Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
25. feb 2012

@fleury ano presne tie iste pomazanky ako v kauflande 🙂 ja osm to dnes nahodou objavila,billu mame tiez podstatne blizsie nez kaufland,aj ked te prachadzka do kuflandu,cca 2km,nie je na zahodenie 😝

fleury
25. feb 2012

@pukica jej, super sprava, dikes! 🙂

romcag
26. feb 2012

baby, tak minulú nedeľu 80,3 a dneska 80,2kg ale to jedne tá posilka.. inak by bolo kilo hore určite, dneska konečne mrcha dorazila.. hrooozne dni za mnou, jedla som na kilá, častoooo.. každú hodinu pomaly a véééľa, sladkého ani nehovorím.. včera som si o 7 dala dva kúsky koláča, chvíľku na to jednohubky, potom s mm chipsy a keď zaspal, otvorila som si ešte forte čokoládu.. takže som váhe úplne vďačná, aj keď v stredu som orientačne mala menej ako 80, nevadí, dneska si nechám ešte kludný deň, doprajem si a od zajtra zas na tvrdo.. už a nebudem na nič vyhovárať 😅 a v utorok do posilky, dúfam, že tento týždeň sa tam dostanem dva krát aspoň

teším sa na vaše ďalšie pokroky 🙂

ywula
26. feb 2012

no ja som dnes opäť rastlinka....a poriadna...mám doma manžela, takže mlsáme a mlsáme...ráno hrianky s cesnakom a papričkovou nátierkou, potom 3x štrúdeľ, teraz mala chrumala bebe dobre rano, tak ja s ňou, na obed guláš zo včera a tiež fliačky s kapustou zo včera...poobede to si nechcem ani predstaviť, ALE VŠETKO JE TO V RÁMCI DELENEJ STRAVY....si hovorím....🙂 skrátka žeriem, žeriem, žeriem....🙂 večer s priateľmi na kávu ideme...čo si dám? asi si už zaslúžim len čistú vodu.....🙂
prajem Vám krásnu nedeľu delenky...
😀

fleury
26. feb 2012

@ywula my sme dnes mali na obed ten sojovy gulasik s knedlou, paradicka! 🙂 tak sup sup dalsie inspiracie! 😀

ywula
26. feb 2012

@fleury no však je výborný....tak keď budem mať niečo nové,..určite sa podelím

rosa197
26. feb 2012

@romcag wáu, aj tak to je super, že keď si viac papala, že sa to neodzrkadlilo na váhe ...to znamená, že chudneš zdravo, bez jojo 🙂

@ywula
@fleury Ahojte 🙂 ..vy sa ako často vážite???

My sme mali dnes na obed polievočku, áááá mäsko z ryžou, papala som len polievku... neviem ale čo budem papať zajtrá...nemáte niečo, lahké, čo by som aj ja zvládla spraviť, zajtrá k ryžy? keďže ju mám urobenú??? 🙂 ...alebo nejaký ľahký receptík??? ja nie som moc na varenie, preto niečo, ľahkééé 😀 😀

fleury
26. feb 2012

@ywula paraadny! 😉

fleury
26. feb 2012

@rosa197 ja sa casto nevazim 🙂 tak raz za tyzden, kedysi som sa aj 5x za den 😀 my sme mali nedavno ryzu s dusenymi sampinonmi a zeleninkou, kludne by som pridala aj tofu ak mas rada 🙂

rosa197
26. feb 2012

@fleury No to je tenn problómik, že ja šampióny nelúbim 😀 😀 ...ani nijaké hríby... asi by som sa mala premôcť, alebo nájsť nejaký iný recept 😀

fleury
26. feb 2012

@rosa197 tak das len zeleninku, mas menej varenia 😀

rosa197
26. feb 2012

@fleury No, rozmýšlam, že si predsa urobím to rizoto s hríbami zajtrá 😀 😀 alebo obyčajné so zeleninou.... hm 😀

fleury
26. feb 2012

@rosa197 hod si mincou 😀

fleury
26. feb 2012

@pukica v bille budu od stredy natierky alfa bio za 59 centov (ak vezmes aspon 2ks) 😉

rosa197
26. feb 2012

@fleury ...alebo nájdem niečo úúúúúplne iné 😀

minuskad
26. feb 2012

@rosa197
@romcag
a ostatne baby :D HALOOOOOO somtu, konecne:D folikulometiria super, ovulka prebehla,zlte teliesko pritomne, oplodnenie neuspesne , ale nevadi 🙂 aaaaaaale vyliecena som ! tesim sa, ziadna CYSTA skareda, ale krasna ovulka. svet nebol nikdy krajsi,a co,ze mam kila navyse. a som tam, kde som bola. s vahou, 56 kil. chcem aspon 52, som sa rozhodla. prave som doladovala mandarin ky poliate cokoladou 😀 jem ako tehotna 😀 😀 😀
ale uz dnes pekne dietne a od zajtra delena,len pri nej pekne chudnem 🙂 tesim sa, ze som opat tu 🙂

