Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

zabka88
2. mar 2012

@ninimini hlavne sa ňou nenechaj znechutiť!!! a ona je taká krásavica že ťa furt depce?

fleury
2. mar 2012

ahojte 🙂

@ninimini a co tak ryzovy nakyp?

@pukica mnam, no pivko by som si aj ja dala 😉 my dnes este langose dojeme 🙂

fleury
2. mar 2012

ja cez vikend zvazujem lasagne 😎

pukica
2. mar 2012

@fleury ake lasagne?ja ich zboznujem,no cesoviny,mlete maso,besamel a syr... to nejde dokopy,ci mas nejaky fajny deleny receptik?ci? 🙂

fleury
2. mar 2012

@pukica som len tak googlila a nasla som toto 🙂
http://jedloainepotesenia.blogspot.com/2011/08/...

ywula
2. mar 2012

poslušne sa hlásim v klube...deliť som neprestala....🙂
keby ste videlu včera tú pizzu na obed...🙂)...no to sa nedalo...byť v pizzerke a žužlať šalát, ale dovečera potom už len lineckú šatôčku....
...dnes som poslušná....ráno ovocie, desiata EGO cerealky, teraz rýchla cesnačka, a grilované šampiony s tofu...hrooozne mám tiež chuť na pivo, ale nedám sa zlákať....

fleury
2. mar 2012

@ywula 😀 tak pizza, hej? moj mm navrhol, ze ked vydrzime mesiac na delenej dame si za odmenu 😀 😀

pukica
2. mar 2012

@fleury vrela vdaka,vyskusame 😉 a ja si za odmenu ked zhodim co chcem,dam veru take lasgne s maskom och mnaaaaam
@ywula jasne,sediet so salatom ked kazdy papa pizzu? neeee to sa nerobi 😀 no by som bola zvedava na seba ci by som vydrzala 😝
ja som inak rozmyslala nad zeleninovou pizzou,cesto mam na pizza rozky tam nejde vajce sice mlieko hej ale keby som kvasok skusila s vodou ako v langosoch,mozno by z toho aj nieco bolo 🙂 ale dnes si uzivam zvieratka az na to ze na obed som mala sunku so syrovou pomazankou bo som nestihla navarit a ted rozmyslam co mam ukuchtit z kuriatka...

ywula
2. mar 2012

...
@fleury
@pukica
ALE VRAJ KEĎ ZJEŠ NIEČO BEZ VÝČITIEK, TAK JE TO V POHODE...a ja som nemala vôbec žiadne pri tej pizzi....🙂))
hehehe ale som si našla výhovorku... 🙂

fleury
2. mar 2012

@pukica @ywula ale ved nejaka zeleninova pizza by sa veru mohla aj doma urobit no nie? 🙂 aj ked na fajnu s maskom a syrom to samozrejme mat nebude! 😀

pukica
2. mar 2012

@ywula 😀 paradne si to napisala
@fleury ani nehovor alebo taku bryndzovu aaaaaaaaa so slaninkou ach nieeee

ninimini
2. mar 2012

@ywula
@zabka88 ona bola celý život štíhla teraz už nie ale musí to dat pocítit že vyzerala lepšie v mojich rokoch a samozrejme nevie pochopit že jej syn si vybral tmavovlásku a nie blond ako ona 😀 😀 😀 tak ja jej vždy krásne odpoviem že on blond nemá rad 😀 😀 ale to mi nakázal mm 🙂)

fleury
2. mar 2012

ja som mala na veceru tie langose...a teda riadne som sa najedla!

ninimini
3. mar 2012

@fleury
@pukica
@ywula ahojte baby želám vám krááásny víkend ja dnes zvieratká tak si urobím nejaký šalát s kuracím maskom mnam tak potom dobrú chut k obedu🙂))

ninimini
3. mar 2012

@ywula veru nádherne si to povedala a ked to vraj človek takto zobere naozaj nepribere 😀 😀

