Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

biela
12. nov 2008

didus, nie je to žiadne tajomstvo, nemusím písať do ip, mala som 86 kg a teraz 83.
po tej šiestej už nejem, no niekedy mi je úplne na omdletie, tak si dám jablko. samozrejme teším sa už na ráno, keď sa najem. jem normálne biele pečivo, ktoré mi chutí, viem, že časom obmedzím aj to, no zatiaľ na začiatok som vynechala to večerné vyžieranie, solené tyčinky dru pri telke a tak... 😀
cez deň jem aj 5-6 x, jogurt, alebo tak. a vypijem asi 2 litre toho čaju. okrem neho nepijem nič iba vodu a kávu bez cukru, dávam si umelé sladidlo.
držím vám baby palce.

zuza80
13. nov 2008

Zdravím vás všetky, ktoré pijete tento čajík. Ako pokračujete, kilečká idú dole?Ja som sa do vás včera začítala a priatel mi hned aj kúpil čajík, tak už som začala pit aj ja.

ejco
13. nov 2008

Ja vam dakujem za tuto temu a diskusiu.Keby vas nebolo nevedela by som,ze existuje taky vynikajuci a zazracny cajik.Pijem ho asi nieco vyse tyzdna a schudla som 3,5kg.Vypijem asi liter denne a asi 2l vycikam 😀 No,ale necitim z neho hlad a to u mna znamena,ze na ranajky nezjem 3rozky,ale 1.No a po 5tej jem iba maces s bambinom,alebo suchy.Je to super pocit.Konecne nieco co zabera.Vdaka

zuza80
13. nov 2008

ejco, to je krásne. Dúfam, že sa za pár dní budem aj ja takto vytešovat. Ja aj cvičím popri tom, nie vela, tak pol hodinku a po 18tej nejest.

didusa.risulo
autor
13. nov 2008

zuzka ahoj a aj ty ejco, tak ma tesi, ze sa vam to zapacilo a ze mate take dobre vysledky

ejco a ako si pripravujes tie salky, napis mi postup ako to robis,zalejes a nehas luhovat kym sa neda pit a stale zalievas nove?alebo si ho spravis do termosky 2l?kolko to je vlastne hrncekov?a kolko si davas na lyzicku toho cajika?a 3.5kila je uuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeee

katrin21
13. nov 2008

ja som si ho kupila vcera... je tam presny navod, ako ho robit...
plastovou malickou lyzickou das polku lyzicky prasku a zalejes cca. 3dcl horucej, nie vriacej vody( ja necham pol minuty po zovreti postat, potom lejem). Pomiesam a necham usadit. Ked je teplota" pitna"., tak vypijem. Potom ho zalejem ochvilu znova( to co zostalo na dne salky) a tiez vypijem. Ten druho-zalievany soos uz vehodim. Co ma prekvapilo je, ze mi chuti ! aj bez cukru!! a asi je po nom fakt clovek menej hladny, lebo este som neobedovala a kolko je uz hodin a nemozem povedat, ze som moc hladna... inokedy uz o pol jedenastej hlad jak bejk....

andrea.m
13. nov 2008

asi s tým začnem zase.možno sa mi podarí zhodiť s vašou podporou. 😉 ste ma navnadili.

didusa.risulo
autor
13. nov 2008

ja zaliavam plnu lyzicku a druhy krat to nezalivam uz

didusa.risulo
autor
13. nov 2008

katrin ale mala by si sa najest, lebo pride 19:00 a budes strasne hladna, radsej sa najec rano a na bed a pobede ale vecer nie

sassi
13. nov 2008

ahojte, ja som par dni nepila, asi 4 dni
bolo mi z neho akosi blbo, proste mi prišlo zle a viac som ho ani neovonala
ale dnes som si uvarila a vypila už 2 plne poháre
takže pokračujem
ja si zalievam do čajníčka 0,7l a pijem kym mam, nezalievam na 2x

andrea.m
13. nov 2008

tak ja sa dnes 17.30 opráskam a potom zalejem hanasaki 🙂 som zvedavá čo to spraví

ejco
13. nov 2008

nerobim si 2l,ale salkujem.Normalne si dam tu plastovu lyzicku do salky a zalejem.Pijem teple a na sup maximalne na 2krat.No a potom este to iste zalejem a vypijem.No a necvicim(neni kedy,mam rocne dvojicky).Potrebujem vahu 57kg a menej.Mam 63.

