Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

janulik77
7. mar 2014

Konečne som vás našla 🙂 Pred rokmi som delila stravu a schudla som 12kg - mala som potom rovnakú váhu celých 12 rokov aj keď som už nedelila až ..... ☹ Začala som opäť v stredu, pretože pred rokom som išla 10kg za dva mesiace dolu, samozrejme z iných príčin a teraz aj keď som nepribrala úplne na pôvodnú váhu sa cítim hrozne ☹ Začala som piť každé ráno citrónádu bez cukru(pol citróna vyžmýkať +čistá voda) a tiež prijímať nejaké tie tekutiny, pretože okrem kávy a vody pri obede som skoro vôbec nič nepila, po troch dňoch mám úplné inú pokožku na tvári a ráno som sa dokonca nemusela nakrémovať - asi to fakt funguje 😀 Keďže si po rokoch musím oprášiť vedomosti o delenej strave veľmi rada si prečítam všetky vaše komentáre. Delila som podľa Kořínkovej, mám všetky 4 knihy, viem ich požičať 🙂

janulik77
7. mar 2014

A kto prečítal celú Kořínkovú ten vie, že v jeden deň sa môžu jesť i "zvíŕatká i kytičky" - len s určitým časovým odstupom, do toho teraz radšej nejdem, pretože po takom dlhom nedelení, by som to mohla spackať - to zas bude, kým sa do toho dostanem 🙂

ivkake
7. mar 2014

super skupinka aj ja som sa dala na delenu stravu a nikdy by som nepovedala ze jedenim sa da aj schudnut 🙂 zacínala som 27.2 s váhou 72,3 kg a dnes rano som sa odvázila a mala som 69 kg parada este take 4-5 kg keby sa mi podarilo schudnut by som bola spokojna aj ked by som chcela schudnut na 60 kg to by bolo super 😀 a este clovek by neveril objednala som si rifle z internetu tak som sa tesila konecne super rifle a co sa stalo boli mi male nevytiahla som ich na seba tak som mala motivaciu tak teraz tie rifle zapnem ale ako cesto kypím 😀 nevadí do leta casu dost a pri tomto stravovaní dufam ze zhodím uz len zacat cvicit a dobre bude 😉

dmoravska
13. mar 2014

@fleury vela ich je na trhu - pozri nutrition.sk

haniar
17. mar 2014

no baby.....tak po mesiaci mam -4kg 🙂

fleury
18. mar 2014

@haniar super, gratulujem! 😎

haniar
18. mar 2014

@fleury dakujem. 😉

sisajojo
23. mar 2014

dievcata dajte mi niaku inspiraciu ,ci sa tyka rastlinnych dni ,dosla mi fantazia a ja uz neviem vazne co varit 😝 dakujem a ak mate aj niaky link s receptami budem vam velmi vdacna

haniar
30. mar 2014

@sisajojo ja si robievam dusenu zeleninu. bud s tofu, ryzou, zemiakmi, cestovinami. a zatial ma to neomrzelo 🙂

engie2
31. mar 2014

Ahojte, pridavam sa od 01.04. a nie je to prvy april 🙂. Najprv som uvazovala nad Macingovou.. ale to nedam..

S otvorenymi u stami pozeram, ake krasne vysledky ste dosiahli.

Mohli by ste mi prosim niektora ochotna "po lopate" vysvetlit ako casto mam striedat ktore dni? predpokladam, ze nie je dobre jest len maso.. alebo len skroby.. Ako to robite Vy? Knihu mam objednanu.. aj vzorovy jedalnicek som nasla na nete. Len by som chcela mat jasno uz teraz. Dakujem za kazdy postreh

drzim palce!