fleury
3. mar 2012

ahojte, pekny vikend sa zela 🙂

@ninimini my dnes zeleninove fasirky so zemiakmi 🙂

ninimini
3. mar 2012

tak už viem na čom som závislá na ladovom šaláte a cibulke 😀 😀 strašnééé

romcag
4. mar 2012

Ahojte baby, ja vás vôbec nestíham čítať, ani nič, dala som sa na to fitko, dva krát do týždňa.. s malou sme boli veľa vonku, mm mal nočnú, tak nech sa vyspí, vonku bolo krásne, tak sme to využili..a čuduj sa svete, sa to pekne na váhe odrazilo. Strašne som rada, že sa bude dať von chodiť čím ďalej tým viac..
Taakže moje dnešné váženie: 78,4kg (-11,6kg) - som HAPPY!!!!!!!!!! 😵 😵
Cítim sa oveeeeľa lepšie, aspoň trochu príťažlivá 😅 😅 😅 mám lepšiu kondičku a zapnem gate o ktorých som len snívala, vtedy som ich ledvo po stehná natiahla, teraz oblečiem aj zapnem aj nevyzerám jak jaternica..
obrooovskááá radosť, si ani neviete predstaviť jak sa tešíííím.. straaašne..
noo dosť bolo radosti, snáď len toľko, že zatiaľ ešte stále nedelím 😠 alee už sa na to psychicky pripravujem 😉
krásny slnečný dníček vám prajeme..

ninimini
4. mar 2012

@romcag gratulujem 🙂)ide to krásne preč naozaj 😀 😀

penelope2066
4. mar 2012

@romcag A to sa Ti ako podarilo tak schudnut ked nedelis? 🙂

romcag
4. mar 2012

@penelope2066 jem zdravo, nejem vyprážané, sladké, každé dve - tri hodinky, veeeľaaa pijem a najmenej tri hodiny pred spaním už nejem.. doma som stepperovala, teraz som sa dala na chodenie do fitka, okrem toho veeľaa času s malou vonku na prechádzkach tvárim.. ale podľa mňa to je viac menej tým sladkým a papaním véééľaa dobrôt aj keď som hladná nebola..

fleury
4. mar 2012

ahojte

tak dnes na obed grilovane kuracie stehna so zeleninovym salatom s mozzarellou 🙂

@romcag a ty chces delit kvoli vahe? ved ked ti to ide dole bez delenej, tak pokracuj v osvedcenej ceste 🙂

rosa197
4. mar 2012

@romcag wááááu Congratulation 😀 ... zááávisť... Mohla si nám sem dať foto.predtým a po 😀
Vážne to je úžastn, že stačilo papať menej a šlo dole vyše 11kg ... Koľko si cvičievala na stepperi??? 🙂

ivuska6
4. mar 2012

aj ja som jeden cas drzala delenu stravu aj som pekne schudla ale ked som zacala nanovo normalne pridavat ako predtym v jedle tak som nabrala naspet . neoplati sa to teraz mi doktor nakazal dietu lebo som mala problemi zo zaludkom jem vsetko doradu v mensich porciach ale nie mastne ani smazene vsetko varene a dusene a uz som dala dolu 9 kg za 5 mesiacov a ked sem tam okostujem nieco mastne tak mi to uz ani nebere co som si odvikla.

romcag
4. mar 2012

@fleury však teraz deliť nejdem, až keď sa mi váha zastaví, to som tu už véééľaaa krát písala 😀
@rosa197 ďakujem 😉 nie je čo závidieť, xixi.. pri mojej váhe.. ak nejaké foto nájdem tak hodím.. ale od modelky mám veeeruuuu ďalekooooooo 😀

fleury
4. mar 2012

@romcag tak prepac, nie vsetky prispievame od zaciatku 😀

fleury
4. mar 2012

@pukica bola si v bille na tie natierky? 🙂 ja uz mam zasoby 😀

@ywula a ty sa kde flakas?

romcag
4. mar 2012

@fleury ani ja neprispievam od začiatku.. ale keď tu prispievam, tak furt píšem, že začnem deliť až keď sa to zastaví, tak reku už to aj tak všetky viete načo sa 547581925 krát opakovať

fleury
4. mar 2012

@romcag ok 😀

ywula
4. mar 2012

@romcag ooo krásne...tak máš tu vytúženú 7 na váhe...🙂

@fleury flákam flákam...mali sme doma tri dni tatina, tak mi ani nenapadlo zapínať book...sme sa venovali rodinkovaniu...🙂
...no a flákala som sa hlavne s delenou,...🙂...včera sme boli na zabíjačke, takže asi viete čo,...ale dnes som vážila a máme ďalšie kilečko dole... 😀 , takže tie bielkoviny majú niečo do seba
...dnes som zatočila do kuracích pŕs syr a šampiony...a prikryla som to slaninkou...🙂....fanotka to bola,...
...zajtra chcem opäť mäskovať, len ešte neviem čo budem papať....
a už máme po víkende,...sakra, znova pondelok, juj...ale už bude lepšie, manžel končí so zimnou sezonou, tak ho budeme mať častejšie doma....
...čo ste papali vy?...
😝