Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
8. feb 2012

dobre ranko dievcata,napapanaaa prazenicky s uhorcickou mnam @zabka88 dakujem za fajny tip na lievanceky mnam,isto vyskusam 😉

ninimini
8. feb 2012

@pukica hej ja ju lubim len tak alebo si dám trošku olivového oleja mnam

ninimini
8. feb 2012

@pukica aj ja som mala omeletu nahádzala som tam všetko na čo som mala chut 😀 😀 cibulku,syr,šunku

pukica
8. feb 2012

@ninimini no ja som mala obyc prazenicku bo nejak sme nemali doma zasobyyyy,vcera som sla max s hafanom von,nikde sme neboli,dnes musim doplnit zasoby nech sa mvozem zajtra fajne napapaaat,ozaj baby,kedy najneskvor veceriate?a papate 5x denne?

ywula
8. feb 2012

@pukica mozarella a paradajky sú neskutočný pár...skús len tak kus osoliť...mňam
no raz som počula, že piť by sa nemalo počas jedla, pretože tekutiny vraj roztiahnú žalúdok a potom nemáme pocit hladu.čiže zjeme veľa....
môj jedálniček pre dnešok začal cottage cheese pikantný, ten od raja...na to som si dala pór, uhorku a list činskej kapustičky.
na desiatu som nebola hladná, tak som si dala pohar mlieka(zaujímavé, lebo nikdy som naň chuť nemala, ale keď ho nemôžem dva dni, taaak som si ho vychutnala).
na obed bude rybička....našla som recept...Tilapia pod horčičnou čapicou...samozrejme trochu ho obmením, aby tam nebola múka.
poobede sa chcem vytratiť ku kamoške na kávu, aby ma nedráždila kuchyňa...dúfam, že nedá na stôl, žiadne maškrty...musím odolať...a potom ZUMBA....
ak vidíte v jedálničku nejakú chybu, tak ma prosím upozornite...nech nejem sprostosti...🙂))
PRAJEM ÚSPEŠNÝ DEŇ ŽENIČKY!!! 😀 😀 😀

ninimini
8. feb 2012

@ywula veru s rajčinkami je svetová 🙂)no zatial nevidím prehrešok a kedy večeriam no u mna je to vtedy ked malý konečne zaspí takže okolo 6 ale aspon 3 hod,pred tým ako idem spat 😀

zabka88
8. feb 2012

@pukica
@ninimini
@ywula caute babule, ja som dnes na obed nakoniec zvolila kuraci vyvar a zapekany baklažan so syrom a zeleninkovu oblohu k tomu, tiež mnamka 🙂 ja sa snažim papať vždy keď mam chuť, dôležite je mať vždy po ruke čosi, aspoň kus ovocia, alebo ked je rastlinka tak ošupanu mrkvičku, kalerab.. inak aj tie zelerove hranolky su super, skuste , pisala som to recept raz 🙂

inak skvela vec čo milujem, sú kuracie prsia zapečené s rajčinou a mozerellou, velmi rychlo to urobite, stačí mäsko umyť , naklepať, osoliť a ovegetiť (s mierou) a narýchlo opiecť z oboch strán na panvici s troškou oleja (pozor ten nevyliať) potom vložiť do zapekacej misy, poukladať na vrch na platky rajčinku a syr, dobra je bazalka alebo ine bylinky na to a podlejete tym istym olejom čo ste opiekli masko (tam je ten sol a vegetka z maska a šťava) a nechate zapiecť, stačí 20 minút a je to super mňam 😀

júúúj baby, jak pekne cvičíte, si mam brať z koho priklad.. super vam to ide babule 😉

zabka88
8. feb 2012

@minuskad halo halo, s tebou je čo? chybaš nám tu 🙂

romcag
8. feb 2012

babenky.. tak my za hodku a pol odchádzame.. budete mi chýbať 😢 papaaa

pukica
8. feb 2012

aaa konecne naobedovana,po ranajkach som nebola hladna,behali sme po vonku,takze desiata nebola a obed len pred chvilou,preto som sa pytala na to key naposledy jete bo ja dnes idem do posilky az okolo 17tej a po cviceni mam chut jest tak reku ci okolo 20tej nebude neskoro na veceru,dala by som si cviklu s tatarkou a orechami...

nooo tak ja ted avyskusam tu mozarellu a rajcinkami,a cottage cheese tiez nejak nemusim,ale to ja som ho chutnala uz daaaavno,mozno ze to mam len nejaku fobiu voci tomu ci co 😝 takze oskusam aj to

ja sa normal vytesujem ze budem tlacit do hlavy taketo fajnotky mnam

ozaj baby,vraj caj mate je dobry na odburavanie tuku,idem si ho hned uvarit a chlipkat 😉

ninimini
8. feb 2012

@romcag krááásnu dovolenku

ninimini
8. feb 2012

@zabka88 už viac báb tu nebolo🙂)

pukica
8. feb 2012

@ninimini
@zabka88 nebojte,mna sa tak lahko nezbavite 😝 😀

ninimini
8. feb 2012

@pukica len aby 6kg je máličko čo máš dat preč 😀 😀 😀

pukica
8. feb 2012

@ninimini to je pravda,no uvidime kelo to nakoniec budem chciet dat dole,a ked s ami zapaci taketo jednei tak preco by som sem nemala chodit aj ked uz nebudem chudnut 🙂 popisat,poradit,po inspiracie... 😉

ninimini
8. feb 2012

@pukica však samozrejme aj tak ti to možno ostane ako životný štýl 😀

ibamy2
8. feb 2012

@ywula vdaka za tip na tu drozdovku, musim to aj ja niekedy vyskusat. susedkina dcerka sa ide za nou v jaslickach „zabit” 🙂

