Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
16. mar 2012

@adamko05 ahoj ja od januára za 10 dní to budú 3 mesiace a nič naskor to bolo skoro 3kg za mesiac a teraz sa mi to ešte aj vrátilo 😢
@zabka88 určite nie 🙂 takže uvidíme čo bude skúsim si dávat častejšie živočíšne dni a menej rastlinky možno to pojde ty si skúsila aj tu dukanovú že ta je tiež na tento príncíp myslím stále bielkoviny a aj kulturisky tak papajú i ked obed majú s ryžou 😀

adamko05
16. mar 2012

@ywula a ovocny sa "musí"? ako často??
ja som uvažovala, že občas by som zaradila, ale aj v 9Odnovke to bol booooje 😝

fleury
16. mar 2012

@adamko05 no ved uvidis ako sa ti bude darit pri delenej 🙂

ninimini
17. mar 2012

dobré ránk tak ja som už šlapala a teraz som sa naranajkovala 😀 prajem krásne dobré ránko

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fleury
17. mar 2012

ahojte

my dnes zase fliacky s kapustou, mnaaam 🙂

@ninimini a kolko si presla, pochval sa 😀

ywula
17. mar 2012

dievčence, ja som pochorela......:(....niečo na mňa vyliezlo, a nie je to nič príjemné, dúfam, že malá to nechytí,..dnes som to kus pomotala, ráno som si dala horúce mlieko s medom, na to nachladenie, potom som si dala párky s chlebom,...:/ čo mali od delenia, véééééľmi ďaleko,....na obed maďaráčik ... od teraz už len čaj, a nejaký ten jofurtík....zajtra som poslušná,....🙂))
čo varíte zajtra????
😉

viera22
17. mar 2012

@ywula jéééj moja krásna ďakujem za ďalšie rady ...... veľmi pomohli.....no ja som si v piatok dala očistný vodový deň to sa robievalo v 90-dňovej diéte ale boli dva banany tak ok musela som si spraviť taký sek po normalnoom stravovaní....pomohlo necelé kilo dolu heh a dnes bola oslava tak som sa snažila aspoň sladkému vyhnúť ale zajtra poctivo poctivo lebo kilečka musia ísť dolu aj cvičiť som začala aby to šlo pekne dolu tak počkam týždeň a budem informovať o kilách heh däfam že to pôjde.... 🙂 🙂

viera22
17. mar 2012

@ywula oj moja čo to ty choručká...tak skoré uzdravenie 🙂

viera22
17. mar 2012

@adamko05 ahoj no tak tu 90-dňovú poznam aj ja moja sestra a mamina tak riadne schudli sestra šla pomali tri štryri kilá dolu za týždeň po mesiaci a pol to síce spomalilo ale šlo to ja som to nevidržala ale teraz skúšam delenú tak uvidíme že čo

ninimini
17. mar 2012

@fleury 20km🙂)

viera22
18. mar 2012

dobré ránko ...... tak jeden deň za mnou a 30 deka dolu hmmm dúfam, že to tak pôjde pekne a budú to kilá heh.....tak raňajočky vajíčko a čajík treba mi dokupiť nejakú zeleninku som zistila že nemám čo na obed k mäsku hm čo už no bude len mäsko prežijem

minuskad
18. mar 2012

babule 😀 zacinam brat duphaston, som zvedava, kolko z neho priberiem :D uz je zo vsetkeho smiesno, ale najviac viete co ???? maaaam jedny nohavice, take lanove. bez gombika. pred tym som ich na seba vytiahla, horko tazko ale vytiahla a teraz ??? zaseknu sa na bokoch aaaa nepohnem s nimi ani za svet 😀 ale aj ked sa liecim myslim, ze delit mozem nie ??? aj ked rozmyslala som nad dukanovou dietkou, ze len take rychle nieco, ale skor potrebujem zrychlit metabolizmus pravidelnym jedenim.
na dysplaziu som si objednala tabletky,nech sa mi to nezhorsi.
@ninimini zlaticko to ty si mala konizaciu ??? odporucam si kupit indol 3C 🙂