haniar
27. apr 2014

no baby....nejak som sa opustila. ale dnes som si povedala, ze sa polepsim 🙂

romanettka
27. apr 2014

Skvelý čajík pri chudnutí, aj ja ho pijem 🙂
Aloe Blossom Herbal Tea je prírodná zmes lístkov, bylín a korenín špeciálne pripravená tak, aby poskytla vynikajúcu chuť a arómu. Teplá aromatická atmosféra tohto nápoja vás dokonale zrelaxuje a uvoľní. Je absolútne bez kofeínu a je upravený tak, aby občerstvil a oživil vaše vnímanie, či ho pijete ľadový alebo horúci. Tento fantastický detoxikačný nápoj je skutočne medzinárodný produkt, ktorý v sebe spája ingrediencie z Číny, Jamajky, Egypta a Indie. Každá zložka bola vybratá tak, aby pomohla vyvolať tonizujúci účinok kedykoľvek, keď pocítite stres z uponáhľaného dňa: škorica a pomaranč je na osvieženie, pomarančová kôra a klinčeky zase dodávajú teplú ovocnú chuť, nové korenie a ďumbier upokojujú. Skombinovaný s kvetmi aloe z našich vlastných plantáží, tento nízkokalorický nesladený, osviežujúci nápoj zabezpečí podstatnú časť vášho denného prísunu tekutín, prirodzene tlmí chuť do jedla.

STIMULUJE: pečeň, srdce, pankreas, obličku, slezinu, pľúca.

POMÁHA PRI: detoxikácia, cukrovka, podporuje trávenie, pankreas, nadutosť, antiseptikum, vyplavenie usadenín, krvné zrazeniny, prirodzený odvod vody, obmedzuje hnilobné procesy, obmedzuje krvácanie, zápaly hrdla, menštruácia, dýchacie cesty, bolesti končatín, srdcový rytmus, svalové a kĺbové bolesti, poruchy rovnováhy, závrate, chrípka, cholesterol, tlak, astma, kašeľ, klimax, dvanástorník, žalúdočné vredy, nervový systém, zápcha, nadváha, pálenie záhy, kloktadlo, čistič obličiek, uvoľňuje kŕče, poruchy spánku, dezinfikuje, obklady, zápal prostaty, sedacie kúpele, obličkové kamene, znižuje pocit na zvracanie, gynekologické zápaly, zápal močových ciest, mykózy, plesne

OBSAH: 25 čajových vrecúšok samostatne balených do ochrannej fólie

DÁVKOVANIE: je možné ho piť podľa chuti, horúci či chladený. Z jedného čajového vrecúška je možné pripraviť až 1,5 - 2 litre čaju perfektnej chuti. Nesladiť cukrom.

ralka
28. máj 2014

@romanettka kde sa ten cajik kupit alebo objednat daj link

blondy12
1. jún 2014

ahojte baby mozete mi povedat ako sa ma drzat delena strava?musi sa jeden den sacharidovy a potom druhy bielkovinovy alebo kombinovat co je lespie?

haniar
3. jún 2014

@blondy12 ja striedam dni podla chuti a podla toho, co mam v chladnicke 🙂

johaninka
10. júl 2014

Čafte držala som norbiho dietu ale vôbec žiadne výsledky pred rokmi keď som mala problémy s váhou som držala oddelenú stravu a pekne som schudla preto som sa rozhodla, že radšej idem na oddelenú stravu. Inač nechápem prečo oddelená strava ma toľko možnosti, pozerám že tu mate sacharidovy a bielkovinovi den či čo? Na nete som našla živočíšny deň a dali tam do jedálnička aj ovocie???? nechápem ja držím klasiku podľa Horeckej živočíšny, rastliny, ovocie, zeleniny. a nie neutrálne kysléa pod. Ako ste na tom vy? treba mi zhodiť cca 15kg a som spokojná :D

johaninka
10. júl 2014

ja mam skôr problém so živočíšnym dňom rastliny sa dá robiť všeličo možné: tofu, soja ryža, cestoviny so zeleninou. Mne sa vidí moc kniha veľká obrázková od Horeckej tam je receptov

johaninka
10. júl 2014

a veľa veľa piť vody, len tak sa chudne základ 2 litre denne, keď sa pije veľa vody, organizmus pracuje rýchlejšie a rýchlejšie spaľuje 😝