fleury
26. feb 2012

@rosa197 alebo tak 😀 😀

rosa197
26. feb 2012

@minuskad Ahooj 🙂 ...aj ja idem od zajtrá, naostro na delenú ...🙂 tak ideme zasa...🙂 spolu 🙂
@fleury 🙂

ywula
26. feb 2012

no guláš zjedený...som ako bublina..fhuuu.....zajtra ešte neviem čo...mala by som ísť na mäsko...ale keď ja to raz neviem dajak prežiť s tými zvieracinami...strašne mi chýbajú sacharidy a poobede zlyhám na prvej sladkosti, ktorú zbadám...ale no po tom guláši sa budem musieť pozbierať, tak to skúsim iba s jogurtikami a mliečkom....uvidíme.....

fleury
26. feb 2012

ja dnes na veceru ovocna misa a vooobec nie som hladna 🙂

fleury
26. feb 2012

@ywula ja som mala vecer ananas a teda sladky bol jak fras 😀

pukica
26. feb 2012

@fleury supis tak zajtra nastupim do billy a spravim si zasoby 😝 chlieb mam v mrazaku,ten vytiahnem ked bude treba a pomazanky sa neotvorene nepokazia mnam 🙂
ja som mala konecne rastlinkovy den po tych fasirkach 😀 na ranajky som si dala krupicovu kasu so sojoveho mlieka,viem ze ta krupica nie je grahamova a pod.no ke duz ani cestoviny nejeme celozrnne tak preco nie 😝 bolo to sice trosku divne kedze to sojove susene mlieko zmiesane s vodou mi tam vadilo,ale zjedla som plny hlboky tanier no nebola som prezrata ako z normal kase s mliekom a dokonca mi mala pomohla a zjedla viac ako z normal krupicovej kase 🙂 takze v podstate uspech 😝
na obed bolo rizoto s tofu,na olovrant ego cereal,keksik 😝 a na veceru mrkva surova 😀
zajtra si dam opat rastlinky aj ked mi tu akurat priatel hucal ze nech si dam ovocny den,kedze som mala drobne prehresky cez vikend no ovocie nestem ted,stem sa pekne napapat
ozaj a dnes som mala po dlheeeej dobe hrozny obed,som sa klepala od hladu,bo som spasla ranajky,pak som bola na velkej,a to je pre mna konec,ja ked sa vytentim som hladna jak pes,no odkedy delim som to nemala,bola som furt v poho aj ked som mala ovocny den,no dnes som myslela ze umrem na obed,zeby to bolo mrchou?predvcerom dorazila...

fleury
26. feb 2012

@pukica tie pomazanky az od stredy! 😉 a nebola to len kriza?

pukica
26. feb 2012

@fleury jaaaj jasne,nie ze budem frflat v obchode ze co si mi to poradila 😝
neviem ci to bola kriza ci co no skoro som umrela od hladu 😖

fleury
26. feb 2012

@pukica ja som to tiez mala uz, manzel uz na mna kukal ci neodpadnem 😀

pukica
26. feb 2012

@fleury no ono je to dost neprijemne,ja len pevne dufam ze uz sa to opakovat nebude 🙂

fleury
26. feb 2012

@pukica u mna uz odvtedy nic take nebolo, tak nech nie je ani u teba! 😎

rosa197
26. feb 2012

@pukica Ahoj 🙂 ako často mávaš ovocný deň?? aaa to papáš čo? celý deň len ovocie??? čo piješ? 🙂

pukica
26. feb 2012

@rosa197 ahojky,ovocny den mavam raz do tyzdna,a jem len ovocieee,max ked mam na nieco chut si dam susene hrozienka a pijem vodu alebo caj a k tomu si doma robime "drink" tibi http://www.tibi-kombucha.szm.com/tibi.htm ono sice tam je cukor,ale nejak to neriesim,pijeme to uz tristvrte roka 🙂

ywula
27. feb 2012

Baby, asi teraz kus zmením tému, ale včera sme sa bavili na tému Daňové priznanie, boli tu známy a vravia že by mi mali vratiť nejaké peniažky, kedže som bola celý rok na rodičke,...ako to riešite vy?....mám pocit, že mi minulý rok ušiel poriadný balík peniažkov, tak tohto roku to im už nenechám...sakra...aký papier potrebujem... 😠
ja tieto veci neznášam, kam prídem na úrad, tak sa tvária, akoby som to mala mať povinne vyštudované...