Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

baby ahojte ani ja necvicim

inak ja som z toho cajiku zacala chodit velmi casto na wc ale hlavne cikat chodim a vela

pozeram ze neak sa to tu rozbehlo, to asi preto, ze som tu ja dlho nebola tak to vyuzivate 😀

lucxy
7. nov 2008

ahojte,,,tak ja akurat pijem kafe a spravila som si caj,,,,didusa.risulo aj ja chodim vkuse na wc od vcera potom caji 🙂 vsak to je dobre 🙂

didusa.risulo
autor
7. nov 2008

Ahojte, ja sa len hlasim ze som tu 😉

idem dnes ku gynekologovi, nech sa na mna pozrie ci som ok, ci mozem otehotnietm o 11;30 som objednana, ale sa aj bojim co mi povie na to ze som nebola u neho na steri

kocurik16
7. nov 2008

didusa,držím palce u lekára.ja som tie prvé dni tiež často chodila cikať,ale ja neviem isť na veľkú potrebu to mi robí problémy.nepomohol ani tento čaj musím ho kombinovať s iným 😠

jonatanka
7. nov 2008

lucxy nedopadlo to dobre poslali nas sice domov ale objednali nas este na magneticku rez. a caka nas operacia mozgu, takze stresu mam teraz vyse hlavy ale cajik mam uz doma, tak dufam ze mi to pomoze este schudnut

sassi
7. nov 2008

kocurik, na ten problem skus "Letiaca lastovička" tiež čajík 😉
Jonatanka ☹ držím palce, ja som bola na MR takto pred rokom, presne na Mikuláša 😒 Ale vysledky dopadli dobre, našťastie, inak by som bola šla na 3. operáciu.
Aj ja som od ZA 😉

jonatanka
7. nov 2008

sassi ta operacia caka mojho maleho, zato som taka nervava ☹

janka1874
7. nov 2008

bože jonatanka len nech Vám všetko dobre dopadne

ja tiež chodím často cikať 🙂

didusa.risulo
autor
7. nov 2008

caute, ja som uz doma, gyndos ma vysetril spravil sono, za chilu budem mat ovulku, som v poriadku, zobral mi steri, za 3 tyzdne mam vysledky, dufam, ze budu v poriadku, predpisal mi vitaminy na podporu otehotnenia, Calibrum baby plan, este na krv budem musiet ist ale to staci do konca roka, ale mi odlahlo, ze to mam za sebou

certisko19
7. nov 2008

ahojte...
pijete cajik?🙂poctivo pijem...je chutny...a ked bude aj nejaky vysledok,budem len a len rada...🙂

didusa.risulo
autor
7. nov 2008

nikto tu nechodi?

baby ja mam strasny hlad, co myslite, mozem nieco spapat a co?grahamovy rozok s karickou mozem?

certisko19
7. nov 2008

ale chodia tu ludia....to je take pokusanie to jedlo.... 🙂

janka1874
7. nov 2008

didus neblázni teraz rožok skôr nejaké ovocie

certisko19
7. nov 2008

tak ja si isto uz nic nedam...aj keby sa neviem,co dialo... :-d

basado
7. nov 2008

čaute baby no čo ako pokračujete? ked sa možem priznat tak mne ten čaj vobec nechutí 😅 ale možem sa priznat jedavam len do piatej a schudla som len 2 kila. viem, že to nič neni ale aspon niečo 😅

janka1874
7. nov 2008

že nič basado veď to je super výsledok ja som za týždeň schudla len 0,5 kila to je nič keby som dala dole 2 kilá tak sa tu jaším od radosti

certisko19
7. nov 2008

basado: lepsie 2kg ako nic....mnohe z nas by boli stastne,keby dali hoci aj 2kg dole... 😝

