Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
2. apr 2012

@fleury no ako sa to vezme pohodovy 😀 nekupila som si nic,aj ed som od toho nemala daleko 😀 ale penazenka moc nedovoliii 😒
no dnes som vbehla do starych kolajiii,mam rastlinky,akurat varim,opekanu ryzu so zeleninou a tofu mnam

adamko05
2. apr 2012

@yukki to je nejaká iná delená, či to si len prispôsobuješ??? a idú kilečká dolu
moje jediné prehrešky, už asi aj za mesiac delenej, ani neviem, ked ypresne som začala sú čokolááádáááá a občas ten pohárik vínka, fernetu 😝 ... ale kg už viac jak týždeň stoja aj tak 😠
len ja necvičím a tam bude asi pes zakopaný 😠

adamko05
2. apr 2012

ahojte inak
dnes som mala kávu, jogurt čaj, a dve kocky čokolády 😠 😠 - zabijem sa... ?? čo už
a na obed ais kura pečené aleb omožno syrová placka s vajíčkom... a masko nechám krpatým

yukki
2. apr 2012

@adamko05 na začiatku šli-ale to som si robila aj detox tak nie len z delene,j a teraz už asi mesiac nejdú ale už to ani nie je žiadúce, nemienim už chudnúť...ono telo asi aj ako dosiahne nejaké svoje optimum ta nebude chudnúť ďalej lebo by zmizlo...a naučí sa získať koľko potrebuje z tej stravy, ktorú dostáva..a čo sa týka toho, či je to nejaká iná...no je to hlavne prvá stránka o delenej strave na ktorú som klikla keď som začínala, radila som sa aj s doktorom o tých kombináciách a hlavne kôli žalúdku, aby sa nenamáhal, tak je táto úplne vyhovujúca.

adamko05
2. apr 2012

@yukki no ja by som brala ešte ale 3-4 kg celkom dolu... nemám veľa, viac ľudí mi hovorí, že som akurát, ale ja by som kusok ešte brala zhodiť....

kde najdem spísané tie múdre kombinácie 😀 ?

fleury
2. apr 2012

@pukica ja dnes masko so zeleninou 🙂 snad stvrdnu nechty 😀

@yukki velmi dobre si to napisala! my sme s mm tiez zistili, ze je to super stravovanie, aj ked kila nejdu zavratnou rychlostou dole, ale o to nam ani neslo 🙂

yukki
2. apr 2012
yukki
2. apr 2012

..plus ešte som to skombinovala so stravovaním podľa krvných skupín...našťastie som Bčko, môžem takmer všetko...

ninimini
2. apr 2012

@yukki niekto sa má🙂)

yukki
2. apr 2012

@ninimini no veru...chudák také A-čko...ani nulka nic moc 😝

ninimini
2. apr 2012

@yukki no díky ja som nulka🙂)

yukki
2. apr 2012

@ninimini máš jesť mäso! Si lovec!

pukica
2. apr 2012

@fleury aj ty mas divne nechty? :-O

baby,aj v case ovulacie hrozi pazravost ako pred kramamy?ja som dnes poobede nenazranaaa,nastastie sa snazim to co mvozem,az na mnamkovu mliecku cokoladku 😅 ale zrala by sooom ach

fleury
2. apr 2012

@pukica a nie si tehu?! 😕 😅

pukica
2. apr 2012

@fleury to bola odpoved ze v case ovulky nehrozi byt pazravy? 😀 no myslim ze nie som,nemam ziadne priznaky jedine tu pazravost,neboj neopustim vas jaaaa tehu tak skoro nebudem 😝

fleury
2. apr 2012

@pukica jj, to malo byt na tu ovulku mierene 😀 este neplanujete druhe? 🙂

pukica
2. apr 2012

@fleury diplomaticka odpoved 😝 no este neplanujeme veru,priatel siel akurat do prace po troch mesiacoch co bol doma a je otazne ci bude mat robotu ci nie,takze druhe je vo hviezdach... a vseliak by som si este chcela uzit malu bo mala uz nebude a druhe nech si mvozem uzit tiez naplno,na to musi byt mala v skvolke,taaaakze mame cas 🙂 vy uz planujete?

fleury
2. apr 2012

@pukica chceli by sme urcite druhe, uvidime este kedy 🙂 neboj ani ja to tu neopustim 😀 😉
ozaj a co velka noc, budes delit ci ee? 🙂

pukica
2. apr 2012

@fleury ja by som chcela inak tri deti 🙂 som zvedava co z toho bude xi
a velka noc... u nas to nie je nejake striktne,nebudeme doma cakat na polievacov s plnym stolom dobrot ani nic chystat nebudem,pojdeme na zahraduak bude dobre pocasicko takze delit budem 🙂

fleury
2. apr 2012

@pukica len hlasia nejake blbe pocko na vikend 😝

pukica
2. apr 2012

@fleury taaak budeme sediet a delit doma a nikomu neotvarat 😀

fleury
2. apr 2012

@pukica 😀 jedine delenemu zajacikovi 😀

ywula
3. apr 2012

Ahojte delenky...tak sa kus ozývam...máme ťažké dni...ja som jak zdochlina....nič mi nechutí....dávam len nasilu niečo čo sa mi páči...najnovšie je to treska...🙂...Noci máme katastrofálne...malá má teploty, máme herpesovú angínu...boli sme u lekára, dostali sme len takú vodičku na umrtvenie ústočiek...nič nepapáme...dúfam, že neskončíme na infuzkách...:(....máte niektorá skúsenosť s touto pľagotou, ani som netušila, že také niečo existuje 😲

ninimini
3. apr 2012

@yukki no jasné som však teraz som na nom stále🙂)

yukki
3. apr 2012

@ninimini no vidíš...jak si si utrafila.

ninimini
3. apr 2012

@yukki len aby som tu nezačala lovit po poli zajace ako domorodec 🙂)

pukica
3. apr 2012

@fleury no jo delenemu zajacikovi,hlavne cokoladovemu 😀 kokos som si rano dala rozmrazovat tie zemiakove placky s kapustou,sezrala dve a fucim,eviem co bude so zvyskom,zajtra sa chystame na zapekane sampinony tak treba dnes dorazit placky uf

yukki
3. apr 2012

@ninimini a divinu máš jesť, jahňacie, bizónie, hovädzie atď, vnútornosti....teľacinu...a nepiť mlieko. Takže si naostri oštep, ideš na lov

ninimini
3. apr 2012

@yukki hovadzie som stále jedla ked som bola tehu s malým iné som ani nemohla a on je tiež nulka🙂) mlieko lúbim :((

yukki
3. apr 2012

http://www.zaujimave.com/prirodna-lekaren/krvne... tak zhruba to tam je, no....si odskoč niekde na JRD po zásoby...abo ober nejakého poľovníka o úlovky 😝