Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

mrka2
21. máj 2013

@lienka1688 a ako vravia baby,urcite treba jest castejsie. 🙂

lienka1688
21. máj 2013

@mrka2 ja som ochutnala mexicku, chutila mi podobne ako pali pasteka, al. ako skvarkova co sme dakedy davno robili doma.ja som ju zjedla celu s ryz. chlebickami. mozno tvoja fakt nebola dobra. a pasteku sojovu som v kauflande nenasla ziadnu. ale este popozeram ci v tescu nahodou daco nenajdem 🙂

mrka2
21. máj 2013

@lienka1688 ja som nemyslela sojovu pasteku,ale klasicku maskovu 😀 ja mam vacsinou zivocichy, ja chlieb nejako nemusim 😔 a pritom moj manzel pekar,co mam cerstve pecivo kazdy den 😅 ale som sa toho uz asi prejedla,tak uz ani po tom neprahnem nejako 😝 tusim aj mexicku maju v Agre,ale to som nekupovala,lebo tam je cili a ja stiplave nie velmi.. potom ma boli zaludok

lienka1688
21. máj 2013

@mrka2 ja zase nemusim maso, som po nom akosi hladna. skor cestoviny a ryzu. u mna je to naopak.a mozem aj take pecivko este teple male bagetky celozrne. asi nie su velmi na dietu ale sem tam si zo dve dam. 🙂

adamko05
21. máj 2013

@lienka1688 ja maso tiež moc nie, jem ho viac menej preto, že sa z neho najlepšie chudne... tiež som skôr zástancom samotného vypapkávania zemiačkov (na všetky spôsoby, ale teraz som zemiaky veru dlhšie nemala) aj ryža a cestoviny, to môžem... bez chleba a pečiva sa zaobídem... ale zisťuje, že ked si človek tak cielene hovorí, že toto áno, toto nie... ono si časom asj aj troška odvykne a nechýba to tak
idem na to cvičko, krpcov som zahnala smer postel...

lienka1688
21. máj 2013

@adamko05 a ako cvicis? mna orbitrek nebavi, len som z neho mala lytka take posilnene, co sa mi nepacilo.ja len zumbu,2x do tyzdna.

adamko05
21. máj 2013

@lienka1688 snažím sa Jillian Michaels (či jak sa volá 😀 ) a potom na záver niečo naviac na brucho... a dvakrát to fitko (stíhala som ešte nedávno 3, ale to už asi sa nepodarí teraz, zasa možno na jesen)... a cvičila som často doma na stepery, ale už sa mi 3krát pokazil, MM opravil a už povedal, že ak sa pokazí, tak už len vyhodiť (to som podedila)... a teraz síce funguje, ale veľmi vrzga nepomáha ani natrieť, tak to môžem, len skôr, ked malí nespia, bo fakt to otrasný zvuk...
uvažujem domov na bicyklom.. viem, niekto povie, že to už o ničom stroj, ale ja si myslím, že aj taký pohyb lepší, ako nič... orbitrek v posilke ani mna moc nebaví,a le možno doma by som sa donutila 😀

adamko05
21. máj 2013

@lienka1688 a ved zumba je fajn, síce som na nej ešte nikdy nebola 😀 ... ale roky som chodila na aerobic a to je vraj podobné... 😉

adamko05
21. máj 2013

@lienka1688 atu sú tie koláčky... ja som muku dala aj celozrnnú, a miesto vajec, iba dve žltka.... http://varecha.pravda.sk/recepty/ovsene-cookies...

adamko05
21. máj 2013

a cukru iba polovicu a za lyžičku medu

yukki
21. máj 2013

ja si akože sladké dávam tie BEBE dobré ráno všelijaké cereálne...najlepšie sú med-orechy....