didusa.risulo
autor
7. nov 2008

ako ste sa rozrecinili 😉

som uspala maleho tak mozem konovat, viete co som spravila aby som si nedla rozok?postavila som sa na vahu a teraz taka najedena z celeho dna teda nie z praznym zaludkom, mam taku vahu ako som mala, teda na lacno to je este menej, tak ma to povzbudilo a dala som si 2 kiwi, trpne mi cela huba, uz sa tesim ako rano pojdem si kupit grahamovy rozok 😝 ale inak mozem povedat, ze ja ho zaliavam celu lyzicku a pijem ho uz len 3 krat denne a asi by som mala 4 krat denne, ako pred tyznom ked som schudla 2.6kila , ale kila idu dole, to je dobre, prave som dopila cajik

didusa.risulo
autor
7. nov 2008

basado ja cajik necuckam, ja ho vypijem na ex

sassi
7. nov 2008

ani ja necuckám, adnes som mala len jeden, ma z neho natiahlo , ale inak mi chutí, len mi akosi dnes blbne žaludok, to ja mávam

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

ahojte

tak ja som zas klesla o cislo na vahe, ale nie o kilo, ale uz to je menej, do utorka dam hadam dole dalsie kilo ale uz su to nebude asi 2.5 kila, ale nevadi, caj som nepila pravidelne asi preto, bola som si v meste nakupit zas zdrave vyrobky, tak zas idem do toho trosku viac ako ten prvy tyzden, a teraz som si zaliala cajik a pozeram, ze si budem musiet ist este dnes vecer kupit dalsku skatulu

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

dobry vecer, baby pijeme cajik?ja ano, dnes som to nestihala do lekarne ale rano mi to behne kupit manzel, ja som vypila teraz a este si dam aj vecer neskoro a pojdem spinkat

kocurik16
9. nov 2008

Sassi,dˇakujev pôjdem ho kúpiť.Ja teraz varím čaj do litroveho čajníka to vypijem ráno a druhý zase večer. 😝 zatiaľ mi chutí pijem ho v podstate od smädu. 😎 😎

certisko19
9. nov 2008

ahojte...
cajik sa poctivo pije.... 🙂

didusa.risulo
autor
9. nov 2008

certisko ahoj, ja pijem

janka1874
9. nov 2008

tak ja som mala včera od čajíka pauzu lebo sme boli v poľsku na nákupoch tak som ho nemala kde urobiť a piť a aj tak som dobre spravila lebo neviem kam by som behala na wc 🙂 ale dnes som už pila

jonatanka
10. nov 2008

ahojtee, tak ako sa vam chudne, ja som bola vcera v takej euforii, ze som si dala 11salok caju, este nemam odvahu sa odvazit ale zajtra sa uz na vahu postavim, som zvedava co mi ukaze 🙂

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

no mne sa to neak zastavilo, dnes budem mat viac salok, ako obvikle, zajtra by som mala sit na vahu po zas tyzdni alemalo som schudla, velm malo, u mna asi zabera, 4 krat denne minimalne caj a aj dieta, potom chudnem, ale mazel mi odchadza v utorok do nedele prec, tak to skusim riadne, ze ked pride v nedelu domov, ci nahodou nezbada, ze som schudla, keby som aspon 3 kila dala dole za tyzden bolo by dobre, ale baby co mi bolo cudne, vcera vecer som sa tak premavala pred zrkadlom a brusko mi neak spadlo, ako sa mi stiahlo,

ja dnes len rano:caj + bio drink
obed:polievka+caj
olovrant:ryza s maskom+ caj
potom uz len:ovocie+caj

takto by som mala jedavat aspon ranajky+obed+olovrant+vecera len ovocie, potom chudnem krasne

jonatanka
10. nov 2008

no ja dufam ,ze nieco pochudnem, vcera na velkom nakupe som sa zatala a nekupila domov nic sladke ani slane aby ma zbytocne nelakalo ist vyjedat, chudacik moj drahy vcera na mna kukal ako puk, ze ani jednu horalku nemame v kosiku 😀

janka1874
10. nov 2008

jeeeej jonatánka ty máš decembrove dvojičky 🙂 🙂 🙂 my síce nemáme dvojičky mne stačí aj jedna slečna 🙂