Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
24. feb 2014

@pukica ze aka ftipna si ty 😀 pri tych mini spankoch co mi mala dava na cvicenie ani nepomyslim 😀

pukica
24. feb 2014

@fleury 😀 ja toho nejak moc tiez nenaspim,casto sa budime,ale odkedy som sa premohla a dokopala k cviceniu,tak mam vacsiu vydrz cez den a nie som taka skapataaa 🙂

fleury
24. feb 2014

@pukica tak nech ti to vydrzi, potom hod foto 🙂 ja by som radsej bicykel vytiahla miesto cvicenia

pukica
24. feb 2014

@fleury hodim hodim ale az ked bude vidiet rozdiel cize minimum mesiac 🙂

haniar
25. feb 2014

Moje ranajky 🙂

pukica
25. feb 2014

@haniar och keby take aj mne niekto pripraviiiil :_)

ja som dnes mala,cca 2,5dl cerstvo odstavenej grapefruitovej stavy,cestou do skolky s malou banan,potom cvicenie a po cviceni dalsi banan a ted kavicka 🙂

nadyka
25. feb 2014

tak to skusím :D a v kauflande majú výbornú pomazánku z údeného tofu.Chutná super,je v sklíčku,až by ste to hladali,pri kytičkách super mňamka 🙂

haniar
25. feb 2014

a na obed brokolicova polievka so syrom

haniar
25. feb 2014

A na veceru salat s kuracim maskom

tamichloe
25. feb 2014

@pukica co je to ?vdaka

tamichloe
25. feb 2014

Ahojte dievcata...delennu mam v malicku...drzala som ju pred 12r. A schudla som 18kg....vtedy som dodrziavala....cely den sacharidy a zelenina...alebo sacharidy a ovocko..alebo zelenina a bielkoviny....ako dodrziavate...zvazujem...rano sacharidy.....obed sacharidy.....vecer bielkoviny........alebo rano ovocie...obed zelenina a bielkovina...vecer bielkovina zelenina......no vtedy treba dodrziavat casovy rozdiel medzi jedlami 4h..

fleury
26. feb 2014

@nadyka ako sa presne vola ta pomazanka, kto to vyraba?

nadyka
28. feb 2014

@fleury juj,to sa ti pozriem,az ju pojdem kupit,neviem kto ju vyraba,ale dnes tam idem,tak pisnem info ;)

nadyka
28. feb 2014

@tamichloe ja delim na kyticky a zvieratka,nie na bielkoviny a sacharidy,ale uz som pocula aj o tejto variante,len netusim,ci by som si zvykla.Nemas najky graf tych skupin ,co ako delit?

tamichloe
28. feb 2014

inac je tu super ochota....stale sa bavite len medzi sebou....občas by ste mohli napisat aj novemu členovi v teme..ked sa nieco spýta.....dakujem....ako sa Vam dari...kolko ste už schudli??

tamichloe
28. feb 2014

@nadyka no u teba su kvetinky asi rastlinny a zvieratka bielkoviny..ja som to takto ešte nepočula ako si ty zvyknuta

pukica
28. feb 2014

@tamichloe och prepac ze som ti v momente neodpovedala,no nesedim tu cely den... foto co som pridala je pomazanka cibulova,akoby mast,je to z palmovehu tuku... a ak si si nevsimla bavime sa aj s inymi nie len medzi sebou,ale ako pisem,ensedim tu cele dni kedze mam domacnost na starosti a male deti...

nadyka
2. mar 2014

@tamichloe ,no tiež som sa dočítala,že niekdy niektoré potraviny,ktoré sú normálne podla delenej stravy trebarz zvieratká,tak medzi sacharidami a bielkovinami boli pridané ako sacharidy,asi je to tiež podla toho,kto to píše,myslím tým,kto robí tie grafy.Od Chalúpky -toho trénera je to zas napísané inák,ale hlavné je,že nám pomáha ten náš graf :D .Ten odkaz,čo si dala je ozaj ako tie naše kytičky a zvieratká 😉 ,takže je to super 😀 , a díky za odkaz.

nadyka
2. mar 2014

@fleury prepáč,že píšem až teraz,ale popravde ,nejako som zabudla,mali sme oslavu pre drobka a plný dom ľudí 😉 ,aj som zhrešila a dala si chlebíčky a tortu 😒 .Pomazánka sa volá VEHA HIT Natierka a výrobca NOVOFRUCT.

fleury
2. mar 2014

@nadyka ok, mrknem ju, dikes 🙂 oslava bez torty nemoze byt! 🙂

nadyka
3. mar 2014

hanba mi,taká veľká,bo som si i dnes musela dať tej výbornej torty 😅 ,no zajtra si dám taký detox,že až a do toho dobrú hodku tréninku ,no ale raz do roka taká dobrota holky,to je dačo 😀 .

katka116
3. mar 2014

Ahojte baby, tak sa rada s vami podelim o skusenosti, mam 8 mesacneho syna a v den porodu som mala skoro 100kg ☹ dnes mam 68 a este 3kg a to je moj ciel. Ako? Rano biely jogurt a banan alebo ine ovocie, kazdy den hodinu cvicim, desiata sunka a paradajky, syr a zelenina, obed tycinka ktora mi plnohodnotne nahradza jedlo s velkym mnozstvom vody, olovrant acidko, zelenina, potom este jedno jablko od hladu a vecera maso a zelenina alebo salat, tofu prazenica.

Hlavne pevna vola a vydrzat a pekne to ide dolu 😉

fleury
3. mar 2014

@katka116 co za tycinka na obed?

fleury
5. mar 2014

@pukica no ako, furt cvicis?

tamichloe
5. mar 2014
emita
5. mar 2014

@tamichloe pekne "po lopate" vysvetlené. kilo týždenne by bolo super...

tamichloe
5. mar 2014

@emita mne to tak islo dole...no to som bola o 12rokov mladsia😉

pukica
6. mar 2014

@fleury ano prosim pekne cviciiiim,sce s delenim je to horsie ale vaha sa mi pozdava a uz aj badam vysledy cvicenia... uz len vydrzat zvysnych 5tyzdnov...🙂 a potom sa mozem pochvalit fotkou 😝

nadyka
7. mar 2014

joooj babenky,našla som dalšiu dobrotku v kaufe :D ,výborná MEXICKÁ pomazánka,čisto rastlinná bez konzervantov.Výborná ,pikantná a je super jak s pečivkom,tak trebarz na špagetách 😀 .Mám radost,lebo kytičky premňa predstavovali len samotné pečivo,ale teraz je to paráda a pochutnám si.