certisko19
13. nov 2008

ejco: to iste??? inac,pijete to naraz al.na viackrat?

zuza80
13. nov 2008

ja ho pijem na viackrát, ale tak aby som ho nepila studený.a teraz som si tak logla,že som vypila aj ten "sós".

didusa.risulo
autor
13. nov 2008

sasi aj mne bolo zle, ale preslo to uz davno

ejco
13. nov 2008

certisko19:To iste som myslela,ten sos.Jednoducho jednu lyzicku caju si zalejem 2x.

lucxy
13. nov 2008

ahojte,,,,mne nie je zle ztoho caju,,,,praveze sa citim lepsie ked ho pijem taka odlahcena 🙂

certisko19
13. nov 2008

ejco:dik...🙂)))
mne nie je po nom vobec zle...🙂

janka1874
15. nov 2008

tak ako tak čítam za dva dni tu skoro nikto nebol my sme dávali plavajúcu do obývačky tak som nemala PC a aj som sa mala vážiť no nejako to nestíham pri malej a aj som kôli tej podlahe jeden deň čajík nepila tak sa odvážim zajtra a budem ho piť asi viac lebo nemám pocit že by niečo išlo dole

zuza80
15. nov 2008

ja vypijem 2l za den,pijem ešte krátko,len 3dni a je dole niečo cez pol kila.dávam si celú lyžičku.

monkey1
15. nov 2008

ahojte baby!
akosi sa mi to tu nechce cele citat, ale ako to je s tym cajom? ako sa ma pit? kde ho kupit? ako chuti? a ma niektora vysledky? treba mi nieco zacat vazne so sebou robit... vdaka

zuza80
15. nov 2008

monkey, kúpiš ho v lekárni aj v čajovni. Stojí okolo 200korún,ale dá sa z toho spravit až 500šálok. Je tam návod, tak tam si to všetko možeš prečítat.je dobrý aj na cholesterol, vysoký tlak a mnoho iného.ja ho teda pijem krátko, ale čítala som, že niektoré po nom schudli.ale aj som sa omedzila v jedle.

didusa.risulo
autor
15. nov 2008

caute

ja som o 20:30 si objednala torteliny, akoze som sa nazrala ako diva 😝 😝 😝 😝 je mi zle, dnes som ani caj nemala, nebolo casu, si to vycitam, som z toho smutna

janka1874
16. nov 2008

no didu nič si z toho nerob ja som už tiež raz zlyhala veď to je normálne mňa len štve že žiadne také bravúrne výsledky nebadám u seba ako som čítala u Vás

catjob22
16. nov 2008

Baby ja Vas pravidelne citam, no ten caj este nemam, zatial pijem VitaMax SLim program a schudla som cca 2 kila, ale beriem to s humorom, lebo ked schudnem, tak ma to len potesi a ked nahodou nie, tak si vravim, ze to, cim som sa "prehresila" (ako dnes napriklad komplet obedom aj s dezertom) mi za to stalo 🙂

Ale ste pre mna povzbudenim!

janka1874
16. nov 2008

ďakujeme catjob22 len keby som dala dole 2 kg tak sa tešíííím ako šialená 😀

lucxy
16. nov 2008

ahojte tak ja som dneska do seba naliala dve salky,,,,, 🙂

catjob22
16. nov 2008

Janka, 2 kg su v mojom pripade ubohym percentualnym ubytkom na vahe, ale pre niekoho (,mozno aj pre teba 😉 ) mozu tvorit peknych 5% nie??? 🙂))))

didusa.risulo
autor
16. nov 2008

ahojte idem si zaliat tretiu salku 😝

safiah
16. nov 2008

ahoj didu tak ako ti to ide ?ja teba v tom zalievani moc precizna nie som ale ako vidim tak sa nas uz zislo zopar mamiciek dvojiciek 😀