Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ixi
26. okt 2013

musim to prestudovat lebo ja som jeddla napr vlocky s jogurtom

mamina_25
26. okt 2013

@ixi ja este 30 😔 ked si pomyslim,ze v zivote ziaden hambac ani poriadna pizza a cola,depky ma chytaju 😀 ale uz vyzeram ako mensi veper,chce to zmenu

mamina_25
26. okt 2013

@ixi tato delena je fakt super a je lahka,nemala by si s pochopenim mat problem 😉

ixi
26. okt 2013

@mamina_25 aj ja som jak veper zatial chcem 10a ked sa podari tak potom dalsich 😀 😀 😀

ixi
26. okt 2013

no takze si tu asi castejsie pokecame ale idem uz ku malej asi je uz hladna 😉

mamina_25
26. okt 2013

@ixi tak je to uz moj niekolkaty pokus 😀 😀 😀 ale teraz to uz len tak lahko nevzdam 😉 rozmyslam co zajtra na olovrant ...

natak
26. okt 2013

@ixi vďaka za tabuľku a prehľad, ja som dnes mala na raňajky sójové mlieko s ovsenými vločkami - celkom mi to chutí, vôbec mi nevadí, že to teraz jem tak často... na obed som mala zapekanú tekvicu plnenú s hubami, kúskom tarhone a podliate sójovým mliekom a na večeru sójový jogurt.... bože pozerám - samá sója....ale zatiaľ mi chutí, tak to neriešim 😀 😀 😀 😀
ja by som si na desiatu dala napr. nejaké ovocie, a olovrant, hm.... ani neviem, nejako neolovrantujem, ja si dávam v tom čase kávu a tak sa mi nejako nežiada jesť, ale tiež uvítam nápady
za týždeň 3kg??? to je super ... a ja sceeeeeeeeeem 😝

mamina_25
26. okt 2013

@natak no jo 3 kg... dufam ze aj teraz to pojde tak rychlo... ovocie nemozem v zivocisny den,tak som si vybrala cerstvu uhorku... 🙂 kavu aj ja popijam,ale jem pravidelne a 5 x denne nech ma to nechyta na vecer...

matula77
27. okt 2013

@ixi ahoj, no ja som mala vcera bielkovinovy den a strukoviny su v sacharidovej,co sa nemoze kombinovat... tiez mam tu podla korinkovej
@mamina_25 , 3 kg za tyzden? umrem z teba :D aj ja chcem :D som zvedava co povie na to moja stitna zlaza...
@natak ako sa ti dnes dari?

ja si na ranajky idem dat sojovy rozok so sojovou natierkou (alfa bio mexicka), inac som si od nich kupila aj nejaky soja krem - naivne som si myslela ze to bude ako sojana - pastika co volakedy vyrabali, nesli sme sa jej ako decka dojest. a toto je nejaky "blivajz" co sa tvari ako syr... na obed mam celozrnne cestoviny (z DM) a urobim ich s mrkvou a cesnakom (raz to varil Bukovsky v Tajomstvo mojej kuchyne) a odvtedy to pravidelne varievam. No a dnes sa budem na desiatu a olovrant tlacit ovocim

matula77
27. okt 2013

@mamina_25 ja zvyknem na desiatu ovocie, kavu alebo kalerab, zatial mi to takto chuti a nechybalo mi ine, mala by som sa vrhnut aj na vlocky, tiez som si kupila sojovove mlieko a jogurty

ixi
27. okt 2013

babulky ja tej soje neviem prist na chut 😝 😖

mamina_25
27. okt 2013

@matula77 tak tu kavu mavam aj ja ale nieco dobre este k tomu kus na zasytenie este treba :D niekedy ani nie som hladna,len by som zuvala...
Baby ja som dnes na ranajky mala biely jogurt s medom skoricou a mandlami,na desiatu pohar mlieka,na obed budem mat rybku na masle so zelerovymi hranolkami,na olovrant kus paradajkovej polievky so syrom a na veceru si dam salamu,vajicko a kopec cerstvej zeleniny...........

matula77
27. okt 2013

@mamina_25 , vidis! ani ma nenapadlo dat si polievku na olovrant 🙂 a ja som dnes 7. den na delenej...
@ixi a co si jedla zo soje?

