Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
6. mar 2012

@fleury supis tak si ich v piatok spravim a v sobotu sluzim vo volebnej komisii tak si ich vezmem so sebou jupiii
vies co,jogurt som skusala tenkrat poprve a kupila som ho v madarsku v tescu,ale urcite maju v kauflande,tam som nejake dva druhy tiez videla no a myslim ze aj v tescu by mohli mat,inde som zatial nevidela veru 😒

fleury
6. mar 2012

@pukica oki, pokukam, presnorim 😉

ninimini
7. mar 2012

dobré ráánko sa želá
@pukica aká bola vááha prezrat nám
@fleury
@zabka88
@rosa197
@ywula

pukica
7. mar 2012

@ninimini ranecko,ze aka si len zvedava 😝 taaakze povodna bola
71,3kg teraz 67,5kg
pás 79cm teraz 74cm
brucho 93cm teraz 90cm
zadok 100cm teraz 98cm
stehno 61cm teraz 59cm

cm nejak moc neubudlo ale sak pomalicky 🙂 hlavne ze to citim na obleceni a je mi lepsie,sunka nezavadzia 😀

fleury
7. mar 2012

@ninimini aj ja som hned pozerala aka vaha tu bude 😀 🙂

@pukica no paradicka!!! 😎 za aky cas si to tak pekne dala dole?

fleury
7. mar 2012

co ste dnes varili??

zabka88
7. mar 2012

celozrne špagetky so zeleninovou omačkou 🙂

fleury
7. mar 2012

@zabka88 mnam 🙂

pukica
7. mar 2012

@fleury presne pred mesiacom som zacala 🙂 aj ked neviem ako sa stavat k tej nasej vahe,bo prrve odvazenie dnes mi napisalo 66,6 no dalsie tri uz 67,5 🙂
ja som dnes mala ovocny den takze som nevarila nic
ale na zajtra si priatel vymyslel nejake hovadzie medajloniky s opecenou cibulkou a zemiakmi tak som zvedava co vymyslim 😝

fleury
7. mar 2012

@pukica nejaka ta odchylka na vahe bude 🙂 ale aj tak super za mesiac tolko! radsej pomalsie, ale nech sa to nevrati, nie? 😅 a na aku vahu sa chces dostat?

fleury
7. mar 2012

my dnes na veceru len chlebiky so zeleninou

pukica
7. mar 2012

@fleury sak hej radsej pomaly ale iste 😉 no oficialne tvrdim ze chcem na vyhu 65 ale pre seba tvrdim 62 takze psssst,nikomu to nepovedzte 🙂

fleury
7. mar 2012

@pukica 🙂 😉

pukica
7. mar 2012

@fleury 🙂 😅

romcag
7. mar 2012

Tak baby, hneď sa lepšie cítim teraz.. dneska ma sestra odfotila s malu.. už to veru je lepšie ako keď som mala tých 90 🙂

ywula
8. mar 2012

@pukica pomaly a isto, tak to má byť...ale čísielka ti idú dole, takže ideš dobrou cestou....

@romcag no tak to sa aj ja teším na dobrý pocit, keď sa uvidím na foto...🙂
zatiaľ je to vždy o nerve a delete.....🙂

zanedbávam to tu...ja to viem, ale ta "jarná únava" ma fakt zlomila, celý deň zívam jak vráta,...včera mi upratovanie trvalo maximum dlho, až mi vychladlá voda na podlahy... 🙂
a ak to teda jarná únava je tak sa jej pýtam čo tu chce, lebo náš teplomer v ranných hodinách nad mínus 12 nejde.... 😝
ja idem druhý deň mesičko, včera tuniačik, zelenina na raňajky, na obed kura a kapusta,...večera paradajková polievka, dnes omeleta so slaninkou, a znova to kura...
...začala som každé ráno piť liter zeleného čaju....som zvedavá....
prajem Vám krásne dni ženičky

