Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

minuskad
7. jan 2012

@romcag ja sa stale vazim rano, nalacno 😎 inac by to boli asi strasne vysledky 😀
prave som dojedla, som si pripadala ako rocne dieta, varila som si zemiak a mrkvu 😀 a k tomu pol krajca opeceneho chleba :D rozslahala som to, dochutila, dala chilli a celkom dobra natierka 😀

a zumba je pocierac klbov davaj pozor 🙂

romcag
7. jan 2012

@minuskad aj ja som sa cez víkend zvykla na lačno odvážiť, ale zajtra sa odvážim večer, keď chcem byť dôsledná, lebo aj pred týždňom som sa vážila večer.. tak nech viem presne na čom som.. inaaaaak, sa mi zdá, že mi gate padajú, ale sa mi to zdá nemožnéé .. teda podľa mňa, že po týždni

minuskad
7. jan 2012

@romcag
@romcag mozno hej 🙂 najprv ide rychlostou blesku voda. aj 4 kila tyzdenne,co mozu byt aj 4-5 cm v pase, aj viac. podla mna ti kludne mozu padat. mne nepada n ic, mam pocit, zemi dokonca rastie brusko 😀
zeby babooooooo tak rychlo ? 😀

romcag
7. jan 2012

@minuskad nooo isto to tá voda ide, a možno aj 4 kilá dole budú, uvidíme zajtra večer.. ale tak pri mojej váhe to nie je žiadna sláva, ale poteší 🙂 ale mám za sebou prvý prehrešok behom týždňa, dala som si maličký okrejček tmavého chlebíka so zeleninkou.. straaašne hladná som bola, som iba raňajkovala, a jedno jablko som zjedla, trištvte dňa som bola preč a nebolo nikde nič vhodné ☹ si nadávam, aj včerajšok aj dnešok som pokašlala.. ale od zajtra pekne papám každé dve - tri hodky, aj keby som si mala kdesy vlastné jedlo niesť 😉

minuskad
7. jan 2012

@romcag tmavy chlieb so zeleninou je prehresok ???? ty si odkial spadla ??? 😲 vobec to nie je prehresok 🙂 vedzjedla si zdrave,kebyze ten chlieb bol zemiakovy nepoviem, ale je tmavy, ja som malana veceru hrianku so zeleninovou natierkou a ako prehresok to urcite neberiem.praveze si podla mna urobila dobre. je lepsie telu dat jest ako ho vyhladovat 🙂

romcag
7. jan 2012

@minuskad a keby báboooo..tak veľkááá gratulka 😵 to by si ešte asi nepribrala, ale mohla by si sa cítiť "nafúknutá" 😵

romcag
7. jan 2012

@minuskad ale ja som to jedla 20:10 a to je podľa mňa neskoro, nie?? Ale tak mám srdce na mieste, konečne mi je dobre, som skoro zomrela od hladu 😀 ja som taká sprostá, že som si tak niečo so seou nezobrala, keď už som nechcela jesť nedzravo 😒

minuskad
7. jan 2012

@romcag ale kde babo :D len v stredu som vysadila HAK :D a lekar povedal, zeby sme sa mali hned snazit, ale ja som nasla jeden clanok, ze ak zena otehotnie pol roka od dobratia HAK, tak dieta moze mat rozne depekty ☹

a navyse, asi ma caka dalsia operacia, objednana som na gyndu az19 teho som zvedava, coooo mi povie. zeako sme na tooom, ale drahy tu stale okolo mna chodi, zeee on uz chce malu princeznuuuuuuuu. nervuje ma 😀

minuskad
7. jan 2012

@romcag no jest sa ma tri hodky pres spanim. ak pojdes spat okolo 23 tej tak to neskoro vobec nie je 🙂

romcag
7. jan 2012

@minuskad nooo ja som otehotnela počas brania antiky, takže o tom potom, je možné, že aj si v tom 🙂 a mojej bambuľke veru nič nechýba, mm je tiež z nej hotový, jaj baby sú pre otcov také princezničky, ja sama to vidím na mm, aký je pri nej a ona jak sa z neho rozlýva.. joj, krása 😉 tak ich milujem.. a aká operácia ťa čaká? 😕 dúfam, že nič vážne!