natak
27. okt 2013

ahojte, no to ani mňa nepadalo to s tou polievkou na olovrant a je to fajn nápad...
dievčence, jedávate 3x denne alebo 5x pravidelne ako sa má? ja niekedy ani nemám potrebu jesť 5xdenne, a keďže som ešte aj doma bez pohybu, tak sa mi ani nežiada toľkokrát jesť.... ja so si včera kúpila sójový jogurt od Sojaprodukt, no nebol nič moc... ešte jeden mám, tak to zvládnem nejako..
matula77, aké jogurty sójové si kúpila? dali sa zjesť?

mamina_25
27. okt 2013

@matula77 no to je fajn zo vcera sa zvysilo tak to chcem dojest...ja som 3 den a citim ,sa celkom fajn 🙂 zatial este nedostavam chute na sladke

fleury
27. okt 2013

@ixi vlocky s jogurtom ee a kludne jedz aj zivocichov aj rastliny v jeden den, len maj casovy odstup 😉

fleury
27. okt 2013

@ixi tie alfabio natierky ti nechutia vobec?

fleury
27. okt 2013

@pukica vsetko najlepsieeee!!! 😵 a pekne sa napapaj! 😀

fleury
27. okt 2013

@ywula s tebou co je? 🤐

matula77
27. okt 2013

@natak ahoj, ja som si iba mlieko kupila sojove, lebo u mna nehrozi ze vypijem kavu bez mlieka.. .jogurty nemusim mat kazdy den, takze som zostala pri tych co som si aj vzdy kupovala (vacsinou zvolenske)
@mamina_25 ja sa citim trosku lahsie, ale tak u mna je velmi tazko povedat kedze mam "svoje dni" tak uvidime ako to pojde buduci tyzden. Na sladke vobec nemam chut, ale tak je pravda ze ja na sladke velmi ani nie som.

Uz sa mi vari zeleninova polievocka, a okrem cestovin s mrkvou som rozmyslala ze urobim aj nejake pecene zemiaky a jedno budem jest dnes a druhe si zoberem do prace zajtra. Co dobre varite dnes vy?

mamina_25
27. okt 2013

@matula77 aj ja mam akurat svoje dni,ale neprezivam to tak intenzivne ako inokedy 😀 aj ja sa citim lahsia,necitim sa taka napraskana...este ked mi mala zaspi pocvicim si trosku...

ixi
27. okt 2013

@fleury nee 😝 ani sojove mlieko...ani parky 🙄

pukica
27. okt 2013

@fleury dakujem kraaasne 🙂 na papkala som sa uz vcera,aj co to pipila,nie moc,no je mi nejak divne dnes ach jaj 😀 dnes este zhresujeeeem,ale len tak opatrne a uz som si navaril ana zajtra,kremovu porovu polievku a sojove kocky na hrasku s ryzou 🙂

matula77
27. okt 2013

@ixi aj mne bolo sojove mlieko nechutne najprv... ale celkom som si zvykla

fleury
27. okt 2013

@ixi mlieko a parky nechutia ani mne, ale tie pomazanky sa celkom daju 🙂 pripadne si tam pridaj nejake korenie, hm?

@pukica dobry napad s tou porovou polievkou, musim aj ja spravit niekedy 🙂 a co sa pilo, pivo ci vino? 😀

emita
27. okt 2013

ja som pred dvomi rokmi schudla delenou stravou 7 kg (zo 62 na 55) teraz by som chcela začať znova, lebo kilá časom pomaličky pribudli a tak oprašujem znalosti. len ma zaskočilo že vo vašej tabuľke je soja v sacharidovej skupine a ja som ju mala v bielkovinovej a napr. maslo a jogurt som mala v neutrálnej. tak má z toho zmätok teraz. všetci sa držíte toho že soja je sacharid? a ešte: ste tu aj niekto kto sa stravujete v práci? ako to potom riešite? lebo to si celkom neviem predstaviť ☹

emita
27. okt 2013

aby som sa odvolala na autora tak ide o Kellermanovú.

matula77
27. okt 2013

@emita ahoj, no ja drzim tu podla korinkovej a tam je soja v tej sacharidovej. co sa tyka prace - nosim si uvarene, alebo ked sme sa aj boli na obed vonku tak som si vybrala to co mozem jest. kolko ti trvalo kym si schudla tych 7 kil?

emita
27. okt 2013

@matula77 4 mesiace.to som bola este na materskej. napr. aj tvaroh tam bol neutral. To som dost casto ranajkovala s pecivom. Tak rozmyslam ze ostanem pri tom ked to fungovalo...

matula77
27. okt 2013

@emita aj mas nejaku tabulku kde to je popisane? nemohla by si mi poslat, kukla by som na to ci sa mi to nelubi viacej