Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

ja som si teraz dopila, som si bola este urobit, a pojdem spat, rano idem na vahu som zvedava

aniel
4. nov 2008

už som minula zásoba-aj u mamy,tak už nemám ani omrvinku

aniel
4. nov 2008

ja ho pijem asi od štvrtého mesiaca tehotenstva s malímí prestávkami až doteraz.Sem tam pauza a teraz mi už došiel,tak zatial si dávam spalovač tukov,ale ten mi moc nechutí 🙂 l

sassi
4. nov 2008

aniel, mne tiež Pu-erh nesladený vobec nechutil, davala som si do neho par zrniek cukru, alebo trolinku medu a potom to šlo, neviem, či to ma vplyv na učinok...lebo Hannasaki sa sladiť nesmie, lebo sa mení tak jeho zásaditosť, to písali v tom letačiku....

aniel
4. nov 2008

ja nemusím sladiť Ja celkovo pijem všetko nesladené a navyše pijem len čistú vodu,žiadne sladké malinovky 🙂

sassi
4. nov 2008

to ja musím všetko osladené 😔

janka1874
4. nov 2008

ja som sa didus vážila lebo som sa cítila oveľa ľahšia a ako keby mi prestalo zavadzať to tlsté brucho iba preto ale normálne ma to nakoplo keď som zbadala že 0,5 kila je fuč ja som si už zvykla na pitie nesladených čajov keď som porodila začala som piť medovku a aj ten čaj pre kojace maminy a tie sa tiež nesladia a mne už to proste tak chutí

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

ahojte dnes som bola na vahe, uz o 6:00 co som nevydrzala 🙂

janka1874
4. nov 2008

didus a výsledok

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

baby, ja som normalne neverila vlastnym ociam, mam dole vyse 2.5 kila, za 7 dni, a to nemusim ani cvicit

tam pisu v tom letaku ze za mesiac sa da schudnut okolo 13 kilov, no ked to pojde takto dobre dole tak za mesiac by som mala dat dole do 10 kilov ale mam pocit ze to sa potom spomali, ale ten uzasny pocit, ked som videla vahu dole

dnes sme pozvani na gulas o 18:00 no to ja asi ani jest nebudem, nech to nepokazim, ale neviem ci vydrzim nejest cely mesiac a este potom pokracovat po 17:00 vobec, sladkosit a chlieb vobec,

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

joj ale sa tesim, mam zo seba dobry pocit, len nech sa to nezastavi, na mne bude vidiet ze som schudla aj po tych 10 kiloch

janka1874
4. nov 2008

didus to je supeeeeeer normálne si ma opäť nažhavila 😀

sassi
4. nov 2008

DISUSKA gratulujem, ja sa nejako pravidelne nevážim, či chudnem, ton vidím aj na veciach
ja som mala včera fázu bolenia hlavy - teda nie priamo bolesť, ale sa mi krútila, ako by som liter vína vypila 😖
A dens zača čistiaci proces na WC 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

sassi ja som nebola 2 dni na wc ale teraz uz konecne idem, a vcera ma strasne bolela hlava, ale bola som aj strasne hladna a v noci som este pila caj asi preto

jank ale tebe mi to malo ist tiez krasne dole ked si uz pol kila schudla a kedy si ty zavala pit caj?

sassi
4. nov 2008

didus a z čoho maš isť, ked skoro nič neješ??? 😀

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

sassi ale ja jem, rano normalne jogurt alebo nieco lahke, obed si dam riadne, polievku a pobede druhe a na vecer nieco lahke a vecer uz len mandarinky jem

v nedelu som kacicu jedal, dnes si idem robit salatik,mnam

sassi
4. nov 2008

ja dnes halušky, lebo mi vyjde bryndza zo zaruky... veeelmi "diétne" 😕

janka1874
4. nov 2008

didus ja som začala minulý piatok keď si dobre pamätám musím kuknúť spätne v tejto diskusii ale tak viem no a tiež sa relatívne normálne stravujem

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

my sme boli vonku, zbehla som do obchodu kupit este brokolicu a cestoviny a kupila som si 15dkg kuracej sunky a to sme uz aj s riskom spapali, tak ja sa idem pustit do toho salatu, uz som hladna

janka som zvedava, kolko pojde uz teba do piatku dole,

baby ale stale ste nenapisali ci jete aj vecer, lebo mozno to spaluje tuky ten caj aj ked sa vecer papa, neviem nemam odskusane

janka1874
4. nov 2008

didus ja sa snažím tiež po 18-tej nejesť ale občas sa to nedá lebo včera napr. som nestihla ani normálne obedovať tak som sa musela najesť tesne pred siedmou keď som prišla domov lebo ma brutálne rozbolela hlava

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

janka to poznam bolenie hlavy, ja som myslela o pol noci ze umrem, musela som ist spat

janka1874
4. nov 2008

jooooj tak ja až tak problém nemám ale včera som za celý deň stihla len raňajkovať a na obed len polievku a to bolo málo žiadne druhé jedlo alebo niečo

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

tak to bolo zaj malo

a kde su ostatne kocky?tolko vas tu bolo na zaciatku a terez len ja janka a sassi

janka1874
4. nov 2008

asu sú už v tej novej téme

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

janka v akej novej teme?

alika54
4. nov 2008

cajik poctivo pijem stvrty den a este stale chuti 😉 ,,,

tilly
4. nov 2008

tak som si ten čajík tiež kúpila, ale teraz neviem, nemáte po ňom behavku? nie, že si ho dám ráno pred prácou a skolabujem tu 😀

majka35
4. nov 2008

ja si ho ešte len pôjdem kúpiťm ked tvrdíte, že je to taký zázrak ... 😉

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

tilly u kazdeho je to individualne, bud sa ti to zastavi na cca 2 dni alebo budes chodit vzdy po nom ako ho vypijes alebo len rano, ale pohodicka, neprehana vobec

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

majka netvrdime ze je to zazrak, ale pomaha, a enmyslela som si ze mne bude ucinkovat ale uconkuje, ale sa stravujem tak aby isla vaha dole nie za drzala na mieste

drzim vam palce

ja som uz dojedla salat, normalne som plna, ble, pojdem si s malym lahnut a pobede si spravim cajik, uz sa mi teraz nechce