Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

usiko
11. dec 2012

no,dievcata,somradaza ste sa na todali...delenu stravu mamuzcca 14rokov, a nazozaj funguje.....lensi to treba vzitdomozgu a riadit sa podlatohoaj v restikach apodobne...zaciatky boli tazke,alepotomtouz slo...drzimpalce velmi🙂

fleury
14. dec 2012

nejaky osvedceny receptik na divinu nemate? 🙂

fleury
16. dec 2012

spime? 😀

ywula
19. dec 2012

všetci čakajú koniec sveta?nikto nikde....asi stavajú kryty...🙂

yukki
19. dec 2012

nie nieee....len už si každý zvykol na delenú stravu, tak už ju ani neberie za hodnú diskusií asi... Ja som teraz prechodne nedelila, lebo som potrebovala kus pribrať, ale prd som pribrala, akurát na žalúdok mi nie dobre z nedelenky, tak sa vraciam k delenej. nasadím mastnejšie kalibre radšej v rámci delenky.

fleury
19. dec 2012

@ywula a ty ako? sem tam delis? 🙂

ywula
21. dec 2012

@fleury oj no je to zložite....držím si váhu zatiaľ popôrodnú...sem tam kývka kilečko hore dole...ale tak povedzme si úprimne...Vianoceeee...🙂....a v zajtra krstinyyy....NO KTO BY DELIL....🙂)))....ale sľubujem polepším sa...ale asi až keď sa poriadne prežeriem koláčov...🙂

fleury
21. dec 2012

@ywula jeeej, tak pekne krstiny! 😎 a dobre sa napapaj! ja tiez cez sviatky asi moc nepodelim 😀

ywula
23. dec 2012

ŽENIčKY....prajem Vám krásne sviatky...bez stresu, v kruhu svojich lások....a bez výčitiek pri papaní rezňov...ja ich trávim s paralenom...nachcípaná..usoplená...nuž ale krásne s rodinkou...VESELÉ VIANOCE...

fleury
1. jan 2013

a tu nejako pusto 😅 delenkarky vsetko dobre v novom roku, hlavne zdravicko 😎 a dobre travenie! 😀

fleury
1. jan 2013

@pukica a ty si sa nam kde ukryla? 😨 😀

pukica
1. jan 2013

@fleury sak tu som,nevidis ma? 😝 si myslis ze delim? ha aj keby osm velmi chcela nejde to,pri mojom chutenstve nechutenstve...

lejja
1. jan 2013

Všetko dobre v novom roku,hlavne vela zdravia vam prajem 🙂 ja som cez sviatky nedelila vobec,ale musim zacat 😒 kto sa prida?

yukki
1. jan 2013

@lejja ja. ja som tiež celkom nedelila a dopriala som si aj cukrové....ale už dnes sa držím, no....

fleury
1. jan 2013

@pukica aspon si nepribrala cez vianoce 😀 mne veru teraz uz chuti 😅

ywula
2. jan 2013

AHOJTE....prajem krásny celý nový rok 2013....naším mamičkám veľa tehotenských radostí...potom tie najkrajšie zážitky z pôrodov a tie najsladšie bábätká na svete...delenkárkam veľa nervov...ja som sa už dnes polepšila...pijem vodu a pridávam si mliečko, aby som neukrátila Aničku o papaničko...🙂...takže dnes taká dojčenská očista...a od zajtra delíme...2.2. ideme na svadbu a veru neviem čo si oblečiem...🙂
🙂

cebukajko
9. jan 2013

@babulka ahojček. prosím ťa delená strava spočíva v striedaní bielkovinových a sacharidových dní? chcem to skúsiť. ďakujem za odpoveď. MArta 😀

cebukajko
9. jan 2013

babenky v čom spočíva delená strava. Striedajú sa bielkovinové a sacharidové dni? MArta 😀

yukki
9. jan 2013

@cebukajko ja nestriedam dni, len nemiešam v jednom jedle potraviny zo sacharidovej skupiny s potravinami z bielkovinovej skupiny, iba jedny alebo druhé s neutrálnymi. Ale asi podľa nejakého prísnejšieho sa nemieša ani v jeden deň...to už ako sama chceš. A ako sama vydržíš.

pukica
11. jan 2013

dnes som nadabila na celkom chutny sladky receptik vhodny aj pre delenky,tak ak myslite nechajte sa inspirovat 🙂 http://varecha.pravda.sk/recepty/zdrave-makove-...

yukki
11. jan 2013

@pukica eeeeeejha...ten vyzerá.....ten VYZERÁ! 😝 😝 😝 😝 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no, takže zajtra dokúpiť hrozienka....jojo

fleury
11. jan 2013

@pukica ej ej, zdravy tehu recept?? 😀

pukica
11. jan 2013

@fleury 😝 sa neposmievaj dobre? Ta nepci sa ti?

fleury
11. jan 2013

@pukica ta paci, paci, vsak zeleza teraz nikdy nie je dost 😀 zajtra dokupim mak a skusim 🙂

pukica
11. jan 2013

@yukki
@fleury este ze tak 😝 dajte potom vediet ako chutili,.som moooc zvedava,ja mak velice mozem,hrozienka sice take zmaknute nemusim ale zas ak by to malo chutit mnamkovo tak to oskusim aj ja 🙂

fleury
11. jan 2013

@pukica vsak toto aj u mna, mak mam rada, hrozienka az tak moc nie

pukica
11. jan 2013

@fleury ja take susene zjem ale napr vo vianocke ee,ale som rozmyslala ze nejak ich pomliet na kasu a tak by sa to tam mohlo stratit,hm?

fleury
11. jan 2013

@pukica ktora prva skusi?

pukica
11. jan 2013

@fleury ty 🙂

fleury
11. jan 2013

@pukica myslela som si 😀 oki, cez vikend skusim urcite 😉