@zabka88 zabi, som pozerala tie lievance... myslim vsak, ze pri delenej nepojde dokopy vajce a zlaty klas, teda kukuricny skrob... overene to nemam, len dedukujem. minule som skusala toho tuniaka s vajkom a ze mnaaaam... akurat pozor na to, ze v ktorejsi konzerve bol ten drveny tuniak v sojovom oleji... neviem, ci je to prekazka alebo je olej ako olej... dakujem za dobry receptik

teraz asi vyzeram ako poriadna detailistka, ale ako som uz kedysi pisala, som celiaticka a tak mam na citanie zlozenia potravin uchylku ;) snad ma to aspon trosku ospravedlnuje 🙂

ibamy2
8. feb 2012

@zabka88 tak ta kuracina s rajcinami vyzera genialne. hned si to idem napisat a v kratkej dobe vyskusam. zapekany baklazan robis ako? plnis ho aj mletym maskom?

ninimini
8. feb 2012

tak baby 25min bicykel a teraz ládujem šalát mnám

ywula
8. feb 2012

ja som od obeda už nestíhala papať...a teraz som príjemne unavená zo zumby,...tak ma ani do kuchyne nenapadné zísť,....idem spinkať....baby dobrú noc...a nezabudnite na inšpirácie, jedálničky pekne šup šup sem...dobrúúú 😲 😲 😲

ninimini
9. feb 2012

@ywula jasi dnes dámniečo sladučké teda ranjaky ovocie obed a zvyšok dna budem papat štrúdlu jablkovú z llístkového cesta 😀

ywula
9. feb 2012

tak som sa na dnešné raňajky tešila....idem si mlsnuť na praženičke so so šunkou...obed ešte nemám vymyslený....asi kuracina, ale ako?...dosť mám chuť dnes kyslú kapustu..uvidíme...tak pekný deň holky.
PS: včera padla prva zmienka o zmenšujucom sa brušku od človeka, ktorý ani netuší, že dietujem...takže asi tie centimetre ubúdajú....juj ale som naštartovaná.... 😎 😎 😎

zabka88
9. feb 2012

@romcag ahoj, tak si to pekne užite u vašich 🙂
@ibamy2 baklažan plnim mletym maskom a opečiem tu dužinu čo som vyškrabkala , spolu s korenim a šup späť do baklažanu 🙂 na vrch syr , aj s cuketou sa to da takto , resp. potom všetko pomlieť a pridať vajičko a urobiť cuketove faširky 🙂
ozaj, tie lievance ma nenapadli 😖 ale neviem či by sa dal zlaty klas v tomto nahradiť ..
@ywula ak lubis kapustnicu tak si môžeš urobiť, keď maš chuť na kapustu akurat bez zapražky.. to je super že to vidno na cm, to je dôležitejšie ako kilka..
@ninimini šikulka si, cvičíš jedna radosť, do jari z teba toho moc neostane 🙂

ninimini
9. feb 2012

@zabka88 si ma teraz dobre rozosmiala 😀 😀 😀 😀 jáááj keby to len pravda bola
@ywula no to je najdoležitejšie ked si niekto všimne že chudneš potom ta ani váha tak netrápi a tá sa pohne tiež🙂) 😀 😀

pukica
9. feb 2012

raaancko baby,ja som bola vcera taka skapata z posilky ze uz sa mi pri pc ani lezat nechcelo 😀 dosla som domov o 20:30 no este som si lupla par lyzic cvikle s tatarkou
dnes na ranajky ta drozdova pomazanka s chlebikom
na obed si spravime tofu,enem musim vygooglit nejaky receptik
a na veceru este faaaakt netusim

@ninimini som niekde tu v teme citala o tej strudle,ze sa da zohnat listkove cesto bez vajicka?? zajtra by som si dala ovocny den a ta strudla by bola fajne spestrenie

ywula
9. feb 2012

obed
...špenátová
... grilované kuracie rezančeky s medom...varená brokolica...
... skúsim niekam na poobedie znova vypadnúť....nech nepapám... 😖
@pukica ako často chodíš do posilky???

ninimini
9. feb 2012

@pukica no ja si robím často štrúdlu a toto lístkové je z lídlu a vajíčko tam nie je🙂 takže úplna paráda ale už som mala aj z tesca tuším a tam tiež nebolo vajce aspon dúfam 😀

ninimini
9. feb 2012

@pukica a posilka musí byt zaberák jak hrom ja by som sa určite ani nepostavila na druhý den 😅

ywula
9. feb 2012

@ninimini najhoršie sú prvé hodiny...nielenže človek lapa po živote počas cvičenia, ale lapa aj na druhý deň ráno....takisto to bolo aj po zumbe...ale čím viac hodím, tým viac brnkačka...🙂...milujem ten pocit..byť tak príjemne zničená, unavená a omdlieť večer do postele...🙂

ninimini
9. feb 2012

@ywula tiež by som to milovala 😀 ja som z mojích dvoch čertov unavená ako keby som celý den v hore drevo nosila ale musím začat aj ja zumbu je to fantastický prílev energie 😀 a pobrého pocitu 😀 mám doma niekolko cd tak to tuším oprášim