johaninka
11. júl 2014

Dnes som si dala cestovinový deň, cestoviny Cessi celozrnné a jem celý deň, v piatky mám tzv "čistiace dni" keď sa je celý deň jedna potravina prečistia sa čreva, na základe že sa nemiešajú sacharidy a s bielkovinami a pod. Skúšala som aj zeleninový a ovocný deň ale bez šance taký extrémista nie som 😝 Viem že niektorí vydržia celý deň na ovocných šťavách ale ja nie. Väčšinou sú to celozrnné výrobky. Skúša niekto niečo podobné???? 😀

johaninka
11. júl 2014

@johaninka a ozaj trošku pokvapkane olejom 😎

trogir
14. júl 2014

@johaninka , ja som kedysi tiez dodrziavala čistiace piatky....vacsinou som jedla len polystyrenove chlebiky, pila cistu vodu, alebo mineralku a kavu. Bola to parada, na druhy den som mala brucho ako prevrateny lavor a skutocne to "čistilo čreva". Delenu stravu podla Korinkovej som vyskusala kedysi, aj na celej mojej rodine a ucinok bol fantasticky. Moj otec, totalny skeptik, ktory je cely zivot aktivny sportovec s apetítom nikdy neveril a patricne delenu skritizoval......no a po dvoch mesiacoch dodrziavania podla Korinkovej bol stihly, ako nikdy v zivote. Potrebujem schudnut dve kila.....tak som sem zabludila, dnes som si tiez nasadila delenu.Ale jednoznacne podla Korinkovej.....tie ostatne su komplikovane a otravuju ma. Tak si drzim palce 😉 . Potrebujem to vylepsit do plaviek.

lilinka77
15. júl 2014

@johaninka ahoj, môžeš mi napísať presný názov delenej stravy od Horeckej? kde si ju kúpila?ďakujem

johaninka
16. júl 2014

@lilinka77 http://www.sirion.sk/kniha/velka-farebna-kuchar...
Väčšinou pozerám že sú nedostupne ale napr. na bazoši sa dá kúpiť myslím 😝

johaninka
17. júl 2014

@trogir dnes som si preštudovala od Korinkovej a je to presne to iste ako od Horeckej, mne sa na tom pači ta jednoduchosť . 😎

katka775
25. júl 2014

@trogir ahoj, chcem sa opytat ako sa dari.... ja som zacala delit v nedelu - 20.jula..... tiez som kedysi na vysokej "drzala" delenu stravu a schudla som dost.... hlavne som sa lepsie citila. Teraz som zacala znovu a som rada, ze som nasla niekoho, kto tiez zacal len teraz nedavno..... ako podpora to dost pomoze.... tak dufam, ze nevadi, ze som sa tak votrela 🙂

timi_timi
28. júl 2014

ahojte ... tak sa pridávam k Vám aj ja. Idem na operáciu a potrebujem za dva mesiace dať niečo dolu (nabrala som po prve operácií). už som raz na delenej strave frčala, potrebovala som sa vtedy zmestiť do šiat na promócie - no ale to je už nejakých pár rôčkov 🙂
Ako Vám to ide ?

katka775
29. júl 2014

@pukica ahoj, chcem sa opytat na tu pomazanku - ked som to dobre pochopila, na chlieb pocas rastlinneho dna je to ok? alebo aj do vareneho jedla si to uz skusala?

timi_timi
29. júl 2014

Keď je rastlinkový deň ja zvyknem túto nátierku je ich viac druhou, ale táto mi najviac chutí. Je ju dostať v Tescu je so sóje. 😉

trogir
30. júl 2014

@katka775 kati, napisem zajtra.....nestihaaaam 🙂

trogir
15. aug 2014

@katka775 ahoj, dlho som tu nebola. Tak uz vazim 45 kg...takze zaucinkovalo perfektne. Drzim palce 🙂