Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
3. jan 2012

@rosa197 noo ja som tiež v keli, lebo ja teda čistú nevypijem ☹ podľa mňa je ale lepšie piť aj perlivú ako žiadnu, no nie? Ja som si veru dneska urobila zelený, s pár kvapkami citrónu.. mňam mňam.. ale tou minerálkou ma zabili.. blee

rosa197
3. jan 2012

@romcag Ale tak podľa mňa, nijako neuškodí, keĎ budeme piť pelivú..Presne tak, lepšie perlivú, ako žiadnu 😀 JA čak leen s bazovým sirupom, takže radšej vôbec, pretože v bazovom siruje je vééľa cukru 😝

ninimini
3. jan 2012

ozaj neviete kam zaradit gaštany a či sa vobec možu

romcag
3. jan 2012

@rosa197 ja sirupy, ani sladené vody nejak nemusím, som si zvykla na minerálku a tá mi aj chutí.. no neviem si prestaviť piť túto vodu z vodovodu.. ešte, keď som bývala v dome, tak mi to normálne prišlo, ale táto sa mi akosi nepáči, skúsila som, ale nešmakuje 😝 bolela ma hlava, tak som ani nepomyslela na jedenie, no už prestala a teraz mi furt po rozume všeliaké dobrotky prechádzajú.. hmmm.. kedy to prejde? 😕

rosa197
3. jan 2012

@ninimini K sacharidom, nie? Alebo tam, kde je fazuľa - pripomína zložením skôr tú. 😀

rosa197
3. jan 2012

@romcag Nuž,...ale myslím, že perlivá neuškodí :D oooo..aj ja mám neskutočnú chuť, niečo si dať ..😝

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 tak rastlinka

rosa197
3. jan 2012

@ninimini jáj :D no móóóóže byť ..😝

romcag
3. jan 2012

@rosa197 ja si tiež myslím 🙂 kurnik, najviac ma štve, pijem celý deň, v pohodke a večer a v noci chodím každú chvíľu na wc, aj deň si vynahrádzam.. to čo, takto sa ani nevyspím 😠 a pssst, radšej buďme o chuti tíško, som rada, že som dva dni vydržala, už to je u mňa veľkýýý rekord 😅 a ešte keď chcem schudnúť toľko, tak na sladkosti a iné mňamky môžem akurát tak z ďaleka kukaaať 😀 najviac ma štve ten náš preplnený "bar".. mňaaam budem to musieť nejak zlikvidovať, to len pokúša

rosa197
3. jan 2012

@romcag no veru..😝 My máme doma ešte kóópu zákuskov a koláčikov...😀 😀
Koľko chceš schudnúť??? aké sú tvoje miery? KG? 🙂

romcag
3. jan 2012

@rosa197 ja som dneska všetky zákusky a koláčiky zabalila bratovi, nech si dajú na moje zdravie 😀 hmmm.. ja sa nemám čím chváliť veru, ja potrebujem schudnúúúť veeeeľa.. niekedy som bola nespokojná so svojimi 60timi kilami.. a teraz ☹ ostras, fuj, hrôza.. po 5tich rokoch s mojim mm, tehotenstve a týchto vianociach na váhe že 90 😢 to ti poviem, minimálne 20-30kilo, síce neviem akým zázrakom to chcem dosiahnuť, ale musíííííím

rosa197
3. jan 2012

@romcag JA mám hroznýých 68kg! ☹ A niekde, asi 2strany do zadu som dala aj oje foto...mojho brušiska, a to som ani tehotná nebola ....

