Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
22. feb 2012

@ywula ja chcem strudlu cez vikend robit 🙂 ten kaufland asi presnorim dokladnejsie 😀

fleury
22. feb 2012

@pukica riadna skuska ten keksik! 😀 pozeram, ze mame slecny v rovnakom veku, si ma o mesiac predbehla 🙂

pukica
22. feb 2012

@fleury jeeeej fakticky,kedy sa narodil tvoj tigrik? 🙂 moja baba je 10.marca 🙂 jaaaaa som sa nikam neponahlala 😀 Tamika si vybrala termin,alebo zeby babka mojho priatela ktora je v nebi a bola narodena v rovnaky den?? 🙂

fleury
22. feb 2012

@pukica hehe, no sranda my sme 10. april 😀 🙂 😎

pukica
22. feb 2012

@fleury 😀 sranda,aspon si to lahko zapamatame 🙂

pukica
22. feb 2012

ozaj baby,nemate receptik na langose kere by sme mohli aj my?na FB baby riesili langose,som sa pytala na recept,no nejak mi neodpovedali 😒 a taky langosik s kecupom,hmmm stal by za hriech 😀 v rastlinkovy den samozrejme 😝

fleury
22. feb 2012

@pukica 🙂

romcag
23. feb 2012

Ahojte baby, tak ja začínam prvé číselká so sedmičkou, je to síce tesné, ale je, tak sa vytešujem 😉 lebo hreším jak sa len dá.. včera som zjedla polku bomboniery, ale mám mrchu dostať, cez víkend, tak sa tým ukludňujem.. dneska idem po prvý krát počas môjho chudnutia do posilky, dúfam, že ma to chytí, rada by som sa tomu aktívne venovala 😀 aspoň dva krát do týždňa.. však hlásia oteplenie, že +14 do konca týždňa, budem zhadzovať oblečenie, tak treba sa trošku na to pripraviť 😉 prajem vám krásny dníček, nech sa vám darí, papaaa

zabka88
23. feb 2012

@rosa197

je taký program od Macingovej, je to 28 dní, ale ja to nechcem ísť podla nej ( aj ked sa inšpirujem 😉), jednoducho to zameriam na zásadité potraviny, žiadne mäso, iba zeleninka dusená, varená, čerstvá, ovocie, a čerstvé jogurty neochutené iba s medom a orechami, nizkotučne syry, vláknina (máličko chlebík, viac celorzna ryža a bezvaječné cestoviny).. ja si to spojím s pôstom takže by som to chcela mať až do veľkej noci 🙂

a samozrejme neprestanem deliť 🙂 a keď neumriem od hladu skúsim zaradiť aj prečisťovacie dni , bylinkové čajíky a tak..

čo ty na to?

ninimini
23. feb 2012

@pukica šikulka 😀 😀

ninimini
23. feb 2012

@fleury ja mám malú 5.4:)))

ninimini
23. feb 2012

@romcag sa máš blahoželám ja začínam byt na seba dost zlááá 😀 😀 😀

ninimini
23. feb 2012

@zabka88 ked ešte nemáš deti tak by som to skúsila ale ja by som umrela už druhý den 😀 😀 😀 potrebujem sa najest 🙂)) inak nevydržím s ich tempom ja si budem dávat tiež očisté dni možno vodný možno ovocný mne po porode asi naozaj nefunguje metabolizmus 😠

romcag
23. feb 2012

@ninimini ďakujem 🙂 však uvidím, či to pôjde aj ďalej tak pekne 🙂 ja najnovšie zas všetko furt dojedám po malej.. brrrrr.. hrôza

zabka88
23. feb 2012

@ninimini hehe, ja zas nemam dosť pevnu vôlu, teda keď som hladna všetko ide bokom a prehlivieť cely den si nemôžem dovoliť, lepšie sa mi chudne keď papkám ale zdravé veci, ale veľáááááá 😉 keď som hladná tak som nervná a proste nie som to ja 🙂

som si očistu organizmu predpísala hlavne kvôli zdraviu, už štvrtý deň sa dostávam z úplne obyčajnej nádchy proste imunita v čudu 😖

nepochopila som, prečo začínaš byť zlá na seba? 😕

ninimini
23. feb 2012

@zabka88 prehrešky dva dni obžerstva 😀 😀 váha už sa ani nepozerám a tak som si povedala že budem na seba prísnejšia 😀

zabka88
23. feb 2012

@ninimini telo si žiadalo... ale treba mu jemne vysvetliť že už dostalo čo chcelo a teraz musi sekať dobrotu 😉 ja dufam že moje žrave obdobie už prešlo, táto jar za oknom ma štartuje 😀