ninimini
18. mar 2012

@minuskad naštastie zatial nie ešte nemám výsledky zatial mi len brali tkanivo s krčka maternice na histologiu tak čakám čo bude aj ja som rozmýšlala na dukanovou som 0 skupina a masko mám rada tak by mi to mohlo dobre íst dole ale neviem čo mám robit 29 iden na kontrlou štítnej už som sa objednala nedalo mi to 😠

ninimini
18. mar 2012

@minuskad a vobec si nič nerob s toho že váha nie je idelálna kašli na to ked porodíš potom to budeš riešit🙂)

viera22
18. mar 2012

ahojte babule poznáte túto stránku http://www.delena-strava.sk lebo je tam tiež rozpis čo áno čo nie proste rozdelenie jedál a nejaké veci mi tam nesedie podľa toho čo som dostala rozpis tu tak ja už neviem nemrkne sa mi niekto na to

ywula
18. mar 2012

@viera22 to je tiež delenka, ale nie podľa Lenky Kořínkovej...to je podľa Haya...myslím...
🙂

fleury
18. mar 2012

@ninimini tak to je slusne! aj ja sa uz tesim na bicykel na jar konecne 🙂

fleury
18. mar 2012

my dnes maso, ale teda sa celkom tesim, ze zajtra uz maso neuvidim 😀

adamko05
19. mar 2012

dobré ránko
baby, od utorka kilo dole 😕
včera masko, dnes masičko (nie som moc masová, ale bielkovina je ideálnejšia na chudnutie, tak vydržím 😝 ) a na večeru jogurt, teraz ráno bude syr, vajičko jedno a možno kusok šunky... uvidím, čo žalúdok príjme, zatím jenom čaj 😉
tak pekný deň

zabka88
19. mar 2012

@ninimini skús, dukan je navyše bez zeleninky a ovocia, teda aspoň prvá fáza, v druhej sa pridáva zelenina.. ale bez ovocia je to sila vydržať, ja som v tomto podvádzala jedna radosť ale i tak to šlo dole.. jj, to môže dávať zmysel keď papáš moc škrobov a sacharidov tak to stagnuje..

ninimini
19. mar 2012

@zabka88 no ved som začala trošku podla neho len neviem či vydržím ☹

viera22
19. mar 2012

pánečku babulky tak keď to u mňa tak zo začiatku pôjde tak za tri dni mám kilo dolu som happy heh len nech to tak pekne dolu ide kým sa to nezastaví na nejaký čas...... 🙂

adamko05
19. mar 2012

@viera22 a koľko by si chcela dať dolu, z akej váhy ideš ? 😉

viera22
19. mar 2012

@adamko05 no ja by som potrebovala hodne veľa heh....počas tehotenstva som pribrala 45 kíl a po tehu zopár kilečok šlo ešte hore......tak čím viac dolu dám tým lepšie lebo sa cítim ako veleryba a mám toho už dosť heh...... 🙂

fleury
19. mar 2012

ahojte

tak ja mesiac po (poctivej) delenej 2,5 kila dole 🙂 len ma nekamenujte, ze malo 😀

zabka88
19. mar 2012

@ninimini skús moje, vydržať vydržíš, tam je ten problém že nemôžeš žiadnu múku, iba tie otruby.. takže papa rožky,chlebík, cestovinky, koláče.. ale zas je pravda že to šlo pekne dole a hlavne zo sadielka, tým že papáš bielkoviny tak svalovina sa ti zachová.. ale je to šok pre organizmus riadny, baby mávali zo začiatku aj riadne točáky a tlak no hrúza, jedna baba takmer stratila mlieko.. mne to robilo fyzicky naopak dobra akurát že som nevynechala ovocie.. po pravde mne tie otruby chutili iba do jogurtu, takže moc som nevarila, žila som na jogurtoch, tvarohu, cottecheese a mäse.. a jasne že obrovske množstvo zeleniny ..

adamko05
19. mar 2012

@zabka88 to o čom?? to čo za dieta??? 😉

ywula
19. mar 2012

baby, počuli ste nejaké info o delenej strave počas tehu???
🙂