romcag
8. mar 2012

@ywula hihi, však tak som to aj ja robila, všade kde bolo vidieť niečo kde nemalo.. alebo ostrihávačky, dúfam už nebudem musieť 🙂
inaaak nad tým zeleným čajom rozmýšľam aj ja, tiež začnem 😝 nejak sa mi to zastavilo.. alee zatiaľ si z toho nič nerobím

ninimini
8. mar 2012

@pukica paráááda gratulujem ide to krásne držím palce aby ti to išlo čo najlepšie🙂a najrýchlejšie 😀

fleury
8. mar 2012

ahojte 🙂

my dnes spagety so sampinonovou omackou. Dnes mrknem v biopotravinach tu sojovu ..

@ninimini a u teba ako vaha? 🙂

ninimini
8. mar 2012

@fleury no u mna katastrofa vobec sa to nehýbe ale ja málo papám lebo nestíham tak tam to asi bude budem to musiet rozhýbat 🙂 a samozrejme začat cvičit🙂

rosa197
8. mar 2012

AHojte baby ... ja dves aj včera rizoto zeleninové.. dá sa 😀

@romcag Vyzeráš super! 🙂

fleury
8. mar 2012

tak my sme dnes mali nakoniec celozrnne penne so sampinonovou omackou. Dali sme do nej sojovu smotanu a fakt dobreee to bolo. Len je ta smotana kusok draha..200 ml - 1,40 😝

ywula
8. mar 2012

@fleury ojojo..tak to si veru radšek odpustím tu smotanu...inak ak to takto pôjde ďalej, ako s tými vajíčkami, tak to ozaj schudneme...šak už stoja 19 centov....jeedine...asi kúpim slepice 😠
ja som dnes dopapala kura s kapustou, paradajkovú, a poobede som tak šalela za sladkým, že som si vyšľahala šľahačku s fruktozou...ooo...ako so mnou to sladké cvičí...
😠

pukica
8. mar 2012

@fleury my sme dnes mali hovädzinku s opekanou cibulkou a stavicka sa mala zahustit mukou no ja som tam radsej dala veeela cibulky a pak som ju rozmixovala a stavicky bola mnamkovaaa
smiem sa opytat kde si zohnala tu smotanu?dakujeem 🙂

ja som teraz mala chut nieco zobkat no ocistila som si taku velku gulatu bielu redkovku a obhryzala som ju ako jablko xi 🙂

pukica
8. mar 2012

@ywula nooo dost bolo chvastania sa,akurat som isla do kuchyne po krem na ruky a na linke lezala cokolada ktora s ami nalepila na prsty,normal ma tahala aby som ju nenechala samu,tak som si z nej dala dve kocky aaaauuuuuuuuuuuuuu 😅

fleury
8. mar 2012

@pukica v biopotravinach som kupila 🙂 pozerala som aj v normalnych potravinach kde predavaju aj sojove vyrobky, ale tam som nic nenasla.

@ywula no veru, pri tych cenach clovek schudne rychlejsie ako s delenou 😀

yukki
9. mar 2012

Baby, a vy to dodržiavate, že človek má vypiť denne toľko čistej vody, ako je jeho hmotnosť deleno 20? Nie tekutín-len čistej vody, a tekutiny sú ešte navyše k tomu.....šak ja už si pripadám ako nejaká meňavka...črievička v sennom náleve, a nie ako mäsovo-kosťový teplokrvný živočích....

yukki
9. mar 2012

...a ešte by ma zaujímalo čo za gurmána nazval 85% čokoládu SLADKÁ vášeň.....keď ten produkt je všelijaký len nie sladký. Zrovna si môžem nasypať holandské kakao z krabičky do huby....

fleury
9. mar 2012

@yukki to pocujem prvykrat s tou vodou 🙂 neviem presne kolko za den vypijem, ale je toho dost

fleury
9. mar 2012

a my dnes na veceru zase langose 😀 ale uz sa mi slinky zbiehaju 🙂