Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
12. máj 2013

Babule mam docvicene osprchovana a pohodena na gauci s dobrym pocitom.Na veceru som dala biely jogurt.Ked cvicim tak potom nemam chut jest.Ale jest treba ked chceme schudnut.No a napisem vam aj co som cvicila aj ked je tu pomerne ticho.Dala som 1hodinu rychla chodza 5km.Potom 15minut nieco ako posilovanie v stoji,take moje cviky,potom 20min bicykel a este 25min posilovanie v leze.Takze 2hodiny pohybu.Citim sa super. 😀

yukki
12. máj 2013

@kajus73 pošlem Ti moje deti...ťa prejde to provokovanie! 😅 Ja večer som rada, že žijem.... 🙂
Ale nie, len píš....možno ma to vyprovokuje k cvičeniu tiež....

kajus73
12. máj 2013

@yukki Posli. 🙂.Mas dve to na chvilu zvladnem.Ja mam len jedneho sestnastrocneho a momentalne strasne nasr...teho koli hokeju. 🙄 Ja cvicim vecer len v nedelu inak cez tyzden ked mam volno tak rano ked mi chlapi vypadnu z domu vtedy je to istota ze sa uz cez den na cvicenie nevybodnem. 😀

mrka2
13. máj 2013

baby, ja sobota total zlyhala, najprv oslava u kamosky, potom stretko zo strednej po 12-tich rokoch po 1.-krat,tak radler mi tiekol dole krkom nonstop 😝 😀 a dnes som zjedla kus torty,lebo aj moj muz mal 30 a aj k zemiakom som rybu dala 😝 no ale zajtra uz idem na to opat. kila sa mi zastavili 🙄 akosi nic nejde dole.. treba veru aj civicit asi,tak idem kus poskakat. majte saa 🙂

adamko05
13. máj 2013

@mrka2 to sa stáva... ja tiež nedržím uplne na 120%... delím to vrámci chodu (snažím sa), ale inak cez den aj - aj...
dnes ráno som mala ovsené koláčiky, na desiatu musli tyčinku, na obed file zapečené so syrom, olovrant jogurt a na večeru tvaroh 😝
a na zajtra to dosť pomiešam.... na ráno mám tvaroh, olovrant jogurt (koľká zmena, oproti dnešku 😀 😀 , ale to mi zostal tvaroch, nevyhodím a v práci ako desiatu, ked mám šéfku, iné ako jogurt, či jablko sa nedá)... obed bude nedelené špenátové halušky so syr. omáčkou (už sa nejak "pohadzovali" a teda, čo to vyhodím 😀 😀 ) - olovrant asi nejaká šunka, párka... a večer mám chut na vajíčko - praženica alebo dačo podobné

tak do chudnutia... dnes som aj krááásne cvičila (sama sa pochválim) - cez hodinu fitko, a potom pol hodku doma Jil, 8 min. brucho a ešte kúsok "tany tany", ale to mi moc nešlo, tak som radšej skončila... ale toto každý den a do mesiaca som hviezda 😀 😀 😀

dobru noc

mrka2
13. máj 2013

@adamko05 😀 no som sa nasmiala.. 🙂 ja som este furt necvicila, radsej som sa najedla 😀 😝 ale maly mi place kazdu chvilku, ma 40 ky teploty ☹ to ked zacnem,tak aj hned skoncim. dobra vyhovorka,nie?? 😝 😔 ja pozeram v pondelok Extremne premeny a to ma furt tak nakopne.. (je ale pravda,ze to skor pozeram koli tomu trenerovi.. joj, to je fesaaak 😀 😅) 😀
dobru noc 🙂

lubenkabili
13. máj 2013

babulky pomooooooc, už sa idem zbláznit...malý mal vo februáry 2 roky a ja stále nemôžem schudnút od pôrodu..mám dokonca viacej kg ako min rok..len by som jedla, popri malom všetko do radu, jaaaaaaj...mávala som okolo 53kg vždy, teraz 62 :(((( poradteeeeeee....normálne uvažujem nad nejakými tabletkami, aby som nemala chut na jedlo...

mrka2
13. máj 2013

@lubenkabili no tak to si v dobrej teme.. papkat mozes vela,ale zacni delit 😀 tabletky isto niee,co si?? ja tak isto pri detoch len rychlo rychlo, je to hrozne, treba si urobit rezim,ale ked nie je cas... ja mam tiez 62 😝 och och.. tu fakt ina rada nie je,len civicit a zdravo jest. ked dodrzat je to tak tazkeee 😝 🙄 🙄

radmilap
14. máj 2013

@lubenkabili
@mrka2 caute baby,aj ja som zacinala tiez na 62 a teraz mam55,nebojte,to pojde pekne dole.Teraz sa mi vaha zastavila,mam dostat navstevu,tak preto...Zjedla by som aj kona,ale statocne odolavam a odkedy drzim som nezhesila,az tuto sobotu som si dala poriadny kusisko torty.Ale dnes idem cvicit na trampoliny,tak to vyskacem a vo stvrtok step aerobic,drzte sa,papa...

