Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

zuza80
30. nov 2008

ja pijem tak 5šálok denne,2krát zalievam.určite by som pila viac a aj trocha silnejší,ale kojím.po vypití čaju tiež nič nebadám, ani nechodím častejšie na wc, ani viac mlieka ale zhodila som nejaké to kilečko.dnes som teda mal žravý den, tak som si spravila zásoby a musím sa zas strážit. hlavne nejest večer.

serafinka1
30. nov 2008

aj ja kojím, no ja som pila 2-3 3dcl šálky. Takže to bolo asi málo, no dobre, tak od zajtra zvyšujem dávku.

majcik
30. nov 2008

Ja pijem, ako stiham ... ale cca 1,5 - 2 litre vypijem a vaha ide pomalicky - pomaly dolu ... ak schudnem 2-3 kg za mesiac, budem uuuuplne spokojna. Ale neviem, ako dlho sa to moze pit? Kolko mesiacov, tyzdnov?

katrin21
1. dec 2008

ahojte baby.. ja som cez vikend moc nepila cajik, lebo sme boli rozlietaní kade tade... ale teraz si uz robim druhu salku...
Podla toho co som citala par stranok dozadu, taktie co ste ho prestali pit, ste zase pribrali... dokelu, dofam, ze nie... a ked, tak ho preventivne budem stale pijavat, aspon vecer pri telke.. po troch mesiach musim prestat, lebo chceme otehotniet, tak neviem, ci by to bolo vhodne..
Zatial mam stale dole tie 2kg...

drzim palce vsetkym... 🙂

zuza80
1. dec 2008

katrin ten čaj možeš aj tehotná,ale obmedzila by som ho potom asi na 2šálky.tak nech sa Vám to podarí 🙂

katrin21
1. dec 2008

no hej, ale uplne na zaciatku , prve tyzdne , ked sa vsetko vyvija, by som to radsej nepila...
boze, min. tyzden som s dozvedela, ze sa znamym narodila druha dcera, Nelka.. a nema lavu rucicku nad laktom... na sono to nebolo vidiet, su z toho obaja rodicia uplne hotoví.. ja to beriem z tej lepsej stranyk... stastie , ze je to lava ruka, ze to nie je nozicka, ze je inak zdrava... zvykne si na to, a bude to viac menej len vizualny defekt, ale jednoduche to prijat nie je... podla mna je ale horsie mat zdrave bebo a potom tak v 3 rokoch ochorie na leukemiu alebo co ja viem co... Nelka moze prezit plnohodnotny zivot... ale je to kazdopadne sok.. cloveksa pyta, cim to je... ktovie... takze radsej nic neriskovat..

zuza80
1. dec 2008

tak to áno,a hlavne ked si sa teraz dozvedela toto.

katrin21
1. dec 2008

ono to sice nijako nesuvisi, ale ktovie, co presne tom caji je... takze radsej 🙂) 😉

didusa.risulo
autor
1. dec 2008

caute babule, tu to neako visi, ked sa rozpisete tak som tu neni, nikdy vas nestihnem

ja teraz pijem asi 5 salku a zjedla som cise 2 sojove tyzinky a aj 2 male rezniky,to je tusim aj vsetko 😕

majcik
1. dec 2008

Zienky, nemali ste niektora krce v bruchu alebo nieco podobne pri piti tohto caju?

didusa.risulo
autor
1. dec 2008

majcik zo zaciatku ano,to creva pracuju

katrin21
2. dec 2008

didusa, ty si nejaky nocny vtak 😀

didusa.risulo
autor
2. dec 2008

katrin ja ano

zuza80
2. dec 2008

tak mna už sa priatel pýtal, či som náhodou neschudla.tak to som rada,že sú na mne vidiet ja tie 3kilečká. 🙂 teraz idem pit ešte len prvú šálku,dnes sme si prispali.