Ale mi to všetky spolu zvládneme 😝 Aj ja by som to mala niekomu dať 😀 nejakým...bezdomovcom tunajšíím ..😀

ninimini
3. jan 2012

@romcag tolko chceš schudnút

ninimini
3. jan 2012

@romcag tak to sme narovnako až teraz som si to všimla 🙂

romcag
3. jan 2012

@rosa197 jooj, čo by som ja dala za 68 :-P xixi.. ja by som mala dať foto teraz a predtým, ale teraz ma nemá ani kto odfotiť, chvalabohu podotýkam, bo by ste ani nespali :-P 😀

ale tiež si myslím, že to nejak dobojujemeee.. no nie, však sme ženy.. ale takto, keď s niekým píšem o tom, alebo tak, tak to ide jednoduchšie, ako keby som tu sama len nad jedlom rozmýšľala 🙂

romcag
3. jan 2012

@ninimini čo sme narovnakoooo???

ninimini
3. jan 2012

ozaj baby ved sladké možeme napr.ked máte rastlinný den kombinovaný s ovocím možete si spravit ovocný závin alebo puding dia

rosa197
3. jan 2012

@romcag nooo, lenže k mojej výške a veku je 68kg dosť..Ale, budeš mať, aspoň 68, neboj 😝
Ale, ja som sa tiež fotila sama 😝 v zrkadle 😀 😀

rosa197
3. jan 2012

@ninimini Kde sa dá kúpiť puding DIA???? normálne, v jednote? čii?

ninimini
3. jan 2012

@romcag ja chcem tiež 20 mám 86kg

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 myslím že všade kde majú dia výrobky alebo si urobíš rezance s makom 😀

rosa197
3. jan 2012

@ninimini Asi všetky chceme dať 20kg dolu...too by som mala 58 ..😝 toooľko som v živote nemala 😀 😀 to by bol môj životný úúspech 😀 😀


MAk nelúúúbim ..:P Bléééé

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 to by bolo fajn mat takú krásnu váhu ale uvidíš ked budeš mat dieta to bude tvoj najvačší životný úspech 😀

romcag
3. jan 2012

@rosa197 mooja, ja tiež veru nepatrím k najvyšším, skôr by som povedala, že k najvyšším.. hmm.. v zrkadle? však tam sa ani nezmestím 😀
@ninimini nooo ja som po pôrode sa chvíľu dala na dietu tak som mala 83, potom som sa na to vybodla, tak som nabrala na 86, tam sa to nejak držalo.. a teeeraaaz, cez sviatky, že 90, no to som už povedala, že dosť, však zachvíľu sa do dverí nezmestím.. ty si už držala takúto dietu? Myslíš, že sa nám tak veľa podarí zhodiť? Kurnik, dúfam, že do leta aspoň čosi, však takto ani v krátkom von nevyndem ☹

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 tak orechy 😀

ninimini
3. jan 2012

@romcag no ja ešte nie 😀 ale držala som ich už dost 🙂 teda ani jedna účinná toto beriem ako stravovací štýl a nakopla ma jedna pani čítala som diskusiu na delennú stravu a jej sa podarilo za 10 mesiacov dat fuč 25 kg tak som si povedala že idem to skúsit 🙂)

rosa197
3. jan 2012

@ninimini Ja viem, že dieťa je najkrajší a najväčší životný ciel, ale na to máám čas..😝 takže, teraz mi stačí, dať na tých 58kg 😀 alebo aspoň, ná 60kg ..😝 Ani orechy nelúbim 😀
@romcag A kolko meriaš? si napííísala žéé.." ja tiež veru nepatrím k najvyšším, skôr by som povedala, že k najvyšším" ..😀 😀 som nepochopila ..😀 Ja mám 164cm 😀

romcag
3. jan 2012

@rosa197 však si písala, že máš 68, tak bez 20 by si mala 48, to by si už pomaly podvyživená bola

romcag
3. jan 2012

@rosa197 som chcela napísať, že k najnižším 😀 to v tej rýchlosti.. vidíšššš, tak výškovo sme rovnako na tom, tak si vieš predstaiť tie kilá navyše, už ani foto nemusím dávať 😔

rosa197
3. jan 2012

@romcag Kokooooš fakt 😀 😀 Som zabudla počítať???? 😀 Hambííííím sa .... Tak potom....len 10kg mám dať dole??? juchúúúú...prečo som si mysella, že 68-20=58??? 😀 kokooooš..😀

Si ma potešila normálne 😀