rosa197
7. jan 2012

@romcag Tak, ja od zajtra naostro DELENá STRAVA 😀 😀

romcag
7. jan 2012

@minuskad supéééér, tak ja veru budem aspoň do 23tej hore 🙂 takže som týždeň bez prehrešku? Jupííí.. no zajtra si mienim dopriať 😀 nahovár mm že uvarím len brokolicovú polievku a že nech si druhé objedná pizzu, že sa mi variť nechce..a za týždeň odopierania si plánujem dať 1alebo dva kúsky pizzy.. som ja ale koza, že to už takto do predu plánujem čo??? Ale nenormálne sa teším

romcag
7. jan 2012

@rosa197 počkaj, počkaaaaaaj.. nedohodli sme sa od pondelka?? Ja sa zajtra na pizzu chystám, viď príspevok vyššie 😠 či mám smolu? 😔 no už ako povieš, sa prispôsobím 🙂 ale som sa tešila na ňu 😝

minuskad
7. jan 2012

@romcag ppocas antiky ???? cosi. ja som ju brala na cysty, ktore mi z HAK potom pekne praskli. a na jednej operacii som bola uz. na diagnostike endometriozy. zial bola neuspesna pre zrasty. a bolesti neustupuju vobec, cize asi sa pojde na druhu opku, ci tu endometriozu mam . vraj ak ano, ideal by bol otehotniet, vraj sa nejak potom ukludni, alebo je potom polrocna hormonalna liecba. ja pevne verim, ze to endoska nie je, ale cim dalej tym viac sa ukazuje, ze ano ☹

no treba verit. mam uz napisany normalne zoznam,ze co mam povedat vsetko gyndosovi aby som nic nezabudla, no psycho 😀

ale zaklad je pevne presvedcenie, ze je vsetko ok a optimizmus 😵

romcag
7. jan 2012

@minuskad joooj ☹ problémy ☹ a ja sa nad svojou tučnotou zastavujem.. nech sa to rýchlo dá do poriadku a nech sa tá endoska nepotvrdí... presne tak, budeme optimisti a verím, že všetko je ok, tak hlavu hore, bábo to vyrieši 😉

romcag
7. jan 2012

@moncikyta očuj a ten stepper, to je akási akcia, nevieš do kedy? nemáš nejaký link naň na nete.. v pondelok by mala nabehnúť výplata, tak mm povedal, že mi ho kúpi, k meninám, ale že si ho nemám želať, ak bude stáť v kúte 😝 isto nebude, však chcem schudnúť predsa!!!! 😀

romcag
7. jan 2012

Baby a keby ste nás chcei vidieť, tak to som ja so svojou rodinkou a kilami navyše, ktoré sa všemožne snažím zakryť svojou dcérkou 😀 😀

rosa197
7. jan 2012

@romcag No dobre 😀 šo pre teba nespravím 😀 Takže od pondelka 😀 ZAjtra si ešte vychutnaj pizzu, my máme na obed kačicúú, mňáám 😀 😀
Inak, ste veľmi pekná rodinka 😀 A tie kilá na vyše..nie je ich až tak veľa 🙂 to dáááš 🙂

romcag
7. jan 2012

@rosa197 okik, okik, tak zajtra mám ešte povolené, samozrejme, že málinko..a večer na váhe stojíme 😵 aj ty si daj kačičku.. a od pondelka na tvrdo, myslím, že spolu nám to pôjde hravo, ešte aj radosť z toho budeme mať 🙂 tešííím
a ďakujeeem, ale je ich dosť veru.. tak musím schudnúť, aby som im fotky nekazila, ale díky ešte raz, si zlatá cmuk 😵

ninimini
8. jan 2012

tak čo baby už odvážené teda bez romcag 😀 tá až večer ja som včera dostala ☹ no nič moc ani mi to nechýbalo 😀 prvýkrát od porodu achhh jáááj

romcag
8. jan 2012

@ninimini dobré ránko, taaak mne to ráno nedalo a aj ja som sa ráno nalačno odvážila, ale záväznú váhu beriem až tú večer, aj meraniaaa 🙂 ale pre info, aby ste vedeli, na lačno 85,5kg... čiže 4,5kg? 😕 😕 😕 to je dáka somarina, nieee??

