo na um.
Na obed som si dala zeleninkový šalátik...a udenú rybku...
Čo sa týka Kauflandu, ja nakupujem len tam...je to tam lacné a hlavne pestré...takže kauf odporúčam všetkými dvadsiatimi... 😀
Kupujete si aj sojové párky?kde?Dnes som našla také malé balenie...boli tam 4 ks a stálo to cez 130...tak som ich pekne vrátila.
Na večeru ešte neviem čo vymyslím, ale chcela by som ostať len pri mliečku, alebo jogurte...ešte uvidíme čo na to povie moje hladové centrum....zatiaľ je tichúčko... 😅

pukica
28. feb 2012

@ywula ou to co za bordel maju v socialnej poistovni ked ti taky fajny nedoplatok dosiel? 😲
ja som sojove parky kupila v kauflande,cenovo tusim okolo 0,80€ boli tam tiez 4kusy,mali aj drahsie no tiez som ich hned vratila ked som zbadala tieto 😀a chutovo su dobre,aj ked to nie je to "mäso" na co sme zvyknute ale su mnam

ywula
28. feb 2012

@pukica bordel ako vo všetkom...birokracia, papierovačky, hovadiny, pri dnešných systémoch, za ktoré dávajú miliony sa stávajú aj tieto veci, ale asi to popackal aj zamestnávateľ....ale teda nič neplatím....to by som asi zaplakala, takého peniaze.....sa to zdokladovalo a pokoj...
no ja som tam lacnejšie parky nevidela, škoda...
😠

ninimini
28. feb 2012

@fleury kludne ja ich budem mat určite🙂)) milujem ich 😀 😀

rosa197
28. feb 2012

@ywula Ti gratulujem, že sa držííííš, a aj k tomu, že si ten problémik vyriešila 🙂
@fleury
@ninimini
@pukica mňááám, tie langože sú určo super! 🙂 ..no len teraz jááá nemá chuť skoro na nič ...

Dnes som na seba dostatočne hrdá, zvládla som deň bez sladkosti!! 😀 a bez bieleho pečiva....viem, že to oproti vás nič nieje, ale u mna v poslednom čase šli každý deň, dve tri sladkosti a kopééééc bieleho pečiva ...😀 ..som sa rozožrala 😀 😀

fleury
28. feb 2012

@rosa197 no parada, gratulky! 🙂 prvy krok uspechu za tebou 😀

ywula
28. feb 2012

@rosa197 ja som dnes len tak obslintávala tie marsky a snicersy...juj....ale dnes som to zvládla,...na včeru len jogurtik...a jop...ide sa spinkať.... 🙂

dobrú noc delenky...🙂

fleury
28. feb 2012

@ywula co bolo na veceru nakoniec? aha tak uz si aj odpisala 🙂