katrin21
2. dec 2008

aj na mne to uz vidiet... ked som zehlila , tak mi v sobotu mojko hovori " ale vazne si schudla....!" tak hurááááá

didusa.risulo
autor
2. dec 2008

tak ja mam v sebe jednu salku ale co budem klamat, sladke jem ale vecer nie nic ale to som si dnes dala len margotku

katrin21
2. dec 2008

ja osm dnes zjedla uz asi 5 ks MERCI.... a aj vcera som si zobla sladke... ja bez neho dlho nevydrzim... po dvoch tyzdnoch ma chtil abstak.. ale vaha zatial nestupa a drzi sa to, tak je dobre....
a vcera vecer o pol desiatej som dostala strasnu chut na cerstvy chlebik s maslom a medom ... mňáááám !! myslite , ze som si ho nedala? Dala !! a dnes rano som sa stihla odvazit... mam 63.. takze OK

majcik
2. dec 2008

Tak ja si musim dat chvilu pauzu od caju, zacala som ho pit minulu stredu a od soboty mam problemy - krce v bruchu, bolesti a podobne ... vcera ma tak strasne bolelo brucho, ze som si musela lahnut ... uff, tak dnes ho nepijem. Inac za ten necely tyzden som schudla asi kilo. Stalo sa aj Vam niektorej?

katrin21
2. dec 2008

mne nie... praveze ja sa citim lepsie.... aj taka menje nafuknuta, ale chodim castejsie na velku asi... krce vsak nemam... tie mavam inak skor bezne po nejakom jedle, co zchuti " zhltnem".,...

didusa.risulo
autor
2. dec 2008

majcik moja znami co mi ho doporucil mal zapchu chvilu z neho, ale potom sa to rozbehlo, takze preto mas tie krce,treba si dat teplu vodu aby si isla na wc

majcik
2. dec 2008

Zvlastne je to teda u mna ... ja som nezaregistrovala nejaku zmenu vo vyprazdnovani, akurat trosku viacej chodim na malu, ale inac nie.

blcha
2. dec 2008

ahojte este som to tu nestihla precitat ale chcem sa spytat to akoze staci pit ten caj a schudnem nic viac netreba?

majcik
2. dec 2008

Didusa - moze byt, lebo ja zvyknem chodit pravidelne na velku potrebu kazdy den a teraz sa mi asi 2X stalo, ze som bola az kazdy druhy den ... vcera mi bolo otrasne, az hlava sa mi tocila, na odpadnutie ... a zacalo to 2X asi hodinku a pol po najedeni. Skusim 2-3 dni cajik nepit a uvidime ... ak to prejde, skusim to znova.

Nechapem, ako to moze sposobit zapchu, vsak podporuje peristaltiku criev ...

zuza80
2. dec 2008

majcík, ani ja nechápem,ako može sposobit zápchu, ked je na prečistenie,ale ako vidiet, každé telo je iné a nie všetko platí pre všetkých.
blcha,ja som prestala jest po 18.00, ale ináč jem všetko,ale trošku menej a včera som zhltla polovicu čokolády a dnes palacinky s grankom, tak uvidím, či mi niečo nenabehne.zo začiatku som aj cvičila, a už sa mi zas nechce.

blcha
2. dec 2008

zuza80 no to aj o 18 akurat zacinam jest😀 ale asi to skusim treba mi zhodit minimalne 5kg sem tam cvicim tak uvidim

katrin21
2. dec 2008

no zapchu by to nemalo sposobovat.... praveze vsade sa pise o lepsom vyprazdnovani... nebude to z niecoho ineho???
aj ja sasnazim moc po 17-18 nejest... a tusim fakt staci to a pit ten caj... co najviac za den... a teply.. mne napr., ani studený nechutí....
ale niekedy ked ho pijem moc, alebo viac naraz je mi z neho trochu divne, ale rychlo to prejde...

majcik
2. dec 2008

Vsak to sa divim, ze na mna ma akosi ine ucinky ... no uvidime, mozno to bude mat inu pricinu. Skusim si dat par dni pauzu a potom znova skusim ... neviem, ci som si ho nespravila aj trochu silnejsi ...

katrin21
2. dec 2008

a kolko si ho davas?
do akej sialky?

majcik
2. dec 2008

Mam cca 4-decovy hrncek a davam si ho cca 1/3 tej plastovej lyzicky, mozno som si niekedy dala aj 1/2, ak som to zle odhadla.

katrin21
2. dec 2008

no tak to ho silny urcite nemas.. ja si robim do 2dcl ( lebo inu sialku nemam) a davam si polku lyzicky.. niekedy mozno aj viac, hlavne ak ho v ten den pijem menej, a mne viac chuti taky silny... a okrem toho pisu, ze prave na zaciatku sa ma na rozbehnutie pit silnejsi... ale zalievam dvakrát...