kajus73
14. máj 2013

Ahojte tak ja som dnes zjedla vsetko co nezjedlo mna.Ani Vam to nejdem tu vypisovat lebo nestihnete citat.Ja mam tiez dostat navstevu ale asi pride s celym pribuzenstvom.Neviem ovladat chut zrat.Ale uz to mam na spadnutie tak uz chute prestanu. 😝 Tak mi drzte palce.Aj ja drrzim vsetkym palce. 😅

lienka1688
14. máj 2013

@mrka2
dakujem mrka, pomohla si mi 🙂

adamko05
14. máj 2013

ahojte
ja dnes celkom pohode...veľa vody, čajík... ráno tvaroh, desiata jogurtový nápoj, obed troška pomiešaný (halušky špenátové a syr, ale bola to troška, moc neriešim)... vývar za tým, olovrant jogur a večera zapečené file... som spokojná, dnes sa aj fajn cítím, zas som 45 min. doma aj pocvičila.... 😵
zajtra to vsadím na rastlinky doobeda - ráno ovsené koláčiky, olovrant asi výživa, možno banán (bud, alebo, nie oboje)... obed rizoto zeleninové (už mi tu vonia)... a olovrant neviem, vajíčka, párka (ale idem s mamou na rolu, možno aj "nič", len voda)... a večera niečo bielkovinové - syr, šunka 😉
a hádam aj dáke cvíčo večer, keďže fitko nestíham, bo budem "fitkovať" s motykou 😉
dobru nocku, idem smer sprcha, bo len teraz som docvičila, skôr sa nedalo 😒

kajus73
15. máj 2013

Dobre ranko babule,uz som hore a pijev kavu.Do roboty dnes nejden.Dnes diabetologicka,tam mi vysvetli aka som tlsta,lebo ja o tom neviem 😒 A potom zubarka. 😅 Radsej by som isla do roboty.Tak dnes uz vsetko poctivo dodrziavam.Dnes sa nebude zrat ale jest.Aj cvicit dnes budem slubujem.Pekny den! 😀

clari
15. máj 2013

Ahojte babule, dobru chut k obediku 😉 Ja dnes rastlinkujem a uz sa tesim na fazulovozeleninovu polievocku k obedu a cestovinky, mnaaaam 😀

ywula
15. máj 2013

hlásim úspech...dva týždne - tri kilá....jupíííí

kajus73
15. máj 2013

@ywula Gratulujem.

Baby zubarku mam za sebou,aj diabetologicku.Idem varit zemiakovu kasu a fasirku pre chlapov a pre mna len tu kasu.Zeleninovu polievku mam od vcera.Este nemozem jest az o tretej.Tak sa drzte.ahojte. 🙂

mrka2
15. máj 2013

tak ja som dnes opat neodolala spagetkam na obed,inak som pekne delila. ach jaj. 😝

adamko05
15. máj 2013

ahojte
ja dnes v pohode celkom, ako som plánovala... večera boli dve vajíčka, a teraz som zlupla jogurt, nejak ma vyšťavila tá rola a motyka v ruke (ešte aj robiť s nou bolo treba 😀 😀 )... a teraz pôjdem na cvičenie a potom sprcha a ešte kamoška žehlička....

na zajtra to vidím veľmi podobne - rano ovsené koláčiky, desiata banán, obed rizoto ako dnes... olovrant asi jogurt. nápoj, potom chcem isť na Bosu (bola som len raz, nestíhala som, býva to neskôr a nedá sa to časovo prispôsobiť, ako fitko)... a na večeru uvidím.... syr, šunka... neviem ešte....

@ywula paráda

ale ja som sa dnes tiež odvážila asi po viac ako dvoch týždoňoch a tiež mi ukázalo o kilo menej, neberiem to za veľký úspech, ale na to, že jem 5krát (občas aj 6) a vážila som sa pred chvíľkou (zvyčajne sa ráno, ale bola som zvedavá, čo číslo ukáže tearaz)... tak som spokojná... aj gate jedny su mi kusok volnejšie zasa....

no ništ, idem ja cvičiť, písaním neschudnem (jedine ak na prstoch, ale to mám v práci treningu dosť, čo sa písania týka 😉 )

adamko05
15. máj 2013

@mrka2 chutili ti? ak hej, tak to je hlavné 😉 .. s čím boli?

