Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
19. mar 2012

@fleury no kamoska mi vravela ze mala svadba,vraj sme sa mali zobrat ked uz sme robili taku oslavu 🙂
nooo by som si kukla tvoje foto ci ti treba chudnut 😉 akoze ano zhodila som tych par kil,brucho mi fajne kleslo,ale ono sa to u mna uz fakt udomacnuje ak ozivotny styl a nie chudnutie 🙂 dnes som si veru pochutnla na pecenej klobaske s chlebikom mnam 🙂 ono to bolo take hnusne chvilkove vzplanutie 😀 mam kusok pred mrchou 😅

fleury
19. mar 2012

@pukica tak to sme na tom uplne rovnako! ja to tiez beriem ako zdrave stravovanie, to chudnutie je len taky bonus 🙂 a svadbu planujete niekedy v blizkej dobe?

pukica
19. mar 2012

@fleury hmm no priatel je ftipalek a mal prijemnu poznamku ze sa vezmeme 21.12.2012 🙂 no a ja som zas mala tik zeby to mohlo byt tento rok niekedy ked bude pekne teplucko bo by som to chcela mat poh holym nebom,teda okrem obradu,bo to je u nas dost obtiazne vybavit 😒 no a este by bodli aj peniazky na tu svadbu 🙂

viera22
20. mar 2012

@pukica super foto....a ako píše fleury tak tebe fakt netreba schudnúť bože keby som tu hodila svoju foto ako vyzerám to by ešte eln bolo odstrašujúci príklad ani by ste sa sladkého nedotkli heh a to som bola niekedy aj chudá ..:(

zabka88
20. mar 2012

caute babule, delíte delíte?

@ninimini prečo? veď su to bielkoviny 😕 a ideš prvu fazu už?

viera22
20. mar 2012

začínam byť asi posadnutá chudnutím heh.....nestačí mi delená a cvičenie doma klasické cviky a stroj "lyže" ja sa musím dať aj na zumbu páni kto vie či to ja zvládnem nie som moc typ na také tanečné cvičenie uvidíme ako mi to pôjde

fleury
20. mar 2012

@viera22 a kolko chces zhodit?

ywula
20. mar 2012

@pukica
@fleury
@viera22
@ninimini no dievčence neboli to teda len prekrámové chúťky...mrchy niet...čo ma ani tak netrápilo, keďže ešte dojčím Emku...tak sme to nejak neriešili...🙂....robila som si testy, negatívne....až sa teda mimino ozvalo samo...strášne nemôžem cítiť pór..čínsku kapustu, papriku, paradajku...ooo...asi som toho mala v poslednom čase dosť, tak sa aj to moje malé ozvalo, že halooo maminka, tak už daj aj niečo iné...🙂))....mne už ta zeleniná nechutí...🙂....och tak už len čakám na potvrdenie lekára....poviem Vám, že je to šok...ale taký krásny šok...juj 🤐

fleury
20. mar 2012

@ywula ale ty si aj planovala babo, ci nie?

ywula
20. mar 2012

no nezaťažovali sme sa žiadnou anikoncepciou...takže sme čakali, že skôr či neskôr to príde...a prišlo... 🙂 🙂 🙂 ...nejak extra sme sa nesnažili....a to je asi najúčinnejší spôsob...ja som bola skôr za to, že teda sa dám dohromady z tými mojim očkami, už som to tu písala, že potrebujem absolvovať dve operácie...ale tak teda ich odložíme a tešíme sa na bábo....keby to bolo na Slovensku s tým zdravotníctvom inak, ale na operáciu čakám už od mája 2011 takže sa to dalo čakaž, že to odvoláme z takéhoto dôvodu....
...tak som sa rozhodla teda, že pudem pokračovať v miernejšej forme delenej stravy,...aby som teda veľa nepribrala...🙂....takže dnes som dúfam ukončila skúmanie, čo mi chutí a čo nie...záver bol pred polhoďkou - rybacia pomazánka na fajnom slnečnicovom chlebíku.....juj to delená neslíchala, ale teda od zajtra ideme na nový stavovací štýl....budem sa Vám tu pravidelne hlásiť...🙂....a pridám Vám na rozveselenie aj pár iných tém, napríklad ako mi rastie brucho,...a nebude to z toho, že som sa veľa najedla.......pa dievčence... 😝

viera22
21. mar 2012

@fleury joj tak kolko pojde ale 40 je moj sen ale pochybujem budem rada kazdemu kilecku dolu

ninimini
21. mar 2012

@pukica máš krásnu babulku a oslava bola super urobená tak musela byt poriadna zábava veru tebe chudnút netreba🙂) a tá torta vyzerala super🙂

ninimini
21. mar 2012

@zabka88 ahoj hej už idem tretí den a 3,5kg dole teším sa velmi 🙂) i ked je to o nervy 😀 😀

ninimini
21. mar 2012

@ywula teším sa stebou aj ja som prešla na dukana a dávaj info o malom delenáčiku 😀 😀

zabka88
21. mar 2012

@ninimini jej super, vidíš asi ti táto diétka lepšie sadla 🙂 ale nezabudni brať vitamíny k tomu..
@ywula blahoželám 😀

ninimini
21. mar 2012

@zabka88 už som si nasadila 🙂))dakujem ale budem vás sem chodit pozerat a pokecat trošku 😀 ak nevadí

