Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
22. mar 2012

@viera22 41? tak to mas este malu nohu pri tvojej vyske 😅 pozri na mna 😀

viera22
22. mar 2012

@fleury no tak to to potom máš dosť ...ale na veľkosti nohy nezaáleží nie....... 😀 ..........

pukica
22. mar 2012

@fleury ja Rajnoha 😀 tot moje priezvisko plus ová 😝 no moja nozka cini dlzku 28cm co jest 42 niekedy az 43 😒 zalezi od strihu a tipu,povacsine si kupujem panske tenisky,no nastastie pred par rokmi u nas otvorili deichman a tam maju aj take velikeee boty 🙂

viera22
22. mar 2012

@pukica presne aj ja tam nakupujem ja mám hrubšie lítka no teraz až moc ale pred tým som len tam kúpila pre seba čižmy proste rôzne strihy a aveľkosti pre každého....inak r´tenisky som aj ja kupovala pánske

fleury
22. mar 2012

@pukica fuuuha, teraz si ma prekvapila 😅 som cakala moju velkost 😀

@viera22 veru tak! 😀

pukica
22. mar 2012

@fleury co ti poviem... celozivotny problem s nohami ☹ skoda ze sa neda schudnut z dlzky nohy 😀 to by sme sa maliii 😝

fleury
22. mar 2012

@pukica heh, to ma veru nenapadlo, ale myslienka genialna, schudnut z nohy! 😀 😉

pukica
22. mar 2012

@fleury 😀 😅

ywula
23. mar 2012

jej, ale ste sa tu večer rozpísali...to ja som bola o 22.OO už dávno mimo sveta...som hrozne unavená....a malá ta furt čosi - kdesi vymýšľa. A som zničená hlavne z toho že ju teraz uspávam na rukách...nemáte nejaké tipy ako ju uspávať...už má 11 kíl a nerobí mi to dobre ju hojdať...inak teda bez cici nevieme zaspávať....ako zaspávajú vaše deti?....
Vierka, no môžeš prísť pocvičiť...uvidímte ako to budem zvládať ja...ja si len hovorím, že ako dobre, že teda kočiar už mám, aj veľa vecičiek..že nemusím lietať a kupovať všetko odznova......
dievčence čo dnes papáte?
ja asi do obeda len niečo nasilu...rozbehávam sa až ku večeru...včera o piatej prišiel na mňa taký hlad, že oooo.....tak som si dala že totál delené...rohlík so syrom a šunkou.... 😀 😀 😀 ...mierne zlyhania si môžem dovoliť, však... 🙂
pekný deň

ninimini
23. mar 2012

@ywula ja som malú uspávala v posteli ona si ma chytila za uši a vždy zaspala a malý len na vankúši dostane mliečko dám ho nabok a plienku pri hlavičku a on ju chytí a zaspí ale trvá mu to 🙂)

viera22
23. mar 2012

@ywula Ivuš presne ako píše ninimini aj moja Viki zaspavala vlastne stále zaspáva tak že si drží pelušku pri tváričke má ostotu no a máme dudu to vy asi nie a myslím že ju teraz naučiť by nebol dobrý nápad vy si určite nájdete spôsob vlastný ako vámbude dobre ... máte ešte čas kým dôjde Miško.. 😀

fleury
23. mar 2012

ahojte 🙂
co ste dnes papali? ja rizoto so sojovym masom

ninimini
23. mar 2012

@viera22 dudu máme ale nemusí ju mat vždy v pusinke ked zaspí no teraz mu idú zúbky takže sa aj tak za po pár hodinách v noci prebudí a musím mu ju data a zase vypluje a tak dokola 😀 😀

ninimini
23. mar 2012

@fleury mnááám to by som si dala🙂) teraz tak glgáááám 😠 😠

fleury
23. mar 2012

@ninimini a ty si co jedla? 🙂

ninimini
23. mar 2012

@fleury ja bielkoviny 😀 😀

ninimini
23. mar 2012

@fleury ale urobila som si celkom dobrý koláčik s otrúb🙂))dobrá hovadila že dobrý z otrub 😀 😀 ale naozaj mi chutil

fleury
23. mar 2012

@ninimini 😀 vsak nie vsetko, co je zdrave chuti zle 😀

rosa197
23. mar 2012

@ywula Gratulujem ti moja 🙂 ..neplánovali ste, či?

ywula
24. mar 2012

@rosa197 ahoj, ďakujem, no neplánovali sme veru,....🙂...chcela som najprv zhodiť...ale nuž....človek mieni....blablabla bla...🙂 🙂

fleury
24. mar 2012

ahojte

tak my sme dnes mali zapecene plnene sampinony, mnaaam 😎 a co vy?

viera22
24. mar 2012

ahojte babule tak ja raňajky nič obedik polievočka krúpová pravdaže delená a večer návšteava čiž ďaleko od delenej koláčik a niečo na zapitie hmmm ale občas treba aj porušiť a zabaviť sa

emanka
24. mar 2012

Ahojte,
prosím vás, mám jednu otázku. Tofu (konkrétne údené) je bielkovina alebo sacharid? Raz som čítala, že bielkovina, inokedy, že sacharid, tak ako to je?
Ďakujem 🙂

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninimini
25. mar 2012

@emanka tofu patrí do raslinky🙂)

emanka
25. mar 2012

@ninimini ďakujem 🙂

ninimini
26. mar 2012

tak ja som sa dnes chcela odvážit ale dostala som tak som to vzdala 🙂) no podla toho čo viem že mi váha ide hore aj 1,5 tak by som mala mat dole za 6 dní 4kg dole ale cm išli parádne🙂) pás o dalších 12cm boky o 6 cm,stehná padli o 6 cm ale to asi preto lebo behám a vela bicyklujem a ruky išli o 3 cm tak sa teším že aj ked som dosatala je vidiet že to išlo dole🙂 ja držím dukana len aby ste sa nepomýlili 😀 😨 😀 jáááj delená mi chýba🙂)

viera22
26. mar 2012

@ninimini ahojček ....a má ten dukan niekde stránku alebo ako si k tomu došla chcem porovnaťč lebo mne tie kila moc dolu nejdu

ninimini
26. mar 2012

@viera22 stačí dat do vyhladávača dukanová dieta a objavíš 4fázy prvé dni papáš len bielkoviny čisté potom pridávaš zeleninu kým neschudneš na požadovanú váhu

viera22
26. mar 2012

čiže len bielkoviny uff zaujímavé a čo sa týka váhy nenastane potom jojo efekt vieš nebudeš vždy lenna bielkovinách