fleury
22. máj 2013

@yukki stale delis? ja sladke este cheerios pojedam, tie medove

yukki
22. máj 2013

@fleury tak ja už by som mala nafurt...deliť. Viac-menej delím..teda-snažím sa. 😝

lienka1688
22. máj 2013

@adamko05
tu jillian som pozerala na you tobe a zdalo sa mi to dost dobre, na spevnenie a slubuju aj nejake tie centimetre minus. len tak trosku som si precitala princip, ma to niekolko levelov a cvici sa to asi mesiac? zumba je tiez fajn ale tu jilianu by som mohla pomedzi to a pol hodina nie je tak vela. teraz si nasa instruktorka spravila certifikat aj na zumba sentao /zo stolickou/ a to ma bavi este viac ako klasicka lebo si tam tiez poriadne zamakam na nohy, zadok. dnes som mala ist, ale kamoska nemohla a samej sa mi nechce. musim nastudovat tu jilianu. dakujem aj za recept. ja si niekedy ked mam rastlinny den tak kupim taku keksu cakanka sa vola je celozrna, podobna ako princezky. vacsinou nedelu mam taku ze si doprajem sladkost

mrka2
22. máj 2013

@lienka1688 ja tiez cvicim Jillku 🙂 tu 30 days shred, pekne som spevnila,aj cm ubudli - ale mne z hrude 🙄 z riti nic 😝 ale mam pevnejsie celkovo telo a potom som sla ripped in 30,ale pri tretom leveli som to vzdala,bo som funela jak slonica a nevladala som. tak si len civicim ten shred a stale len ten prvy level,lebo ten ma bavi najviac 😅

baby, my dnes mali na obed koprovu s knedlikom. och.. dala som si :-/ ☹ hrozna som, nemam vobec pevnu volu. ale tak z maleho tanierika. 🙂 😀

lienka1688
22. máj 2013

@mrka2 ja tiez prve co schudnem tak z hrude, jeden cas mi uz boli vsetky moje podprsenky velke, musela som si pozicat od sestry lebo do svojich som uz nemala co dat 🙂, ale postupne sa to s vahou dajak dorovnalo. zajtra skusim tu jillku. ona je vymakana tak jej to ide, nam staci len tak light 🙂

fleury
22. máj 2013

@yukki ved to ma najlepsi zmysel drzat ju dlhodobo kvoli zdraviu a nie kratkodobo kvoli chudnutiu

adamko05
27. máj 2013

ahojte... nedelíme?
áá , bol víkend... tak sme nedelili, čooo? (ani ja nie 😠 😠 😠 )...ale už zasa dnes pekne doobeda a obed, rastlinky, olovrant jogurt, večera asi šunka s mozarelou a redkvička, paprika
zajtra bude jedálniček takmer totožný s dnešným - ráno ovsené koláčiky (práve sa mi pečú a zdá sa, že sa už do 3tice, či 4tice vydarili, dobre sa s cestom pracovalo)... na desiatu sojový jogurt, obed tofu na zelenine a ryža a olovrant asi tvaroh s medom a škoricou a večera si niečo vajíčkové....
dnes dám doma cvičenie s Jill (pôvodne som chcela isť behať, ale prší a aj keby prestane, je tam otrasne zima) a zajtra idem do fitka....
ma štve váha, že stále stojí a stojí, jak zamrznutá 😠

mrka2
27. máj 2013

@adamko05 ja tiez nedelila. ani dnes 🙄 ale vaha sa pohla 😀 ja to nechapem... no nic, ja mam svoje dni,tak jem vsetko zaradom,ale tak s mierou,aby ste si o mne nemysleli ktovie co.. 😝 😀

adamko05
27. máj 2013

@mrka2 niekedy je to nevysvetliteľné, že ked si myslím, že by mala isť váha hore, ona ide dolu, a naopak 😀 , potvora

mrka2
27. máj 2013

@adamko05 ja uz sa ani nevazim, lebo ma to vzdy nastve. ale tak dnes som sa,lebo som mala nejake ploske brucho. takze som sa rano cudovala,tak som skokla na vahu a cudo 😅 sice nie vela,len kilo,ale aj to bolo vidno. rano. teraz uz nie. 😝 🙄 😀