zabka88
21. mar 2012

@ninimini ja tu ostávam, aj keď moje delenie je opäť v kríze 😉 ale včera som bola na biku a myslím že keď sa začnem viac hýbať tak kilká pôjdu samé ani sa nenazdám 🙂 budem rada, keď prídeš na pokec a pochváliť sa ako ti to pekne ide 🙂

ywula
21. mar 2012

@ninimini cipána..tak to je riadný pokles kilečiek..držíme ti palce....🙂
Delenkárky zlaté, ďakujm za blahoželania, uvidíme čo povie doktorko... 🙂
čo myslíte, fakt môžem deliť ďalej...kus mám z toho strach...opýtam sa na prehliadke....fakt by som nechcela opäť pribrať...pri Emke som pribrala 11 kg...12 kg bolo dole po príchode domov.,..tak dúfam, že to bude niečo podobné....
Inak moje tehotenské chutenstvo a nechutenstvo má nový výsledok...dnes som si urobila delenkárske palačinky....len tak som si to vymyslela, robila som doma ostatným palacinky, tak som si takú minidávku vyskúšala podľa delenej...
RECEPTÍK:
250 ml sojového mlieka
1 žltko
1P lyžica medu
1Č lyžička fruktózy
1Č lyžička kypriaceho prášku
50 g celozrnej múky
50 g hladkej múky
štipka soli
do cesta priliať olej kus oleja
____________
otáča sa to dosť ťažko, ale keď som ochutnala prvú, tak som sa otáčala a otáčala o život
na to som si nakrájala jablčko a banán, kus medu...mňááám....už sa teším na obed.... 😝 😝 😝
je to naozaj len minidávka
____________

na raňajky som mala čistý grahamový rožok, lebo na maslo a zeleninu som nemohla ani pomyslieť....🙂.....toto sa mi pri malej nestávalo, žeby som niečo nemohla cítiť, právaže som žrala mletú kávu, dála som si za lyžičku a žula a žula...🙂....teraz je to totál iné...asi aj preto, že som prvý trimester pracovala, teraz som doma, tak si to kus pripúšťam viac....

fleury
21. mar 2012

@ninimini si nam dala kosom? 😀

fleury
21. mar 2012

@ywula su ludia co funguju na delenej vela rokov, takze nemyslim, zeby ti mala uskodit..a vsak sa to vola delena strava nie dieta 😀

fleury
21. mar 2012

@viera22 40 kil? 😕

ninimini
21. mar 2012

@fleury ale nie ja sem budem chodit stále pozerat na vás a hlavne si pokecat🙂) ved ono je to skoro na sposob delenej len mám stále živočícha 😀

ninimini
21. mar 2012

@ywula ja som pri malej pribrala 12 posledný mesiac išlo kg dole takže 11 pri malom som sa hrozne bála začínala som na 82kg a pribrala som 7 s toho 2 išli dole posledný mesiac takže 5 nemusíš sa vobec bát 😀

fleury
21. mar 2012

@ninimini oki, lebo by si tu chybala 🙂

adamko05
21. mar 2012

ahojte
ja dnes "zvieratka" (ked nerátam polovicu ego cereals - žiadalo sa mi 😝 )
ráno šunečka, syrík... obed som veľmi nestihla (mala som pripravené tvarohové fašírky, zostali mi v práci na zajtra teda), tak som šupla o pol tretej jogurt a piatej další... 😀 ... a malí pýtali praženicu, tak som si aj ja trošku dala...

a zajtra teda zasa zvieratko.... na ráno som si zarobila tvaroh so smotanou a troška cukru a na obed tie fašírky snád už... a večeru netuším, tá je ďaleko

po víkende sa postavím na váhu a uvidíme, či to má nejaký efekt 😉

ninimini
22. mar 2012

@fleury jááj dakujeme ved aj vy mne 🙂)už som si na vás zvykla🙂

romcag
22. mar 2012

Ahojte baby, ako sa vám tu darí? Pozerám, že okrem @ninimini tu ani niekto nepíše, čo sme sa začiatkom januára na to dali.. ako sa vám darí?? Ja som si dala dva týždne pauzu, teda nechcela som, ale nejak nevydalo.. tak som si pochutnala na všetkom možnom aj nemožnom.. a teraz sa už tretí deň zas držím.. váha našťastie hore nevyskočila, teraz začínam na -12kg dole.. čudnéé.. stále mám taký istý zlý pocit zo seba, zle sa mi na mňa kuká v zrkadle, to si už ani neviem predstaviť sa o 12 kíl ťažšiu.. prajem vám veľa úspechov.. napíšte ako sa máte

romcag
22. mar 2012

@ywula hihi.. ty si tehuuu??? Čo to tu vidím?? Gratulkaaa veliká prevelikáááá!!!! 😵 😵

romcag
22. mar 2012

@zabka88 a aj teba vidím, že píšeš.. ja hlava deravá 😠 ako sa ti darí?

ywula
22. mar 2012

@romcag ahoj, no to sú novinky, však... 🙂 ...ďakujem za gratulko...tešíme sa 🙂
idem naďalej delenou a opýtam sa na to lekára, či to nebude robiť zle mimču....nechcem veľa pribrať... 🙂