Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

sassi
4. nov 2008

no neprehána, to by som tak nenazvala, ale je pravda, že všetky čistiace čaje sposobujú častejšie navštevy WC 😉

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

hnacka a podobne veci su to neni sassi, pod slovkom prehana si ja myslim, ze chodit na wc kazdych 15 minut, to je prehananie, ale ked ide clovek rano, na obed a vecer,to je si myslim v norme

certisko19
4. nov 2008

ahojte baby,
rada by som sa aj ja pridala...budem si ho musiet zajtra kupit...😝

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

vitaj certisko, dufam, ze sa ti podari zhodit alebo ho ide kupit z neakeho ineho dovodu?mas aj deti/lebo v pase neni nic ani z kade si a ni deti ci mas

certisko19
4. nov 2008

ahoj,nie nemam deti...tak najradsej by clovek nieco zhodil....z vychodneho Slovenska....🙂a kde sa da kupit?

certisko19
4. nov 2008

tebe sa ako dari s cajikom?resp...ine holky su na tom ako? 🙂

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

tak pomerene kratko ho baby tu piju neak do tyzdna tusim, janka dala dole za 2 dni asi pol kila, ja za 7 dni 2600g, ale aj sa snazim nejst mastne veci, sladkosti a pecivo a vecer hlavne a to je pre mna najtazsie, nech to uz ma nekay ucinok riadny ked ho uz pijem

da sa kupit v lekarni, aspon ja som ho tam kupila, stoji okolo 200 sk a aj na nete sa da objednat

certisko19
4. nov 2008

iba v lekarni? caj sa vola hannasaky? 🙂

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

niekto ho kupoval v tescu ale to neviem kde, ale lekaren mas istu a vola sa hannasaki hej,

certisko19
4. nov 2008

ok....dik za rady

certisko19
4. nov 2008

neviete,ci sa da kupit napr.aj v DM?

sassi
4. nov 2008

v DM-ke neviem, ale aj v čajovniach a lekárnach isto, je to taká nenápadná biela, červeným popísaná krabička 😉

certisko19
4. nov 2008

ok....dakujem sassi... 🙂

aniel
4. nov 2008

môžeš ho kúpiť všade kde predávajú čaje ,myslím tie špecializované predajne.Dokonca v TT ho majú aj v ARKÁDII 🙂

certisko19
4. nov 2008

musim sa este ucit,ale zajtra si ho isto pojdem kupit...🙂

janka1874
4. nov 2008

tak ako čítam pribudli nejaké nové len do toho

nadhera
4. nov 2008

dnes som si ho kupila,je celkom chutny, tak uz len nech ma na mna ucinok 🙂

janka1874
4. nov 2008

didus a tá nová téma ale neviem či tam chodia aj tie čo chodili tu len som zaregistrovala že je nová o chudnutí

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

didusa.risulo
autor
4. nov 2008

ahoj janka, som pozerala baby ci su tam ale nie je tan nik, mozno jedna dve.ale pozeram ze su tu baby aj ktore tu este neprispievali a uz maju kupeny cajik

len som neaka smutna, ze tolko vas bolo ze idete kupit caj a zrazu nikto tu nechodi len zopar bab, takto ta motivacia taka nebude, som myslela, ze sa odvazime, pomerame a pod. a ideme na to ☹

tak baby ak cijik pijete tak aj napiste ako pokracujete, som zvedava

my sme boli pozvani na ten gulas ja som si dala za maly tanier a pohar vinka teda pol pohara vinka, zriedeneho, ale mam strasne vycitky, ze som jedla o 18;00, az som sa zle citila, com som bola plna, vecer som si dala caj, tak len dufam, ze som vela nepribrala

sassi
5. nov 2008

didus, hadam nie 😉
no a 50 kg zasa nepotrebujem, to by som bola už anorektická, ja ostávam tu 🙂

ejco
5. nov 2008

ahojte babenky.Tak aj ja som si vcera kupila cajik a dufam,ze mi pomoze.Kupila som si ho len na zaklade tejto diskusie.Som rok po porode dvojiciek.Po porode som schudla a riadne,lebo som si este mesiac v nemocnici pobudla.No a tam clovek papa pravidelne a moc toho nezje 😀 No ale panicka prisla domov a uz aj sa na nu nalepilo co sa dalo.Teraz mam vahu 64kg pri vyske 165cm.No a to mi hovorili vsetci,ze pri detoch schudnem.Lenze ja jem raz za den vecer a to po krk,lebo neni kedy inokedy.Jaaaaj dufam,ze zaberie.Inak sa snazim zmenit zivotospravu.Dakujem Vam uz teraz. 🙂

janka1874
5. nov 2008

no ak by som schudla 50kg tak by mi ostalo 20kg a to si neviem predstaviť 😀 😀 😀 😀 veď ja nechcem ísť na súťaž krásy s dokonalou postavou ale aspoň nech sa vtrepem do svojich pôvodných vecí aby som nemusela kupovať celý nový šatník 🙂 🙂

ja tiež ostávam tu s mamou sme sa zhodli (nahovorila som ju piť ten čaj) že sa cítime menej nafúknuté na bruchu

neboj didus aj keď budeme len pár aj to stačí na podporovanie

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

caute, no to som rada, ze ste tu aspon niektore, ja si chladim caj, zjedla com bielu activiu a uz upalujeme von, takze na obed sa ozvem

paaaaaaaaaa 🙂

janka1874
5. nov 2008

no ja už si idem zaliať druhú šálku 🙂

janka1874
5. nov 2008

ja sa síce nejako extra ináč nestravujem aj keď sa snažím čo najviac vynechať pečivo a hlavne sladkéééé no a tiež po 18-tej už nejem nič len ovocie

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

tak sme prisli domov z vonka, idem maleho uspat este vypije kakao, lebo nechce obed, potm umyjem riad a sadnem pri pc trosku, len rozmyslam, co budem jest asi si dam vlocky s mliekom 😝

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

je tu niekto?????????????? 😕

sassi
5. nov 2008

ja som si čajik uvarila dnes až teraz, mala som tu kamošku cele rano, chlapci sa pohrali a naš odmieta isť spať 😒

janka1874
5. nov 2008

no ja teraz pijem kávu ael už som dnes 2 hrnčeky stiahla ale ešte si dám

safiah
5. nov 2008

ahojte no ja som sasice nevazila ale som taka stiahnuta vobec nemam nafucane brusko
ejco blahozelam k dvojcatam ja mam tiez dvojcatka 😉
didusa no co ide ti to dole?