Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

borabora666
21. jan 2012

@ninimini ahojky.....ja som tu len nestiham,mam mm len na vikend doma a pak pojde asi na 2 mesiace prec,cize skor trasvim cas s nim ako tu,tu len sbehnem bazarik vybavit.....inak ja som mala dost zdravotne problemy tento tyzden...snazila som sa,ale vaha isla hore o 1,5 kg a teraz dneska som porusila 😠 😠 😠 cize zajtra aj vazenie radsej vynechavam.....a budem sa vazit dalsiu nedelu s vami..nebojte sa,od pondelka som tu zasa s vami

ninimini
21. jan 2012

@borabora666 tak to si musíš užit a už aj vypni net 😀

borabora666
21. jan 2012

@ninimini provedu sefe :D

rosa197
21. jan 2012

@minuskad Gratulujem ti 🙂 K tej skúške ... áá neboj, všetko sa dá do poriadku,a onedlho nám povieš super správu 🙂 ...
@ninimini Tak to si ma potešila 🙂 JA chcem do júna, júla dať dole ... z pôvodnej váhy 68kg na aspoň 60kg, čo je 8kg... čiže do júla dať dole 8-10kg ... ááá.. myslím, že to nezvládnem... Jem všetko za radom! ... ani neviem, či sa dnes odvážim odvážiť sa ... Sa bojím, že sú 2kg naspäť ... ☹ ...Ale... čo už narobím... ZAsa tá veta, od pondelka začnem! 😀 Teda už zajtrá, ale od pondelka bez jediného prehrešku! 😀 😀
Baby, prepááčte že vás zanedbávam, ale v škole mám toho veľa ... A keĎ sem sem tam skočím, nemám ani čas tot u všetko prečítať ... nie som v obraze potom ..😝

rosa197
21. jan 2012

@borabora666 Ahoj 🙂 Preesne ako ja ... Nevíím síce aké zdravotné problémy, no tento týždeň mám strašbú nádchu, aj horúčky... Jesť mi ani nechutilo, no na večer som sa nažrala, a nemala som silu sladké vynechať 😀
A zajtrajšie váženie... asi vynechám aj ja ... 😀 Uvidím ešte ..😀 Ale ako sa poznám, zvedavosť ma doženie postaviť sa tam 😀 😀

romcag
21. jan 2012

baby tak my zajtra oslavujeme tie malej meniny, tortička urobenáá.. bude to iná mňamka, myslím, že bude lepšie chutiť, ako vyzerá 😀 heh, moja prvý marcipánová tortaaaaaa je za mnou 😉

zajtra asi prestávam na deň chudnúť, hádam sa stihnem ráno odvážiť, prajem vám príjemnú nedeľu

ninimini
21. jan 2012

@romcag krásna tortička vydarila sa ti 😀
@rosa197 ale prosím ta ak keby išlo hore kašli na to ved máš ešte času dost 😎 tak som zvedavá ako budete pokračovat držím vám palce a vlastne držíme si navzájom 😝

romcag
22. jan 2012

@ninimini ďakujem, na to, že prvý krát, som rada, že neskončila v koši 🙂

baby, dneska neviem či tu stihnem ešte byť, malá mi pokazila book, čakáme tú návštevu a tak.. tak raňajšia váha 83,5kg

ninimini
22. jan 2012

@romcag krásne ti to išlo dole mne až tak nie 😕ale ja viem prečo včera večer som sa prežrala tak sa to dnes určite odzrkadlilo. a krásnu oslavu 😀
@rosa197
@borabora666 tak ja dnes 84 mohli aj menej ale nevadí a tento mesiac mám limit splnení 😀

romcag
22. jan 2012

@ninimini však si schudla tak ako ja, tiež si mala 90, nie?

Teraz som sa merala, tak z brucha -3cm, a z bokov -2cm

rosa197
22. jan 2012

Tak, ja mám 2kg dole...čiže som nič nepribrala ani neschudla 😀 a 2cm z brucha ... síce to nevidieť, ale aj tak super 😀 ked si predstavím, že som o 2kg cukru, alebo múky lahšia 😀 😀 😀
@romcag Ahoj 😀 na tebe to vidieť? 🙂 3cm sú 3cm ...

romcag
22. jan 2012

@rosa197 nooo pri takej veľkosti to ani nevidno veru, ale aj tak som happy 🙂 inak ahoj :-P

zabka88
23. jan 2012

@minuskad júúúj moje, mrzí ma to ☹ ale hlavu hore, bude to dobré uvidíš, treba preliečiť poctivo, pi alchemilku prípadne aj iné bylinky uvidíš bude dobre, hlavne na to moc nemysli, urob si skúšky, pekne chudni ďalej, treba sa niečím zamestnať neže sa nám budeš teraz deptať!! držíme palčeky všetky , ty to zvládneš!!!

