Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janituska
19. nov 2012

@kinna veru dobra a ako sa teraz stravujes? Ja sa snazim jest 5 krat zaa den v mensich porciach

yukki
19. nov 2012

@zuzu188 ja jem sacharidy-žemľu-s údenou šunkou. Aj s tučným syrom.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu188
19. nov 2012

asi si tento týždeň nechám len ako "skúšobný",nech sa trošku naučím tie potraviny rozdeľovať

yukki
19. nov 2012

@zuzu188 aj s kravským maslom jem!
žemlu.
Ale napríklad puding nejem, mäso so zemiakmi nejem, polievky kde by bolo mäso aj zemiaky nakope, no a nejem ani vyprážané a obmedzujem cukor. Dosť...značne. nahrádzam medom. Ryžu s mäsom nie, cestoviny s mäsom nie-ale napríklad cestoviny so smotanovo-syrovou omáčkou áno. Aj zemiakx s bryndzou áno.... Len ja asi idem podľa toho najmenej prísneho "delenia", a nerobila som to so zámerom schudnúť a potom začať jesť normálne ale natrvalo už takto jesť kôli odľahčemiu žalúdka, trávenia.....tak zas...si musím nájsť nejaké jedlá z ktorých sa aj najem..... som popritom schudla nejakých 8 kíl-čo nebol zámer- a odvtedy už skoro rok sa mi váha drží, zrejme na nejakej pre moje telo ideálnej resp.najprirodzenejšej hmotnosti a furt to dodržiavam....

yukki
19. nov 2012

A žemlu ak mám-abo rohlík, abo chlieb-celozrný, abo aspoň čierny...napríklad.

zuzu188
19. nov 2012

@yukki ja potrebujem dať dole len nejakých cca 8-9 kg,ale chcem aj zmeniť stravovanie,nemusí to byť prísne,aby som nemusela osobitne vyvárať sebe a osobitne mužovi a synovi...a hlavne,chcem sa tak stravovať aj počas tehotenstva,keďže plánujeme druhé bábätko

zuzu188
19. nov 2012

@yukki ja jem iba celozrnné pečivo,z bieleho ma nadúva 😖

yukki
19. nov 2012

@zuzu188 no...ta ja som tu už pár krát dávala ten link, podľa ktorého idem ja a väčšina vecí sa tam zhoduje aj s delením čo mám príručky z Nemecka, Trennkost či jak sa to tam volá.....údeniny, kyslomliečne výrobky a "tučné" mliečne výrobky sa kombinovať so sacharidmi môžu. Chudé mäso ale nie...a z vajca bielok nie so sacharidmi, ale žĺtok kľudne, zelenina so všetkým sa môže..... a teda toho vyprážaného som sa vzdala a sladkého....tiež si myslím, že mi kus pomohol aj ten...Wobenzým k schudnutiu...

zuzu188
19. nov 2012

@yukki to som našla aj na jednej stránke,že sa môže zaúdená šunka kombinovať so žemľou...a nevieš cca na ktrorej strane ho nájdem?

yukki
19. nov 2012
fleury
19. nov 2012

@zuzu188 no delenie yukki je uz taka easy verzia 😀
ja som drzala tuto delenu http://www.dieta-fit-hubnuti.cz/dieta-lenky-kor...
zvol si jednu a podla toho sa stravuj, nie systemom, ze v jednom najdem toto a v druhom toto 🙂

fleury
19. nov 2012

@zuzu188 no ohladom tehu, ja som teraz tehu a teda delena casto nehrozi, kedze je mi zle, jem to z coho ma nenapina 😀 hoci plany boli ineee

trogir
19. nov 2012

Kocky, skocte do knihkupectva, kupte si knihu od Lenky Kořinkovej...teda je ich viac a mozte do nej pozerat kazdy den. Ja mam od nej asi 4. Inac musim sa pochvalit, za tu kratku dobu, co som na delenej som uz na 44 kg, uz ani nechcem, aby to islo dalej dole, ale citim sa vyborne. Fakt toto stravovanie cloveka čisti a nabija energiou. Uz mi padaju vsetky rifle a mam mini zadok. Tak si drzme palce!!!!!

