Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
9. máj 2012

@fleury 🙂 4.augusta 😝

fleury
9. máj 2012

@pukica ja si tiez myslim, ze puding je rastlina, preto som pisala aj to sojove mlieko

fleury
9. máj 2012

@pukica jej, tak to je uz o chvilu 🙂 saty uz vybrate? 😀

pukica
9. máj 2012

@fleury skoda ☹ tak teda nic nikdy som nestudovala z coho moze byt vyrobeny pudingovy prasok 😀
no za dlllhu chvilku,saty vybrate uz daaaavno,nie su vyslovene svadobne skvort tae spolocenske ale dlhe biele jednoducheee,ja nemusim tie princeznovske,akoze paci sa mi to ale ja v tom seba svadbovat nechcem 😝

fleury
9. máj 2012

@pukica robite vacsiu ci malu svadbu? tamarka bude mala princezna 😅

liat
9. máj 2012

@pukica je to asi pravda ale to uz je brutus delena strava a ja to az tak neprezivam. napr davam si dve kavy denne s mliekom a cukrom. to by som sa zblaznila

pukica
9. máj 2012

@fleury dvojitu 🙂 spojili sme sa s priatelovu sestrou,dame to naraz a mame po starostiach a aj lacnejsie to vyjde 😝 ono to nebude klasika v restike vyzdoba super honosne... obrad a po obrade na chatu gulas,pecene prasiatko,proste uvolneneee ziadne zvazovanie v spolocenskych satach,sortky tricko a ides 🙂
@liat 😀 to len ja som tu taka tapnuta ze to sledujem tak neskutocne a potom si vravim ze nedelim a mozno aj delim len nie striktne :-O sak do kavy si mvozes dat fruktozu,mne moc chutiako sladidlo a dokonca aj sojove mlieko v kave je mnam 🙂

fleury
9. máj 2012

@pukica ved taka svadba je najlepsia 😉

pukica
9. máj 2012

@fleury tak tak,moja rec 🙂

romcag
10. máj 2012

Ahojte baby, chcela by som sa k vám opäť pridať, môžem? Prestala som cez veľkú noc s chudnutím a akosi to je so mnou stále horšie, neviem zastaviiť tie obžerstvá, ale od dneska jednoznačne musím.. však leto sa blíži.. na váhe sa to nejak neodrazilo skáče hore dole kilo, dva ale chcela by som aby to dole išlo.. dneska ráno na váhe teda 79,2kg.. orientačne.. inak sa budem zas v nedelu vážievať.. dúfam, že to zas vydržím ako na začiatku a dostavia sa úspechy.. tam som začala na váhe 90kg (pre tie čo ste tu neboli), nemám tu ani prehľad ani nič, teraz som nakukla po strašne dlhom čase.. a teraz vám tu takto vtrhávam 😠

liat
10. máj 2012

@romcag jasne pod, cim viac "hlav" tym lepsie. treba sa podporovat. drzim ti palce

fleury
10. máj 2012

@romcag a kolko chces dat dole? lebo pri delenej to rychlo nepojde

fleury
10. máj 2012

my dnes ryby na masle so zeleninovym salatom s fetou 😎

romcag
10. máj 2012

@liat ďakujem za privítanie 😉
@fleury ja som už bola v tejto skupine a podarilo sa mi od januára do veľkej noci zhodiť 13 kg, nedelila som, iba som jedla zdravo, doma stepperovala a sem tam skočila do posilky.. len po veľkej noci som s tým sekla, pauza a tak a teraz sa neviem do toho dostať.. tu sa mi to páči, keď vidím, že niesom jediná, ktorá si odopiera, taká podpora nepriama to je.. verím, že keď budem zas pekne papať, zdravo, bez sladkého a nie neskoro večer, plus dáke to cvičko tak to pôjde tiež pekne dolu, ako to šlo predtým

adamko05
10. máj 2012

@romcag koľko meriaš, prosím ťa.. lebo podľa foto tváre by som ti tak 55 kg odhadovala 😝

romcag
10. máj 2012

@adamko05 ja som krpatá ☹ 167 cm mám 😒 to sa ti len zdááá.. ale by som brala tých 55 😝

fleury
10. máj 2012

@romcag tak nech to ide dole tak ako chces 😉

@adamko05 a mne kolko hadas podla foto? 😀

adamko05
10. máj 2012

@fleury tiež nie veľa 😉 , 60

@romcag nie si taká krpatá, čo by iné dali za tie cm - ja mám len o cm viac, 168

romcag
10. máj 2012

@adamko05 noo čo by dali za cm, alebo čo by nedali za kg 😀

fleury
10. máj 2012

@adamko05 tststs to som mala pred delenim 😀

adamko05
10. máj 2012

@fleury no sorry, ja by som sa aj 60 kte potešila.. nesledujem, koľko tu máte....a pýtala si sa na názor podľa foto 😉

fleury
10. máj 2012

@adamko05 jasne 😉

liat
11. máj 2012

baby co mate dnes na papanicu? ja vobec neviem, rano som mala vajicko so zeleninou

yukki
11. máj 2012

@liat kozie mlieko. Na obed bude zeleninová polievka a potom sa uvidí. Asi ryža a zelenina alebo mäso a zelenina.

fleury
11. máj 2012

ja mam strasnu chut na placky..zase..boze, ja by som ich jedla aj 7x do tyzdna 🤐 😀
a chcem uz konecne skusit aj tie lasagne ..

liat
11. máj 2012

@yukki obdivujem ta s tym kozim mliekom. u mna fuj

fleury
11. máj 2012

noo, moc to tu nezije teda 😀

liat
12. máj 2012

no veru nie, je nas tu asi malo. dnes porusujem, idem na velku oslavu, taku pevnu volu nemam 😀 ale nebudem to aspon prehanat ako kedysi

fleury
12. máj 2012

@liat tak si dopraj kusok a prijemnu zabavu! 🙂

liat
13. máj 2012

skoda ze sa tu fakt nestretame a nevymiename si recepty. my dnes ryza s lecom, a vy?