yukki
23. jan 2012

Baby Vy už tu asi budete odborníčky na tú delenú stravu-môže sa jesť napríklad zemiaky s bryndzou? Alebo poliate maslom, živočíšnym, a s kyslou smotanou? Vďaka!

zabka88
23. jan 2012

@rosa197
@romcag
@ninimini caute babule, som tu dlhšie nebola, nebol čas a ja som jedla zo stresov piate cez deviate 😖 cez vikend mi bolo už tak brutalne zle, že som dnes na diete, pekne chrumem suchariky a už som si povedala že delim bez vyhovoriek.. normalne citim že aj ked zjem chlebik s maslom že mi to stoji v žaludku, proste to travenie je tym nedelenim hrozne spomalene 😖 takže u mna zatím žiadne úspechy..
ste šikulky, ono aj tie dva tri cm urobia zázraky keď sa chceme zapnúť do nohavíc, myslite na to že tých pár cm urobií aj jednu konfekčnú veľkosť!! dúfam že sa budem tiež môcť čoskoro pochváliť..

romcag
23. jan 2012

@zabka88 ahooj 🙂 ja nedelím ešte stále a predsa to ide pomaličky dole 😉 včera som zjedla všetko čo mi prišlo do cesty, od torty, cez chlebíky, k jednohubkám... no otras, ale od dneska sa zase držím, dúfam sa ten včerajšok neodrazí v nedelu na váhe a som zvedaváá ako budem na tom s cm a kilami budúcu nedelu, to vlastne už prejde mesiac od kedy sme sa na to dali 😉 tak som zvedavá na úspechy 😉

zabka88
23. jan 2012

@romcag niekedy stačí obmedziť sladké a zdravšie sa stravovať a ide to 😀 nevadí, aj také dni raz čas sú, hlavne to netreba vzdať!!

romcag
23. jan 2012

@zabka88 to určite nieee... u mňa to jednoducho nehrozííí... že by som sa mala vzdať, teraz, keď to pomaly doje ide, však vyzerám jak sud.. keď to prestane ísť dole, idem aj ja s vami poctivo na delenú 😉

zabka88
23. jan 2012

@romcag dobre teším sa 🙂 ono to chce fakt iba veľmi chcieť a potom ide všetko 🙂 viem že kriticke bolo u mna ked vaja chvilku zastala som nevedla čo so sebou, ale potom sa to zas rozbehlo.. len nech je už jar,aby sa dal robiť nejaký šport vonku..

romcag
23. jan 2012

@zabka88 ánooo ánooo.. na korčulky pôjdeme s mm, to bude supééér, len neviem čo s malou 😀 minulý rok sme ju tlačili v kočíku pred sebou, teraz pochybujem, že nám tam vydrží 😀

borabora666
23. jan 2012

ahojte babulky...ja som vyprevadila manzela prec a radsej som
vcera ani dnes na vau nestupla....cize dneska zacinam odznova s dietkou,ale je mi jasne,ze mam aspon dve kila hore ☹ ale nevadi,pojde to dole ...budem sa snazit

ninimini
23. jan 2012

@romcag ja som začala na 86,7 😀

romcag
23. jan 2012

@ninimini jáááj, ale aj tak je to super, mne isto už kilo vybehlo hore, po včerajšom obžerstve 😠

zabka88
23. jan 2012

@romcag
@borabora666 takže ideme na to 🙂 keď to kilko dve prišlo rýchlo tak aj odídee rýchlo..
@ninimini v nedelu si sa vážila?

ninimini
23. jan 2012

@yukki ahoj zemiačky s bryndzou nie poliate maslom iba rastlinným a už vobec nie smotanou 😀 smotana,bryndza,a maslo živočíšne je živočích.
zemiaky si možeš dat zapiect a cibulku na vrch alebo si urobíš zemiakové placky bez vajíčka alebo lokše nesmie tam byt nič živočíšne lebo zemiaky sú rastlinka 😀

ninimini
23. jan 2012

@zabka88 veru aj ja chcem začat behat 😀

ninimini
23. jan 2012

@zabka88 hej v nedelu 😀

ninimini
23. jan 2012

@zabka88 na budúci týžden budem merat cm za mesiac 🙂)

zabka88
23. jan 2012

@ninimini jj, táto akože zima by nám aj teraz dovolila behať 🙂 dobre, v nedelu sa môžeeme odmerať ..uff som zvedavá, teraz nosím skôr bedrové rfiličky takže pás a bruško majú neobmedzený priestor rásť 😔

kika25
23. jan 2012

ahojte dievcata, viete mi strucne vysvetlit v com spociva delena strava? Staci sa drzat tej tabulky alebo su aj ine pravidla? Myslim ako intervaly jedenia, kedy jest naposledy a pod...