frapper
2. jún 2013

Ahojte dievcata.
Ja som zacala vcera s delenou stravou. Cítala som si knizku o delenej strave a tak ma napadlo, ze idem to vyskusat ci mi to pojde. Mam tu tabulku co s cim kombinovat, ale neviem ci rozumiem vsetkemu spravne preto by som sa s vami chcela poradit resp. keby ste mi odsuhlasili, ci spravne uvazujem:
1.Mam bud zivocisny den alebo rastlinny den. Obidva mozem kombinovat so zeleninou ale nemozem kombinovat zivocisny den s ovocim?
2. Kde sa zaraduje listkove cesto? Mozem si z neho urobit nieco na sladko (myslim tym med jablcka oriesky a pod.) alebo aj take nieco ako zeleninova pizza?
3. Mozem si na ranajky dat celozrnny rozok s maslom?
4. Dnes som to asi pomiesala lebo rano som si dala bryndzovú natierku (maslo, vajce, cibula, medvedi cesnak) s knackebrotom, na obed sojove kocky na zelenine a sampinonoch + ryza a poobede mam chut napr. na ovsenu kasu. Mozem si tu kasu uvarit so sojoveho mlieka+ ovocie? alebo uz nemozem jest ovocie ked som mala na obed zeleninu?

Dakujem za vase rady.

mrka2
3. jún 2013

@frapper tych tabuliek s delenou stravou je strasne vela.. prvy bod mam tiez tak, listkove ti nepoviem, lebo neviem, rozok s maslom ja nie, bud cisty,alebo nejaku sojovu natierku. no a s tou sojou to je tiez take,ze niekto to ma v rastlinach, niekto v zivocichoch. ja mam v rastlinach. a niekto strieda aj ovocie aj zeleninu s casovymi odstupmi,ale to ja neviem kolko treba,lebo ja bud ovocie alebo len zeleninu v jeden den,lebo potom mam cely den taky mix,tak radsej nekombinujem.

baby,mne sa konecne pohla vaha, ja mala dnes 60,2 a to som nebola este ani na wecko! juuj no nacase. teda minus 2 kg,aby ste vedeli 🙂

lienka1688
3. jún 2013

@mrka2 , juj tak to ti tisko zavidim, ja uz skoro 2 mesiace delim a vcera som sa vazila a stale ani deko.

mrka2
3. jún 2013

@lienka1688 no mne to tiez strasne dlho stalo. ale tak asi treba vytrvat. vies aka som kočka? normalne tie 2 kilka vidno 😀 len vydrzat! teraz idem na detox od Macingovej,ci ako sa vola a potom znova prejdem na delenku, uz som si na nu zvykla. este aspon 5 kilka - tie by mohli ist hlavne zo zadku a uz som spokojna. 😅

lienka1688
3. jún 2013

@mrka2 tak to si viem predstavit, niekedy su 2 kila viac ako 5. Knihu od macingovej mam aj ja doma, ze mozno niekedy v lete by som sa mohla do toho pustit, ked uz bude na zahrade viac zeleniny. potom napis ci ti tie jedla chutia a ci sa to da vydrzat. drzim palce 🙂

mrka2
3. jún 2013

@lienka1688 no ja uz teraz viem,ze nebudu 😝 ja to hlavne koli pleti chcem,lebo som jak pubertacka 🙄 dufam,ze mi to kustik pomoze. no mas pravdu, to bude aj cuketa, aj cvikla,ale ja to asi uz skusim teraz,lebo som zvedava,ze co to.

lienka1688
3. jún 2013

@mrka2 to vlastne nie je ani dieta, ale detox tela. moja plet je tiez necista, neviem dokedy to bude trvat, ci z toho vyrastiem. fakt ti drzim palce lebo niektore jedla nevyzeraju lakavo

mrka2
5. jún 2013

@lienka1688 no tak prvy den mam za sebou,ale je to katastrofa. to radsej delenku cely zivot ako toto 28 dni. ale tak snazim sa vydrzat. 😝

lienka1688
5. jún 2013

@mrka2 uz len 27 dni a je to. aj mna dost odradilo to jedlo preto zatial radsej delenu. mozno ti zachutia aspon niektore jedla a budes jest iba tie 🙂