lejja
20. nov 2012

Ahojte,nad knihou som uz rozmyslala,ze si kupim,len je ich viac a neviem,ktora by bola najlepsia 🙂

fleury
20. nov 2012

@trogir ktore mas? ja mam jednu a som z nej nadsena, fajn napady. Inak v nasej jednote tu tatarsku nemaju 😝

pukica
20. nov 2012

jaj jaj jaj,dnes ako som sem nakukla a vidim ze sa tu rozbieha delenkovsky pokec 😀 chyta to aj mna,viem ze som to tu pisala uz par krat,nno zajtra zacinam 😝 zas a znova a tentoraz kaslem na navstevy a oslavy,citim sa na prd takato zduta,aj ked je pravda ze cakam na mrchu,tak asi sa mi ulavi troska ked sa rozbehne,no uz som si nakupila zivocisne jogurtiky,bryndzu,syry a hajde delit,na zajtra sprvim kuriatkovske prsicka na smotane s hribikmi,zvysku s ryzou mne take hole 😀 s nejakou zeleninkou 🙂

ivana158
20. nov 2012

@kinna ahooj 🙂 mohla by si mi to popisat ? rada by som schudla aspon 10 kg :( dakujem

talula
20. nov 2012

pravda o delenej strave: http://www.forgym.eu/diety/delena-strava-009 😉

zuzu188
20. nov 2012

@yukki ďakujem 🙂
@fleury ďakujem 🙂..mňa pri prvom tehu napínalo iba keď som videla surové mäso,z uvareného mi nič nebolo 😀..a na začiatku my strašne chutili zavináče a zelenina 😀

fleury
20. nov 2012

@zuzu188 ja som mala prve tehu uplne ine ako toto, nie nadarmo sa hovori, ze kazde je ine 😀

fleury
20. nov 2012

@pukica sevaaas, vitaj zas a stale medzi nami 😀

pukica
20. nov 2012

@fleury dakujem za opätovne privitanie 😀

fleury
20. nov 2012

@pukica asi si spravim v exceli tabulku ako dlho vydrzis delit 😀
hadz pekne recepty co budes varit, mozno sa pridam, ak zaludok dovoli 🙂

pukica
20. nov 2012

@fleury ze HA HA HA 😝 😀 no dnes som kamosku zrusila ze na jej meniny nejem nepijem zakazane,takze osm pevne rozhodnutaaa,len pevne aj dufam ze mi to vydrzi dlhsie nez len ten tyzden 😀 takze zajtra rano nejaka salamka so zeleninkou na rozbeh,desiata uvidim podla hladu,obed kuratko nasmotane s calamadou keru som zbuchala pred chvilkou a vecera nieco lahke,hmmm asi aj ja by som brala keby zaludok nedovolil 😝

fleury
20. nov 2012

@pukica tak hura tehulovat! 😀 kolko dni v tyzdni mas masove?

pukica
20. nov 2012

@fleury no aj na to raz pride cas 🙂 a masovy den hmm povodne som si chcela dat tie dva tyzdne ale to asi nezvladnem tak uvidim,no zatial to vidim minimalne na take tri dni 😀 mozno dva a jeden ovocny 🙂 nejak sa nan tesim

ywula
21. nov 2012

@trogir ďakujem pekne za graulejšn....chodím naozaj málo...ešte som nezačala deliť...potrebujem ísť na nákup...u nás v OBCI toho veľa nenakúpim, tak ešte čakáme na podrast Aničky a potom vybehneme...🙂....snáď už aj začnem....a veruže, pri dvoch detičkách niekedy na komp ani nežmurknem....chudák zaprašený....🙂....ale ide to ľahúnko...čakala som väčší chaos...veru aj bol prvé dni...ale mám pocit, že to bolo skôr kvôli tomu, že bol doma tatík...🙂....teraz sme sa už zohrali....šak chápeš ženy,...🙂...sme organizačné bohyne...🙂

ywula
21. nov 2012

@yukki ty si dôkaz, že netreba striktne dodržiavať dietu, treba sa len viac všímať čo papame...a to ide len výberom nejakej diety,...potom ak to náhodou neide na 100 % jednoducho sa nevzdať....ja pred rokom som mala tiež prehrešky a išla som dole na váhe...takže tak...jednoducho si viac všímať čo do seba naladujem....🙂....