minuskad
8. jan 2012

@ninimini
@romcag dnes rano som sa odvazila a neverim, 2 kila dolu 😲 zaujimave je, ze ani necitim aby boli 2 dolu, cize z 56 mam 54 , jupiiii idem si to dat do mojej zapisovacky, co som sa tu snazila dat, je to taka moticvacia, si to mozte vytvorit, je to sranda 🙂

cez pas -4 cm, zadok -3 cm. za tyzden a tolko cm a len 2 kila.dajak tomu nerozumiem 😅

minuskad
8. jan 2012

chodte na tuto stranku a tam si vytvorite 🙂
http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_de...

romcag
8. jan 2012

@minuskad waaaw, super, gratulááácia velikáááá 😵 😵 noo pri tvojej váhe je dva kilá super výkon, ja som si zošítok založila, večer si tiež pozapisujem, aj keď sa pomerám.. júúúj, tak týždeň za nami, snáď to pekne pôjde aj ďalej..
inaaaaaak, nemusíme rozumieť, hlavne, že to ideeeee 😝 😅

minuskad
8. jan 2012

@romcag ty mas dole krasne kilaaa a ni sa nenazdas a tiez budes mat dole veela aj prvu desinu 🙂 aj tebe gratulujeeeeeem 🙂

romcag
8. jan 2012

@minuskad ďakujem 🙂 som na seba veru velice pyšná.. hlavne, že som týždeň bez sladkého 😉

ale baby, ďakujem aj vám, je to super, takto si o tom písať, radiť si, paráááda, ďakujem za moje úspechy 😵 ste super podpora, nech sa nám stále takto darí 😉

moncikyta
8. jan 2012

@minuskad no ja uz zacnem tento tyzden zumbovat doma mam 3dvd tak mam podla coho 🙂 aspon na chvilku urcite si zatancujem treba sa odreagovat 🙂 no ja nedodrzujeem ze zivocisny a take dni lebo ja este kojim ale snazim sa zdravsie jest 🙂
@rosa197 ja ten klasicky s pocitacom 🙂 ty mas aky? mna to bavi ja som taka na pohyb ale dnes asi nespravim nic lebo Samko bol v noci stale na mne musela som ho hojdat mat na rukach a tak takze mi nieco seklo v chrbte ledva sa hybem
@romcag tak potom napis ci si ho presvedcila 🙂 fakt bola super cena 🙂 a teraz maju klasicky a od 11.ci kedy zacina akcia tak idu mat bocny ja som chcela klasicky tak som spokojna 🙂 uvidime ako to pojde 🙂

romcag
8. jan 2012

@moncikyta nooo už mi to sľúbil, tak sa vytešujem 🙂 výplata má nabehnúť až cez týždeň, no ja by som ho najradšej už dneska nahovorila ísť ho kúpiť.. xixi ešte spí, bo do 3 v noci telku kukal, aj malá pred hodkou v kočíku zaspala, keď vstanú, uvidíme čo mi povie 🙂

moncikyta
8. jan 2012

@ninimini
@romcag
@minuskad baby gratulujem mne islo asi 0,5 kila ale ja som zacala az 4.1 uvidime za tyzden 🙂 ja to na tom linku neviem lebo neviem co mam pisat 🙂 tak ten meter asi nebudem mat 🙂

moncikyta
8. jan 2012

@romcag tak drzim palce 🙂 hlavne ze bude 🙂