Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

janiiiii
8. apr 2013

Ahojte baby aj ja sa pridavam ku vam ak možem tiež mam z delenou stavou dobre skusenosti vždy sa mi podary s nou schudnuť nikdy ma nesklamala ale ked sa rožožeriem priberiem ☹ teraz som už na nej cca mesiac 4 kila dolu bez cvičenia držiiiim vam všetkym delenkam palčeky nech sa vam dobre deliiii......

janiiiii
8. apr 2013

@lejja myslim že možeš ja jem všetky syry 🙂

kajus73
8. apr 2013

@lejja Ja sa snazim syry do tych45 perc.ale niekto je aj tucnejsie.Niekedy ked som delila pred desiatimi rokmi tak mi ani nenapadlo pozerat na to kolko ma syr tuku.A schudla som.Tak myslim ze mozes. 😵

kajus73
8. apr 2013

Velmi drzim palce zacinajucim koleginiam. 😉 🙂

fleury
8. apr 2013

@ywula ty uz nedelis?

ywula
8. apr 2013

ale no!...🙂 @fleury....delím, práve tlačím langoš....po tej Veľkej noci si ani nič iné nezaslúžim, sa čudujem, že váha ostala na starom...lebo papalo sa veselo...🙂...nejak som nemala čas celý týždeň tu zamrknúť...

ako ste sviatkovali??

cencula
8. apr 2013

baby ako robíte langoš na báze delenej stravy? a s čím ho máte? ja som teraz na detoxe neera, v nedelu končím a postupne by som chcela pokračovať delenou stravou, má niekto takúto skúsenosť - hned po neere ísť na delenú ale postupne

kajus73
8. apr 2013

@cencula Ja by som langos asi po detoxe ani neplanovala jest.nemam s detoxom skusenosti ale mi to pride trochu sok pre telo.Inak ja langose nerobievam,mne sa to zda mastne pri dodrziavani nejakeho zdraveho jedalnicka.Ale raz za cas treba aj trochu zhresit. 😉

kajus73
8. apr 2013

@ywula Sviatky priniesli vela radosti 2 nove kila a po pohlade do zrkadla rychly start delenej stravy. 😲 😝

cencula
8. apr 2013

kajus73 ja som nemyslela, že po detoxe pôjdem na langoš, ja somsi myslela, že je na báze delenej stravy, preto som sa pýtala, po detoxe plánujem začať ovocnými šťavami, jemne ovocím, potom na druhý den postupne zo zeleninou resp. zeleninovou polievkou a potom by som cchela prejsť na mliečne výrobky a tým na delenú stravu. Uvedomujem, si, že po 10 dnoch nejedenia, nesmiem a nemôžem ísť na to zhurta, lebo od bolesti žalúdka asi zošaliem.

kajus73
8. apr 2013

@cencula No ved to by bol zabijak.Urcite ked vyguglis langos podla DS tak nejaky recept najdes.A kolko dni si mala neera detox?Dalo sa to vydrzat?Ja si to ani neviem predstavit. 😠

fleury
8. apr 2013

@ywula na langose som uz aj ja myslela 🙂 ja som cez velku noc nepribrala, to je uspech! 😀

cencula
8. apr 2013

kajus73 mám kúpenú 10dnovú kúru, a dnes mám 3 den ale zatial v pohode dá sa to vydržať, tak dúfam, že vydržím do nedele 🙂

radmilap
8. apr 2013

@lejja citaj zlozenie,ja jem vsetly syry do 45percent tuku v zivocisny den.

lejja
8. apr 2013

@radmilap
@kajus73
@janiiiii
Dakujem 🙂 za odpovede,ma 45% tuku.Zajtra si ho dam s kuracinkou 😝

paela
8. apr 2013

ahoooooojte kočky, dnes som aj ja začala, dúfam, že mi to tentokrát vydrží. 😀

kajus73
8. apr 2013

@cencula Tak drzim palce.Napis potom ako pokracujes.

kajus73
8. apr 2013

@lejja Si mi spravila chut a este som dnes citala v jedne ceskej diskusii o DS ze si ho nechavaju roztopit v mikrovlnke.No mnam.Zajtra bude na veceru.

kajus73
9. apr 2013

Ahojte,aky mate dnes jedalnicek?Takze moje ranajky 3 suchare potrete vetom 2sojove parky paradajka.Obed zemiakove pyre sojovy salam oprazeny a cvikla.olovrant sojacik a vecera po 4 hodinach hermelin so zeleninou a 2parky.Dievcata piste co jete.Trochu inspiracie. 🙂

lejja
9. apr 2013

@kajus73 Ahoj,tak ja ranajky hemendex,obed grilovane kuracie prsia so zeleninou,vecera este neviem 🙂
Vcera som mala obed a veceru varene kuracie stehno so zeleninou. 🙂

kajus73
9. apr 2013

@lejja Ahoj Ty tusim uprednostnujes zivocisne dni.Nechyba ti pecivo?Ale ze vraj ide vaha lepsie dole pri zivocichoch.

lejja
9. apr 2013

@kajus73 zatial mi nechyba,ale niekedy si dam rano zemlu napr.v sobotu som mala na ranajky,alebo rizoto si pripravim so zeleninou. 🙂 Kym mi chuti,tak si davam zivocisne dni 🙂

ywula
9. apr 2013

@cencula ahoj na langoš cesnak a kečup...a cesto rob bez smotany a vajička...!

radmilap
9. apr 2013

@zabka88 ahojki,tak ako to to ide?dlho so tu nebola 😉

kajus73
9. apr 2013

Ahojte ja mam dnes taky tazky den.Mam volno a po obede som si pospala pol hodku a ked som sa zobudila tak by som zozrala vsetko co vidim.Zatial som pojedla to co som v plane nemala ale v ramciDS.Musim to dnes vydrzat.Zajtra v robote uz bude lepsie. 😝

lejja
9. apr 2013

@kajus73 ja zase vikendy mam tazke,to by som pojedla vsetko mozne.Najlepsie je to v robote,zjem len to co si vezmem so sebou 🙂 Ja dnes ok,len vecer by som si vzdy nieco sladke dala 😒

kajus73
9. apr 2013

@lejja No tak som zjedla mimo planu tucny syr a to som mala do vecera sacharidy.A este zopar drobnosti uz v sacharidovej skupine.Nie som prejedena ale ten syr ma stve.Niekto ho ma ako neutral ale ja drzim Korinkovu a ona ma syr v bielkovinach.Nevadi mohlo to byt aj horsie.Aj zajtra je den. ☹ 🙂

lejja
9. apr 2013

@kajus73 Ja sa tiez snazim ist podla Korinkovej 🙂 chcem si pripravit na zajtra rybu tak hladam nejaky recept.Nic ma nenapada ☹

kajus73
9. apr 2013

@lejja No ja rybu moc nerobim len vyprazanu.To sa ti moc nehodi 😀 .A aj cviicis? 😅

lejja
9. apr 2013

@kajus73 zacala som trosku v sobotu,nejake cviky na brucho,ale mam taku svalovicu,ze....A ty?