mne dnes došli šaty, su také pekneee... len cez ten pupok to nie je ešte ono, tak váham, či si nechám ako motiváciu, alebo vrátim... ale tááák sa mi pačia 😒

kajus73
15. máj 2013

@adamko05 Ale ved ti to pomaly ide aj cvicis.Nic nevracaj.Za chvilu Ti sa sadnu ako uliate.Perfektna motivacia.Mne tak visia jedny rifle na skrini.Gratulujem k schudnutemu kilu. 😉

@mrka2 Ja som neodolala fasirke so zemiakovou kasou.No a co aj zajtra je den. 😀 Pohodicka.

kajus73
16. máj 2013

Ahojte,ja som si dala na ranajky mrkvovo-jablkovy salat poliaty bielym jogurtom.desiata bude banan na obed zeleninova polievka cestoviny s bryndzou plus paradajka olovrant jogurt s polkou peciva vecera asi sojove masko. 😒 Teraz idem cvicit a potom tak normalne oddychovat kedze mam volno.Vyupratujem dom,navarim,operiem ..... 😅 Uspesny den bez prehreskov nam prajem. 😀

mrka2
16. máj 2013

@adamko05 no ved to,ze chutili. a ako! take paradajkove so syrom a sojovymi bobmi a maskom :p satky si nechaj, pri takom tempe ti aj velke budu o chvilu ;)

clari
16. máj 2013

bre ranko 🙂 tak ja dnes znova rastlinkujem nakolko mam od vcera este tu bajecnu polievocku, takze rano celozrnna zemla s rastlinnym maslom, desiata banan, obed fazulovozeleninova polievka a cestoviny - je tam zelenina, cize po desiatej pauza 3 hodky, aj tak skor nebyvam hladna 🙂 a dalej uvidime, olovrant nestiham a na veceru dame nejake zemiacky so salatom asi. Pekny dnik vsetkym !

lienka1688
16. máj 2013

baby ja to skusam uz asi mesiac s malymi prehreskami ale zatial ani jedno deko dole. uz som zufala.neviem kde robim chybu. pred dvoma rokmi som pekne schudla 7kil ale uz 5 som nabrala naspat. co tu citam jem ovela menej ako vy aj tak mi to nejde dole. v praci si objednavam obed deleny, chodim na zumbu aj sa mi zdalo ze mozno kilo som schudla ale vaha sa asi zastavila. teraz mam pred svojimi dnami tak na vahu ani nepozeram lebo ma nafuklo ze az a mam strach ze vaha ukaze viac a nie menej. nemala z vas ziadna takyto problem. dakujem

mrka2
16. máj 2013

@kajus73 a to je delena to,co ty papkas? lebo ja mam taku,kde by sa nemalo ovocie a zeleninka kombinovat a este mi tam nesedi jogurt s pecivom.. to tiez nie.. pecivo mam pri rastlinach a jogurt pri zivocichoch a este ovocie len s rastlinami. so zivocichmi nie. tak neviem... su aj ine tabulky?

mrka2
16. máj 2013

@lienka1688 ja tak isto jem menej ako niektore,ale zase ja vzdy zhresim. snad kazdy den! 😝 prvy tyzden mi slo kilo dole a hotovo. uz ani za svet nic dalej...

lienka1688
16. máj 2013

@mrka2 ja tomu nerozumiem, ci to uz viac neschudnem, ale tuku na bruchu este mam, nie tak ze nemam z coho. davam tomu este mesiac.ale uz si nerobim nadeje. ale keby sa mi podarilo aspon 3kg schudnut do plaviek potesila by som sa velmi 🙂

mrka2
16. máj 2013

@lienka1688 ja som si dnes kupila v Tescu saty c. 36 😀 moje motivacne 🙂 zatial nosim 38,ale nemali 😝 a bola akcia za 6,50,tak reku aaaa, ved schudnem. len ci?? to je otazka.. 😝 ja by som sa tiez potesila. ale viac nejakym 5 kilkam. ja mam veru z coho davat dole. ojojoj

kajus73
17. máj 2013

@mrka2 No to je delena podla Ursuly Summovej.Ona ma kyslomliecne vyrobky v neutralnej skupine.Ten salat bol pokus lebo mam vala zeleniny zakazanej ,mam chory zaludok a pankreas.Nebolo mi z neho zle co je pre mna dolezite.Mam v strave malo zeleniny a ovocia.Mam aj paradajky zakazane ale ich jem lebo mi z nich nic neni. 🙂 .Bojujem ako to ide.Hladam si cesticky aby mi zle nebolo.Su to hrozne stavy.Take silne krce ze som par krat aj odpadla.Ale tato strava mi pomaha.Maso nejem skoro vobec a to mi pomohlo asi najviac. 😅 Pekny den.Idem chystat ranajky adesiate a sup do roboty. 😅

kajus73
17. máj 2013

@lienka1688
@mrka2
Babule vydrzte,treba pridat viac pohybu a pojde to. 🙂