ninimini
23. feb 2012

@zabka88 však aj mna 😀 😀

ninimini
23. feb 2012

@romcag neviem či máš dnes meniny ale ak náhodou hej tak všetko najlepšie k meninám 😀 😀

zabka88
23. feb 2012

@romcag
@ninimini pripájam sa k blahoželaniu 🙂
baby, ja dnes na obed poctivo rizoto so zelninkou a šalátikom, večer sa chystám uvariť zelerovú polievočku s cesnakom (kvôli tej nádche) a zelerové hranolky na chrumkanie pred telkou 😉

romcag
23. feb 2012

@ninimini
@zabka88 áno mám meniny, xixi.. ďakujem baby 🙂

fleury
23. feb 2012

@ninimini jej tak to oslavujeme skoro naraz 🙂 takze tiez mas doma maleho tvrdohlaveho baranceka 😀

fleury
23. feb 2012

pridavam dalsiu infosku ohladom kauflandu 😀 teraz maju mat bezvajecne cestoviny (500g, rozne druhy) za 27 centov, pojdem si nakupit do zasoby 🙂

rosa197
23. feb 2012

@zabka88 Noo vieš čo, šla by som do toho 🙂 ...ale musela by si mi napísať každý deň, čo budeš papať, lebo si to neviem predstavíť 😀 a aj ty máš teraz dni obžerstva??? 😀 mne to trvá už pár týždňov, a nejde to stopnúť ☹ ☹
@romcag všetko najlepšie 🙂

zabka88
23. feb 2012

@rosa197 ja dúfam že už som ich prekonala 🙂 skúsim sa dostať k tej knižke od tej Macingovej a dám tu nejaké receptíky, čo som videla tak to boli super šalátiky mňam 🙂

prvé dva týždne sa nepapká mäso, ja by som to chcel vydržať celý pôst, tak uvidíme 🙂

teším sa že to skúsiš so mnou 🙂

pukica
23. feb 2012

@romcag vsetko najlepsie k meninkam 🙂
ja som dnes maskova,zajtra taktiez bo mi ostanu fasirky tak nech ich nedajboze nemusim vyhadzovat 😝

@zabka88 zelerove ranolky??to uz ako chuti?zeler je dost prenikavy,ni? 😒 ja si zvyknem aj hranolky robit v rure,normal kupovane,mrazene,dam na plech do vyhriaej rury a upecem,su mnam a nemastne 😝

rosa197
23. feb 2012

@zabka88 veľmi rada to skúsim 🙂 ..veď za pokus nič nedám.... a musím prekonať to moje obžerstvo, lebo to nedopadne dobre... ide jar, tričká, a ja sa musím prinútiť nežrať!!! ... keĎ už nie cvičiť, tak aspoň nejdesť, alebo jesť zdravo 🙂 ... a túúú detoxikáciu bys om skúúsila 🙂

pukica
23. feb 2012

baby ja vas nejdem probokovat,ale... moje fasirocky z rury,pred pecenim a po dopeceni mnaaaaam 🙂

monikka22
23. feb 2012

Ahojte od pondelku sa snazim drzat tuto dietku na prekvapenie som neni vobec hladna ale snazim sa pravidelne jest a hlavne pit chut na sladke je tiez nejak prec a este aj nesladena kava mi zacala chutit 🙂 a to som davala 2 lyzicky cukru dufam ze to tak zostane nadalej aj ked ratam s nejakou tou krizou ale dnes som sa len tak postavila na vahu a -1,5 kg 🙂 takze zas motivacia🙂 drzim vam palce a prajem pevnu volu

ywula
23. feb 2012

@monikka22 no, ja práve teraz krízujem...a neskutočne....už som si aj tehutest robila, lebo ako ja som to žrala kávu...a ja som pritom kávu už ani nepila...len počas tehu som žula grunt ... juj...ale asi je to pravda, že sa nám totálne zmenia chute...pomaly prichádzam na to, že mne /ako hovorí manžel/ sladkej ritke najviac vyhovujú rastlinkové dni...aby som mohla nejakú tú nutelu lýznuť, lebo počas zvieratok som jak zviera, ale za sladkým... 😀 😀
@romcag s tebou sa ja teda ztotožňujem...všetko po malej dožujem aj keby čo bolo...asi im veľmi dobrotky varíme...ta moja sa dnes pred spánkom celá dogrcala...nuž po mamine...keď niečo chutí, tak nemá miery.... ☹